28329
10917302841238962806.jpg
  • a.carkey
    #23198
    Ja, meg a 2021-es úszóvébére gondolom ősi román putri épül majd.
  • Solt
    #23197
    A kivétel erősíti a szabályt! :)
  • a.carkey
    #23196
    Ezen kívül?
  • polluxware
    #23195
    ezek SENKIK!!!!!!! nem is kapnak stadiont...

    nem érdemlik meg
  • ressy14
    #23194
    biztos? :)

  • ressy14
    #23193
    és még hátra van egy nap belőle, legalább emberveszteség nélkül hozzuk le azt
  • polluxware
    #23192
    aham... a hozzáértők hozták a szakértelmet, hitelesen...

    0

    tudod, valahol az röhejes amikor az embert trollkodásért köpködik, miközben a hiteles "hozzáértő" fejek a nyugtatgatással, az "érzelmi kártyával" megpróbálják a MOSTANI helyzetet ahogy csak lehet KONZERVÁLNI. Azaz higgyünk bennük, idehaza játszott meccseken majd mutatunk egy kis bunda mérkőzést, majd időről-időre néhány külföldi ronggyá vert szereplés után megint lehet vígasztalni a tábort... a pénz meg csak folyik, és folyik....

    és én vagyok a hozzánemértő, te pedig az a manusz aki saját elgondolásból (esetleg szervezve) próbálja tartani a lelket azokban akik már a felcseperedésük ideje alatt a szép sportszerű játék, a biztonságos, örömteli meccs szurkolás helyett, TOTÁL természetesnek veszi hogy a tuloldalon az ellenség szurkolói vannak, az adott várost meccs után szét kell verni 0-ra, összeszarni, hányni, hugyozni ahol csak elvonulnak, és jól nekiesni bárkinek aki véletlen szólni mer...

    hát tényleg..

    KONZERVÁLJÁTOK csak;) edző csere-bere, új mezek, cipelllőők...

    és én vagyok aki a rosszat akarja.... ugyi?


  • Solt
    #23191
    Az egész év ilyen sajnos... :S
  • a.carkey
    #23190
    Tegnap a szőröstalpúak megalázzák a bohócokat, és rajtuk keresztül az országot, ma a Bukarestből a meccsről hazafelé tartó Buzánszky Jenő alszik el a volán mögött és rohan bele egy kamionba (szerencsére semmi baja nem lett), miközben a győri kosaraslányok meg balesetet szenvednek egy másik idős férfi miatt.

    Jöhetne már valami jó, mert ez eddig magyar sportilag gyászos hétvége! :(
  • Solt
    #23189
    Pollux, tudom, hogy leszarod a focit és csak gerjeszteni akarod a hangulatot, de basszus, ha legalább valami halvány fogalmad lenne arról amibe beleszólsz, sokkal hitelesebb lenne a mondandód! :)
  • Solt
    #23188
    :DD
  • ReszegKoldus
    #23187
    Lélekbúvár...pelenkát kell rájuk adni, meg a kezükbe egy doboz széntablettát. :D
  • Solt
    #23186
    Szerintem ennél többet tudnak, csak jobban meg kéne szervezni a játékukat. A linket köszönöm... ;)

    #23173: Na igen... ideje lenne elgondolkodni valami lélekbúvár alkalmazásán!

    #23178: Alkoholba fojtottam... voltak is problémáim a mai melóval! :D Látva a tegnapi hozzászólásokat inkább megvártam amíg megnyugszom én is, és az itteni kedélyek is... nem akartam még olajat önteni a tűzre! :) No meg lehiggadva az ember objektívebb véleményt tud alkotni... :)
  • polluxware
    #23185
    Böde mit csinált????? kétszer lökött totál hátba egymás után 2 romcsit...

    ez foci??? saját maguknak csináltak szabadrugásokat, értelmetlen, SPORTSZERŰTLEN fogások után

    ez foci????

    az bánt a legjobban, hogy még sportszerűen se tudnak veszíteni..


  • Sippie
    #23184
    Ne foglalkozz agymosottakkal, fölösleges.
  • polluxware
    #23183
    én komolyan leszarnám az egészet, ha nem nyomnák a picsájuk alá a milliárdokat!

    Dögöljenek meg a pályán, kapjanak szívrohamot a pályán ennyi pénzért...

    1 KÚRVA gólt sem tudtak rugni!!!!!!!!!!!!!!!!!

    miről beszélsz te?

    Szarok ,és kész..
  • Láma!
    #23182
    Az fáj, hogy tegnap este nem a román válogatott alázott meg minket - hanem a magyar.
  • kaposi1
    #23181
  • ReszegKoldus
    #23180
    "A reménykedést erősítette a hosszú napokon(heteken?)át tartó fogadkozás a játékosok és a szövetségi kapitány részéről. Mindenhol az ömlött a médiából hogy majd most, nyerni akarunk, küzdeni harcolni fogunk és van is esélyünk, nem is kevés."

    Na itt a hiba. Ennek a komolyan vételét sürgősen el kell felejtenie minden szurkolónak, mert ha a pofázáson múlna, ezek a falábú szarháziak már rég nem csak kijutottak volna minden világversenyre, de meg se álltak volna az aranyérmekig...
    Előbb jöjjenek az eredmények, de ne ilyen San Marino elleni 8:0 és hasonlók.
  • bakkerman
    #23179
    korrekt írás
  • Narxis
    #23178
    Már vártam a reagálásod, azt hittem, hogy alkoholba fojtottad a bánatod és 1-2 napig nem is nézel be ide. :) Nem piszkálódásból írom, tényleg azt gondoltam.
  • Narxis
    #23177
    na basszus, épp most tettem be magyar foci topikba... nem direkt

    am. kurva jó :D
  • ToM1113
    #23176
    sziasztok!

    Ritkán írok ebbe a topikba, most is csak azért hogy kiadjam magamból ami a tegnapi szégyen után bennem maradt...

    Szval hol is kezdjem.
    Nagy várakozással ültem le a tv elé, hittem, bíztam benne hogy nyerhetünk, sőt fogadtam is rá. A reménykedést erősítette a hosszú napokon(heteken?)át tartó fogadkozás a játékosok és a szövetségi kapitány részéről. Mindenhol az ömlött a médiából hogy majd most, nyerni akarunk, küzdeni harcolni fogunk és van is esélyünk, nem is kevés.

    Bár a győzelmet én is kezdtem komolyan gondolni, de arra már kételkedve gondoltam, hogy ha meg is lenne a 2. hely, mire mennénk vele? Ugyanis a pótselejtezőben ha jól tudom kaphattunk volna egy Portugália szintű csapatot is. Na mind1, ez a jövő zenéje lett volna.

    Aztán elkezdődött, jó magyar szokáshoz híven már az elején kaptuk a gólt. Nem baj, gondoltam, ez amolyan magyar szokás hogy megnehezítjük a saját dolgunkat, majd szépen rúgunk kettőt és nyerünk.
    Aztán jött a bomba, 2-0, persze a magyar helyzetre várni kellett 40 percet, helyzetre... más meccsen ezt egy béna próbálkozásként említették volna meg. 1 azaz 1 helyzetünk volt, 90 perc alatt. Se hajtás se akarat, semmi nem volt a játékosokban. Reggel olvastam egy pár sort aminek naggyából az volt a lényege hogy ki lehet kapni 3-0 ra egy mérkőzésen, de pont a románok ellen a magyar csapatnak... ha nem is nyerni de meghalni kellett volna a pályán. Hát egyet tudok vele érteni. Ha 3-0 ra kikapunk de minden játékos kúszott mászott volna a labdáért akkor azt mondom rendben.

    Taktika és játékosok:

    -Valaki el tudná nekem mondani hogy Böde milyen poszton kezdte meg a mérkőzést? Ez a Szalai mögött játszok amolyan Kaká poszton, hát rá pont nem illik, lomha, technikátlan, ellenben magas erős felépítésű erőcsatár... Vagy irányítót játszott? Még nevetségesebb.

    -Most mutatkozott meg leginkább az hogy hiába hozunk ide barátságos meccsre akármilyen csapatot és játszunk velük egy nyögve nyelős x et, attól még a tétmeccsen szarrá ver minket egy Románia szintű csapat is...

    -A válogatott tele van NB1-es játékossal, ez sok mindent megmagyaráz sztem.

    -A maradék, akiknek húzni kéne a csapatot pedig vagy pénzéhes nagyképű köcsög lett akinek nem megy a tétmeccseken a válogatottban a játék (Az Orosz csodabajnokságban elevickélő Balázskánkra gondolok), vagy padozik külföldön, vagy meghatározó szerepet játszik klubjában, ám egymaga kevés a válogatott felkarolására( Szalai).

    -Külön kiemelném Koman teljesítményét. Itt most majdnem eldalolásztam egy jó hosszú káromkodást... Szval anno, amikor felkerült a nagycsapatba nagy várakozások előzték meg, jó játékosnak indult. De amit mostanában művel az valami gyalázat. Nagyképű, haszontalan, könnyelmű, NULLA. Mit is játszik ő? Amolyan Dzsudzsák a másik oldalon? Nevetséges a kapitány elképzelése is...

    -Bogdánt csak sajnálni tudom. Sok szerencsétlennel egy csapatban.

    -A védelemről inkább nem mondok semmit, hiszem nagy részük a hihetetlen színvonalas magyar bajnokságban játszik.

    Na végeztem, köszönöm a lehetőséget hogy megoszthattam véleményemet.
    El vagyok keseredve, mert minden alkalommal reménykedve ülök le a Tv elé hogy megnézzem válogatottunkat, hátha sikerül valami érdemi eredményt elérnünk, és minden alkalommal csalódnom kell, mert mind a vezetés mind pedig a játékosok alkalmatlanok arra hogy eredményesek legyenek.
  • Zenszkij
    #23175
    Meg ott legalább világsztárok voltak az ellenfél csapatában. Mijatovic, Mihajlovic stb. De ezek? Fizet, hogy játszhasson és gólt lő. Nevetséges blama!!
  • Jakuza1
    #23174
    Hat ezek utan en siman bojkottalnam az esztek elleni merkozest szurkoloi szemszogbol es nem mennek ki, ha mar mashogy nem legalabb igy tiltakozzunk, hogy vegre valami valtozas tortenjen.
    Mar csak azert is, mert hanyingerem van attol, hogy ilyen merkozes utan mindig jon a magyarazkodas, hogy majd karpotoljuk a szurkolokat az esztek ellen peldaul.

    Nem, nem az esztek ellen kellett volna jol jatszani, vagy legalabb mindent megprobalni, mert a Romanok ellen kellett volna bebiztositani a 2. helyet.

    Adott volt a lehetoseg, most meg takarozni akarnak az eszt merkozessel.

    Raadasul, nem csak azert csokkent a kijutasi lehetosegunk, mert kikaptunk, hanem ha esetleg valami csoda folytan meglenne a 2. hely, talan meg az sem erne potselejtezos helyet, mivel nagyon valoszinu, hogy a leggyengebb 2.-k lennenk.
    Persze akkor legaqlabb megint lenne valami magyarazat arra, hogy megint csak a balszerencsenek koszonhetoen nem jutottunk ki, jo magyar szokas szerint, ahogy szoktuk, pofaval elintezni a dolgokat, de amikor cselekedni kellene es akar vert aldozva a palyan legalabb egy pontot elhozni a romanoktol, akkor nem marad mas csak a csoki darab az osszes lanykanak tuno focistanknak a bugyellarisaban, mert a merkozes elotti percben, mar beszarnak az ellenfel szurkoloinak a latvanyatol is.
  • DasIsFuck
    #23173
    egy olyan kerettel akik lélekben összeomlanak a fontos meccseken mind1 h milyen egyéni képességekkel vagy taktikai képeségekkel rendelkeznének a játékosok.
    Mert a lélektelen játék ebből adódik.
    Ráadásul ez már nem ujdonság és mégsem képes a válogatott vagy szövetség szakmai stábja ezzel mit kezdeni.
  • sb1
    #23172
    Sírtam rajta, legnagyobb duma: "kell az észtek elleni jegyem?? :D "
  • banok
    #23171
    A tegnapi produkcióra nincsenek szavak. Lehet szidni Egervárit de ebből az emberanyagból ezt lehet kihozni. Ismét bebizonyosodott, hogy nincsenek nemzetközi mércével minőségi védőink és ez bizony nagy baj. A másik probléma amit láttam az a mentális lemaradás amit talán Csernussal sem lehetne orvosolni, ezt valahol gyerekkorukban cseszik el.
    Ja és Solt keresett összefoglalót a csütörtöki magyar-bosnyák U21-es meccshez - hát az nincs de fennt van a teljes meccs igaz nem túl jó minőségben link
  • Solt
    #23170
    Ebben is van igazság, és meg is érdemlik a kritikát emiatt.
  • wednes
    #23169
    Én sem szeretem a fölös fikázást, meg mikor a túlzó elvárások nem jönnek be (holland verés stb) és megy az "áll csalódottság". Ezért sokszor nem értettem egyet a sárga földig lehúzással sok válogatott meccsen.

    DE ITT minden össztüzet megérdemelnek. Ez egy értékelhetetlen selejt volt, amit láttunk. Egervári sokat hibázott, ahogy írtad, de attól még ez nem mentség, hogy akár a helyét nem találó játékos nagy ívben szarjon az egészre, már rögtön az elején!!

    Bedobásnál meg nem mozdulna, hogy gyorsan elvégezzék, semmi helyezkedés. Nem fut, nem passzol nem csinál semmit. Semmiféle emberfogásra nem volt szükség román oldalról, mert ezek le voltak verve mint a cövek. Kaptak volna inkább ki 4:0-ával, de legalább összehoztak volna pár kontrát, értékelhető passzokat, fejhez menő beadást.

    90 perc alatt, 1 rálövés, 3-4 beadás (amit röhögve kifejeltek). A legtöbb passz az ellenfél térfelén nem érte el a 3 labdaérintést.

    Egy ritka szarul összerakott csapat, ugyan kikaphat, de akkor is mutatna valami játékra emlékeztetőt.
  • Solt
    #23168
    Miért?
  • kaposi1
    #23167
    Beszarás ez megint hatalmas lett.
    Pont erre gondoltam hogy meg kellene csinálni a Román-Magyarra és tessék.
  • hapi
    #23166
    Pontosan eddig olvastam: "amikor nem várt győzelmet, vagy bravúrnak számító döntetlent érnek el" innetől kezdve tudtam hogy mi ketten nem tudunk erről a témáról egymásnak semmit mondani.
  • Jakuza1
    #23165
  • Solt
    #23164
    Megértem a dühöt és a csalódottságot, de azért páran túlzásba estetek szerintem. Nem csak akkor kell szeretni őket és kiállni mellettük amikor nem várt győzelmet, vagy bravúrnak számító döntetlent érnek el, hanem az ilyen pillanatokban is illene legalább valamennyire korrektnek lenni velük.

    Nem akarom túlzottan védeni őket, mert a lélektelen játékuk miatt nem érdemlik meg, de az amit tegnap láttunk, az 90%-ban Egervári bűne. Szerintem rengeteget hibázott szakmailag... a taktikai elképzelése jó volt, és szerintem az egyetlen hadrend volt amivel lett volna keresnivalónk, viszont a keret összeállítása, illetve a pályán lévő játékosok, valamint azok szerepeinek kiosztása egy csődtömeg volt. A románok szélsőjátéka közel sem olyan veszélyes mint a hollandoké, ergo teljesen indokolatlan volt Vanczák szélen játszatása főleg úgy, hogy belül vannak hiányzók. Nem szeretem Vanczák játékát, de belül sokkal hasznosabb mint szélen, ráadásul most jól jött volna a rutinja középen.

    Korcsmár középpályán játszatása vicc kategória... a hollandok ellen sem jött be, erre megpróbálja megint, ráadásul egy ilyen meccsen! Ennél még Elek is jobb választás lett volna...

    Koman nincs formában... nem játszik a csapatában, nem megy neki a játék, de bukarestben egy ilyen meccsen kezdő. Ráadásul olyan poszton, ahova lenne más alternatíva. ( Bódi zseniális formában játszik hetek óta )

    A kezdeti előrelépések után láthatóan elakadtunk... egyszerűen nem találja azokat a játékosokat, akikkel egy stabil középpályás védekezés, és egy stabil hátsó alakzat összeállítható. Tény, hogy nincs túl nagy merítési lehetősége, tény, hogy itt már késő megtanítani focizni a játékosokat, viszont az is tény, hogy sokszor látni a teljes káosz jelét olyan játékosoknál is, akik azért a klubjukban képesek stabil teljesítményre. Ez szerintem egyértelműen Egervári hibája! Idáig azt hittem csak az ideális játékosokat keresi, és ha meglesznek akkor összeáll majd a kép, de láthatóan képtelenek vagyunk előre lépni védekezés terén.

    Elismerem az eddigi eredményeit ( VB bronz ), tisztelem a munkáját, de egy válogatott szövetségi kapitányától jóval többet várnék. Főleg azért kéne neki taktikailag a pluszt hozzáraknia, mivel adott a keret, és nem nagyon van miből válogatni. Mindenképpen egy olyan karakter kellene, aki szinte teljes forgatókönyvet rajzol a játékosok elé, és centiről centire a szájukba rágja, hogy mi a teendőjük, plusz kiválóan fel tudja készíteni őket mentálisan! ( pl Sousa )

    Itt az ideje a váltásnak... no nem emiatt a vereség miatt ami bőven benne volt a pakliban, hanem amiatt a zsákutca miatt, ahová jutottunk védekezés terén. Ennyi idő után látható javulást kellett volna már produkálniuk legalább önmagukhoz képest!

    ( Akik pedig tegnap összemosták a stadion építésekre költött pénzeket a válogatottal, illetve szajkózták a "minek ezekre pénzt költeni; költenénk inkább másra" frázisokat egy ilyen szituációban, azok megmutatták, hogy milyen szinten állnak mind szellemileg, mind lelkileg! )
  • argo001
    #23163
    Egervári:

    "Talán nem a legszerencsésebb pillanatban jött ez elő, de magam is így gondolom, fejlődött a válogatott, tény és való, hogy szeptemberben még számolgathatunk, kijutunk-e vagy sem, és nem mindig volt ez így. A valóság az, hogy nincsenek európai szintű klasszisaink, nemzetközi szinten is tapasztaltot szerzett játékosaink azért viszont igen. Én inkább nekik szavaztam volna bizalmat a védelemben is. Korcsmár talán hátul többet segíthetett volna, persze utólag mindig okosabb az ember."

    A következő meccsre urnában utazik el. :D
  • ressy14
    #23162
  • Shep
    #23161
    Azt mi van ha tényleg lefagyasztotta? :D
  • [HUN]FaTaL
    #23160
    Szerintem is Egervári volt a leggyengébb. Ha visszalapozol, már a meccs előtt, a felállásnál mondtam, hogy meg se kell nézni a meccset és sajnos igazam lett.

    Én nem gondolnám, hogy Guzmics volt a leggyengébb. Igen, hibázott egy óriásit az elején, de egyrészt ez benne van a védelmünkben, másrészt egy valóban profikból álló csapat feláll egy ilyenből a maradék 88 percben. Ráadásul utána Guzmics hiba nélkül lehozta a meccset. Arról miért nem beszél senki, hogy Lipták a harmadik gól előtt úgy állt, mint, akit Sub-Zero lefagyasztott? :D

    Itt az egész csapat egy szar volt, az edzővel az élen, Bogdánt kivéve.
  • Shep
    #23159
    Amúgy szerintem lehet szidni Dzsudzsákot is, mert ős is nulla produkciót adott elő de ő legalább normálisan nyilatkozik, igaz, hogy ez sem ér semmit de legalább, na.