28329
10917302841238962806.jpg
  • a.carkey
    #23118
    Igazából nem tették sehová. A ruszkik miatt felfegyverezték őket a háború után, szart se kaptak volna, mert külön békét kötöttek, de ők a ruszkik helyett szépen elfoglalták maguknak Erdélyt, elmentek a Tiszáig, és ha már ott voltak, shoppingoltak egyet Budapesten is. Ha Bandholtz nincs, ma a jópár festőnket Brad Transylvan ill. Mihail Munkachevo, stb. néven láthatnánk újra Bukarestben ...
  • LasDen #23117
    észtek fognak jönni, szóval lesznek a stadionban azért nem kevesen :D
  • ReszegKoldus
    #23116
    Remélem kevesebb, mint egy Puskás Akadémia - MTK meccsen
  • Krisztiam #23115
    észtek ellen kíváncsi leszek mennyi szurkoló lesz kint
  • Daffit
    #23114
    Milyen szurkolói kényelmet? Ez a sz*r kényelmesen ülve sem lesz élvezhető.
  • desigo
    #23113
    A magyar szurkolók akik már itthon kijelentették,hogy balhézni fognak és így is tettek milyen szankciót fognak kapni hazaérkezéskor?
    Nem kicsit járatták le az országunkat.
  • Narxis
    #23112
    Aki ismer itt fórumon az ismeri a véleményem az állami pénzek profi magyar futballba történő talicskázásáról viszont azt érdemes megjegyezni, hogy az új stadionok nagyobb részt a szurkolók kényelmét növelik, ha csak a foci minőségének javítása lenne a cél akkor csak a pályákat újítanák fel, jóval kevesebbe is kerülne.
  • bakkerman
    #23111
    Remélem faszszopó balázska ma is felnéz a facebookjára,és egyenként végignézni a kommenteket amiket kapott a képe alá,ha már ekkora facebook celeb lett. Ő lenne az első,akinek soha de soha többet nem adnám a kezébe a magyar címeres mezt. Egy mocskos zsoldos,aki kint hajt a pénzért,a jobb szerződésért,de az már nem pálya ha a hazáért kell küzdeni,az nem "trendi",még a végén lesérül,és nem kerül be a világverő Dinamoba. Egy utolsó férgek mindannyian,egy NEMZETET köptek le,és volt pofájuk kimenni a szurkolókhoz meccs végén...mit vártak,tapsot??
  • pzolika978
    #23110
    Passz, de az MLSZ-nél visszakövetelném... :-)
  • desigo
    #23109
    Mennyibe került kint egy jegy a magyar szurkolóknak?
  • pzolika978
    #23108
    Ez a meccsnek nevezett okádék műsor passzolt a többi tévéműsor színvonalához. Orbánnak szép nászajándékot adott a Nemzeti 22 faláb. Még pár stadion, és néhány milliárdra szükség van, hogy még nagyobb zakót kapjunk.
    Luxus autók helyett Wartburgot nekik, meg valami romos vályog házat, és közmunkás fizetést. 47000-is sok lenne ezért a teljesítményért. Inkább a többi sportágban osztanám szét azt a pénzt amit a focira szánnak.

    NINCS MAGYAR FUTBALL EZT KELL MEGÉRTENI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ReszegKoldus
    #23107
    Nincs mentség, csődöt mondtunk

    Szerencsésnek mondhatom magam, hogy évek óta nem nagyon érdekel ez a fociválogatott, meg a "most van esély és kijuthatunk az EB/VB-re, ha itt meg itt nyerünk" szokásos dumák.
    Nekem ez a vereség is inkább csak az ellenfél miatt elkeserítő...
  • sumi
    #23106
    bocsi..téves..
  • sumi
    #23105
    [IMG][/IMG]
  • Grenzjager
    #23104
    Nyilvánvaló, hogy a "halál a magyarokra", "lepisáljuk a magyarokat" és az egyéb első világháborús román katona nóták, a hanggránátokkal, füstbombákkal az "1918" drapival senkit sem sértettek, az UEFA, a FIFA, a Vizestál Központ, és az EU mindent tökéletesen rendben talált, és FAIR-play díjat ad a románoknak.
  • Grenzjager
    #23103
    Ha csak Egervári fog eltakarodni, akkor Csányi kinevezi a kis Mészölyt... mennyivel leszünk előrébb?
    Miért nem takarodik el az egész bagázs Csányival az élen? Csányinak is jobb lenne, több ideje marad a húsiparra.

    Szarul játszani lehet, de meghunyászkodni ennyire Bukarestben nem lehet, joggal röhög minden bocskoros román minden magyaron köszönhetően a legszánalmasabbnak, a magyar labdarúgó válogatottnak.

    A magyar harcolni nem tud, az elmúlt száz évben semmiért sem harcolt a magyar, ez látszik a labdarúgó válogatotton is.

    Az oláh-cigányok a maguk módján legalább megértik hogy mit jelent a címeres mezt felvenni, viselni és küzdeni, ezt nálunk szisztematikusan törölték ki az emberekből évtizedek alatt.

    több román gól volt mint ahányszor mi kapura lőttünk...

    remélem az észtek is elpicsáznak minket rendesen, 200 szurkoló előtt - hogy hamarabb jöjjön vmi új- és lehet visszatakarodni cabriózni Moszkvában, schalkézni, padozni Grazban, nézni a guruló labdát Szombathelyen, élni az úri életet mint a celebprostik.

    Minna Eestis!!!
  • wednes
    #23102
    Ha ezt a meccset előre levetítették volna nekem, de úgy, hogy MO helyet Androrrát teszik képre. Ott bizakodtam volna, hogy ettől a román csapattól nem kell félni, simán verhetőek. XD

    Mondják inkább, hogy bunda volt vagy mit tom én....Mert a fejeken ez látszott. Nehogy véletlenül előre menjünk mert a végén bekotrunk nekik egy gólt.

    Ennyire nem menni előre, mindenki áll egy helyben és várja a 2km/h-val guruló labdát, hogy egyszer csak odaér hozzá. Románoknak emberfogásra nem is volt szükségük, mert gyökeret vert mindegyik magyar játékos.
  • wednes
    #23101
    Ez egy SZÁNALOM volt!
    Úgy vertek el a románok, hogy kb semmi kiemelkedőt nem nyújtottak, közepes teljesítmény és még csak meg sem erőltették magukat. De ez bőven elég volt a 3:0-hoz, és lehetett volna több is.

    Sok mindenre számítottam, de erre nem. A vereség benne volt, vagy hogy nem úgy megy a játék. De erre a lelketlen szarra nem. Azt hittem egymásnak ront majd a két csapat és megy a küzdelem és a hajtás, a tenni akarás.....pff

    És, hogy korán jött a gól? Akkor mi van??? Erre lehetett számítani. Már a meccs elején nagyobb volt az esélye annak, hogy a románok fognak vezetni. Ez nem küldhet a padlóra, mert ezzel előre lehetett számolni.

    Egyébként a fejeken látszott, hogy nem megszeppentség volt, vagy, hogy féltek...faszt féltek, le se szarták az egészet! Olyan volt a csapat mentalitása, hogy "inkább nézném a barátok köztöt, mint most, hogy itt legyek". És ez fáj a legjobban. :(:(

    Játék az nulla volt, direkt számoltuk, hogy felező vonalon túl hány értelmes passz volt. 1-2 pasz, 2-3 beadás 90 percen keresztül.
  • ReszegKoldus
    #23100
    Jaj hát ki kellett volna küldeni mindenkit a stadionból, akkor biztos jobban megy a játék aranylábú fiainknak... :D

    Nem emlékszem és nem is fogom megkeresni, de ha ez a majom a tavaszi zárt kapus meccs után meg azzal magyarázkodott, hogy nehéz ilyen üres stadionban játszani, akkor nagyon kiröhögném. Mondjuk így is.
  • Gauge
    #23099
    Uram-bátyám alapon épülő focirendszerrel és játékosokkal nem lehet nyerni. Talán egyszer majd tényleg szakmai alapokon nyugvó csapattal lepünk, s talán nyerünk is. Addig meg lehet reménykedni, de szerintem felesleges...
  • argo001
    #23098
    Egyébként Guzmicsot én is szidtam a meccs elején, mint a bokrot, de nem foghatjuk arra, hogy másfél perc után egyéni hibából jött a gól, és megtorpantunk. Ugyan már, ha az nincs, ugyanúgy kiszopunk, ugyanilyen jellegtelen játékkal. Nem kellene az egészet egy játékos nyakába varrni, persze Egervári ahelyett, hogy jó szövetségi kapitány módjára felfogná az ütéseket, próbálja a szart szétkenni, és hárítani a felelősséget. Ebben a fantasztikus eredményben ő is benne van. De nemcsak ő a hibás. A játékosaink is.
  • Láma!
    #23097
    Amugy látszott hogy összeszarták magukat...
    Studioban a kopasz kovács még mondta is hogy a kezdőkre nem szabad hogy hasson amit a lelátón látnak (balhé), de rájuk hatott...
    Ennyi ellenséges ember előtt alig játszott még a csapatból valaki. Felkésziteni egy ilyenre nehéz, de annyira feltüzelni és motiválni hogy ki tudja zárni a játékos a román szurkolókat, a kapitány dolga. De egy töketlen ember nem fog Guzmicsokat meg Liptákokat tüzelni..

    Másik kérdés hogy egy románia elleni meccsre maguktol miért nem hergelődnek??
  • argo001
    #23096
    Nem válasz akart lenni, csak korán van még. :D
  • argo001
    #23095
    Próbáltam lehiggadni, de nem megy. Így a szomszéd fodrász gyerek is lehozta volna a meccset.
    Bogdán volt jó egyedül. Megköszönhetjük neki, hogy nem lett 5 a 3 helyett... Egy nyamvadt támadást nem vezettünk. Ez volt a taktika, kedves Egervári úr?
  • Láma!
    #23094
    Ferenczi Attila értékelését várom... ahogy meglesz, beteszem ide is, ő majd szakmailag elmondja a f.szrajzoló helyett hogy mi is történt valójában, mert legalább ért hozzá...
  • LeventeV
    #23093
    Még most is egy nulla ország. Hidd el, első kézből tapasztalom nap mint nap.
  • Warden
    #23092
    Az egyik alapvető hiba a 4-4-2 volt úgy gondolom.Sajnos Picurca a Román szövetségi kapitány taktikailag már a meccs előtt megnyerte a találkozót és ehhez asszisztáltunk csak.Két ugyanolyan típusú csatárt ez a válogatott nem bír el, pláne hogy tulajdonkép egymást zavarják .Dzsudzsák oldalát kb lemattolták a másik oldalon meg Koman... na az az arc nem szélső húzott is befelé ahogy illik.A románok arra is figyeltek hogy ha Vanczák fel fut??? vagy mit tesz no akkor csak ívelgessen azzal is megy az idő. Nem Guzmics hibája miatt kaptunk ki akkor is nyernek sajna ha nincs a második percben ez a kis mallör. Alapvetően ott a gond a magyar fociban hogy nem posztra képeznek játékost és ez ilyenkor kiba.. mód meg is látszik. Lehet itt minden faluban 6 stadion ha nincsenek meg az alapok.Hollandia majd még egy jót aláz rajtunk de a nap utána is felkel.
  • sb1
    #23091
    Ez-már cél 20 éve :D és még az is lesz még +20 évig :D
  • Neoncsoves
    #23090
    Románia meg 1918... Az 1. világháborúban is végigsétáltunk rajtuk, a 2. világháborúban is. Köpönyegforgató senkiházi szőröstalpú cigány az összes, arra viszont büszkék lehetnek :)
  • Neoncsoves
    #23089
    ezek képviselik Magyarországot a futballvilágban??? Kötelet az összes elkurvult "modern focistának"! Pénzért megy a foci, de a hazáért és a címerért nem... Az a szint amit ezek lehoztak a középpályán meg a védelemben még én is meg a grundról a haverjaim is lehozták volna... Szövetségi kapitány meg a játékosok is mehetnek a kukába, jöhetnek a fiatalok illetve az olyan mentalitású játékosok akik meghalnak a címerért.
  • [HUN]FaTaL
    #23088
    Korcsmár pl. alapember lett belső védőként.

    Nem az ő hibája, hogy a dilettáns Egervári már másodszor játszatja VKP poszton, ahol teljesen súlytalan. Meg is lett az eredménye mindkét meccsnek.
  • IXEMGabeo
    #23087
    Lovrencsics akár kezdő is lehetett volna ő benne láttam akaratot max Bogdánban...Koman pl azt se tudtam, hogy pályán van.

    Az egész bronzérmes U20-as bagázsból (2009 Október) SENKI nincs a válogatottban Komanon és Némethe és Kádáron kívül szinte...ők sem akkora nagy ászok, hogy ódákat kelljen zengni Németh be sem kerül soha szinte...
  • Pares
    #23086
    Arra is kíváncsi vagyok, hogy az egyáltalán nem elfogult nemzetközi véleménymeghatározó bizottságok meg mindenki más most is el fogja-e ítélni a magyar Himnusz kifütyölését a kettős mérce megakadályozása érdekében... Van egy olyan érzésem, hogy ez a magyarokon kívül senkit nem zavart...
  • Jakuza1
    #23085
    Szerintem is.
    Egy ember vezetgeti felorat a labdat 4 vedovel szemben 30 meterrol a 16osig ?
    Amugy latott valaki barmilyen tudatos megmozdulast az egesz 90 percen keresztul tolunk ?
    Ja es a kerdes az elmul 2 evtizedre vonatkozik. :P
    A magyar labdarugas egy ad-hoc f*s, tudatos megmozdulasok es taktika nelkul, mar evtizedek ota.
  • [HUN]FaTaL
    #23084
    A harmadik gól gyönyörű volt? Szerintem meg röhejes.
  • Narxis
    #23083
    Ez mellbevágó volt..
  • IXEMGabeo
    #23082
    egyébként pedig a román válogatott nagyon jól tolta és megérdemelten nyertek, a 2. és a 3. gól pedig gyönyörű volt az 1. nevetséges...Assem tom ki ez a Guzmics...
  • IXEMGabeo
    #23081
    még szerencse, hogy egy pizzériában láttam a meccset ahol a hangzavar közepette nem hallottam, hogy kifütyültek minket. Az 1918-as tranparens pedig nagyon felbaszott. Ezeknek van pofájuk gúnyolódni rajtunk...Mocskos buzi románok, soha nem volt Erdély sem az övék örüljenek neki, hogy jó helyre tették a picsájukat (Franciák oldalára) és lett területük más különben egy nulla ország lenne még mindig...
  • pinnacle
    #23080
    Szalaira tett megjegyzéseimet a Schalke meccs után fenntartom sőt alátámasztom. Az egész csapat szar volt, egytől egyig, kivétel Bogdán és talán Varga Józsi.

    Elmennek a büdös k.életbe ezek... mit gondolnak?!

    Egervári a 0 motivációs képességével és remek taktikai érzékével menjen haza és mondjon le.
    Gratulálok mégegyszer magamnak, hogy leültem és végignéztem a meccset.
  • LasDen #23079
    tisztelt szurkolótársak.
    lássuk végre a fáktól az erdőt, a csapat magja adott, küzdenitudást meg harci szellemet kell beplántálni a csapatba pár olyan játékossal akik sosem ismerték a megalkuvást.
    Balajcza - Vanczák, Juhász, Mészáros, Elek - Varga J - Dombi, Hajnal, Dzsundzsák - Németh K - TORGHELLE SANYI!!!!


    :DDDDD