28329
10917302841238962806.jpg
  • ReszegKoldus
    #23238
    Akik még hajlandóak kimenni az észtek ellen, csinálniuk kéne "Ennyit ér itt a szakma" feliratot a hozzá tartozó, egész lelátót befedő rajzzal
  • Jakuza1
    #23237
    Ugy, hogy fiatalabb korban kisebb a kulonbseg.
    Raadasul ott volt egy jo edzo, aki sok ev alatt osszeszoktatta a sracokat, akit jo magyar szokas szerint kifurtak a VB elott az allasabol, hogy egy olyan sajat embert ultessenek a padra, mint egerbábi, alias pacsibá. Ahogy mar megtettek ezt vele, a Dunaferrnel es MTK-nal a bajnokcsapatnal es azota is azokbol a sikerekbol el. A jopajtasa egy bizonyos tesztas gyuri pedig buszke ra, mikozben az UEFA licenszekbol kaszirozott penzkotegek a zsebebe vandorolnak. Igy lesz magyarorszagon "valaki" egy kozepszerunek se mondhato edzo, mikozben semmit nem tud elerni.
  • Narxis
    #23236
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez a liberálisozás már belövi az írás értelmi színvonalát. Szerintem semmi baj nincs ha páran elutaznak Bukarestbe könnygázt szagolgatni és pofozgatni, de amint ezt a stadionon belül teszik onnantól kezdve lehetőséget adnak a nemzetközi futballszövetségeknek a büntetésre, ezt pedig a jóérzésű valóban a magyar válogatottért szurkoló magyar ember nagyon nem szeretné. Trianont harccal vagy harcok után érvényesítették tehát logikus, hogy csak harccal lehet visszavenni vagy tele kell szülni magyar emberekkel és akkor szó lehet valami békésebb megoldásról. Egyikre sincs sok esély viszont egyesek legalább okot találhatnak frusztráltságuk levezetésére, arra nagyon jó téma. Én amúgy mindig számítok balhéra ha valamelyik szomszédunkkal játszunk, nem is zavar amíg nem az én házamban vagy házam előtt történik.
  • a.carkey
    #23235
    Egyébként, ebben benne van minden, ami a jelenlegi helyzet.
  • a.carkey
    #23234
    Jó, de akkor hogy lett egy korosztály vébé bronzérmes? Más itt a gond, az pedig a hazai foci fentebb lévő bugyraiban keresendő, ahol tényleg elqurják őket, VAGY!!! ezek a senkiháziak az első 50 milla után komolyan elhiszik, hogy ennyi is elég ehhez, VAGY!!! - mert tudnak focizni, tudnak - szellemi szinten nem érettek egy válogatott meccshez, mert nem hiszem el, hogy zárt kapuk előtt tudják 90 percig verni a románokat értelmes játékkal, idegen közönség előtt meg 1x képesek kapura rúgni. Ez nem képességbeli valami, hanem pszichikai, és akkor ide nem egy motiválni képtelen szövkap kell, hanem Csernus doktor, a taktikát pedig megcsinálja a kapusedző. :) (Itt megj., hogy már Csernus sem lehet nagy figura, ha a neje lelépett tőle az akkor dutyiban ülő, akkor disznókövér Hagyó miatt.)
  • [HUN]FaTaL
    #23233
    Még mindig nem a vereséggel van a baj, hanem a mutatott játékkal (pontosabban annak totális hiányával).

    10 szurkolót beküldtél volna a kilátogatottak közül, különbül játszott volna, mint tegnap a mezőnyjátékosok. Lehet, hogy ők nem 3, hanem 31-0-ra kaptak volna ki, de legalább meghaltak volna a pályán.
  • [HUN]FaTaL
    #23232
    Te is befejezhetnéd már, ha nem érdekel a sportág miért vagy itt minden meccs után károgni?
  • [HUN]FaTaL
    #23231
    Csúnyán kiröhögnénk a kézitopicban egy EB bronz és egy BL győzelem után (női kézi), valamint VB 8 szereplés (Férfi) :D

    Vereség és vereség között van különbség. Meg a két sportágba tolt pénz mennyisége és a mutatott játék színvonala között is.
  • polluxware
    #23230
    gyakorlatilag pontosan erre gondoltam... (köszi ManoNegra)

    Ha példul győzőtt volna a csapat, akkor menne a sport, és büszkeség öröme...

    viszont ez így SOKKAL jobban és hatékonyabban összetartja a tábort, ezek a focisták csak bohócok, mellékszereplők

    zseniális példa, hogy hogyan is működik eme gépezet, és miért is fontos a hitegetés hogy jobban fog működni majd egyszer..
  • ReszegKoldus
    #23229
    "Szóval a futball az vegytiszta politika, és ha úgy vesszük nemzetközi szinten, különösen egy román, vagy szerb nemzeti válogatott elleni kiállás egyenesen háború."


    "Így hát azt mondom, hogy legalább volt 3-4000 magyar legény, akinek volt elég vér a pucájában, hogy nekimenjen Bukarestnek, és ha a gyepen már nem ment, akkor a flaszteren megpróbáljon győzni, és megmutassa a románoknak, hogy nem minden magyar puhult el, mint a teszkós kenőmájas egy csomagtartó mélyén az augusztusi kánikulában."


    Egyszerűen nevetséges, hogy még őket cseszegetik...legalább ők nem teleszart gatyával sétálgattak 90 percen keresztül
  • ressy14
    #23228
    Az akadémiákba is ömlik a pénz, Felcsútra csak úgy talicskázzák, ott szépen összehalásszák az ország legtehetségesebb gyerekeit és minden évben leégnek a Puskás-Suzuki kupán a Hagi akadémia, a Panathinaikos és még a Honvéd akadémiája ellen is. 16-18 éves korig semmi sem választ el minket nyugat európától, utána meg mintha gyeplővel fognák őket vissza, még az nb1 színvonalát sem ütik meg.
    Teljes átszervezés kéne, a magyar futball egészét illetően, ha kell akár külföldi szakemberek bevonásával, akik már tettek le ezt-azt az asztalra. Pl mint az izraeliek, akik valamiféle tiki-takával lealázták a Győrt.
  • hungary27
    #23227
    Egervári lemondott?
  • ManoNegra
    #23226
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    3-0, és a többi…

    Nehéz szavakba önteni azt a sok indulatot, dühöt, elkeseredet csalódottságot, mely tegnap este óta ül nehéz ólomsúlyként a nyakamon, és amelyre a válogatottunkhoz mérhető, lélektelen hazátlansággal rendelkező média csak egy újabb lapáttal dob, melyben azokat ez ezreket ócsárolják, akik vállalták a több száz kilométeres menetet a bukaresti katlanig, hogy legyen némi hátszele ennek a nemzeti szégyenfoltnak.

    Szerettem volna én is kint lenni, de egy szerencsétlen munkahelyi baleset kedvemet, illetve lábamat szegte, és így utólag hála érte az égnek, hogy egy jókora gipsznehezékkel röghöz kötött. De sok ezer magyar drukker útnak indult, gúnyhatáron innen és túl, hogy ott lehessenek, és lássanak egy kemény, küzdelmes mérkőzést, melyből, ha nem is győztesként, de legalább méltó ellenfélként, emelt fővel távozhat a nemzeti tizenegyünk. Bizony itt tart ma Magyarország, és az élvonalbeli magyar futball, hogy a magyar szurkoló már akkor elégedett, ha legalább látja, hogy a srácok a pályán lélekkel küzdenek.

    Persze ment azért az esélyek latolgatása, és felcsendültek a reménykedő hangok is, melyek sok esetben egy 2-1-es magyar győzelmet vizionáltak, de voltak azért pesszimistább, vagy talán realistább számítások is, melyek ezt fordítva jósolták, de akárhonnan is nézem, a legrosszabb forgatókönyvek is számoltak legalább egyetlen nyamvadt magyar góllal. Ha úgy vesszük a tippek a három gólra bejöttek, csak annyi hiba volt a matekban, hogy a végeredménynek számító gólok mind a magyar kapuban landolt…

    Lehet itt sok mindent mondani, az élő fában is felelőst keresni, meg előjönni a maszlaggal, hogy a Vénusz a Jupiter árnyékában állt, és ez nem kedvezett a magyar csapatnak, meg hogy a románok klasszisokkal jobbak lettek nálunk… Nos, az én véleményem a meccset az utolsó pillanatig végignézve, hogy a románok olyanok, mint voltak, csak mi lettünk klasszisokkal szarabbak! Ez a magyar csapat, nem hogy a válogatottságot nem érdemli meg, de tagjai egy izmosabb megye kettes bajnokságban sem hagyhatnák el a kispadot. Egy magyar részről lélektelen és érdektelen meccs volt ez, melyet már rögtön az elején megpecsételt az első román gól, melyet aztán gyorsan követett a második, és a végén kegyelemdöfésként a harmadik, és tegyük hozzá, hogy a vak szerencsén, és egyedül a kapusunknál elkönyvelhető küzdeni akaráson múlt csupán, hogy nem 6-0 lett a végeredmény. Nem a románok vertek meg minket, hanem mi vertük meg saját magunkat…

    Népszerű ma a liberális hozzáállás, hogy a fociban, meg úgy általában a sportban nincs helye a politikának. Mondják ugye ezt azok a nagyokos emberek, akinek úgy, mint ahogyan hazánk történelméről, az egyes klubok történelemben betöltött szerepéről sincs fogalmuk, hogy kik, mely párt tagjai, hova húztak, vagy később mely minisztérium tulajdonát képezte egy-egy csapat, és azóta is az oly színes,és mégis egynemű politikai elitünk micsoda busás paktumokban csutakolja egymás kezét a foci mögött. Szóval a futball az vegytiszta politika, és ha úgy vesszük nemzetközi szinten, különösen egy román, vagy szerb nemzeti válogatott elleni kiállás egyenesen háború.

    Húha utolsó mondatomra egyszerre szisszent fel a liberalizált társadalom, hogy juj, hát ezek a szélsőséges gondolatok, mennyit ártanak a magyar futballnak, és úgy általában a magyarok, és Magyarország megítélésének. Nos, a helyzet az, hogy a magyar futballon már nincs mit ártani, a megítélésünk külföldön meg ettől függetlenül is olyan arccal történik, mint amikor valaki észreveszi, hogy egy jókora kutyaszarba lépet, és kínos terhétől a járdapadka szélén próbál megszabadulni. Nem vagyunk sem a világ, sem pedig Európa kegyeltjei, és hiába a hízelgés, meg dörgölőzés, a liberális megfelelési kényszer, ez az út nem célravezető. Nézzük csak meg a románokat, a kiállást a magyarok ellen mindig is egy hadba menetelként fogták fel, azok, akik nyomon követik az ilyen eseményeket, mindig láthatják ennek nyomait. Nincs mérkőzés, melyen ne tűnne fel egy ”1918” felírat. Ugye a történelemből kegyelem kettesre játszóknak sem kell magyaráznom az évszám jelentését? És sorolhatnám a különféle, a teljes magyar nemzet eltaposására, kiirtására utaló szlogeneket, melyekből most sem volt hiány. És, hogy mi hazánk nemzetközi megítélése? Én nem vettem észre, hogy egy-egy ilyen nemzetgyalázás és verbális gyilkosság után a FIFA a sértett magyar fél érdekeit képviselve lecsapott volna a románokra, mint ahogyan ugye Izrael védelmében ezt megtette, és márciusban ugye pont ezért zajlott zárt kapuk mögött a haza találkozó a románokkal.

    Persze a liberális sajtó most is csak attól hangos, hogy Jézus az égben, hát a magyar huligánok mit művelnek szeretett szomszédunk, Románia utcáin… Persze arról egyetlen cikket sem hoznak le, hogy Európa legnagyobb nemzeti kisebbsége, a székelyföldi magyarság lassan egy évszázada él a szeretett szomszéd elnyomásában, hogy nyilvános fórumokon fenyegették a román szurkolók a székelyeket, mert azok a mieinkként beszéltek a magyar válogatottról. És persze a liberálisok kedvenc vesszőparipája a kisebbségvédelem, a minden jöttmentnek járó jogok kiharcolása is lesántul, ha ebben a kontextusban feljön a szó a székelyekről…

    Így hát azt mondom, hogy legalább volt 3-4000 magyar legény, akinek volt elég vér a pucájában, hogy nekimenjen Bukarestnek, és ha a gyepen már nem ment, akkor a flaszteren megpróbáljon győzni, és megmutassa a románoknak, hogy nem minden magyar puhult el, mint a teszkós kenőmájas egy csomagtartó mélyén az augusztusi kánikulában.

    Ha kis búzavirág egyetemisták Kun Bélának öltözve székházfoglalósdít játszanak, akkor az is férjen már bele, hogy a román-magyaron elcsattan pár pofon, meg kiürül pár flakon könnygáz. Ha a világ minden tájáról ide zarándokolhatnak a tetves buzik büszkén önmegvalósítani az Andrássy útra, akkor legyen már szabad Trianon felgyülemlett, minden keserűségét megcímezni a román rohamrendőr felé, akinek egyébként a magyar zászló olyan, mint a vörös rongy a bikának, a matador kezében.

    Szóval kedves liberális agyhalottak a románok utálnak minket, magyarokat, a sarki fűszerestől a miniszterelnökig bezárólag. Ezt bizonyítja az elmúlt 94 évben meghozott sok magyarellenes intézkedés, és az általános romániai közhangulat velünk szemben. Csak ugye van a polkorrektség mögé bújó gyáva ember, aki jó struccként úgy tesz, mintha ilyenről még soha nem is hallott volna, és megmagyarázza saját magának is, hogy Trianon jogos volt, meg egyébként is minek rugózunk még ezen az évszázados semmiségen. Meg vannak, akik visszaadják a pofont… Persze ilyenkor az előbbiek, a román atrocitásokra érzéketlen megmondó emberei előbújnak nyirkos odvaikból, és telekürtölik a világot azzal, hogy miféle alja népség is a magyar…

    De ha már ennyire eluralkodott a médián ez a hisztérikus ellenérzés a futballszurkolók viselkedésével szemben, akkor ugyan cikkezzenek már a leszúrt magyar srácról, meg arról a remek fogadtatásról, mely úgy általában éri a magyart, ha az úgynevezett Romániába látogat.

    (SZKR)
  • Zenszkij
    #23225
    Itt nem azzal van a baj, hogy áramoltatják a pénzt a magyar labdarúgásba. Stadionoknak még valahol én is örülök, legalább a színház legyen szép, ha már a színészek gyengék. Jó leülni és megnézni egy NB1es meccset és olyan stadionokat látni, ami megüti a nyugati színvonalat. Gondolok itt pl. az Eto Parkra, vagy a nem is olyan régen felújított Megyeri útra, Sóstói Stadionra. Új stadiont kap a Fradi és az utóbbi évek sikercsapata a Debrecen. Ez örömteli. Az viszont nem, hogy a pénz ami a fociba áramlik nagyrészt nem az utánpótlásra megy el.

    Kapitánycsere meg minek. Majd jön Mészöly Géza. Micsoda szakember ugye? De hát ő beletartozik abba a rothadó bűvkörbe ami már évtizedek óta körüllengi a hazai labdarúgást. Mi fog vele változni? Az égvilágon semmi. Egervári meg olyan szempontból egy alkalmatlan edző, hogy juhászt meg ilyen Mészárosokat erőltet, de Guzmicsot, akiben még van is némi tehetség, egy tétmeccsen, felvezetés, szoktatás nélkül bedob a mély vízbe. Kérdem én, a mester kiket épített be a csapatba regnálása óta? Komant játszatni szintén baklövés volt, hiszen alig lát labdát egész évben. Évek óta arról beszélünk, hogy nem magyarázkodni, hanem dolgozni kéne. Sokan megélnek nagyon jól nulla teljesítménnyel a magyar labdarúgásban. Gondolok itt a havi 1-3 millát kereső senkiházi futballistákra. Amíg egy vidi fantáziát lát Gyepes Gáborban, addig nincs semmi keresnivalónk még Európa középmezőnyében sem.
  • ressy14
    #23224
    Márpedig oda sem fogunk kijutni, ha a tét agyonnyomja a srácokat. Ha a kijutásról lenne szó, még egy Andorra ellen is megremegnének a lábak.
  • ressy14
    #23223
    Egy-két generáció már ebbe született, hogy nincs se eb se vb. Nem vártam én semmit eredményszinten csak azt, hogy hátha végre felismerik a játékosok a meccs fontosságát minden szempontból. Hát nem sikerült nekik, ezért csalódott a magyar közvélemény.
  • ReszegKoldus
    #23222
    Engem évek óta az zavar legjobban, hogy ha ez a hulladék csapat valahogy kivergődik majd a 2016-os EB-re, ahova ugye többen juthatnak már ki, mint eddig, akkor mekkora istent fognak belőlük csinálni és az ilyen dzsudzsák félék elhiszik, hogy bármi keresnivalójuk van játékosként egy ilyen eseményen.
  • sb1
    #23221
    És máskülönben amit ír, kijön belőle, hogy gyűlöli a magyar focit/ klubbokat, szal tényleg nem sok keresnivalója van itt...
    Ami szomorú az egészben, hogy abszolute igaza van viszont...sajnos...

    Egy ilyen fostalicska csapat miatt marjuk/marjátok itt egymást, mert a kedves vezetők némelyikőtökkel elhitették, hogy ennek a csapatnak van keresnivaljója két darab X, és egy darab itthoni győzelem (törökök) után. Remélem páran felébrednek, hogy egy jódarabig nem lesz sem vb, sem eb még..vagyis lesz, csak nélkülünk sajnos.
  • Solt
    #23220
    Nem felismerés, hanem egy rendező elv az életemben ami mindenre vonatkozik...

    Ha meg akarlak sérteni, akkor nem kertelek! :) Ez csak szurkálódás volt... ahhoz képest amiket művelsz, szerintem még korrekt is voltam.

    A többi az megint ilyen se füle se farka sztori... :) És mielőtt tovább göngyölíted a dolgot, nem az zavar, hogy más a véleményed, hanem az, ahogy viselkedsz.
  • ressy14
    #23219
    Téged nem érdekel a foci, de sikeresen kifejtetted a véleményed, el is olvastuk, válaszoltunk is rá. Akkor most most már lekophatsz. Köszönjük.
  • polluxware
    #23218
    hümm, hát ez mély volt...

    "Fekvő emberbe nem illik belerúgni. Aki ezt az alapszabályt képtelen betartani, az a szememben nem ember."

    remélem focin túl is él benned ez a felismerés... mondjuk azokra gondolok akikbe elég sűrűn belerugdosnak mostanság, csak hogy ezeknek legyen píze luxus autókat összetörögetni, meg gyalázatosan szerepelni idegenben...

    gerinc, nyálka, meg egyebek..... tudod ezek szavak, amiket elolvasok mert írja valaki... de köbö. ennyi (remélem nem sértésnek szántad, vagy ilyesmi;)

    "Te nem az vagy aki a rosszat akarja, te az vagy, aki utálja a focit, utálja azt, hogy az állam pénzt áldoz egy olyan sportágra amit bár te gyűlölsz, de azért százezrek imádják, és mivel ezt képtelen vagy feldolgozni, minden alkalmat kihasználsz arra, hogy hullámoztasd a szart a szánk körül! "

    szerintem, a "hamar kaptuk a gólt", meg a "fű nem volt elég zőld", után tedd oda azt is hogy "Polluxware pedig nem drukkolt"

    hullámoztatom a szart? :) végülis jól játszottak, nem?

    büszkék lehetünk rájuk

  • ressy14
    #23217
    vagy ilyet :D
  • ReszegKoldus
    #23216
    Hát én nem... "Nézzél tükörbe!" :D
  • Solt
    #23215
    Az se rossz! :D
  • ressy14
    #23214
    én ilyen arcokat akarok látni

  • ReszegKoldus
    #23213
    Azért elég hajmeresztő azt feltételezni, hogy bármelyik válogatottat le tudnák fizetni vagy esetleg le is fizették, hogy kikapjon a magyaroktól :D
  • Solt
    #23212
    Én sem... egyetlen momentum volt ami tetszett, még pedig az amit ezen a képen láttam. Böde fejét figyeld, hogy néz a vigyorgó románra... ha az ami abban a tekintetben benne van, meglett volna a másik kilencnél is, nem aláztak volna meg minket.
  • Solt
    #23211
    Fekvő emberbe nem illik belerúgni. Aki ezt az alapszabályt képtelen betartani, az a szememben nem ember. Én tiszteletben tartom mások érdeklődési körét, és nem megyek be mondjuk a kézilabda topikba egy vereség után verni a nyálamat, hogy mire föl kapnak milliárdokat. Ez szerintem gerinc kérdése, gerinccel pedig vagy születik valaki, vagy puhatestű lesz, aki minden megmozdulásával ilyen csillogó nyálkás izét húz maga után. Ennyit a trollkodásról...

    Ha a feszültség keltésen kívül más is motiválna, akkor el sem jutnál odáig, hogy ezt a sok sületlenséget leírd. A válogatott nem kap milliárdokat, bunda még csak fel sem merült...

    Konzerválni meg végképpen nem akarok semmit, ép ezt fejtettem ki, csak ugye ez nem jut el a toronyig.

    A többire meg nem is reagálok, mert olyan dolgokat mondasz nekem, amihez semmi közöm... max a te atv-s világodban.

    Te nem az vagy aki a rosszat akarja, te az vagy, aki utálja a focit, utálja azt, hogy az állam pénzt áldoz egy olyan sportágra amit bár te gyűlölsz, de azért százezrek imádják, és mivel ezt képtelen vagy feldolgozni, minden alkalmat kihasználsz arra, hogy hullámoztasd a szart a szánk körül!

    Komolyan sajnállak, hogy ebben te örömödet leled.
  • Grenzjager
    #23210
    +hanggránátok és füstbombák
  • Grenzjager
    #23209
  • Shep
    #23208
    Kajak kenu, úszás, boxolók, lehetne még sorolni, nem csak fociból áll a világ :)
  • a.carkey
    #23207
    A török meccsig úgysem születne semmilyen döntés. Nem tudom, hogy jó-e nekik, ha az észtek ellen zárt kapuk között játszanak. :) Viszont egyértelmű, hogy a izraeli és ebben érdekelt hazai besúgó körük mekkora műbalhét rendezhettek és meddig elért a kezük, ha minket egy elszigetelt semmiért így elmeszeltek, ezek meg szerintem semmit sem kapnak majd ezért.
  • ressy14
    #23206
    A környező országok drukkereinek a keménységéről meg annyit, hogy tegnap a magyar drukkerek át sziesztázták a napot bukarest belvárosában, egy román drukker sem ment oda matekozni, csak akkor bújtak elő az oláhok, amikor a magyarokat gázspray-vel agyonfújták, és mutogattak a rendőrsorfal mögül.
    De ugyanez volt a Vidi-slovan-on is, Pozsonyban az RBD-sek körbefurikázták az egész várost, de egy slovan drukkert sem találtak, Fehérvárra meg zsarufelvezetést kértek.
    Persze azt élvezik, amikor a magyar szektorban a román/szlovák rendőrök gumibotozzák a népet, ők meg messziről tapsikolnak neki. A magyar kékek meg a Kispest-sturm meccset leszámítva körbenyalják az ideérkező vendég szurkolókat.
  • ressy14
    #23205
    volt ott szlovák zászló, 1918-as drapik, 1920. 06. 04. drapi is ám, de a fatökű szövetségünk mélyen kussol. persze nem is azért kell a románokat felnyomni, hogy pontlevonással vagy kizárással büntessék őket, de mi ezért a bibsik ellen kaptunk egy meccs zártkaput
  • a.carkey
    #23204
    Megj. "Átkozott szeptember 7! (...) Két éve zuhant le a jaroszlavli hokisok repülője, húsz éve halt meg Zsiborás Gabi. És ma meg ..."
  • Pares
    #23203
    Hát kétszer nem mondom, hogy a románok a Himnuszunk alatti viselkedésért nem kapnak semmilyen büntetést...
  • a.carkey
    #23202
    Két Bogdán is a pályára léphetett egy időben: Bogdán Ádám és Bogdan Stancu. :)
  • a.carkey
    #23201
    Ahogy a szlovák is. De valahogy a titkosszolgálatok mindig elérik, hogy csak minket verjenek mindenhol, Pozsonyban és Bukarestben is, pedig próbálkozunk rendesen. :D
  • Pares
    #23200
    Én is lehiggadtam már (szerintem), de én a tegnapi teljesítményből még objektívan sem tudok semmi jót kiemelni...
  • ReszegKoldus
    #23199
    "TOTÁL természetesnek veszi hogy a tuloldalon az ellenség szurkolói vannak, az adott várost meccs után szét kell verni 0-ra, összeszarni, hányni, hugyozni ahol csak elvonulnak, és jól nekiesni bárkinek aki véletlen szólni mer..."


    Azért kíváncsi lennék szét lett-e verve amszterdam vagy stockholm, amikor mostanában többször összekerültünk a hollandokkal és a svédekkel...ez a románok elleni meccs egészen más, mint a többi.