28329
10917302841238962806.jpg
  • ReszegKoldus
    #23318
    Guzmics meg ugye az észt csapatba került be :)
  • pinnacle
    #23317
    A várható kezdőcsapat (az MTI szerint):
    Bogdán Ádám – Kádár Tamás, Vanczák Vilmos, Lipták Zoltán, Laczkó Zsolt – Lovrencsics Gergő, Hajnal Tamás, Elek Ákos, Dzsudzsák Balázs – Szabics Imre, Szalai Ádám.

    :DDDD Lipták, Laczkó, Elek.
  • pinnacle
    #23316
    U20 meg bronzérmes lett a VB-n ugye!? Mennyit profitált belőle a felnőtt válogatott? Németh? Koman? Szekeres? Gulácsi?
  • ReszegKoldus
    #23315
  • Solt
    #23314
    Én sem akarom védeni őket, de pár napja meg a franciákat verték 3:1-re, ráadásul 0:1-ről... Ezenkívül áprilisban 5:2-re az olaszokat, májusban idegenben 1:0-ra a portugálokat, augusztusban meg 3:2-re a németeket! Azért ez elég impozáns lista! :)
  • ReszegKoldus
    #23313
    Ezzel az erővel az U21 meg 0:1-ről fordított 4:1-re múlt héten a bosnyákok ellen. Ráadásul az EB selejtező volt.
  • Láma!
    #23312
    Nem akarom védeni az U19-et, de a Belgák biztosan középszerűek U19-ben?
    Mert a felnőtt válogatottjuk mostanában érik be, és azok bizony európa élvonala a javából...
    valahonnan kitermelték őket.
  • Jakuza1
    #23311
    Inkabb vonatkoztass el a Meszolytol.
    19 eveseket mar egy otossel kinaljak meg a kozepszeru belgak.
    Mi lesz akkor kesobb ?
  • bakkerman
    #23310
    na ennek az eredménynek örülök,így akkor őt kizárhatjuk
  • Zenszkij
    #23309
    Meg fejben már a nagycsapat irányítására koncentrált.
  • Jakuza1
    #23308
    Magyarország U19 - Belgium U19 1:5

    Lehet, hogy Meszoly ezzel megoldotta a kapitanykerdest. Bar lehet majd rafogjak ez nem szamit mert baratsagos meccs volt es ettol meg alkalmas a felnott valogatott kapitanyi szekere. :P
  • bakkerman
    #23307
    ezúton jelezném,hogy más elfoglaltság miatt nem vállalom a megbizatást,sajnálom.


  • lord nihilus
    #23306
    Ezt se felejtsük el.
  • Grenzjager
    #23305
    Ehhez hány észt gól kell majd?
  • Zenszkij
    #23304
    Szerintem Döme csapat nélküli. ideje a tettek mezejére lépnie! DÖMEEE
  • lord nihilus
    #23303
  • LasDen #23302
    én kiválasztanám az ország 5 legjobb FM játékosát, és ők lesznek a megváltók...
  • bakkerman
    #23301
    én részemről Tornyi - Verebes duóra szavazok.
  • ressy14
    #23300
    ááá hagyni kell a többi országnak is valamennyi esélyt, 1 év után amúgy is unnánk a 12:0-ákat a spanyol és hasonló válogatott ellen.
  • ReszegKoldus
    #23299
    2 szövetségi kapitány lehet egyszerre?
    Bognárt és Zomborit javaslom
  • Jakuza1
    #23298
    Szoval megtisztulas kell.
    Annelkul nem fog menni, mert barmennyi penzt tolhatnak bele a labdarugasba, mindenfele programon keresztul, azt elfogjak lopni.
    El kell felejteni a tucat rangu legiosok importalasat es a gyerekekre forditani a penzt. Nem baj, ha addig nincs eredmeny, hiszen igy sincsen.
    Ellenben akkor egy idovel lenne eredmenye es nem lenne felesleges penzpocsekolas sem a legiosok fizetese, amitol lathatoan nem jobb a magyar labdarugas.
  • Jakuza1
    #23297
    Pont az jutott nekem is eszembe.
    Emlekszunk arra ugye, amikor EB-t akartunk rendezni ? Gyorsan kicsinaltak a nem mondom milyen elvtarsak az MLSZ vezetest es Mattheust, mert azt hittek az EB-bol lesz valami, hiszen olyan toronymagasan vezettunk egy evvel a szavazas elott es ugy gondoltak, hogy majd jol degeszre szedik magukat a palyazatoknal.
    Igy tuntek volna el milliok a zsebekben. Erre mondtam en, hogy ilyen eloskodok vannak a foci eletben es ha nagy penzt latnak, akkor a tobbi dogevo is megjelenik a konc remenyeben.

    Emlekezzetek es nezzetek jol meg a hatterben rejtozkodo, akkori eloskodoket:



    Szerintetek, ha csak is a sajat zsebecskeik miatt furnak ki mindenkit, lesz itt valaha valtozas ?
  • bakkerman
    #23296
    Olasz kéne,az gatyába rázná a védelmet,bocsánat,LÉTREHOZNÁ a védelmet,mert most nincs :D
  • Grenzjager
    #23295
    Csányí is mehetne a hatalmas eredményeivel együtt...
  • lord nihilus
    #23294
    Külföldi edzőt az eddig tapasztalatok alapján fölösleges, mert ha új MLSZ elnök jön, akkor dobják az addigit (Mattheus-szal és Koeman-nal is így történt) mindegy, hogy mennyi ideje lett volna hátra :(
  • Smithie
    #23293
  • ressy14
    #23292
    akkor őt a MU majd elhalássza előlünk :D
  • ReszegKoldus
    #23291
    A skót bajnokságban év edzője László Csaba. :D
  • Smithie
    #23290
    Áhhh, Bölöni Laci bá' inkább ne, ezt a válogatottat még Ferguson se tudná helyrerázni...
  • ressy14
    #23289
    Egyébként a szégyenérzetet csak növeli, hogy az egész meccset tekintve magyar szempontból Knézy vitte a prímet. Leszámítva a szurkolókat persze. De őket az mlsz lefizette egy üdítővel és egy hot-doggal :D
  • ressy14
    #23288
    Ha Egervárit menesztik, akkor vagy Bölöni jöjjön, vagy valami külföldi, aki a védekezésünket gatyába rázza. Az előrejátékot meglehet oldani úgy is mint az ETO, "ki a szélre-baszd be középre" elv alapján. Hiába mondja Bajusz Peti, hogy mi márpedig latinos focit játszunk, itt egyedül csak a KisBarca játszik joga bonito-t :D
  • LasDen #23287
    a litván válogatottal lebőgő László Csaba???
  • ReszegKoldus
    #23286
    "S mielőtt az ország legnépszerűbb klubjának szurkolói keresztre feszítenének engem amiért el akarom rabolni edzőjüket, szeretném leszögezni, hogy ezt a munkát egy klubcsapat irányítása mellett is el lehet végezni."

    Azért én "keresztre feszíteném", mert a Fradival is van még bőven munka, lehet hogy elbírná a kettőt, de inkább ne :)
  • kaposi1
    #23285
    Szép, szép, csak Egervári egy pillanatig nem gondolkodott a lemondásban.
  • Grenzjager
    #23284
    Sorsdöntő lépés
    "Könyörögve kérem a magyar futball vezetőit, ne essenek a szokásos hibába: ne a hazai futballposványban született és ott haveri kapcsolatok által okosan felkapaszkodó emberek közül válogassanak. "
  • ReszegKoldus
    #23283
    Egyébként a Mészöly tipp tényleg reális lehet...hurrá
  • Jakuza1
    #23282
    Ha a magyar allapotokat nezzuk, akkor Meszoly Gezat fogjak odatolni, hiszen a kozos kornek az az erdeke meg mindig, hogy sajat embereik legyenek a posztokon es nem pedig az, hogy a magyar labdarugas vegre valami valtozason essen at.
    Ezt hjvjak a vabankra jateknak. Ha egyszer bejon akkor egbemehetnek, pedig munka nelkul es hatter nelkul valljuk be ennek kicsi az eselye.
    Szerintem ha mostantol kezdve egy szakszeru, jol felepitett munkaba kezdenenek es a koklerektol is eltudnanak vonatkoztatni, tehat egy "aknamentes" kozegben tudnanak dolgozni (amire lassuk be nem sok esely van), akkor is szerintem a folyamat legalabb egy evtizedes munkaba kerulne es akkor szerintem nagyon keveset mondtam lenne az inkabb 15-20 ev.
    Csak kis lepesekben lehet gondolkodni, de ahhoz arra van szukseg, hogy teljes tisztulast kell elerni es mar gyerek szinten elkezdeni a korrupciomentes,szakszeru tudomanyos alapu felkeszitest.
  • Jakuza1
    #23281
    Sajnos ez az igazsag. Lehet neked nem tetszik, de ettol meg igazsag marad, mint ahogy az is hogy az egyik ATV-s kolleganak koszonhetjuk, hogy a magyar valogatottnak zart kapus merkozesen kellett jatszania az elso merkozest a romanok ellen, mert feljelentgetos kedveben volt a becsi Wiesenthal kozpontnal.
    Sajnos ez van es ez eleg szegyenletes, mint ahogy az is, ami tortent a vonatrongalasi cikkekben, ahol tenyeket akarnak eltorzitani, lejaratas szempontjabol.
  • ReszegKoldus
    #23280
    László Csaba :)
  • ReszegKoldus
    #23279
    Aztán egy hajszállal maradunk le a pótselejtezőről és ez reményt adhat a további együttműködésre :D