28329
10917302841238962806.jpg
  • lord nihilus
    #23358
  • ReszegKoldus
    #23357
    Szinte(!) mindenki szemében

    Szalai és Dzsudzsák ezen a meccsen kívül nem sok jelentősebb meccsen rúgott gólt a válogatottban, a barátságos és San Marino, Andorra stb ellenfelek elleni meccseket leszámítva...
  • IXEMGabeo
    #23356


    íme egy edzés?:DDD
  • Solt
    #23355
  • Solt
    #23354
    Az 5. gól után állt be a 41. percben.

    Az a mentalitás amelyet ő is képviselt, nagyon hiányzik, ez tény.
  • IXEMGabeo
    #23353


    sebnyalogatás közepette nosztalgiázzunk:)

    Itt azért mindenki szemében hős volt most meg köpnek rá szinte...viszont ő korrekten nyilatkozott a meccs után és nem hadovált összevissza, mint Egerváry...
  • Grenzjager
    #23352
    Urbán Flórián véleménye
    mondjuk ő is tagja volt a Csank csapatnak amelyik egy hétre fogadta a rácokat (azt hiszem)

    De jól látja hogy mi a rossz.
    Sanyi bácsi és, a higgadt aranyos jó fej játékosai helyett olyan kéne aki odabasz....
  • lord nihilus
    #23351
    Észtország nem jó előjel, anno szegény Gelleinek is az volt az utolsó meccse :(
  • wednes
    #23350
    Azért az vicc kategória, hogy egy észtek elleni győzelem szolgálna úgymod "kárpótlásul" a román vereségért. 10:0-ás gólarány sem kárpótlás.

    Na meg itt nem elsősorban a veregésgről van szó...
  • Jakuza1
    #23349
    egyaltalan lefogjak cserelni ? Ha nyerunk ma, akkor en ketlem, hogy meghuznak ezt, vagy legalabbis sokkal kisebb az eselye.

    Azt latjuk mi megy az orszagban es nem igazan szoktak lemondani a vezetok,politikusok,labdarugo edzok stb, meg akkor sem ha buncselekmenyt kovetnek el,totobotranyban vesznek reszt, vagy eppen a partgyulesen kiabalja hogy loptunk ejjel, nappal.

    Szoval ezt a verziot en kihagynam, az elmozditasahoz en ugy erzem, egy eszt vereseg is kellene, viszont ez nem fog megtortenni, mert amit kaptak mostanaban a jatekosok a roman merkozes miatt, szerintem tisztaban vannak azzal, hogy jova kell valamit tenniuk es most egy gyengebb csapat ellen kell jatszanunk, akik kozel sem olyan jok, mint a romanok es nincsenek plusz nacionalista motivacioik sem.
    Szoval azt hiszem nyerni fogunk es majd ebbe fognak belekapaszkodni, hogy pacsibá alias a "nemzet grafikusa" a helyen maradjon.
  • ReszegKoldus
    #23348
    Addig sehogy, amíg léteznek olyanok, akiknek nem érdeke a változtatás.
  • Narxis
    #23347
    Szerintem Egervári lecserélésével nem fog változni semmi. A teljes edzői kart kellene különös tekintettel az utánpótlásra, de azt meg hogy? Hogy lehet ilyet megcsinálni? Kicsit olyan betegség ez ahol a gyógymód megölné a beteget.

    Egervárit én mindig egy borzasztóan szürke embernek tartottam, miután kinevezték szöv. kapitánynak akkor láttam vele egy interjút a HírTV-n és semmi mást nem tudott hajtogatni mint, hogy sok pálya megszűnt az utóbbi évtizedekben és ezért kevés gyerek focizik és ez a magyar foci baja, ezeket a grundokat kell újjáépíteni és akkor majd rendben lesz minden. Kb. minden kérdésre ez volt a válasza. Szerintem olyan mélyen gyökerezik a probléma, gazdaságilag(kevés pénz), pszichésen(alázat teljes hiánya, beszariság a pályán), társadalmilag(kevés gyerek focizik, kicsi a merítési lehetőség) és végül szakmailag(belterjesség, rokoni-baráti kapcsolatok felülírják a józanészt, becsületességet), hogy ezt helyrehozni nem is tudom hogy lehetne.
  • Matte
    #23346
    akkor most tessék meglepődni

    szarok nagy ívben a VB kijutásra. Minek mennénk? Hogy mi legyünk a csoport San Marinója? Komolyan? Jobb az, ha nem jutunk ki.

    Azért kellene egervárinak eltakarodni viharos sebességgel, mert annyi tekintélye van, mint obamának szíriában. Tehát tessenek úgy elképzelni, hogy van egy mein kampf hosszúságú lista, amin az első pont az, hogy egervári bye bye. Pipa.

    Hogy aztán hogyan tovább, tudja a bánatom. Így ne.

    Az észt meccsre meg kár ennyire rágörcsölni, az észtek SZAROK. Ha elverjük őket, az kb egy fejbólintást ér, aztán lépés.
  • Zenszkij
    #23345
    Lassú fejlődés megy 30 éve. Látjuk az eredményét, lófax nem változik. Megmerem kockáztatni, hogy Lichteintstein hamarabb kijut vb-re mint a mi hugyfót, építkezünk, fejlődünk, haladunk előre válogatottunk.
  • kaposi1
    #23344
    Ha van rajta sapka azért, ha nincs rajta meg azért dolog.

    Ha nyerünk azért fogjuk utálni, ha kikapunk akkor meg azért.
    De Egervári ma ebből sehogy nem jön ki jól.
  • Matte
    #23343
    +1

    Nem szoktam ilyet mondani, de remélem hogy ma is kiszopnak a fiúk, de legalábbis nem nyernek. Talán, ismétlem... TALÁN akkor megválnak egerváritól és elindulhat valami lassú fejlődés. Talán.

    Bár kétlem, hogy nálunk elég lenne ennyi, hogy a télapó lemondjon.
  • [HUN]FaTaL
    #23342
    Ezért fogunk nyerni, mint a svédek ellen.

    Csak szarra se megyünk vele :D
  • Zenszkij
    #23341
    Már akkor mondtam, milyen igaza volt!
  • ReszegKoldus
    #23340
    És ma játszani fog Kink és Ahjupera a 2 legnagyobb sztár? :D
  • Láma!
    #23339
    Nálunk meg a fél csapat nem lesz ott a "jobbak" közül...
  • kaposi1
    #23338
  • Grenzjager
    #23337
    3 éve mondta, ma is igaz sok minden
    Huszti: Nevetséges, hülyítés ami most zajlik (2010. szeptember 9.)
  • Narxis
    #23336
    Naaaa, azért most nem lesz ott az észteknél az aki a 2 gólt lőtte a hollandok ellen Pénteken szal lehet esélyünk vagy nem?
  • Zenszkij
    #23335
    Mellesleg most már nekem ne bizonyítsanak, meg ne hengereljenek. Torkon xarom az egész csapatot. Takarodjanak a fenébe.
  • Zenszkij
    #23334
    Predesztinálom a mai végeredményt. 0-2
  • immovable
    #23333
  • Solt
    #23332
    Messzemenőt én sem, de nem is erről volt szó! :) Jakuza emelt ki egy vereséget, én még megemlítettem, hogy voltak bőven szép eredmények is.
  • CnSportsnews
    #23331
    Hehe :) Hogy lássuk a komédiát a tragédiában :) Ezt már Chuck Norris sem bírja tovább...

    Chuck Norrisnál elszakad a cérna... van baj nem kicsi :)
  • Grenzjager
    #23330
    az a baj, hogy ilyenek után egyre jobban drukkolok az észteknek, hogy valami tisztulás történjen már a magyar futballban.
  • sb1
    #23329
    Én is vettem volna egyböl jegyet péntek este, emg gondolom még sokan mások, nemérdekelt volna mennyibe kerül..de pont ezmiatt nem vettem meg elővételbe, sajnos várható eredményt produkáltunk!
    De nem baj, majd a kibővített EB! :)
  • kaposi1
    #23328
    Benne van a nevében " ELŐVÉTELBEN" vagyis még a Román - Magyar előtti ez az eredmény amikor még sokan bíztak abban hogy a Románoktól elhozott három pont után buzdíthatják a csapatot.
    Ma ezek a jegyek már nem visszaválthatók.
  • sb1
    #23327
    Nézd..amíg ilyen "csapatra" elővételbe az észtek ellen már több, mint 10k jegy elkelt, nem csodálkozok semmin sem :)
  • bakkerman
    #23326
    hogy a faszomba képes valaki ilyeneket nyilatkozni a pénteki meccs után? Meg úgy általában...olvassa,vagy bemagolja? :DDD
  • sb1
    #23325

    "- Nagyszerű sportembereket ismertem meg a játékosokban, biztos vagyok benne, hogy függetleníteni tudják magukat a külső körülményektől. Fel kell készülnünk arra, hogy már a meccs elején türelmetlen lesz a közönség, én azonban türelmes, fegyelmezett játékot kérek a csapattól. A 80. percben is meg lehet szerezni a győztes gólt, nem szabad az elején fejjel rohanni a falnak. Motivált, hideg fejű játékosokra van szükség, az esetleges türelmetlenségeket ki kell zárni a játékunkból, máskülönben nagyon nehéz meccs kerekedhet ki ebből az összecsapásból - fogalmazott a kapitány. "

    Remélem 5-4-1es felállásban kezdünk itthon :D :d
    Azt a 80. percben találunk egy golt, lesz 1-0, és akkor hűűű, mekkora nagy lehetőségünk lesz kijutni, már csak a hollandokat kell elpicsázni idegenben, meg ma a románoknak kikapniuk:D :D
  • ReszegKoldus
    #23324
  • Jakuza1
    #23323
    Nezzuk majd meg az UI17-eseket, akik tenyleg szep eredmenysorral buszkelkedhetnek.

    Fri 23/09/11 UUC Hungary U17 4 - 1 Belarus U17
    Sun 25/09/11 UUC Andorra U17 0 - 4 Hungary U17
    Wed 28/09/11 UUC Hungary U17 3 - 2 Norway U17
    Fri 23/03/12 UUC Hungary U17 2 - 2 Belgium U17
    Sun 25/03/12 UUC Hungary U17 5 - 1 Wales U17
    Wed 28/03/12 UUC Russia U17 2 - 3 Hungary U17
    Thu 18/10/12 UUC Hungary U17 5 - 0 Liechtenstein
    Sat 20/10/12 UUC Albania U17 0 - 1 Hungary U17
    Tue 23/10/12 UUC Hungary U17 3 - 2 Italy U17
    Tue 26/03/13 UUC Hungary U17 3 - 2 Finland U17
    Thu 28/03/13 UUC Hungary U17 3 - 0 Belarus U17
    Sun 31/03/13 UUC Sweden U17 1 - 1 Hungary U17



    Teszek egy otost ra igy elore latatlanban, hogy 20 eves korukra megtorpannak a fejlodesben es az olyan jatekosok szintjen maradnak, mint Koman. Mert altalaban valahol 16 es 20 ev kozott vesznek el.

  • Effe88
    #23322
    semennyit se
    amúgy is értéktelen hulladék dolog akármelyik korosztályos lófasz
    koman egy csöves egy rakás szar
    nem véletlenül nem kell sehova
    majd hamarosan úgy is jön haza
    németh eddig a rodában mióta ott játszik 26 meccs 2 gól:/
    egy olyan ligában ahol igen csak sok gól születik:/
    szekeres az ki amúgy?
  • pinnacle
    #23321
    Dehogyis. Nagyon is szép eredmény :) Szép dolog volt, de mint tudjuk, ami külföldön megy, az itthon nem. Ezek után valahogy elvárható lenne h. vmit mutassanak igy 4 év után. :)

    Ezért örülök, de messzemenő következtetéseket nem vonok le azért, mert éppenséggel U20 alatt elvernek magasabban rangsorolt csapatokat.

  • Jakuza1
    #23320
    Hat ne is vedd oket, mert az bizony egy kozepes csapat Gruzoktol es Albanoktol is kikaptak.
  • Solt
    #23319
    Szemetek! Hogy merészeltek 3. helyen végezni egy VB-n, mikor tudhatták volna előre, hogy semmi nem lesz belőlük! A szemét Koman is minek lett ezüstcipős, mikor most még csapata sincs... fúj...