28329
10917302841238962806.jpg
  • lord nihilus
    #23398
  • Narxis
    #23397
    Na behűtöttétek a sört? Felmelegítettétek a fotelt? Kibontottátok a chips-et?
  • sb1
    #23396
    KEll az esély a Észteknek is :D :D
  • Grenzjager
    #23395
    Pedig ma nem kap majd egy új Daciát
  • passatgt
    #23394
    Németh jó, Böde helyett lehetett volna Nikolics, de mindegy:(

    sima 4-0 lesz
  • Unreal1942
    #23393
    Guzmicson a világ szeme :) Lehet megvették a helyét az Észtek :)
    Én azért megtettem 1 ezressel az Észt sikert. Ki tudja.. talán sikerül össze szerencsétlenkedniük nekem 7 ezret.
  • Krisztiam #23392
    Guzmics? mit keres ott? :O
  • lord nihilus
    #23391
    A magyar kezdő a magyar-észt vb-selejtezőre: Bogdán – Vanczák, Guzmics, Kádár, Laczkò – Koman, Elek, Hajnal, Dzudzsák – Böde, Németh
  • IXEMGabeo
    #23390
    ja márciusi felvételek csak érdekességképp teszem be, hogy nekem ez fura, hogy beleférnek az edzésekbe ilyen "szórakoztató" elemek, mint a szabadrúgás és a tengó. Igaz, hogy gyakorolnak is ezzel, dehát na én a munkamorált hiányolom belőle
  • Krisztiam #23389
    megy ki vki egyáltalán?:D
  • bakkerman
    #23388
    nem mostani vidi,balázska például 6.-a óta nem posztolt fészen
  • rooney8
    #23387
    Megjelenés ideje: 2013.03.26.

    :)
  • Kaplan
    #23386
    Nem értem, hogy a jelenlegi közhangulatban és a történtek fényében hogy merészelnek ilyen videót kiadni. Ha nincs olyan ahol megfulladnak a fáradtságtól és hajtanak mint az állat akkor inkább semmit ne posztoljanak.

    Nem azzal van a bajom, hogy nem zokognak a füvön és mosolyognak, hanem azzal, hogy ezt most reklámozzuk.
  • bakkerman
    #23385
    fájdalmas volt végigolvasni a cikket is,nemhogy még a videókat is megnézni...
  • Grenzjager
    #23384
    :)))
    “Megyünk tovább a megkezdett úton” – szövetségi kapitányok utolsó mondatai
  • Jakuza1
    #23383
    Ez benne a rohej, hogy meg igy is jobb a statja.
  • ressy14
    #23382
    Én ezt komolyan mondtam, direkt ezért nem raktam szmájlit :D

    Benne voltak a top10-es villanyszerelők válogatottjában. Kemény válogatott volt, a keretükből ketten is a fociból éltek meg. A lelátón meg 500 óvodást rángattak ki, hogy ne legyen üres a stadion :D
  • bakkerman
    #23381
    máskor egy szmájlit legalább tegyél oda,mert ha valaki véletlen betéved a topikba azt hiszi ide csak ittasak írnak :DDDD
  • ressy14
    #23380
    Bozsik mentségére szóljon, hogy Málta akkor top10-es csapat volt a világon.
  • Jakuza1
    #23379
    Hat hogyne, az Koeman 35% akinek a legrosszabb a mutatoja az elmult 6 kapitany kozott. Meg a Bozsiknak is jobb a mutatoja 42.9% pedig az o vezetesevel elertuk a legrosszabb selejtezo csopotbeli eredmenyunket.
  • [HUN]FaTaL
    #23378
    Állítom, hogy ha Koeman azóta dolgozna, akkor lehet, hogy most nyerünk a románok ellen, még ha ronda focival is.
  • lord nihilus
    #23377
    Túl sok időt egyikük se kapott (se Lothar se Erwinke), talán 1-1 selejtező sorozat.
  • [HUN]FaTaL
    #23376
    Jöjjön szerintem is.

    Vagy Henk Ten Cate :D

    Vagy akárki csak ne a hazai posványból.
  • Narxis
    #23375
    Sztem nem, akármi lesz is max. a selejtezők után bár az biztos, hogy a mai meccs sokat jelent a döntésben.
  • bakkerman
    #23374
    igen,bizonyám,felmerülne a veszélye annak,hogy ott legyen a magyar válogatott Franciaországban 2016-ban...ezt nem szabad engednie Csányi úrnak meg a többi hazafinak
  • ressy14
    #23373
    eredményesség szempontjából szörnyű lenne, ha nem bábként viselkedne :D
  • bakkerman
    #23372
    fuuu de örülnék neki...de az a baj,hogy ő már szembe mert menni az MLSZ-el,na meg nem is bennfentes,szóval őt nem lehetne "fentről" ráncigálni
  • ressy14
    #23371
    én inkább magyar edzőre szavazok, mert külföldivel még nem jutottunk ki vb-re :D
  • Grenzjager
    #23370
    Miriuta? :)
  • LasDen #23369
    se magyar se külföldi nem vált be, szóval tök mindegy :D
  • banok
    #23368
    Mert eddig beváltak a külföldi kapitányok....
  • Monoton
    #23367
    Úgy nézte mindenki, mintha valami Fifa gála lenne. :D
  • Solt
    #23366
    Nála jobb választás nincs jelenleg! Örülnék neki.... :)
  • Jakuza1
    #23365
    Miert eddig nem mindig ugy volt ? Korbe nezel mindig mosom kezeimet ha valami gaz beut, aztan utana a 100-ad reszet meg nem halado csip-csup dolog utan szoktak szabadkozni, hogy meg sincs olyan gaz mert most jok voltunk stb.
  • ReszegKoldus
    #23364
    Rá gondoltam én is pár napja, de arra jutottam, hogy sokba kerülne az :D
  • ReszegKoldus
    #23363
    Bőven elég lett volna, ha a törökök elleni idegenbeli és a két román meccsen is rúgnak gólt. Mondjuk én személy szerint akkor se bírnám őket jobban, de így meg aztán... :D

  • ressy14
    #23362
    Sousa állítólag Budapesten van, habár uefa megfigyelő nagykövet vagy mi a franc, de jó lenne ha az mlsz meghívására jött volna egy esetleges Egervári-menesztés utóéletének beteljesedésére.
  • [HUN]FaTaL
    #23361
    Több jelentősebb meccs nem is nagyon volt, amin játszottak. A két románt kivéve.
  • ReszegKoldus
    #23360
    A "nem sok" jelentősebb meccsbe tartozik beletartoznak ezek is.
  • [HUN]FaTaL
    #23359
    A Hollandok elleni 5-3? Szalai sérült volt mondjuk. Dzsudzsák gólt nem rúgott, de adott három gólpasszt. Nem az ő hibája, hogy a védelem balfasz volt.

    Szalai meg gólt rúgott a törököknek is.