28329
10917302841238962806.jpg
  • passatgt
    #24157
    Jajj...
  • commissioner
    #24156
    Csak a tényeket soroljuk

    reméljük, hogy ezzel a vereséggel és lemondással minden tekintetben véget ér egy korszak...
  • ReszegKoldus
    #24155
    Miért mit kellett volna még csinálnia, amikor ennyi is bőven elég volt? :D
  • LasDen #24154
  • Shep
    #24153
    Ezt láttátok már? Hatalmas!
    http://www.magyarfutball.hu/hu/kifogasgenerator/
  • IXEMGabeo
    #24152
    erre nincsenek szavak...ennyivel jobbak a Hollandok...szép és nevetséges gólok is voltak egyaránt..az bosszant egy a gyökér RVP semmit nem csinált csak röhögött a kispadon...2x is üresen hagyták persze, hogy befejeli...
  • argo001
    #24151
    Sanyi bácsi fél kimenni a keddi meccsre.
  • ReszegKoldus
    #24150
    Az jó, olyan már nem volt lassan 90 éve
  • szucsy89
    #24149
    Szánalmas! Nincs több mondanivalóm.
  • ressy14
    #24148
    hát most lesz egy 100%-os edzőnk Csábi személyében :D
  • ReszegKoldus
    #24147
    másokat hamarabb elzavartak még mielőtt leszervezhettek volna arányjavítónak egy csomó barátságos meccsett gyengébb ellenfelek ellen :D
  • passatgt
    #24146
    jó, ilyen kivételeket szerintem bármelyik edzőnél lehetne keresni, a végeredmény számít csak
  • Muki100
    #24145
    Azért ahhoz hogy ebben a sorozatban legalább esélyünk legyen kellett a törökök bénázása és belharca is. Ha kicsit jobban összeszedték volna a csapatukat és nem ajándékoznak 4 pontot egerbá is csak egy lenne a sok közül.
  • passatgt
    #24144
    sőt, Mezey az első jobb, 83-88 között, tehát az utóbbi 25 év legsikeresebb edzője volt, mégse volt elég sajnos
  • LasDen #24143
    az mondjuk vitathatatlan, hogy az utóbbi időben ő volt a legsikeresebb, de ezek után...
  • ReszegKoldus
    #24142
    a meccs előttiek jobbak voltak :D
  • passatgt
    #24141
    egyébként megnéztem most, a pont/meccs átlaga egervárinak a legjobb eddig, legalábbis utobbi 10-15 évet nézve
  • ressy14
    #24140
    Arjen Robben: "Életem legfontosabb gólját szereztem a hajrában, ki tudja, mi lett volna, ha nincs ez a mindent eldöntő késői gól. Fogadtam a fodrászommal a meccs előtt, hogy nyerünk, és bár nem hittem, hogy tényleg, de most jön egy ingyen melírozással."

    Robin van Persie: "Nagyon büszke vagyok rá, hogy pont a világ egyik élválogatottja ellen sikerült megszereznem azt a gólt, amivel én vagyok a legeredményesebb holland. Necces volt és végigizgultuk a meccset, de szerencsére a jó védelmünknek köszönhetően megszereztük a három pontot."

    Nigel de Jong: "Nagyon ideges voltam, amikor Németh belémrúgott, hisz nem elég, hogy szinte aláznak minket, de még cukkol is, hátha kiállíttatom magam, és mégnehezebb helyzetbe hozom a csapatom a kiállításommal. Szerencsére egy kicsit később a játékvezető nem állította ki Devecserit, és a góljának köszönhetően visszajöttünk a meccsbe."

    Patrick Kluivert: "El sem hittem, hogy sikerül megszerezni a győzelmet. Az utolsó pillanatig izgultam, hiszen a magyarok játékában mindig benne van egy gól, az utolsó percekben is, úgyhogy ameddig a játékvezető le nem fújta a meccset, nem nyugodtam meg."

    Louis van Gaal: "A válogatott törtélmének legizgalmasabb mérkőzését mutattuk meg, azt hiszem, a hazai pálya játszotta a legnagyobb szerepet abban, hogy a 90. percben egy szabadrúgásgóllal végülis haza tudtuk vinni a három pontot. Bevallom, az első félidő végén féltettem az állásom, majd Dzsudzsák gólja után elindultam az öltözőbe, de mivel hülye nem vagyok, és megtettem a Vendég sikert a Bwinen, végignéztem a meccset. Nem is értem, hogy nem nyertem.
  • LasDen #24139
    ahogy ez a lemondás, úgy a nevek is már régóta megvannak az mlsz-nél. sőt, már lehet tudják is/le is tárgyalták vele a dolgot...
  • Shep
    #24138
    Megtaláltad :)
  • Monoton
    #24137
    Kész vagyok :D
  • Zenszkij
    #24136
    Külföldi válogatott kell ide!
  • DaemoonHunter
    #24135
    szakember??
  • Shep
    #24134
    Akkor leszek én :)
  • Effe88
    #24133
    Trapattoni kell ide:D
    Megszervezi a védekezést, ilyen 1:0-ra hozunk minden meccset nem fogunk szépen játszani de eredményesen tuti:D

    Elég volt a magyarokból, olasz kell ide aki vágja a taktikát legalább:D
  • Shep
    #24132
    Hol a hiba a mondatban?
    Csányi Sándor, a Magyar Labdarúgó-szövetség elnöke elfogadta a szakember lemondását.
  • Laceee
    #24131
    Itt olyan mindegy ki lesz a kapitány...
  • LasDen #24130
    előbb kellett volna, és akkor jöhetett volna Mancini....
  • passatgt
    #24129
    ja és mindezt kevesebbmint 20 perc alatt, valszeg erre többet készült, mint a meccsre:D
  • ReszegKoldus
    #24128
    vagy inkább valaki őt hívta fel és közölte vele, hogy elfogadták a lemondását, én ezt se zárnám ki :D
  • passatgt
    #24127
    a meccs végéhez képest:)
    bemegy öltözőbe, felhívja telefonon vagy e-mailben elküldte levelet, megvárni még csányi válaszol, na, ez a profi munka:)
  • rooney8
    #24126
    ezek a hsz-ek mindig jobb kedvre derítenek :D
  • ReszegKoldus
    #24125
    attól függ mihez képest :D
    már rég meg kellett volna történnie
  • Zenszkij
    #24124
    URBÁNYI PIYUT IDE! Egyenlítői Guinea talán elengedi. LOOL
  • passatgt
    #24123
    hát ez gyors volt
  • ressy14
    #24122
  • passatgt
    #24121
    akkor röhögnék jobban, ha így is meglenne pótselejtező… Törököket simán megverik, észteknek kell kapkodni magukat a győzelemért vagy X-ért(akkor nekünk meg legalább 10 góllal verni andorrát)
  • Muki100
    #24120
    http://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/valogatott-egervari-sandor-lemondott-elfogadtak-a-lemondasat-2287021
  • Effe88
    #24119
    lemondott egervári!!!!!!!!!!!!!
  • Monoton
    #24118
    :DD