28329
10917302841238962806.jpg
  • Ironman2
    #24197
  • wednes
    #24196
    Ha nem számoljuk bele a védelmet akkor van igazad. De anélkül meg megette a fene.
  • AnuluWork #24195
    Miért, 2015 januárjában már a német bérek lesznek itthon. :)
  • AnuluWork #24194
    Ezzel nem értek egyet. Ezek az emberek, bármennyire kutyaütőnek is néznek ki, néha-néha képesek azt csinálni, amit tudnak. Olyan szöv. kap. kell, aki ezt folyamatosan el tudja náluk érni, akár úgy is, hogy nem 115, hanem csak 15 játékost próbál ki és próbál meg összeszoktatni csapattá.
  • Sippie
    #24193
    az NB1-el semmi baj nincs (azon kívül hogy a stadionok szarok).
    Amint felépül a fradi, debreceni, felcsúti stadion, felújítják a pécsit, szombathelyit, meg az összeset foci is lesz meglásd!
  • wednes
    #24192
    Akárki legyen is edző vagy akármit is csinálnak ezen nem lehet MOST változtatni!

    Még ha Szalait, Dzsudzsit megszállja az alázat és a küzdeni akarás, akkor sem fog történni SEMMI, mert VÉDŐ játékosok kellenének!!!

    Most én is azt mondom, hogy nem az elől lévőkre haragszom, bár semmi kiemelkedőt nem nyújtottak, de csapat támogatás nélkül Messi, Ronaldo is kb ezt érné el.

    És a legnagyobb baj, hogy nem is tudunk más védőket berakni hátra. Értelmes külföldi edző nem szabad, hogy ezt elvállalja, mert magát égetné, és nem tudna csodát tenni.
  • ReszegKoldus
    #24191
    Mekkora vicc lenne most kijutni pótselejtezővel, sanyibá biztos örülne :D
  • Gabe18
    #24190
    Amúgy azzal együtt hogy Egervári egy nulla edzőnek, itt ülhet bárki a kispadon.

    Az nem a szöv.kap hibája hogy gyorsan hármat nem tudnak passzolni a játékosaink, hogy öt keresztpasszból talán ha egy megy emberhez a többi száll a nagyvilágba, vagy hogy védekezés gyanánt méteres lemaradások vannak az ellenfélről akik azt csinálnak a kapu előtt amit akarnak (nem csak a Hollandok, emlékezhetünk a selejtezők más meccseire is).
    A mentális része már inkább Egervárié, mert teszem azt 4-1-re is ki lehetett volna kapni tegnap, ami persze csak ránézésre ér többet, vagy nem percek alatt összeomlani Romániában.

    De a lényeg hogy ilyenek a játékosaink. Hogy itt a magából hülyét (meg milliárdost) csináló Dzsudzsák a sztár, aki a PSV óta sehol nem alap ember. Egy Hajnal aki már másodosztályba vitézkedte le magát. Hát ilyen Komanokról meg ne is beszéljünk...
    És akkor van még az NB1-es különítmény. Na az meg a vicc kategória.
  • AnuluWork #24189
    Az biztos, hogy Andorrát már most sajnálom. Nagyon meg fogjuk őket verni ...
  • AnuluWork #24188
    Igen, mert röhögni fogsz, de még mindig van esélyünk. :)
  • AnuluWork #24187
    2007-ben Cardiff előtt más is mondta, aki helyett inkább másra kellene ezt költeni ...
  • Sippie
    #24186
    a médiában rendszeresen felmerült hogy kijutunk. Egyes portálok még mindig matekoznak...
  • AnuluWork #24185
    Mondja azt valaki, hogy amikor meglátta a sorsolást 1x is felmerült benne, hogy kijutunk! :)

    Ahhoz iszonyat jó sorsolás kellene, hogy ez a válogatott vébére jusson ki.

    Az EB már más tészta. Nem tudom mit jelent majd megnövelt létszám, de ha azt, hogy jönnek az argentinok, akkor inkább maradjon a jelenlegi szisztéma.
  • ressy14
    #24184
    és ha indítanánk egy B csoportos vb-t, mint a jégkorongban? legyen a neve World\'s Loser Cup.
  • Sippie
    #24183
    :DDDD jó ötlet! :D
  • ReszegKoldus
    #24182
    akkor már azt is, hogy "szerethető Sanyi bá gyere vissza!"
  • Sippie
    #24181
    "több pénzt a fociba!"

    mindenki együtt, gyerünk, skandáljuk!
  • ReszegKoldus
    #24180
    nevetséges, hogy egyáltalán 1.5-et adtak a többségnek, még a 0 is sok lenne
    az oldalon meg dzsudzsákra szavaztak legtöbben pozitívan, hát egy túrót, én mindenkire nyomtam a -t :D
  • ressy14
    #24179
    goal.com értékelése:

    Bogdán Ádám (1,5): "Az első gólban benne volt, de a többi hét találatnál nem sokat tehetett, a védelem kapitulált előtte. A végén több bravúrt is bemutatott."

    Guzmics Richárd (1,5): "Szerencséje volt, hogy egyáltalán a pályán maradhatott az elkésett belépői után. Lens és Robben mellett volt, hogy Blind is lefutotta."

    Vanczák Vilmos (1,5): "Nem tudott olyan közel kerülni Robbenhez, mint ahogy szeretett volna és rajta pattant meg az a lövés, amely a hetedik gólt eredményezte."

    Kádár Tamás (1,5): "Sok helyet kapott mellett a holland jobbszél, miután többször is behúzódott Robbennel középre. Támadásban nem tudta Dzsudzsákot segíteni."

    Korcsmár Zsolt (1,5): "Szörnyű estéje volt, gyatra felszabadításokkal, amelyek miatt Bogdán magára maradt a második és harmadik gólnál. Van der Vaart gólja előtt ő szabálytalankodott."

    Dzsudzsák Balázs (2): "A magyar válogatott legjobbja volt, elfutásainak köszönhetően csapata néha el tudta hagyni a saját térfelét. Tizenegyest harcolt ki és elküldte a lövésnél Vormot a rossz irányba."

    Varga József (1,5): "Egyszer tudott igazából előretörni, de több ízben is eladta a labdát a holland védők szorításában. Nem nyújtott egy nagy teljesítményt."

    Koman Vladimir (1): "Nem igazán tudta eljuttatni a labdákat az előtte játszó Némethhez, csak potyautas volt a pályán."

    Böde Dániel (1,5): "Magára maradt, jobbra kihúzódva, a magyarok inkább Dzsudzsák oldalát erőltették."

    Hajnal Tamás (1): "Nem tudta felvenni a versenyt Strootmannal, miközben a holland középpályás szervezte az akciókat. Jogosan cserélték le."

    Németh Krisztián (1,5): "Keményen dolgozott, de nem igazán tudott megszabadulni Vlaartól, annyit azonban megtett, amit kértek tőle."

    Devecseri Szilárd (0,5): "A meccs buktázója. Korán sárgát kapott a második félidőben, majd egy röhejes öngólt szerzett. Látszott, hogy ez nem az ő szintje."

    Elek Ákos (1,5): "Nem sok vizet zavart, miután pályára lépett, de jobban őrizte Strootmant, mint Hajnal."
  • DasIsFuck
    #24178
    maximum azt lehet felhozni, hogy nem hoztunk bravúrt, mert ahhoz hogy egy nálunk magasabban jegyzett csapatot legyőzzünk bravúr kell, ezt nem hoztunk így nem is értük el a 2.helyet.
    egy európai 3-ad ligás válogatottól mint a magyar, ez a reális eredmény, hogy a 3,4.helyért harcolt,főleg ha van előttünk 2 olyan csapat akik meg egyébként másodligások,ergó a pótselejtezőért reálisan elvárás h harcoljanak.

  • ressy14
    #24177
    A legutóbbi terv szerint ilyen lesz (stadion a stadionban terv):

  • AnuluWork #24176
    Hehe. A Puskás tervei, amikor még egy másik miniszterelnök akart 150 milliárdot beruházni a magyar stadionépítkezésekbe 2007-ben Cardiff környékén:
  • AnuluWork #24175
    Zseniális. :)

    A Gyepeses és a 6-1-es rész zseniális. :)
  • pinnacle
    #24174
    Egerváritól az 1-8-at és a 1-3-at se lehet elvitatni :) és mondjuk 1 év múlva ezeket fogom elővenni, nem az észtek oda vissza verését.
  • Láma!
    #24173
    Úgy érted azokon ahol az ellenfél is a pályán volt...
  • ressy14
    #24172
    Azt azért Egerváritól nem lehet elvitatni, hogy minden kötelező meccset hoztunk vele, eddig ez nem volt bevett szokás nálunk. Csak azokon a meccseken mélytorkoztunk, amik sorsdöntőek voltak.
  • Grenzjager
    #24171

    na oszt\' nem kő lármázni, mi az ami amúgy működik Magyarországon?
    Na szóval a futball is egy szinten van a többivel (persze most nem más sportágra gondolok mert lehet hozni a sakkot meg a vízilabdát)

    ..érzem az előrelépést... főleg ha Dzsudzsák visszavonulna.
    Nagypofájú Komant és Némethkrisztiánt meg az egész VB bronz utánpótlás csapatot elfelejteném, túl sokat égtek már, és odakozmálnak.
  • Jakuza1
    #24170
    Csabi Jozsef ? :PPPP
    Most ezen rohogjek megint egy jot, amikor ismet hallok egy nevet a mezey,egerbabi,meszoly kontingens kedvencei kozul ?
    Hat nem erti itt meg senki, amit en mar evek ota itt hajtogatok, hogy ezeket a szagembereket mar reg elkellett volna tavolitani a labdarugas kornyekerol, mert addig sohasem lesz megujulas, csak a mutyi.

    Pont emiatt a mutyi miatt nincs jatekoskepzes, helyette inkabb 2 nezo a lelatokon, mikozben a jatekosoknak milliokat fizetnek a semmire.
    Egy Andorra mindossze harmat kapott, europa footballja, meg teliszajjal rohog rajtunk, mikozben ezek a szagemberek itt bizonygatjak heti szinten, hogy milyen jok vagyunk, a magyar bajnoksagban.

    Emlekszik meg valaki arra a kerdesre, amikor a Bayern, gyorben jatszott "nyugtass meg Atilla engem, hogy nincs ekkora kulonbseg a ket csapat kozott" blablabla es ment a magyarazkodas.
  • AnuluWork #24169
    Egerváriba kódolva volt egy ekkora kudarc

    Ezt miért nem lehetett korábban leírni? Mondjuk Románia után azonnal?
  • AnuluWork #24168
    Van már spanyol faszis videó? :D
  • ReszegKoldus
    #24167
    Sejtettem, hogy ilyen "remek" indok lesz :)
  • Narxis
    #24166
    Brutálisan gyenge csoport ez amúgy. Még mindig lehetünk másodikok, felfoghatatlan.
  • kaposi1
    #24165
    2:17-nél csak hogy beleégjen a retinánkba!!!!!
    OHOHOHO

  • kaposi1
    #24164
    A lényeg hogy a világ jól szórakozott.
    Képzelem a Románokat akik inkább élőben ezt közvetítették mint a saját meccsüket.


  • Coral Springs
    #24163
    Háth azt hiszem történelmet írt tegnap a magyar válogatott, sajnos nem olyat mint anno Puskásék.
  • sb1
    #24162
    Amit jó másfél éve beírtam ide mikor megvolt a csoportsorsolás, még simén összejöhet :D
    Holland
    Török
    Román
    Magyar
    Észt
    Andorra

    Arra jó volt ez a meccs, hogy remélhetőleg sok emberke fejében helyrebillent a "reménymérő" :D
  • IXEMGabeo
    #24161
    garantáltan jobb lesz, mint egy ZS kategóriás vígjáték:)
  • IXEMGabeo
    #24160
    nem bírom az önelégült fejét pláne mióta Manchesterbe került:S
  • bakkerman
    #24159
    Söt,annyira picsakeszen vagyok szerintem még most megnézem a meccset :D Hova érdemes tekerni,ahol jót nevethetek? Vagy mindegy? :DD Namajd a 2016-os EB selejtezőkön megmutatjuk a világnak :DDD NEKEM NYOLC :DDDD
  • bakkerman
    #24158
    még jó hogy elmentem inkább bulizni a haverokkal,és nem néztem a meccset :DD holnap(vagyis ma) totál másnaposan jót fogok majd derülni a meccsen,beállítottam felvételre :D