614
Devil May Cry 3
  • aabyssx
    #414
    > én játszom is a mai PC-s játékokkal és nem csak fikázom őket

    / gúnyolódva

    Nyilván a szemed hozzászokott a homályhoz. Ezért nem érzed a napsütés hiányát. >:)
  • Davidus
    #413
    aha ok
  • Davidus
    #412
    vegyél új gépet szerintem:P én játszom is a mai PC-s játékokkal és nem csak fikázom őket. mondjuk 512 mega memóriával meg defaulton hagyott virtuális memóriával elhiszem hogy minden swappel:P
  • God of War
    #411
    Mert hogyha kijön akkor annak nagy lessz a gépigénye és azért nem lessz jó.
  • aabyssx
    #410
    Neked kéne felébredni. Egy sima swap-pelés megröccenti még az 5 éves játékot is, hiába folyna amúgy szépen a sok-sok-sokszor erős vason. Ez van.
  • Davidus
    #409
    és miért nem?
  • God of War
    #408
    Akkor ugy mondom hogy érthetölegyen nem lesssz jó a grafikáj
  • Davidus
    #407
    ok ez nem igaz mert van valami bug ami miatt bizonyos helyeken beszaggat:D
  • Davidus
    #406
    milyen riccröcc? wake up neo PS2 portrol beszélünk. Onimusha lefolyik a monitoromrol:P egy mai átlag gép röhögve visz egy PS2 portot.
  • Davidus
    #405
    most akkor nem élvezhető a grafika vagy szép?
  • Davidus
    #404
    nekem is van és az enyémet is bekaphatja akinek nincs:P de ha még be is jön fikázni hogy szar az irányítés billen akkor még fel is rugom:P
  • ppista
    #403
    Igazad van. Majd a Capcom csomagol minden példányhoz egy ajándek gamepadot.
  • God of War
    #402
    Alapból is halott ügy a DMC3 pc-n mert nem élvezhetö a grafika.
    Mert szép a grafikája és hogyha esetleg vkinek nincs ilyen kiegészitöje akkor a játékot lelehet húzni a wc-n.
  • Seth
    #401
    Kit érdekel, nekem van az a lényeg, a többi nem az én gondom ^^
  • ppista
    #400
    És minden PC tulaj rendelkezik azzal a kis kiegészitővel? Mert ha nem akkor az egész DMC3 halott ügy számitógépen.Kivéve annak akinek polip kezei vannak,és billentyüzet virtuóz.
  • aabyssx
    #399
    Olyan nekem is van, de a pécés ricc-röcc betegséget még semmi sem volt képes leküzdeni.
  • Seth
    #398
    még jóhogy ps2-es joyom van konverterrel :D
  • aabyssx
    #397
    Kit érdekel?!? Úgy kell annak, aki egy ilyen dualshock2 optimalizált konzoljátékot ricegő módban, billentyűzetről, vagy alacsony minőségű 3rd party kontrollerrel játszik.
  • God of War
    #396
    PC-RE NAGYON SZ*R LESSZ NAGYON LEFOGJÁK HÚZNI!!!!!!!!
    +AZ IRÁNYITÁS IS NEHÉZ LESSZ
  • joe1980
    #395
    DE JÓ:LESZ DMC 3 PCRE JIPPIIIIII !!!
  • Ma2ska
    #394
    Ja ez off vót.
  • Ma2ska
    #393
    Mert mi Európához tartozunk? Szerintünk igen, de kérdezz meg erről egy franciát...Valamogy ez a fejedelmi többes még mintha kicsit necces volna. Mi vagyunk a legcsóróbbak és mi kapjuk a legkevesebbet a nagy európai osztogatásnál, Ettöl fel fogunk zárkózni biztos...
  • aabyssx
    #392
    Baromira hátra vagyunk sorolva. Pedig a játék témában majdnem akkorák vagyunk, mint USA.

    BTW a japók tesznek ránk a legnagyobb ívben.
  • Unknow
    #391
    Pedig érdemes pár külföldi játék miatt belenyomni egy chipet. Legalábbis sztem... Az az igazság,hogy még mindig úgy veszem észre,hogy nem veszik komolyan az európai piacot a fejlesztők.
  • aabyssx
    #390
    De az én gépem tiszta, úgyhogy az amcsi változatot be sem boot-olja.
  • Unknow
    #389
    Megrendeled külföldről..nekem is onnan hozatta haverom és én is úgy jutottam hozzá. (Nem..nem rendeltem meg, kölcsön kértem). Ajánlatos valami idióta fant rábeszélni a dologra,hogy vegye meg :DDDD
  • ballor
    #388
    úgy láttam, hogy nem volt válasz, szerintem ezt kerested:

    YELLOW ORBS - The original orb from Devil May Cry 3 that will let the player
    continue from the last checkpoint at the cost of a Yellow Orb.

    GOLD ORBS - The new orb type that will allow the player to have an infinite
    set of continues from the last checkpoint without using an orb
    and will allow the player to start from the exact point of defeat
    at the cost of a Gold Orb.
  • aabyssx
    #387
    Itt meg a Beowulf alázás Dante Must Die-on:

    http://www.youtube.com/watch?v=MH4R8aQFkx0&search=devil%20may%20cry%20beowulf
  • Ma2ska
    #386
    Nah sikerült.... alapfegyverekkel akartam lenyomni de látom itt már komolyabbak is vannak.../én/
  • aabyssx
    #385
    Vergil 3 + Dante Must Die + Royal Guard mindent parry-zve + hibátlan alázás

    http://www.youtube.com/watch?v=h3-EG2xeR68&search=devil%20may%20cry
  • Ma2ska
    #384
    Lehet hogy japán vagyok ?
  • Garunrine
    #383
    11es pálya... Beowolf ellen én Agniékat szeretem leginkább használni, na meg magát a Beowolfot jó ellene szerintem :D Persze ahhoz előtte végig kell menni a 14es pályáig, mert ugye Vergil a 13as végén hagyja el.
  • SlickAdam
    #382
    Na az megint más. A japánok köztudottan balfasz játékosok. Ami ott hard, az általában nálunk normal mode. Ott van például a Metal Gear Solid 3, abban sem viccből van olyan, hogy European Extreme mode. Bizony-bizony.
  • Ma2ska
    #381
    Toltam a japó verziót, az könnyebb volt mint a SE normálon.
  • Ma2ska
    #380
    Easy és normál mod között lehet választani a játék elején.
  • SlickAdam
    #379
    De tán ki lehet választani a Special elején, hogy a régi nehézség legyen, vagy az új. Ebben mondjuk nem vagyok biztos, de tény, hogy az a boszi engem is megszopatott.
  • Ma2ska
    #378
    Nem lol az, elég kemény a boszi, elsőre nekem se sikerült, legjobb átugrani a háta mögé és megcsapni, persze aztán továbbgurulni gyorsan, mert elég sürün változtatja a helyét, és nagyot sebez.
  • doubleW
    #377
    Nekem nagyon nem ment ez a játék, úristen, a special van meg, és az elején, amikor kijövök az utcára, ott nemtudom megölni az a fekete repülő szellemszerűséget.na ez LOL
  • Ma2ska
    #376
    Ugy látszik nekem a special is nehéz....
  • SlickAdam
    #375
    Ha jól tudom a Special-ban van valami plusz karakter, meg ilyenek. Ja és a lényeg: most már reális a nehézsége a játéknak, mert a sima verzió köztudottan ultra-nehézre sikerült, ezt minden a játékkal foglalkozó oldal megemlíti. Én is nyomtam, de egy két pálya normal-on annyira felidegesített, hogy dührohamot kaptam tőle, de itt a Special-ban például már vannak a pályán checkpoint-ok.