614
Devil May Cry 3
  • God of War
    #454
    Ezekkel a rohadt bossokkal szivok mit kéne tenem hogy leverjem őket mert uygebár ketten vannak mikor az egyik üt akkor rögtön a másik is nincs idöm elugrani onnan.És már rohadtúl kiborit:((
    Mondta egyik spanom hogy nehéz lessz ojan nehézségbe mint a Gof of War Hardon de ez annál joval nehezebb pedig még csak az elején vagyok.
  • God of War
    #453
    Nem a pája volt meg csak tovább jutottam.
    Te gondolom a két föbossról beszélsz a végén azok kmények voltak mert lealáztak mint a szar:)
    Nem ér mert ök összejátszanak és ketten vannak én megcsak egyedül:(
    Az egyiknek a fele életét már leszedtem de aztán nem figyeltem hátba vágtak kétszer azt má nem volt idegem újra kezdeni majd holnap.
  • aabyssx
    #452
    Pedig ez elsőre titpikus vérizzadós. De aztán gyakorlattal lehet benne alázni.
  • God of War
    #451
    Jo oké má 10 perce megvan mondom csak balfasz vaygok nem tudok megszenvedni egy játékot
  • aabyssx
    #450
    Emlékszel a leomló kőlépcsőkre? Na ott most... :)
  • God of War
    #449
    hát én nem vagyok az de nem vagyok okosse ugyhogy kérlek mitkell vele csinálni
  • aabyssx
    #448
    Próbálkozz! ;)
    Nem kell ehhez rakétamérnöknek lenni. :D
  • God of War
    #447
    Hm avval mit kéne csinálni
  • God of War
    #446
    És ha megvan az a szar akkor mitkell vcele csinálni?
  • aabyssx
    #445
    ;)
  • aabyssx
    #444
    Abban a toronyban, ahol az ugrálós micsoda van, ha jól emlékszek, akkor 3 ajtó van a spirálos, egymásbaérős lépcsőkön. Mindegyiknek más a színe, hogy könnyebben megjegyezd, hogy hol jártál már vagy sem. Próbáld végig mindegyiket és meglátod, ott lesz az a terem.


  • God of War
    #443
    Jovan ekkora béna is csak én lehetek megcsináltam ott volt elöttem csak nem vettem észre kösz
  • God of War
    #442
    igen
    na avval mitkell csinálni?Most jártam végig minden termet de nincs semmijen ketrec
  • aabyssx
    #441
    A lándzsa amiről beszélsz a Vajura vagy mi a tököm, nem?
  • God of War
    #440
    te most egyröl beszélünk:)
    mijen sok lépcsös torony?és ott vagyok ahol kinyitottam egy részt ott van a lándzsa és a föteremben van egy pont ami magasra felrepit és nincs semmijen ketrec leeresztve
  • God of War
    #439
    De mejik szobába mindent végig jártam
    és mejik gombal kell
  • aabyssx
    #438
    Nem, nem forgó kerek közé kell vágni. ;) Egy másik szobába kell mennib, ahol egy ketrec van leeresztve, hogy ne férj hozzá egy tárgyhoz. A ketreccel szemben az "emeleten" kell használni a lándzsát.
    Ha nem jártál még ebben a szobában, akkor győződj meg róla, hogy a sok-sok lépcsős toronyban minden ajtót próbáltál-e!
  • God of War
    #437
    Bementem abba a terembe amit mondtál és semmi nem tudom mivelkell belerakni azt se tudom mit kell csinálni
  • God of War
    #436
    Jah és hogyan kell használni?A terembe a lándzsát belekell vágni a forgo kerekek közé ha igen akkor mejik gombal
  • God of War
    #435
    Ahol találkozott Dante aval a bohoccal abba a terembe
  • aabyssx
    #434
    Az egyik teremben tudod használni a lándzsát. Ahol a "ketrec" van.
  • God of War
    #433
    Ja én is azon
    Tudod mit kell az 5.páján csinálni miután szereztem egy lándzsát ami a villámot irányicsa és a földbe van egy piros valami amivel nagyokat lehet ufrálni
  • aabyssx
    #432
    > Egyébként te is PS-en nyomod?

    Naná!
  • God of War
    #431
    oké kösz
  • Fyrex
    #430
    google a barátod, nagyon sok dmc3 végigjátszás van a neten

    de menj végig az ajtókon és megfogod találni amit keresel

    ahol egyszer leestél ott, nem biztos hogy másodszor is le fogsz ;) ne hidj a szemednek :)
  • God of War
    #429
    Valaki
    mert falbaverem a fejem
  • God of War
    #428
    HELP
  • God of War
    #427
    segitség kéne az 5.páján megnyittam a földbe egy piros valamit amivel nagyokat lehet ugrálni és lándzsa ami a villámot irányicsa
  • God of War
    #426
    Jó van megprobálom végig szenvedni.
    De azt a bosst mégmindig nem sikerült.
    Egyébként te is PS-en nyomod?
  • aabyssx
    #425
    Ja, de előtte vidd végig egyszer a játékot önerőből, mert különben szétszpoilerezed magadat!!! :D
  • God of War
    #424
    oké
  • aabyssx
    #423
    Igen, azok is. Rebellion-nal tudsz SZVSZ hatékonyan próbálkozni.
    Van egy úgynevezett guard cancel trükk a DMC3-ban. Ez azt jelenti, hogy meg tudsz szakítani néhány mozdulatot a guard gomb megnyomásával és utána azonnal támadni.

    A szokásos kombókon kívül érdemes ezeket végigpróbálgatni, mer' a jéghegynek csak a csúcsa látszik ki a víz felett:

    http://www.ntsc-uk.com/feature.php?featuretype=tqn&fea=TechniqueDMC3

    http://www.ntsc-uk.com/feature.php?featuretype=tqn&fea=TechniqueDMC3Swordmaster
  • God of War
    #422
    Hát ez azért durva:)Nekem csak két fegyverem van az alapkard+amit a harmadik pja bossátol elszedtem meg uyge a két stuker.szoval az alapok is visszaverik?
  • aabyssx
    #421
    Rebellion is vissza tudja lökni azokat, meg a Royal Guard mindent tud parry-zni.

    Spoiler-es, de ez megmutatja, hogy hogyan kell Dante Must Die!-on: http://www.youtube.com/watch?v=gLM5PZqekZU&search=devil%20may%20cry%20gigapede
  • God of War
    #420
    Na megszereztem A Devil May Cry3-maz nagyon durva a 4missio bossával nem birok avval a kis repkedö hernyoszerü döggel már alig volt élete de azt levert azt nem volt kedvem elöröl kezdeni a páját.
    A kérdésem az lenne hogy azokat a gömböket amivel álandóan lövöldözik kilehet védeni?
  • ballor
    #419
    nekem bejött a kettes, mondjuk az a legkönnyebb, inkább gyűjtögetős, járkálós lett (érdemes mindkét lemezét megcsinálni), de másabb picit mint az egy, és a 3
  • aabyssx
    #418
    DMC1-ben nem lehet visszalépni.
    És bármennyire zseniális a DMC1 és a DMC3, dobd ki a 2-őt!
  • Garunrine
    #417
    Bár látom most épp a PC-s verzión megy a vita, de azért halkan megjegyzem: beszereztem a DMC1-2-t :) Lehet senkit nem érdekel, de egy kérdést szeretnék feltenni: A DMC1-ben nem lehet a pályán visszalépni? pl 18asig viszem, de szeretném a 16ost mondjuk mégegyszer végigvinni, azt hogy tudom? Mert nem enged vissza... DMC3ban megszoktam hogy vissza lehet lépegetni, de itt úgylátom nem, vagy csak én találtam meg.
  • ballor
    #416
    egy másik topicban a DMC3 és az SE közti különbséget említettük
    az SE nem csak a Vergil vonallal több, vannak másabb extrák is benne
  • Davidus
    #415
    volt már nálam kölcsön ps2:P