614
Devil May Cry 3
  • gregtom6
    #494
    és a 4.rész még nem jelent meg PC-re??
  • gregtom6
    #493
    és a sima 3,ami sztem ps2-re jelent csak meg,és csak a special edition PC-re.Mi a 2 játék közt a különbség???
  • aabyssx
    #492
    Ja. Elvileg. De nem sokat tudni róla.
  • gregtom6
    #491
    és mi ez a sins remembered?egy mozifilm a játékról?
  • aabyssx
    #490
    Ja. Az meg.
  • gregtom6
    #489
    nem éppen,mert pl a 3 special edition megjelent PC-re.(sztem)
  • aabyssx
    #488
    PS2-re, és ennyi.
  • gregtom6
    #487
    egy kérdésem lenne:a Devil May Cry1,2,3,3:Special Edition mikre jelentek meg,és tényleg csak ilyen részek vannak-e???
  • Ákos90
    #486
    Meg van a coal chamber - devil's cry nagy nehezen megtaláltam limewire-n XD
  • ronihun
    #485
    Nem sikerült!Akárhol kerestem nincs...neked mgvan?
  • JohnnyP
    #484
    Coal chamber - devils cry a címe ha minden igaz. Ez alapján remélem le tudod szedni valahonnan.
  • ronihun
    #483
    császtok...a zenéjét nem tudjátok hogy honnanlehet letölteni?
  • Prof William
    #482
    Ahh bocs. :) Nem ide akartam írni...
  • aabyssx
    #481
    PS2-vel...
  • Prof William
    #480
    A videók szétesnek és oylan csíkossá válnak. Mi lehet a baj? Kodek? Ti mivel nyomjátok, hogy ne legyen baj?
  • aabyssx
    #479
    Kombózd Rebellion-nal - a karddal - folyamatosan! Amikor összecsaptok és nem tudsz vágni egy ideig, mert egyensúlyvesztésben vagy - kékes villanás és hang jelzi -, akkor ugorj el, majd kombózd újra! Nem vészes.
  • Dévids
    #478
    hello
    elakadtam rögtön a második pályán amikor jön egy kaszával valamilyen banya hangon röhögő szörnyeteg és nem birom kinyírni.Valaki lécci írja le,hogy melyik a legkönyebb módszer?Próbáltam pisztolyal de kinyír
  • Pepee999
    #477
    Bocs... rossz helyre jöttem :D
  • Pepee999
    #476
    Héj! Hová tűnt a kép????
  • mjsilvester
    #475
    Hát nem azé de nekem meg sem fordult a fejemben hogy bilentyüzettel meg egérrel játszam a DMC3-at
  • Victor1103
    #474
    www.gamefaq.com
  • mjsilvester
    #473
    hi hol lehet végigjátszást szerezni a gaméhoz
  • Dajin
    #472
    ha jol emlékszem valami siren shriek kell hozzá
  • aabyssx
    #471
    Van egy ajtó, ami előtt tűz van. Oltsd el egy item-mel, amit már elvileg megszereztél.
  • YaHooo
    #470
    Hali! Elakadtam ott, hogy a toronyba beaktiváltam a liftet ami levisz vissza az aljára, de most nemtom mit kell csinálni. HELP PLEASE!
  • God of War
    #469
    Remélem akkor viszahozod
  • Dajin
    #468
    na tegnap este végig is toltam, dante életereje majnem maxon lett(két csik)
    de csak 6-7 secret missiont csináltam, és nemvolt olyan vészes mint egyesek riogattak vele, talán aza sok dmc1 dante must die-ban:D
    na szal rohattjo volt
  • Dajin
    #467
    én pont a sok föellenségnél tartok:)
  • ballor
    #466
    eladni? egy ilyen remekművet? kár lenne
    és még a végefele mik várnak rád... ja, meg azon a pályán, ahol az összes boss ott van :) kemény, de megéri
  • God of War
    #465
    kiborit idegileg a játék nem birom.
    Valszeg elfogom adni mert már nem birom épp idegekkel.
  • God of War
    #464
    oké kösz
  • aabyssx
    #463
    Royal Guard-nál ha...
    ...simán nyomod a kört, akkor védesz, de megsebeznek a támadások.
    ...ha a támadás becsapódásának pillanatában nyomod meg a kört, akkor teljesen elhárítod a támadást és növekszik a parry számláló (zöld pöttyök)
    ...ha a zöld pöttyök megtelltek, akkor mehet a release (nagyon-nagyot sebző RG támadás)
    ...ha a release-t parry helyett csinálod, akkor még durvább a sebzés
    ...ha a release-t még max-os devil transformation-nel is összekötöd, akkor akár a boss-ok fél(!) energiáját lehúzhatod (normal módban).

  • God of War
    #462
    NA jóvan ez azért kicsit durva én nem vagyok annyire profi.
    Tudom hogy gyakorlás teszi a mestert de akkor is,meg már probáltam Swordmesterel de nem sikerült.
    Tehát akkor Royalguard azt mikor támadnak akkor kell kört nyomni és vissszatámadni?
  • aabyssx
    #461
    http://www.youtube.com/watch?v=HfMp7OuDRG0
  • God of War
    #460
    oké
  • ballor
    #459
    nem kell parázni: mindkettőt együtt püföld úgy, hogy az életerő menjen lefele (mindkettőnek, tehát felváltva üsd őket), amikor nagyon kicsi, az egyik kimúlik, majd rögtön a másikat, hogy ne tudja felvenni a kardot (mert azzal erős), de később ha erés leszel mindegy lesz, mert levered
  • God of War
    #458
    Délután neki ültönk haverommal azt megprobáltuk de még közös erövel se sikerült.
    Hát ezvan,mert nekem már annyi sikerült hogy az egyiket levertem azt a másiknak csak a fele élete volt meg de ugye az a szivatás hogy utána felveszi a másik kardot is és ugy nem ért:(
    Na mind1 tehát már csak a fél élete volt meg azt két csapásból levert mint vak a poharat:)
  • God of War
    #457
    Na most neki ülök azt szétdarálom azt a két loosert:)
  • God of War
    #456
    Oké megprobálom majd máma valamikor
  • aabyssx
    #455
    DMC kib. nehéz, amíg meg nem tanulod rendesen. Utána viszont kisújjal lehet alázni. Boss-oknál használd a Royal Guard-ot és a parry-t! A parry, amikor a támadás pillanatában nyomod le a guard gombot (o). Türelem, gyakorlás. ;)