281
DOBD A CIGIT reloaded
  • hen-tes
    #121
    kitudja.. lehet a sok koko..
  • FtranX
    #120
  • hen-tes
    #119
    loál
    nekem meg kapásból eleredt az orrom vére :c
  • FtranX
    #118
    Én februárban majdnem egy hétig nem cigiztem, mert le akartam szokni.
    Az első nap délutánja volt a legszarabb. Olyan ideges voltam, hogy azt hittem, hogy a szemem át fog menni vörösbe(mint a filmekben). De legalább rohadt jót edzettem. A második napon már tűrhetőbb volt, de még mindig ideges voltam. A harmadik-negyedik-ötödik nap már ha nem gondoltam a cigire, akkor nem volt semmi bajom.
    Aztán szombaton elmentem sörözni a haverokkal... :)
  • GregSB
    #117
    Ez mondjuk igaz. 1 pohártól én is álmos leszek :D
  • ThePartyFace
    #116
    Alapvetoen az...
    Lefekves elott egy pohar sor? Olyan jot suppedsz utana, mint az allat!
  • Davidus
    #115
    :D
  • GregSB
    #114
    -Ezzel ellentétben a depresszánsok,elsődlegesen nyugtató hatásúak

    -A depresszánsok közé tartoznak
    ...
    # az alkohol ...

    ??? Alkohol nyugtató hatású? Itt valami nem stimmel.
  • ThePartyFace
    #113
    Nem vagyok gyenge... csak nem szeretek leszokni:P
    Amugy tobb ismerosom is mondta mar, hogy a 2. 3. nap a legrosszabb:(
  • I.C.ram
    #112
    az miatt = amiatt
  • Punkerwork
    #111
    lol, ennyire nem lehetsz gyenge :)
  • ThePartyFace
    #110
    Reszegen konyebb elviselni az elvonasi tuneteket?
  • ThePartyFace
    #109
    Masfel napja nem gyujtottam ra es majd megorulok!
    Az elobb akartam nyitni egy topicot az altalanosban "ZÚZZÁGECI" cimmel.
    Ofkorz folyamatosan ragozom, meg nyalokazom. Nem vagom, h meddig birom meg, de akkor is le fogok szokni:/
  • LSL
    #108
    Már vénásan nyomod? Nem semmi
  • ThePartyFace
    #107
    Na megyek, belovok egy dzsointot!
  • LSL
    #106
    Szerintem csak az miatt, hogy zárt helyen nem gyújthatsz rá nem fog változni semmi. Jómagam passzív dohányos vagyok és nem zavar ha más rágyújt körülöttem, csak ne fújja az arcomba. Néha én is elszívok egy két szállal, e nem tartok ott , hogy kényszert éerezzek minden 5. perc után a dohány szívásra. Próbálok ilyen is maradni.
  • Cat #105
    Az ír kocsmáknak bejött a nemdohányzás

    Sikeresnek bizonyult Írországban a két hónapja bevezetett rendszabály, amelynek értelmében tilos rágyújtani minden zárt nyilvános helyen, beleértve a kocsmákat is.

    Egy írországi hivatalos jelentés szerint az először túl szigorúnak ítélt intézkedést a megkérdezettek többsége támogatja. Az egy hónap alatt megvizsgált munkahelyek 97 százalékánál senkit sem értek bagózáson és nyomát sem látták annak, hogy valaki megszegte volna a tilalmat. A kocsmákban, pubokban, éttermekben végzett ellenőrzések 96 százalékában mindent rendben levőnek találtak.

    A felmérés szerint a nemdohányzók most valamivel többet járnak a kocsmákba, mint a dohányzási tilalom bevezetése előtt, a dohányzó vendégek száma pedig nem változott.

    Írországban március 29-én lépett életbe a szigorú dohányzási tilalom, ma éjféltől pedig Norvégia vezet be hasonló intézkedést.
  • szando
    #104
    de lehet, épp ez a törvény lényege..
  • Nyaci
    #103
    akkor meskalin lehet nálam ????? :)
  • Tikal #102
    bélyeg nem lehet nálad :D
  • szando
    #101
    de nem lsd-s papírra gondolt?
  • traXion
    #100
    [enter]
  • soldier
    #99
    Nemtom mit vagytok ugy oda a fű egyáltalán nem gázos.Még soha nem láttam és nem is hallottam olyat hogy valaki fűfüggő lett volna meg hogy tönkrement volna teljesen.
    Ez ilyen néhanéha elsziv egyet az ember hogy elszálljon kicsit röhög egyet a nagy semmin aztán kitisztul és kész.
  • Match
    #98
    meddő vita ez...
    a drog jó<=>a drog nem jó
    fölösleges ezen vitázni, mivel tikalt az éloetbe nem fogja megtéríteni senki.
  • Takezó
    #97
    sorri már értem :)
  • Tikal #96
    az jo mindkettore :)
  • szando
    #95
    sztem nem olyan papírra gondolt :D
  • Takezó
    #94
    papírt mindenhol árulnak és azé, mert ha pl megveszed a dohányt külön, 250-ből van 20 cigid :)
  • Tikal #93
    sőt még pipád is lehet meg minden ami fűvel kapcsolatos termék, csak fűved nem lehet :DDDDDDD

    ez kb olyan mintha megvásárolhatnál bármilyen lőfegyvert uzitol kezdve a minigun-ig csak lőszert nem vehetnél hozzá legálisan, persze az állam tudja hogy illegálisan hozzájuthatsz és azt bunteti is :DDDD
  • Nyaci
    #92
    akkor lehet nálunk "papir" legálisan ???
  • szando
    #91
    hát hülyeség az egész törvény az biztos...

    az LSD-törvényt vágjátok?

    minimális birtokolt mennyiség: 0,00007 g
    maximális birtokolt mennyiség: 0,0007 g
    halálos mennyiség: 0,0000007 g
    pfff :DD
  • Tikal #90
    talán mert nem láttam smilet...
  • O0D:
    #89
    "idegbeteg, mikor ivott akkor hirtelen az lett? pfff"

    loál!!!!!!!
    hogy a francba nem érződött a hozzászólásomból a véleményem????????? te nagyon nem vagy képben! csak tisztán irogassál ide:)
  • Tikal #88
    tehetsz az ellen ami nem tetszi most is, nyilván nem mindegy milyen eszközökkel :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #87
    akkor ne korlátozzunk semmit , nekem tetszene de akkor ne korlátozzanak abban se hogy tegyek az ellen ami nem tetszik (részegen tántorgókat vigyék be és "beszélgessenek" velük .. inni és bebaszni nem u. az, a füstölgőket meg lehessen nyugottan arconrúgni ha nem veszi figyelembe hogy nekem még van olyanom hogy szaglószerv és működik is ..)
  • Tikal #86
    a korlátozzunk mindent ideologiáddal még szép :)
  • traXion
    #85
    itt is megy az off rendesen :D
  • Jóska Kapitány
    #84
    Náci?!?!?!?!?!?!?!?!?! Én?!?!?!?!?!?!? Kis ostoba.
  • Prank
    #83
    szívjunk egyet:)
  • Tikal #82
    "Kábító hatásúak a szerves oldószerek, vagy az opiátok, viszont például a marihuána, vagy az amfetamin egészen más módon hat a szervezetre" tehát a fű nem kábszer, de a törvény szerint az :)
    most mi legyen? :DD