281
DOBD A CIGIT reloaded
  • Rafaelo
    #161
    eldobom ha kel ezen ne muljék...
    [eldobja]

    méghogy nem tudom eldobni !!
    [rágyujt]
  • PAYNE
    #160
    ja igen szerintem is!
  • PResident Evil
    #159
    szép egy gyermekkor...
  • PAYNE
    #158
    az szar!:)) nekem az egyik cimborám olyat szívott és kóstoltam de nem nagy cucc! :) de mondjuk nekem mindegy hogy mit szívok mert én még a szivart is letüdőztem meg a pipát is szal! :D



    Ja meg olyat csináltunk még alt. iskolába hogy pipadohányt raktunk a dohánypapírba és azt szívtuk! :))))) mindegy volt nekünk hogy mit szívtunk csak füstöljön! :D meg MÉG rajzlapot is felszeleteltük, összesodortuk, meggyújtottuk, elfújtuk és azt is tüdőztük! :DDDDDD
  • PAYNE
    #157
    próbálj rágyujtani egy Ronsonra vagy pryruky-ra (vagy valami hasonló a neve) azok még olyan érdekes ízűek :DDD
    amúgy az én 8.osztályos időmben az osztályomban a ronson volt a nyerő mert az tök olcsó volt. emlékszem még versenyeztünk is, hogy ki bír belőle többet szívni! :))) meg olyanokat csináltunk, hogy letéptük a !!!PIROS!!! pryruky fütszűrőjét és úgy szívtuk. vagy vettünk valami nagyon olcsó tisza dohányt és írólapba csavartuk bele és azon versenyeztünk hogy ki bír többet szívni belőle! :))
    azok voltak ám a szép idők! :))))
  • PResident Evil
    #156
    új ukrán csoda: Nexxt

    200 ftért veszem, a Super Light elég élvezhető és kimondottan finom !
  • Tikal #155
    a lights a legnagyobb átverés :) szivd csak tovább....
  • Dante2
    #154
  • PAYNE
    #153
    én se akarok leszokni! me ha le akarnák szokni akkor minek kezdtem el???
  • PAYNE
    #152
    én ha cigizem akkor max lights. ettől gyengébbet nem.
  • Dante2
    #151
    Marlbi lájt napi 1 doboz , de a legszörnyűbb hogy nem is akarok leszokni. Mert bejön a dohányzás
  • PAYNE
    #150
    nekem napi egy doboz megy el. de ez csak akkor van ha otthon vagyok v suliban.
    ha viszont dolgozom akkor olyan 30szálat kóstál!!! szal én igen erős dohányos vagyok...
  • bld
    #149
    majd akkor romániába fogok járni cigiért:)))
  • bld
    #148
    majd ha 1000 ft lesz egy doboz.......majd akkor
  • FtranX
    #147
    nem sajnos :/
  • bld
    #146
    na mi van mindenki leszoktott végül:)))
  • bld
    #145
    vannak kifejezetten elkülöníthetők és vannak olyanok is ahol inkább ízben van különbség de sztem mivel mindenki egyszerre egy márkát/típust szív(normális ember nm váltogatja dobozonként..minek) ezért inkább a sajátját tudja jól elkülöníteni a többitől
  • Z
    #144
    Ezt én is kipróbáltam egyszer, valami epres ízű dohánnyal volt megtöltve. Tök jó volt, meg tetszett is ahogy bugyborékolt a víz az üvegben, de azóta nem "gyújtottam rá", már ha ezt lehet így hívni. :DDD

    Cigit viszont sohasem próbáltam, csak szivart, de az díszdobozban volt, és 5000 pénzbe fájt annak, aki megvette! Az is jó volt, de az sem fogott meg olyan szinten, hogy újra kipróbáljam.

    Ja és annyit még, hogy a dohányosok éreznek különbséget? Azt azért tudom, hogy ízre van különbség, de amikor csak szagolni kell, akkor éreztek-e a füstszagban különbséget cigi és cigi között?
  • bld
    #143
    én azért váltottam lightosabbra mert nm szerettem volna csökkenteni a napi szálak számát -még régebben suli előtti, utáni, kaja utáni, lefekvés előtti- és ízre is jó, sztem jobban is esik néha ultrára viszont semmi képpen sem váltanék, abból nem lehet egy normális slukkot szívni,sztem az már nm is dohányzás:) szeretem ha érzem a torkomon is a füstöt
  • PResident Evil
    #142
    sokkal jobb sztem ízre is mint a hardosabb cigik :)
  • bld
    #141
    én világoskéket (v. extra) és már jó pár éve adja nm sokat általában elég egy hétre max 2 doboz 1 elmegy hétköznap egy meg a hétvégi estéken de gyakran van olyan h 1-2 napig nm gyújtok rá énis inkáb régebben dohányoztam erőssebben mára már csak lightosan élvezem
  • Aquli
    #140
    A Petra nevű csodát láttam én is. rövidebb mint az átlagos cigi, de sokkal büdösebb ;)
  • PResident Evil
    #139
    én cska fehéret vagy halványkéket szívok csak... a heavy tools-ok lenyomták a tüdőmet... most csak a lájt jöhet szóba ! :D
  • cSuwwi
    #138
    Én már ritkán gyújtok rá egyedül (társaságban szinte mindig)
    Az előbb is rám jött a cigizhetnék.
    Nem volt itthon más, hát vettem egy szálat, a nyári szlovák körúton beszerzett hangzatos nevű 'Petra' cigiből (mivel maradt még pár szál)
    Kimentem, rágyújtottam, de olyan szarul esett (olyan gyík a cigi), hogy 5 slukk után eldobtam a francba :(
    Aktív leszokás :P
  • ThePartyFace
    #137
    4. nap
    Ma mar vizipipaztam. Valamit muszaly szivjak baszki:)
    Szerintem holnap veszek spanglit aztan szivok olyat:D Azt még szabad.
  • PResident Evil
    #136
    pipa power :D
  • Hellhammer
    #135
    NEM DOBOM 2
  • ThePartyFace
    #134
    köszi, papa!!4
  • Mike
    #133
    addig örülj amig sovány vagy
  • ThePartyFace
    #132
    A hizas ramferne!
    Akkor aszem betepek, vagy valami:D
    Vmi tudatmodositast tuti ossze kell hozzak
  • Lteebee
    #131
    Ha berúgsz, tutira rágyújtasz.

    Én 4 hónapja nem dohányzom.
    Híztam 7-8 kilót.
  • nemcsakfeel
    #130
    nem dohányzom aktivan, cigizni nemfogok, pipázni igen.
  • FtranX
    #129
    nekem is fél doboz.
  • hen-tes
    #128
    ne offoljatok
    leszokok...majd.... hamarosan.....
    egyébként napi fél doboz :c
  • FtranX
    #127
    arra aszittem, hogy szuperharcos vagy :)
  • nemcsakfeel
    #126
    uránból sodortál be?
  • hen-tes
    #125
    fertőző :c
    logómba is láccik
  • FtranX
    #124
    milyen sugárzás?
  • hen-tes
    #123
    vagy a sok sugárzás
  • FtranX
    #122
    vagy a sok gyors