229
KILLZONE
  • dinomano
    #189
    okka... :-D
  • ffxi
    #188
    Kivácsiság csak.
  • dinomano
    #187
    vidd vegig, oszt kiderül..vagy annyira nem tetszik a gém, h. nem élmény? én nem extrak miatt szoktam végigvinni gémeket...fogd fel, ugy h. a zárovideo a jatek extraja... :-D
  • dinomano
    #186
    nem tudom, gözöm nincs...jah, leheh h. van vmi concept art; oszt azt kodolsz..havernal nyomtam, nem neztem meg gém végén, h. van-e vmi... :-/
  • ffxi
    #185
    Sewmmi extra?!
  • ffxi
    #184
    Sewmmi extra?!
  • dinomano
    #183
    vegigtoltam..annyira mar nem emlekszem rá mit ad (lehet h. multiban ad vmit...), de végén több fele is mehetsz utolso palyan; a 4szereplö közül valasztva mindegyik masfele megy asszem..picit az volt a gond a Killzone-nal; h. egysikuak a palyak(pl.tengerpartos részen part menten 30egyforma épület stb...amugy ahhanyos gém...); mondjuk eleg jelentösek a framerate gondok... :-D
  • ffxi
    #182
    Most viszem a gémet, de megfog a kivácsiság, hogy kapok vmi extrát, ha végig viszem_?Köszi
  • BONO
    #181
    Lejárt tegnap a 3 hét és semmit nem kaptam csak egy emailt de azt még aznap mikor regeltem! Pedig én ugyemlékszem határozottan, hogy a postai elértést is beikszeltem!
  • sigmavirus1
    #180
    Elvileg ide is küldik, a regisztrációval pedig 1 hónapig tudsz játszani elvileg, utánna kéri a PIN kódot amit addigra már meg kellett hogy kapjál.

    Nekem mondjuk még mindig nem külték pedig már nyáron regeltem..:P
  • vumaar
    #179
    Na regeltem magam Central Stationbe, azt majd kapok megint egy 10 jegyű kódot 3 héten belül. Na most csak annyi hogy ugyan Magyarország is fel van sorolva, de be van csillagozva, ezért nem voltam benne biztos hogy oda is küldenek-e? Ami *-al volt jelölve oda volt írva, hogy ott nincsen netes játék, vagy vmi hasonló.
    Akkor most mit csináljak?
  • bertifox
    #178
    bocs, hogy itt teszem fel a kérdést de ugylátom, hogy itt játszotok neten ps2-vel.szal' az lenne a kérdésem, hogy neketek megvan é a socom 2 és merő véletlenségből nem e akartok vele neten játszani?
    enyit kartam kérdezni.
    köszönöm
  • vumaar
    #177
    Vazzeeeeeg Tényleg ott volt a 14 jegyű kód!!!!!!!!!
    Csak még valami. Ez most végleges, vagy csak 1 darabig használható?
  • BONO
    #176
    Én már rég mennék ha az a qrva posta kapkodná a valagát!
  • then and there
    #175
    yaya
    pontosan!!!
    Én akkor észre se vettem csak a mi nap ...
    Mikor jöttök fel nyomni neten?
    fent leszek szombaton de v du oasissun néven !!!
    Remélem jön vki gamelni !!!
  • BONO
    #174
    De azt a kódot regeléskór már meg kellet adni nem? (Legalább is nekem megkellett de én neten regeltem!) Egyébként aza a kis "reklámmal teli füzet" az arra szolgál, hogy regeld magad a Sony(nál) postai uton...
  • vumaar
    #173
    oké majd megnézem hétvégén, mert otthon van én meg a koleszban...
    Majd írom hogy mit találtam.
    Különben arra gondolsz amit el lehet küldeni a SONYnak, mert erre emlékszem hogy több nyelven van...
  • then and there
    #172
    vuumar keress 1 vastag szines reklámmal teli füzetet!!
    benne kell hogy legyen a pstwo dobozában!!
    van benne minden nyelven csak magyarul nem
    nézd meg a hátulját fel kell h legyen ragasztva a végén 1 14 jegyü szám
    aza nac!!!!
    csináld és gyere én is ma láttam meg LOL majd ki baszta a szemem!!!!
  • BONO
    #171
    vumaar menj be a PS2 + chip + online topicba és ott kérdezdmeg én ott már kérdeztem a KILLZONE-nal kapcsolatos network kérdéseket sztem ott tudnak neked segiteni...
  • vumaar
    #170
    Hali

    Lenne egy kérdésem hogy a Central Station kér egy 2*7 jegyű kódot.
    Na ezt én nem kaptam mega a Network acces dischez. Ja és slim PS2mvan.
    Már csak regisztrálni kéne...
  • BONO
    #169
    Na ebben a pillanatban áltam fel a gépmelől mert ugyanis végig toltam kinyirtam azt a köcsög hosszúhajó here szakálas árulot! A játék fain de azért örülök, hogy már vége!
  • BONO
    #168
    Jól emlékeztél az R3 volt köszi az infot!
  • kiskami
    #167
    ha jól emlekszem, akkor R3
  • BONO
    #166
    Oké thankx de már rájöttem, hogy fegyvert cserélni a földről a hosszan nyomvatartott körrel tudok de azt még mindig nem értem, hogy, hogy tudok a sniperrel zoomolni?
  • Kaplan
    #165
    3 fegyver lehetőséged van. Többet nem tudsz felvenni. Legfeljebb cserélgetni.
  • BONO
    #164
    Na segitesetek már lécci!
  • BONO
    #163
    Hi abban szeretnék segitséget kérni, hogy a játékban hogyan lehet a földről felvenni a fegyvereket! A körrel nem tudom mert akkor csak a nállam lévőket cserélem! Please!
  • SnEaK MASTER
    #162
    Szerintem is kiraly, PS2-n viszi a primet...
  • sigmavirus1
    #161
    Hmm érdekes, az előbb áltment a gép a DNS teszten! Utánna jött volna a Ping teszt de én meg annyira megörültem hogy egyből beraktam a Killzonet, de nem jött össze...:P Még egyszer megpróbálom aztán ha nem megy akkor mindneképp router kell!:(
  • sigmavirus1
    #160
    Az majd az adaptor regisztálásához kell, majd, PS2 Central Station-jében!
  • rollab
    #159
    volt a küldött csomagban egy "kártya": PlayStation I.D. és egy hét jegyű betű/szám kód
  • sigmavirus1
    #158
    Köszi, reggel nézem, mosmá túl álmos vagyok!:D
  • mohus
    #157
    nem szórakozz már....

    10-max 15e....mondjuk nem wireless hanem hagyományos "zsinóros"

    www.depo.hu
    nézz ott körbe

    nekem linksys BFSR41 típusú van ajánlom...mert nálam minden ok

  • mohus
    #156
    remélem azért elküldik nekem azt a pin kódot...bár anélkül is lehet gémelni
  • mohus
    #155
    nem rossz:)
  • sigmavirus1
    #154
    Hát igen, érdeklődtem router után de 20000 ft-t kértek érte!:P
  • sigmavirus1
    #153
    Szerintem írj nekik mailt hogy küldjék már a lemezt mert különben a magyar hadsereggel leigázzuk őket!:D
  • sigmavirus1
    #152
    Ez kibaszás mert nekem meg régi ps2-m van, még is küldtek Network disket a demo mellé!
  • rollab
    #151
    érdekesa, mert a neten regeltem
    erre jött egy demo CD, és a másik CD helyben egy papírlemez volt, amire az volt írva, hogy "At this point in time, Sony CEE regret that there ar no plants to launch our Central Sattion service in your country. We will keep you informed if this situation changes in the future."
  • mohus
    #150
    netes regisztrációs kártya volt benne?

    mert ha igen, lehet küldenek egy lemezt a pin koddal....