229
KILLZONE
  • mohus
    #149
    hát akkor ahol vetted verheted az asztalt...
  • rollab
    #148
    hm, én a tacskós pakkban (slim+gt4) nem találtam ilyet
  • mohus
    #147
    benne van a csomagban...

    meg az uj ps2-höz adjak alapból
  • rollab
    #146
    a network dischez hogy lehet hozzájutni?
  • mohus
    #145
    hát azt passzolom miért nem megy nálad

    enyém UPC-s

    automatikus ip cím osztogató

    a PC mac címe klónozva van a routeremre....arra van a PS2 is aggatva

    a hivatalos PIN kódot még nem kaptem mg de így is enged játszani amig az meg nem jön
  • sigmavirus1
    #144
    Voszont az itteni netemmel nem akar felengedni, a DNS-nél mindig hhibát észlel, már nemtom mit kéne csinálnom hog ymenjen, pedig nyomatnám a Killzonet mint állat!:(
  • sigmavirus1
    #143
    Hm, az enyimnek a tokja ilyen kék, és az a fordítíott kék 8-as van rajta!:)
  • sigmavirus1
    #142
    Érdekes, nálam teljesen más a Central Station de mondjuk én mindig csak az adaptorhoz kapott lemezt használom, van egy másik is amit még a www.playstation.com-tól küldtek, még nem is néztem!:)
  • mohus
    #141
    PS2 ONLINE






    Killzone Online Video 1 - 20MB - MPG
    Killzone Online Video 2 - 20MB - MPG
  • sigmavirus1
    #140
    Kira, csak érdeklődöm az sg-n hányan vannak...:)
  • mohus
    #139
    én igen
  • sigmavirus9
    #138
    onlájn szokott valaki lenni?
  • STREEX
    #137
    A killzone 2 ből megjelent egy kis vázlat a játék egyik járműjéről
  • dinomano
    #136
    Sziasztok!:-D
    Killzone...nekem nincs ps2-öm(még kis 1-essel nyomulok; nosztalgia-feeling + qrvajo kis autos gamek vannak rá... :-D, de most ez nem tartozik ide); nahszoval ps2-ön vegigvittem havernal, tetszeni tetszett, de annyira nem jo mint ahogy beharangoztak...(föle, mivel nagy HALO-gyilkosnak titulaltak a game-et...azért sztem a HALO szintjet nem éri el...igaz, picit mas jellegü mint a HALO, a HALO kicsit meseszerü volt, a K.zone meg probal "hardcore-osabb lenni picit...nah, de mindenki ugy harangozta be, hogy "na, ez majd überel...")
    Azért pár dolgot leirok, tetszett a game, jo a hangulat; de szo mi szo, neha rohadtul zavaro volt, h. szaggat; nyilt terepen mindenkepp+vannak böven grafikai hibak, poligonillesztesnel pl. sötét falnál bejön pár fehér csik, stb; szoval tudott zavaro lenni... a masik..neha a karakterek eszmeletlenül szögeletesnek neznek ki; messzire egy low-poligon-os modellt alkalmaz a progi, amivel nicns is gond, de neha ha közel jönnek arcok, ill. agyonlötted öket és közelmész; akkor néha "elfelejti" a game a magasabb poligonszamu modellre cserelest(bocsi, ha nem voltam szakszerü fogalmazas terén, ill. nem vágom a technikai részleteket, én csak toltam, és sasoltam néha erre arra a gameben...)
    Amugy ez nem egy fikazo cikk akar lenni, ne értsetek félre, nekem tetszett a game+jo; egyetlen bajom vele, h. latszik h. koran adtak ki, apro hibak vannak csak, de azok idegesitöek...
    Jah, még vmi, amit nem ertettem, az az, h. elmeletileg haboruban vagyunk... és folyamatosan (keves kiveteltöl eltekintve) 4-en, az "übersoldat" haverjaimmal megyünk; és osztjuk a hazak között/hazakban bujkalo ellenseges karaktereket...harctér nicns, csak mi megyünk gyilkolni a rezidens ellent; aki tisztara ugy viselkedik mintha vedekezne..tehat a game sztorija sántit picit, a jatekmenet alapjan oylan, mintha a Hellghast megnyerte volna a haborut; mi meg 4übergyerekkel visszafoglalnank1bolygot... :-D
    Nah, idaig tartott a fikazas, en nem lehuzni akartam a progit; csak leirtam a vélemenyem; remelem senki Killzone-fan nem vette tamadasnak ezt a kritikai-szösszenetet!:-D
    Jah, még vmi..imadok granatozni, de sajna a game ugy van megcsinalva, h. csak nagyritkan érsz el vele vmi eredményt... A hellghast-osok hangja qrvajo; nekem Half-life-os idöket idezett; ott is imadtam, amikor küldték az infot egymasnak a kommandosok... :-D Hellgahst-osok jol neznek ki mindd; mondjuk a rag-doll(vagy hogy kell irni) fizika neha megbosszulta magat, minden iranyban hajlottak az izületek... :-D
    Ennyi, jo a game, de tény, Call of duty istenség még mindig! :-D
    (meg kövezzetek meg érte...régi game; de én még mindig sokra tartom a Medal Frontline-t)
  • bigapó
    #135
    ez pech. de akkor még van remény, hogy a PS3-asok sem kapnak olyan jót, mint gondoltuk :DDD kicsit gonosz voltam? :))
  • Dynamic
    #134
    Most olvastam a HW-n, kvázi hivatalos forrásból, hogy renderelt múvi.
  • cenobite
    #133
    A legtöbb nextgen video-t sokan úgy kezelik, hogy "90% hogy render, és nem in-game..." Biztos, hogy vannak ilyen video-k, is de kijött egy rakat filmecske (amik odab*sznak rendesen) és én meg azt tartom kizártnak, hogy ezek mind render cuccok lennének. Én bizakodom, de a tutit majd úgyis később tudjuk meg.
  • bigapó
    #132
    azért amit olvastam az XBOX360-ban dohogó hardverről, aminél persze jobb lesz a PS3 akkor valamennyire hihető. ezzel persze megint az a gond, hogy az csúcsgép, ami nekem lesz az meg ahhoz képest közepes alulról:), szóval PC-vel a büdös életben nem fogok látni ilyet élőben a saját gépemen:((
  • Dynamic
    #131
    Egyelőre erős fentartással kezelek minden ps3 videót.Ez a múvi is szinte biztos, hogy renderelt(legalábbis részben).Az elején elég büdös, amikor bejön az ipse feje és még nagyon közelről látjuk a fejének egy részletét még amikor a szeme sem látszik, tele milliónyi ráncokkal.Na nem már, azért ne nézzenek már hülyének!
    Azért kétségtelenül hangulatos múvi.
  • bigapó
    #130
    Hi!

    topik UP!

    Az E3-on bemutatták a 2.részt!! naggyon üttős :DD. kár hogy nincs PS3-am, de azért megjelenhetne PC-re is:))

    Töltsétek, nézzétek, vegyétek (majd meg) :DD
  • mohus
    #129
    sztem meg rosszul:)
  • mohus
    #128
    "A későbbi pályák már tényleg nehezek! Idegeskedek is néha miatta eléggé, szegény joy már alig bírja! :) Bár néha inkább a game hülyesége miatt, főleg az ilyen "gránátbiztos" ruhákban szaladgálók miatt idegesítem fel magamat. Hiába dobod oda mellé vagy közel szart sem ér, néha totál el kell találni az egyént és csak akkor hat, ez igaz a gránátvetőre is. :('

    egy sniper a fejbe és kész...hihetetlen pontosan kell lőni
    és valóban le kell venni az az analóg érzékenységet
  • torrente
    #127
    Jól írta Csipi az 576 Konzolban: a Call of Duty sokkal hangulatosabb és jobban bele lehet élni magunkat a háborúba!
  • mohus
    #126
    Nekem ezt hozta a Jézuska, hamár a GT4 csúszott...

    fergeteges hangulat...eddig nem javasoltam konzolon FPS-ezni...a HALO sem jött be, de ez a Helghastos móka..tehát nem szörnyecskéket vagy vietnamiakat kell puffogtatni nagyon bejött
  • xmen365
    #125
    Akit érdekel smartjoy Frag , xbox -> keyboard-mouse csati az
    az [email protected] -n tudja lebeszélni a dolgot , ha pesti vagy, egy nap alatt hozzájuthatsz.


  • Padló
    #124
    Teljesen így van! mindenképp érdemes megvenni! :)
  • Afe
    #123
    Ne sajnáld, mert az 1játékos modban se vagy egyedül. A "vállvetve" dolog azé ott van, a 3 gépirányitotta társad ölég korektül kivan dolgozva. Különböző harcmodor, jellem és esetenként különböző útvonal. És ami a legszebb, hogy a pályák elején cserélgetheted őket, így kis túlzással azt is mondhatnám, hogy 4 FPS gamet kapsz 1 áráért. Sztem megéri a pénzét.
  • guardian hero
    #122
    Kár...
  • Afe
    #121
    Sztem azt nem lehet!
    Multiplayer csak aréna szerü pályákon, a sztorit csak egyedül.
  • guardian hero
    #120
    és végig lehet tolni a játékot ketten vállvetve? tök jó! lehet megveszem :)
  • Padló
    #119
    van igen! :)
  • guardian hero
    #118
    Kooperativ osztott képernyős multi van a Killzone-ban?
  • Padló
    #117
    jujj most megkavartatok ezzel a sok kifelyezéssel!
    Szóval én meg az öcsi egy gépen egyszerre játszottunk egymás ellen osztott képernyőn! Így talán már helyes!
  • Padló
    #116
    Tegnap megszereztem a gámát nagyon jó, kellemes, perfekt és gyilkos! :) LAN-ban én nem nyomom mert nemtudom összekötni a ps-t, de sebaj még a single résszel sem mentem csak az öcsivel kicsit multiba ketten! :)))
  • Angyisz
    #115
    Ja igazad van nem igazán volt megfelelő a fogalmazásom, BOCSI !!

    Na akkor mégegyszer felteszem "Skacok, nyomjátok a multit LAN-ban?"
  • guardian hero
    #114
    Nem tudtam hogy multiról beszélsz. Mondjuk én úgy fogalmaztam volna:

    "Skacok, nyomjátok a multit LAN-ban?"
  • Angyisz
    #113
    He, He úgy értem mondjuk ketten, otthon, 2 géppel, összekötve tudod... az azért nem igen nevezhető online-nak szerintem.
    De akkor ezek szerint Te ezt másképp gondolod
  • guardian hero
    #112
    Gondolom a legtöbben offline nyomják :)
  • Angyisz
    #111
    Skacok valaki nyomja offline közületek ?
  • duc
    #110
    Végig Helghast katonákat kell irtani (nincs sokfajta 3-4)