229
KILLZONE
  • tigeroo
    #229
    most kaptam meg nemrég a játékot, miért van az hogy KIFAGY a töltés után, amint megmozdulok? minden okés, látom hogy özönlenek az ellenségek, de amint megmozdulok és körbenéznék paff... valaki help?
  • ypss
    #228
    Heló lehet még online játszani ps2-vel vastag,network adapteres géppel?
  • Kazuma92
    #227
    Bug volt, végigvittem, nemnagyszám ( pedig nemjátszok mai játékokkal)
    Remélem másodjára jobban fog tetszeni :)
  • Kazuma92
    #226
    Mégiscsak megnéztem.
    És ez furcsa! Arról a pályáról beszéltem, ami a 27-es videóban van. De engem nem követnek a csapattársaim!
    Valaki meg is jegyezte a kommentek közt : " what happened? when i did this stage, the other didn't follow me. i played as the hellgas guy "
    Nálam ugyanez a helyzet..
  • Kazuma92
    #225
    Köszi szépen, miután végignyomtam a Punishert, megnézem a videókat ( alapból lassú netem van, nehezen tudok youtubot nézni)
  • PoisonChihuahua
    #224
    Amúgy hova tűnt a #222. hozzászólásom? -.-
    SG fórummotor FTW...
  • PoisonChihuahua
    #223
    Nem tudom pontosan behatárolni, hogy hol vagy, de talán ez vagy ez segíthet.
  • PoisonChihuahua
    #222
    Nem tudom pontosan behatárolni, hogy pontosan hol vagy, de talán ez vagy ez segíthet.
  • Kazuma92
    #221
    Nem sürgetem, de választ várok, ugyanis 2 óra bolyongás szarakodás után sem jöttem rá, már mást játszok :D
    Van egy rossz érzésem hogy ez egy bug... pedig minden játékom eredeti.
  • Kazuma92
    #220
    Elakadtam. Utálok segítséget kérni, de most muszály, mert idegesít nagyon. ( Egyébként eléggé gyenge játék lett, rendkívül bugos és rossz a framerate). Nyilván, a második Jungeles pálya! a félig helgast félig emberrel vagyok, rákell rakni két bombát két tankra, kikell lőni két hajót, és aztán mit kell csinálni? a csapattársaim nem jönnek velem, egyfolytába a deszka felé fordulva keresnek rajta valami nagyon fontosat, és egyedül küldenek előre. Volt valami kapcsoló ( egy bunkerben, zöld pici monitor) megnyomtam, de semmi nemtörtént. Lehet hogy bug? vagy más a megoldás? 6 os pálya azthiszem
  • Kazuma92
    #219
    Nálam max fél másodpercre akad meg, a frame pedig elég lassú. Sajnálom hogy nincs benne zene, kicsit csöndes az egész. Így viszont nemértem mi az istennek van a hangbeállításnál "zene hangerő" :)
    Köszi a választ!
  • PoisonChihuahua
    #218
    Játék közben nincs zene. Az FPS szám tényleg alacsony, de azért akadozni nem akadozik. Értem ez alatt azt, hogy olyat nem csinál, hogy megáll pár mp-re aztán fut tovább. Lehet, hogy a fej szarakodik.
  • Kazuma92
    #217
    Hali!
    Remélem valaki válaszol.
    Van a játékban háttérzene?
    És a játék akadozik vagy a lemez szar? ( néha beakad, olvastam más helyen hogy elég rossz a frame per sec-je)
  • Tekken5
    #216
    Ebben a játékban miért nincsenek megnyitható dolgok?!
  • Mgabcsi
    #215
    hali. kódokat keresek ehez a játtékhoz: The Suffering Ties That Bind ha tudtok ide küldjétek köszi [email protected]
  • Tekken5
    #214
    Ezzel csak az a baj, hogy rövid. 3 szép napom volt :D
  • oasis UK
    #213
    jo a kábel net is csk legyen 512kbit min!
    És máris m1 ez a szutyok!
    akkor nem a gamespy és nem is a ign !
    1 konzol magazinban olvastam erről a 29%rol:)
    vmi nagy konzol szakértő ujság irta! de majd előkeresem és +mondom meik volt!
    csak annyi kellene még h regisztráld magad a www.playstation.com oldalon!
  • moralosan
    #212
    a KZ ign-en 7.5öt kapott, spy-on meg 3/5öt
    ...
  • ffxi
    #211
    Ott a kérdés: net!?

    Állítólag nem lesz ADSL a falumba csak kábelNet :( Azzal lehet kezdeni vmit?
  • oasis UK
    #210
    vegyél 1 switchet! min 4 portosat!
    kábelt! 2x 1,5m elég háló kábel kell
    RJ45 dugot! 4x
    Kell 1 NAD ps2 net belövéséhez!
    beállitod a 2 ps2őt ezzel a Network Acces Disc-el!
    Ez a GT4nél müködik LAN-ban!
    A KZ-nál nem vagyok biztos mert ott kéri a update-et!!! mielőtt fellépnél a netre !
    LAn-ban meg nem hsizem h be lehet csapni a gépet ha összekötitek a 2őt és neten valo játékhoz probáltok bejelentkezni!
    Bár probáljátok ki! Ha gondoljátok!
    Amugy ez KZ 1 összecsapott rakás szar játék! annyi bug van a neten is benne h hihetetlen a sok noobrol nem is beszélve!
    kevés a pálya szar a multi szekcio gyenge minden téren! Már értem anno miért kapott csak 29%ot az ign és gamespy-toL!!!
    DE amugy miért nem jöttök fel netre vele jáccani?
  • ffxi
    #209
    Akkor semmi esélyunk hogy 4-en nyomni 2 TV-n?? LAN-nal hogy lenne megoldás?? Net?
  • mohus
    #208
    ja értem:)
    nem nem támogatja
  • ffxi
    #207
    KillZone! :)

    KZ-vel akartam rövidíteni, de vhogy ez jött ki.
  • mohus
    #206
    Zone? az mi?
  • ffxi
    #205
    És Zone nem támogatja a linket? Ezek szerint LAN-t kell vennem?
  • mohus
    #204
    i-LINK csak két gépet kapcsolhat össze

    LAN hatot vagy többet is
  • ffxi
    #203
    Mért? Mi a különbség a multi-link és LAN között?
  • mohus
    #202
    "Lehet négyen múltizni az alábbi konfigurációva? Két PS2 + két TV stb..?"

    timesplittersben pl igen

    gt4-ben pl nem

    Killzone-ban sem lehet...mivel az i-linket sem támogatja a gém

    Neten azonban Killzone-ozni nem rossz dolog 16 játékos van egy arénában. Minden gémer külön PS2-vel van, LANon nem tudom lehet-e Killzone-ozni a gépkönyv nem tesz rá utalást
  • Afe
    #201
    a lénye: ha "vastag" ps2 van, akkor azokat az i-link portján keresztűl kell összehozni i-link kábellel (és azt se tom, hogy támogatják-e ezt a játékok, v sem)
    ha "vékony" ps2-d van, akkor azon nincs i-link.


    nyugi én se értek annyira ehhez, sőt a kérdésedre kapott válaszok számából arra következtetek, hogy itt még senki nem látott 2 ps2-t összekötve.. szal sztem probáld meg más forumokon. pl az 576-on, ott talán akad vki aki tud segíteni.
  • ffxi
    #200
    Ezzel mit akarsz mondani? Én hülye vok ehhez. Nemtom hány fajta kábel és mire valóak. Csak mond meg ha akarok így jáccani akkor mit kell vennem.
  • Afe
    #199
    bocs hülyeséget írtam. nem av out(mert ugye az a kimenet a tv-re) nincs a pstwo-n, hanem i-link.
    aszem az i-link kábelt nem nagyon vették ezért tartották feleslegesnek benne hagyni a gépbe.
    de a régi gáépeknél, amilyen nekem is van talán müxik
  • ffxi
    #198
    Akkor csak ketten!!??
  • Afe
    #197
    na most csak tippelni fogok, de úgy tom, hogy az új gépeken már nincs AV MULTI OUT amin keresztűl össze lehetne kötni őket.
    én csak ps1-en láttam ilyen gamet jó régen, de abban is fel volt tüntetve külön, hogy osztott képernyős v link kábeles a multi.
    az is lehet, hogy már ps2-es gameknél amiben van multi az alapbol vágja ezt, de kétlem.
  • ffxi
    #196
    Most nem arról van szó, hanem. Ha tudnám, hogy műxik, úgyhogy 4-en lehet nyomni multiba 2 TV-n. Azaz keten-keten egy-egy TV-n, akkor beugranék egyből aaz áruházban. De amíg nemtom, akkor feleslgesen nem akarok bemenni. 1500ft oda-vissza+kábel ára.
  • dinomano
    #195
    netes rendelés? :-/
  • ffxi
    #194
    Legközelebb multi-áruház(MediaMarkt) 46km :(
  • dinomano
    #193
    senki sem valaszol? kérdezd mar meg vmi nagyobb multi-aruhazban ezt a link-kabel dolgot! :-) A gém bizti tudni fogja!
  • ffxi
    #192
    PLS!!
  • ffxi
    #191
    Lehet négyen múltizni az alábbi konfigurációva? Két PS2 + két TV stb..?
  • ffxi
    #190
    Sziasztok! Multizni szeretnénk a komámmal, és tudni szeretnék, hogy két PS2 + két TV + két gém kívül kell-e még vmi kellék(ek)? És mennyi lenne az a kellék(ek)? Media Markt-ban(az van a legközelebb) kapható? És utána hogyan kell összekapcsolni? KillZone-nal multiznánk, de egyik original, másik warez. Szeretik 1mást?

    Előre is köszi szépen az infókat.