5443
  • Zenty
    #1520
    Ha igy folytatják ez lesz az ubi szégyene...
  • Seth
    #1519
    rossz kifogás, azt az ubi-ék csinálják,ezt meg a capcom, semmi közük hozzá, csak kiadók
  • CalebJoe
    #1518
    Biztos sokan dolgoznak pl. az Assassin Creed-en de nem biztos.
  • Zenty
    #1517
    Csak tudnám mit szarakodnak ennyit ha minden butitva lesz ,és még egér se lesz egyálltalán?
    Amennyi idejig szorakoznak már kétszer át lehetett volna írni a gamet...
  • Seth
    #1516
    az még elég hosszú,asszem 5 fejezetes. Hány óránál tartassz?
  • Mentoloshurkaka
    #1515
    Hát kipróbáltam. Gyerekek, EZ NEM LEHET A PC PORT!!!! SEMMIKÉPP! Ez egy felturbózott emulátoros verzió! Ráadásul az Ubi logója sincs sehol. Valami nagyon nincs rendben....
  • Maxtreme
    #1514
    pitsába:)
  • Hellsing47
    #1513
    az az utolsó :)
  • jeti000
    #1512
    SERIALT ESTLEG VALAKI NEM TUDNA MONDANI NEKEM?
  • Hmuda
    #1511
    Ezt modnom én is (még most is elrettentő példaként emlegetem a DMC3 portját).
  • Maxtreme
    #1510
    Hm hm.. Ez érdekes.
    Na majd meglássuk.
    Mindnesetre ha ez igaz, akkor még1x véginyomom majd a gamet.. :)
  • Maxtreme
    #1509
    Srácok össz hány fejezetből áll a game? :)
    Most vagyok az 5-dik elején.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    "A nagy szörnyikében a kise ember" eléggé lefárasztott. De itt is jó barát votl a raksi ető ;D :D
  • Faki
    #1508
    3 + 1= enter + jobb ctrl
    5 + 6= bal shift + jobb shift
    Ponosság kedvéért.
  • Hellsing47
    #1507
    alapbeálliásoknál jobb és bal Shift asszem :D
  • Faki
    #1506
    1 + 3= enter + jobb ctrl
    5 + 6= bal shift + jobb shift
  • Seth
    #1505
    Ha ez nem hivatalos re4, akkor a srácoknak be kéne szállnia az emulátorbizniszbe mert rohadt jó emut írtak alá. Ne álmodozzunk szerintem, hogy majd kapunk egy gc-s re4-et , csakmert azt má az Ubi adja ki, bullshit...
  • astragsi
    #1504
    hali!
    lenne 1 kérdésem billentyűvel nyomom és amikor lelökik rám a sziklát akko elekzdek sprintelni és után kiírja h nyomjak 5+6ot de fogalam sincs h billentyűzeten az micsoda!! ha valaki tudja megközönném !!!!!!!
  • Hmuda
    #1503
    Érdekes dolgokat olvasok a Capcom fórumán. Kéretik fentartásokkal kezelni a dolgot, mert messziről jött ember azt mond amit akar (és már volt is rájuk (szintén hasonló szinten "megbízható") cáfolat is):

    [URL=http://forum.capcom-europe.com/viewtopic.php?p=212942#212942]Üzi #1[/URL]
    [URL=http://forum.capcom-europe.com/viewtopic.php?p=213072#213072]Üzi #2[/URL]

    Az is érdekes, hogy bár az Ubinak kellene kiadnia, sehol nincs UBI logó (márpedig azok aztán ritka önimádók, a világ összes pénzéért se hagynák ki az elhajthatatlan logójukat az elejéről).

    No persze senki ne várjon csodát (elég csak a DMC3 botrány-portolására gondolni). Valószínű, hogy ez egy keleti régióban kiadott változat, ami akár a végleges PC-s verzió is lehet.

    De természetesen majd elválik mikor a hónap végén megjön a hivatalos kiadás.
  • Hellsing47
    #1502
    nem
  • Thanatos
    #1501
    2007ben nicns egér?? ez ugye csak vicc??? :(
  • Örm
    #1500
    Hello!
    Tud valaki magyar végigjátszást hozzá?
  • #1499
    Az biztos, hogy a bőr hüljön rá!

    Amúgy állok a tetőn, lelököm a létrát. Leugrok, elfutok, Ashley marad a tetőn, visszamegyek, felállítom a létrát, és a szutyok vísít, hogy You Pervert :))
  • jeti000
    #1498
    hali!
    valaki nem tudna serialt mondani a resident ecvil 4-hez?
  • vrobec
    #1497
    ...ez a jatek PS2-n szebb, mint PC-n. :(
  • reload
    #1496
    breathtaking effects???

    Egyáltalán milyen effects? A Maxtreme által belinkelt képeken is jól látszik, hogy a PC-s verzión pl. a lámpáknak egyáltalán nincs is "vetett" fényük, mégcsak a textúrák sem váloznak fényforrások közelében, nemhogy dinamikus lenne a környezet. A fényes tárgyak sem csillognak, hanem irreálisan világosabbak mint a környezetük. Nem baj az ha nincs HDR meg egyéb csilivili effektek, de valahogy az egész környezet kifejezetten életszerűtlenül "halott" (és itt nem a zombikra gondolok:)
    Lehet hogy ez még tényleg csak valami pre-release, és megjelenés előtt még pakolnak majd bele dolgokat. Ezért nem hiszem hogy pénzt lehetne kérni.
  • ffxi
    #1495
    Bazz, koszos lett :(
  • Maxtreme
    #1494
    Épp erről bezsélgetünk 1 másik forumon mi is..

    Az ubi feature lista szerint:

    Unsurpassed visuals with breathtaking 3D graphics and effects.

    Namost ez lehet hogy negatív éretlemben kell értelmezni. Miszerint lélegzetelállítóan szarul néz ki :D
  • Hmuda
    #1493
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ne felejtsd el a nyaklánc "levétele" előtt "becsukni" a szmötyitároló tetjét...
  • ffxi
    #1492
    LŐszerhiányban vok, nem gondoltam erre.
  • Seth
    #1491
    az nem jutott eszedbe hogy meglődd?? :D
    ha abból a kékből összeszedsz 10-et vagy 15-öt akkor ingyen kapsz egy fegyvert az árustól. A nyaklánc meg csak eladásra van
  • ffxi
    #1490
    Hogyan tudnám leszedni ezeket? Mire valóak?
  • Carlos HUN
    #1489
    A játék csak április 2-án jelenik meg,úgyhogy ez a verzió lehet hogy még nem végleges.

    Én ebben reménykedemm:DDDD
  • Seth
    #1488
    "Nem tudom játszott-e valaki a King's Quest 8 című játékkal. Hajszálra ugyanez a grafikai színvonal volt, ha jól emlékszem valamikor a kilencvenes évek végén. No comment."

    az idő megszépíti az emlékeket, látnád most nem mondanl ilyet asszem.Max a környezet változatossága, színessége ami miatt így emlékszel
  • Gabosh
    #1487
    Siker!
  • reload
    #1486
    Imádom a Resident (bocs, Biohazard) sorozatot, nyilván elsősorban a hangulata miatt, mert ugye a PC-s változatait sosem az ütős grafika adta el. Nade azért valljuk be, hogy ez most valami minősíthetelenül ocsmányra sikeredett. Most őszintén: ha tegyük fel nem egy ismert, sőt mármár "kult" sorozatról lenne szó, hanem ez lenne az első rész, szerintem legtöbben az igénytelen minőségű intró, és 5 perc mosottfosszínű erdőben való irányíthatatlan mászkálás után lelkiismeretfurdalás nélkül uninstallálnánk a játékot. Tudom, a hangulat a fontos, a para meg minden, de azért 2007-ben ilyen grafikát... Nem tudom játszott-e valaki a King's Quest 8 című játékkal. Hajszálra ugyanez a grafikai színvonal volt, ha jól emlékszem valamikor a kilencvenes évek végén. No comment.
  • Gabosh
    #1485
    Tök gáz az a hely , mikor csajjal kell csinálni azt a szar feladtatot (vami szutyok cuccokat kell tologatni h kiadja a képet .:S )
  • Faki
    #1484
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na mire oda eljutottam alig maradt lőszerem, életem.. fantasztikus rész volt, utolsó golyót amikor rálőttem, akkor halt meg :D.
  • ffxi
    #1483
    Akkor semmi "my documentums..." stb?
  • Maxtreme
    #1482
    a játék mappájába elvileg, savegamadata.dat néven asszem.
  • Maxtreme
    #1481
    nem :D Most a "szúnyogoknál" vagyok :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    De a láthatatlan szörnyikéből (a liftnél) pöppet elegem lett :D 1ébként azt valahogy ki lehet iktatni? Mert én otthagytam a fenébe. Lefagyasztottam vagy 4x, lőttem mint a hülye, de meg sem kottyant neki.