5443
  • ffxi
    #1480
    Újra kell raknom a rendszert, hova rakja mentéseket?
  • Seth
    #1479
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    de az mekkora má,amikor még kinyúl érted a fortyogó lávából az egyik :D
    Ja az már volt amikor ilyen függő bódészerűségekben kell futkorászni és sorban leválasztani őket a szakadék felett, miközbe egy nagy dög rovar üldöz??
  • Maxtreme
    #1478
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Az sem rossz, de én 1 kicsit másképp oldottam meg.
    Visszamentem a "cukrosbácsihoz" :D és vettem 1 raksivetőt. Így 1 lövéstől kiterült a szemét ;D
    ..és még a lőszereim, illetve az életek is megmaradtak :D :D
  • Faki
    #1477
    Én beálltam a fal mellé és késsel böködtem a lábát, amikor már fogyóban volt a lőszer. Aztán ha térdre rogyott a drága, akkor ha hátulról közelíted, megjelenik egy felirat, hogy az enterrel (3-as gomb) felmászhatsz a hátára és gerincenszúrhatod a parazitáját.
  • Maxtreme
    #1476
    Az hagyján, de mostmár majd őt is kell "pumpálnod" élettel. Ráadásul szegényem oylan ostoba hogy minden medvecsapdába belelép.
  • Shep
    #1475
    Ok, kösz, azt tudom hogy lehet parancsot adni neki, de hát azért legalább egy karó lenne nálla hogy ne csak álljon bambán :) Remélem több zöld növény lesz mint eddig volt, mert így is mindig híján voltam, a tetü gólem meg azt a kis tartalékot amim volt azt is felzabálta.
  • Maxtreme
    #1474
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Bazdmeg ezt a 2 gólemet hogy lehet hidegre tenni? (bányás map) Az elsőt stimm hogy bele kell baxni a lávába, de a másodikat ugyebár már nem lehet. Azt vágom hogy a hátát kell lőni, de mégis hogy? Ha leereszkedek azon a szaron, mire megfordulnék már jön felém. Ráadásul töltényem sincs túl sok..
  • gesa
    #1473
    Köszi.
  • Maxtreme
    #1472
    nem lehet
  • gesa
    #1471
    Csak egy rövid kérdésem lenne. A hiba nálam van vagy célzás és kés használata közben nem lehet mozogni?
  • sonico
    #1470
    OH JE!

  • sonico
    #1469
    Sziaszotk! (bocs nem olvastam vissza)

    Hát én még csak most tudtam kipróbálni. Nekem bejön, bár mind1ik rest nagyon szerettem. Kicsit furán hangzik ez a "Biohazard Four" mikor elindítottam a gamét, resident evil 4 jobb lenne :P
    nehézséget nem tudtam állítani, intro az elején abbamaradt,és odaugrott a játkra, kilépni nem tudok, hiába van ott az exit, semmelyik gombbal nem tudok rámenni :(

    u.i.:dual actionnel nyomom,irányítás ua. mint ps2őn,ha jól emlékszem :)
  • mucsácsó
    #1468
    hhehe :DD
    csaj egyébként megszokható szerintem, hidd el meg fogod szokni, hogy jön utánnad :) de te is vezényelheted őt, szólsz neki hogy: MARADSZ, akkor ott marad a ribanc :D néha nem árt, mert szívesen molesztálják a rohadék ellenek...elviszik, "tapizzák"..stb.. :DD
    medvecsapdákkal nekem is a tököm tele volt, főleg hogyha én még véletlenül ki is kerültem, a csaj rittig belement, hogy baszódna meg :D
    csápos szarok...ahhonan elágaznak a csápok, azt a "fejét" lődd meg 3-4, és elterül a dög :)
  • Faki
    #1467
    Spoiler veszély!
    Nah, csak sikerült végignyomni.
    Irányításba végül csak belejöttem (főköcsög elsőre meglett, pedig ott aztán kell célozni).
    Végén megkaptam valami kifogyhatatlan rakétát meg még mittomén mit, illetve 2 Ada "fejezet" + a mercenaries.
    Nem a szokásos RE, qrva sok a boss és iszonyat kemények így billen nyomva, de nem annyira vészes (Krauser bázze, meg az a szakadék feletti rekeszekben rohangálás).
  • Shep
    #1466
    Lőszert nem lehet venni?
  • Seth
    #1465
    na az genya, de csak amikor időre kell leverni
  • Shep
    #1464
    Na a fenének hiányzott a csaj, csak a nyűg van vele, ráadásul ez a tetü gólem minden tartalékomat felemésztette, plussz ezek a retek csápos szarok is marhára hiányoztak, a rohadék medvecsapdákról meg már nem is szólok.
  • Mentoloshurkaka
    #1463
    Hát szerintem ezzel befellegzett a capcomos portoknak pc-re.Ezeket a screenshotokat nézegetve EZ ISZONYAT LETT! És még a Devil May Cry 3 portot szidták keményen, pedig az sokkal tisztességesebben volt összekalapálva. Nem bírom felfogni miért kell ehhez 256 mb-os kari. Quake 4-et maxon futtatom ezt meg ilyen grafikai kivitelezés mellett örülök ha eldöcög. ÉS MINDEMELLETT ENNYI HALASZTÁS UTÁN ENNYI KÉSÉS UTÁN EZT TUDTÁK KIHOZNI?! Nem lehet, hogy ez valami korai pre-beta változat??
  • IgH
    #1462
    na most tartok a 3chapter1nél szal lassan már megvan a game fele..ugye még azért sok jóság van vissza? tudom,h hülye kérdés,de akkorse akarok visszaszokni,h nemtudok semmivel se játszani,mert nemjön ki semmi. meg amúgyis nagyon bejön a gém,csak ezzel a kastélyos faszkodással kicsit alábbhagyott a kezdeti jókis hangulat,remélem nem viszik túlzásba az ilyen bonaparte szerű csicskákat(1 animációba szerepelt eddig,nemnagyon tudom kiaz) stb. Szal vki aki végigtolta konzolon böfögjön már ide 1-2mondatot,h mire számíthatok a továbbiakban. előre is kösz.
  • simirizsa
    #1461
    ja és általába árusnál vanak a lövöldék

    Na majd Krauser-re leszek kiváncsi vele h boldogultok :D
  • simirizsa
    #1460
    A kastélyba nézzetek körül mert van lövöldés minigame :D

    Ha majd lehet rakétát felveni azt ne löjétekel csak a bosson higyétek el sokkal könyebb lesz :D
  • Djemba
    #1459
    akinek kell gyors torrent írjon privátot és adok neki!!!!
  • Der Wahnsinn
    #1458
    Lehet vhogy állítgatni a gamepad gombokat, mert a default qrva szar. :) Előre is kösz
  • Maxtreme
    #1457
    Akkor az, mind1 :D A lényeg változatlan :)
  • Hmuda
    #1456
    Nem is igazán sötétségnek nevezném, inkább atmoszférának, vagy hangulatvilágításnak.

    Jópár dolog van amit elkúrtak...nagyon.

    De attól még én élvezem. :-)
  • geri486
    #1455
    WÁÁÁÁÁÁÁ

    4kb/s-el jön, és 54,7 százaléknál tartok!!!!
  • Shep
    #1454
    Hülye vagyok, nem hajó, csónak :)
  • Maxtreme
    #1453
    elég
  • Sarapetike
    #1452
    így ahogy mondod :(
  • geri486
    #1451
    GeForce FX5200 128mb szerintetek elég neki ?
    Ez támogatja a shader 2.0-t ?
  • strebacom
    #1450
    Nagyon fasza, engem is ráz a hideg pedig itt benn 23fok van.....Fosatós a hangulat, na jó a game.....
  • Hellsing47
    #1449
    örüljünk hogy egyáltalán van :)
    tény hogy megcsinálhatták volna jobbra is ennyi idö alatt...de nem tették...igy legaláb megszivják mert nem fogják sokan megvenni eredetiben :DD
  • Maxtreme
    #1448
    Ezt a képi világot egy szimpla dx7-es vgaval meg lehet valósítani simán..nemhogy DX9-essel..
    Akkor csinálták volna meg az hogy gyengébb kártyákon ilyen a graf mint most, erősebbeken meg minta GC-n (álá tr7 nextgen)
  • geri486
    #1447
    vagy az iszonyat butított graf, vagy a béna írányítás magában is elég negatív, de a 2 kombinálva.....
  • geri486
    #1446
    Vagy minedarts a fejébe 3-4 darab, és letudva, de pl annál a résznél, mikor a szemétledobóba ugrok Ashley-vel, akkor 2-en voltak, és az egyiknek még egy rakéta se volt elég.
  • Seth
    #1445
    máshogy nem is nagyon lehet (max valami robbanószerrel). AMúgy azoktól kiráz a hideg, ahogy ott csupaszon rángatózva közelednek
  • mucsácsó
    #1444
    pedig még így is kell shader 2.0, csak tudnám, hogy mi a jóistenért? :D
    de ez azért már pofátlanság tényleg...mennyit várunk rá, meg minden..és ahelyett, hogy szépítettek volna rajta, vagy akármi, csak butítottak, rondítottak az egész játékon :DD ez röhej komolyan mondom..
  • geri486
    #1443
    Szerintem a Regenerator a leg szopatóssabb ellen (nekem) de van 1 titka a könnyű legyűrésének.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hőérzékelős távcsövivel kilövöd a testéből a világító foltokat, és pukk.
  • Maxtreme
    #1442
    Igen..Ere már mondhatni hogy a gfx megüt 1 szintet.. De hogy milyen elgondolásból baszták így el a PC-st.. :(
    Nemhinném hogy olyan hatalmas erőmű kellett volna a GC-s grafikai világ megjelenítéséhez... (ha jól megcsinálják, szvsz 1 6600GT simán vitte volna)
  • ThugEdge
    #1441
    nem akarok izélni,de ez kurva ronda,kár érte,bár lehet ettől még jó gém