5443
  • Faki
    #1560
    Ott vagy sietve feltekered a hidat, vagy leírtassz mindenkit..
    - kupacbaterelés, majd shotival belelövés
    - ha fogytán van a lőszer, akkor elő a kést és kaszabolj (pl: ajtóban állva)
    - gránát a barátod, de elötte szintén tereld 1kupacba a népet
    TMP, Striker, Blacktail, távcsöves puska és tápolni kell ezeket, mert ugye ha táposak az azt jelenti hogy kevesebb lőszert kell ellőni -> ritkán leszel bajban. (5. chapterben már volt nálam egy 45-ös és egy gránátvető, ha boss-t öl az ember akkor RPG se árt).
  • Sarapetike
    #1559
    kedvcsináló anak aki most kezdi :)
  • Maxtreme
    #1558
    Mint említettem egy 64 bites 9550-es vga van nálam mert a 6600GT-m eladtam. A héten jön a 7600GT. Nembiztos hogy jó 5let szűréseket alkalmazni ennél a vga-nál :p
    Örülök hogy így is megy.
  • modernslave
    #1557
    ja és ha a moitorodnak van programozott színbeállítása akkor az 5400K a legjobb...nem lesz ennyire rideg a kép... tudom ezek elég paraszt beállítások.. de ha enynit nem tettek meg a kedves fejlesztők akkor nekünk kell:D
  • IgH
    #1556
    áhh,de felbasztam az agyam,kegyetlen. itt vagyok ebbe a kurva várba vagy mibe a 3. chapternél és vmi kis lófaszt kell leengedni,h felmehessek egy szintet.de kéremszépen: hiába ölök meg saccperkábé 30 faszhangokat mormogó natúr,pajzsos,parazitafejű,számszeríjas stb. szektást folyamatosan temerlődnek újá. most nem azt mondom,h lehetetlen,meg nem akarok az olyan kommenteket,h :"fú ha már most szenvedsz akkor hagyd abba" stb.de ez kegyetlen kibaszás,h a semmiből tűnnek elő. a legdúrvább azvolt amikor a kiscsajt bennhagytam egy terembe,h legalább annyival könnyebb legyen,erre abba a terembe a plafonról!!! beesett egy szektista h felkapja: hát igen akkor szép az élet ha zajlik ..
    kezd alábbhagyni a kezdeti lelkesedésem,meg ez a helyszín se jön be arra meg nem válaszolt senki h mire számíthatok a gém 2.felében ..
  • Seth
    #1555
    Nincs hirtelen ijesztős rész benne
  • modernslave
    #1554
    na én is leszedtem mert kiváncsi voltam hogy milyen a ps2 után. Meg kell hogy mondjam őszintén meg voltam lepve. Szerintem remekül sikerült az átirat. És az irányítás is jó. Mondjuk alap hogy ezt joy-jal kell tolni de még billentyűzetehn sem kínszenvedés. Úgyhogy le a kalappal. Amúgy két dolog: az egyik az ami nem tetszik hogy lehett volna kicsit fellőni a színmélységet (ez ps2 átirat nem a cube-os az tuti).. a másik mege gy tanács: néztem maxtrem képeit és nagyon rondák az arcok benne (már a parasztok arca) ...erre találtam megoldást: akinek van control centere a video kártya driverhez (akinek nincs az is le tudja szedni) ott manuálisan lehet állítgatni olyan effekteket amit sajna a pc-s resi nem ajánl fel. Egyrészt raktam rá 8szoros Antialiasing és Anisotropic filtert (ezek élsimítások elmosások) illetve van egy csúszka ahol quality és performance irányba lehet eltolni. Én maxra raktam a qualityt (minőség) és láss csodát kivirult a játék ..jó nem lettek dinamikus árnyékok:D de a parasztok sokkal norméálisabban néznek ki és a játék is szebb. A másik meg hogy szerintem nem nagyon érdemes hatalmas felbontásra tolni mert ez egy konzol átírat..szóval sok textúrát csak széthúz.

    Nekem ez így bevált..nem szentírás ez de ha valakinek megdobja a kinézetet akkor már megért leírni..

    jó játékot mindenkinek
  • csoola
    #1553
    szedem le a game-t, amugy nagyon befosatos?:D egyedül azt nem szeretem ha hirtelen kapom az ijesztést, amugy a horror joo:P
  • Maxtreme
    #1552
    Jaja a palackot alkalmaztam 1x. De annyit ért mint halottnak a csók :D
  • deep
    #1551
    Na akkor ha valaki netán HDTV-n akarja nyomni, következzék a titok:

    Megnyitod a setuptool.ini-t és átírkálod a dolgokat benne. A turpisság ott van, hogy nem widescreen, hanem normal type-on kell hagyni és átírod a felbontást végülis tetszőlegesre. Mivel az én tévém 1366x768-as felbontású így én 1360x768-ra állítottam. 1366-ban kifagy, ez a legközelebbi ami szabványos:D

    ;===== Used by Game =====
    [SCREEN]
    ;Mode : 0=FullScreen ,1=Window ,Other=Window
    ;Type : 0=Wide ,1=Normal ,Other=Normal
    ;Size
    ; Normal : 800x600 ,1024x768 ,1360x768 ,1600x1200
    ; Wide : 1280x800 ,1440x900 ,1680x1050 ,1920x1200
    Mode=0
    Type=1
    SizeX=1360
    SizeY=768

  • NeBby
    #1550
    akármire mek nem lehet benyomni , de már nem szaraxok vele , inkább átírtam ahova menti , és tádám megy :D
  • Seth
    #1549
    na akkor szopacs :D, gránát illetve robbanó hordó is megteszi ellenük. Legtöbbje pont úgy van elszórva amerre ezek a dögök mászkálnak, oda kell őket csalni.
  • Maxtreme
    #1548
    AZ jó mert nincs sniperem :DDDDD
    Eladtam a fenébe mert nem használtam :D
  • Seth
    #1547
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem figyeltél akkor a jegyzetekre :D,azokban említik hogy kell őket hatástalanítani.AZoknak a monsztáknak a testén van 2-3 gyenge pont,amit viszont csak thermal-os távcsővel látni. Na azokat szétlövöd (3 töltény max ha mindegyik elsőre megy^^) és szétrobban a drága.
  • Maxtreme
    #1546
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Uhh a chapter 5 azért már beteg. :) Vannak azok a múmia szerű monszták..vazze..2000000 lőszer kell beléjük h megdögöljenek. Ráadásul frankón regenerálódnak is ha nem gyors az ember.
    Most szabadítottam ki Eslit a börtönből, ami előtte volt.. pff. :)
    A továbbiakban nemtom mi lesz velem, mert alig van lőszerem :)
  • Seth
    #1545
    lehet hülyeség, de úgy vettem észre, hogy amikor a felbontás 800*600-ba van rakva akkor nem volt inaktív, de feljebb raktam és az lett a widescreen gomb.Ha bekapcsoltam akkor belőtte 1280x800 -re (moncsim asszem nem is tud többet). Szóval rakd át vmi másik felbontásba hátha aktív lesz ( ez tuti hülyeség de ki tudja^^)
  • Hellsing47
    #1544
    probáljátok ki hogy a gém könyvtárában megnyitjátok a setupTool.ini fájlt és ott átirjátok a felbontást :)

    ennél a sornál :
    ;Type : 0=Wide ,1=Normal ,Other=Normal
    a wide-hoz rakjatok 1-et többi 0

    ehhez meg :
    SizeX=
    SizeY=
    értelem szerüen a kivánt felbontást :)

    nem probáltam ki szal lehet nem jó :DD
  • Seth
    #1543
    A többségnek semmi gondja nincs, de itt vki említette lejjebb ugyanezt. DE asszem nem sikerült megoldani
  • NeBby
    #1542
    videokari gond valsz... nekem 100% osan jó (gamepaddal)
  • kutyafulu
    #1541
    Hali!
    Naon tetszik a game (gamepaddal).
    De egy dolog zavar:Az animációk után PL:A legelején a házban amikor le kell gyilkolni a zombit előtte jön egy animáció utánna átvalt a játék motorjára és hallom hogy Leon beszél de nem látszanak a karakterek de utánna visszajön mikor újra megkapom az irányítást.Észrevettétek már?
    Valami megoldás?
  • NeBby
    #1540
    amúgy meg
    ; Normal : 800x600 ,1024x768 ,1280x1024 ,1600x1200
    ; Wide : 1280x800 ,1440x900 ,1680x1050 ,1920x1200
  • NeBby
    #1539
    de nekem widescreen kell wáwáwááwáwá
  • Prince of Máté
    #1538
    1280x1024 a max felbontás de sebaj
  • NeBby
    #1537
    nem engedi hogy arra mennyek :S
  • NeBby
    #1536
    ja de igen , azt nekem is elmondhatnád , hogy hogy ,mert nekem ott figyel alul meg fölül 2 csík
  • Seth
    #1535
    setupba átrakod widescreen-be úgyis?
  • NeBby
    #1534
    én is kipróbáltam LCD tv-n de akkor csak nyújtja a képet , attól még 1024×768 marad (ugyanis az a max felbontás)
  • Prince of Máté
    #1533
    azt a qrva hogy csináltad??
  • deep
    #1532
    Nnnna, azért csak meghekkeltem a játékot, hogy elinduljon full képernyőn az LCD tévémen:) Nem vót egyszerű, de így már egészen érdemes lenne játszogatni vele. Merthogy ugye már vagy 5x végignyomtam anno Gamecube-on. Ja és 1360x768-as felbontás








  • simirizsa
    #1531
    5.3 chapteres aszem :D
  • sorrow
    #1530

    Egy másik fórumban olvastam:
    Sourcenext csinálta az egész gány munkát (portolást) (csakúgy mint a Devil May Cry 3 esetében), az Ubi meg a Capcom meg csak aktívan sz*rtak az egész dologra.

    Egyébként hiába hatalmas a game a köd és a sötétség hiánya rengeteget levesz a feelingből.
  • reload
    #1529
    Valaki végigjátszotta már?
    Lehet hogy a végén ki lesz írva, hogy "tessék, mostmár láthatod hogy a PC-d egy rakás szar, semmire se jó, vegyél pléjsztésönt, azon szebbek a játékok"
  • Zenty
    #1528
    Én ugytudom az ubi csinálja pc-és portott?
    Ezért is bizakododt mindenki ,hogy ők talán nézik a minőséget,és legaláb írányitásra oda figyelnek.
    Ha egyszer pc port akkor legyen pc-re optimalizálva, szal ne gamepadozon már az ember.
    A legtöbb konzolos( vagy őssz?) ,se egér billezik...

  • Faki
    #1527
    Cím valszleg módosul Biohazardról Resident Evil-re, + beleteszik az UBI logót és ennyi.
  • Mentoloshurkaka
    #1526
    Isten mentsen több ilyen porttól
  • reload
    #1525
    Kíváncsi vagyok, hogy az európai-amerikai hivatalos változatba bele fogja-e tenni a logóját az ubi. Egyre inkább kétlem hogy ehhez a nevüket adják majd.
  • Faki
    #1524
    Áhh, a Call of Cthulhu-t meg 1 ember portolta, és fele ennyi hülyeség sincs benne.
  • Mentoloshurkaka
    #1523
    De itt az a baj, hogy KIBASZOTT SOKAT KÉSETT ÉS ENNEK NEM LÁTNI AZ EREDMÉNYÉT!!!!
  • Gideon Wieth
    #1522
    most lemaradtam mi van ??? Ez nem az igazi Resi4 csak valaki emulálta??
    Mert akkor kurvajó lett...
    megcsinálhatnák még néhány játékkal..
  • #1521
    First look