5443
  • kutyafulu
    #1600
    hello!
    na rájöttem mi a baj!(Az animációknál)
    a WMP-csak PL:a 20 másodperces animációmól csak10 lát.
    Míért lehet valaki Help!
    Naon Jó a game (kivévé a sötétség) majd a következő !
  • dante3
    #1599
    Ha esetleg valakinek nehezen menne Ashlyevel a kirakó a lovagok termében:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    | 1 | 2 | 3 |
    |------------------|
    | 4 | 5 | 6 |beszámozva a puzzlek!
    |==================|
    | 7 | 8 | 9 |
    |------------------|

    Mozgatási sorrend:6,3,2,5,4,7,9,6,5,2,1,7,8,5,6,9

  • joe1980
    #1598
    nekem nagyon tetszik ez a játék,és szerintem jó hogy kiadták pc-re is!gamepaddal nagyon szeretek játszani és szerintem nagyon jó.
  • Faki
    #1597
    fájl nát fáund
  • csoola
    #1596
    például a THAW-ban is a PS2 gombok maradtak bent. zavaro, de azért rá lehet jönni
  • STFU
    #1595
    na van vegre mod hogy lehesen egerrel tolni igy azert konnyebb Link
  • dante3
    #1594
    Amelyik beássa magát a föld alá? Azzal én is szoptam! :D
  • dienesoft
    #1593
    2 órás nagyobb teszt után már tudok beszélni egy két szót a játékról:
    A grafika igazából nem olyan lett , mint vártuk, de mégse olyan rusnya. Látszik, hogy a főhőssel sokat foglalkoztak, eléggé kidolgozott, viszont a portolással nem törődtek eleget. A hangulat egész jó, néha érzek némi üresjáratot, de utána általában valamilyen szörny avgy egy jobb rész földobja. Most épp kiszabadítottam ezt az Ashley-t, hát, meglátjuk mi lesz belőle. Az irányítást egy jó márkájú gamepad tökéletesen ki tudja szolgálni , billentyűzettel alapból nem próbálkoztam, gondoltam, hogy ocsmány lehet. Nekem bejön a game, főleg ilyen borzalmas időszakban, amikor alig jön ki egy-két említésre méltó játék.
  • geri486
    #1592
    bazz lehet, mert mikor a biohazard 4 /video könyvtárból akarok valamit lejáccani, valami c++ runtime errort ír ki....
  • geri486
    #1591
    ps2-n ez volt a kedvenc résszem XD
  • Faki
    #1590
    Óóó egyik legjobb rész
  • Sarapetike
    #1589
    és nekem nincs semmilyen csing csung progi ami milyatt ne tudnám leálitani a wint nálad szar valami
  • Maxtreme
    #1588
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!



    Van 1 oylan rész amikor az 1ik főgecit időre kell kinyírni. De nem ám akárhogy! Ha felkapcsoltad mindkét kapcsolót, és utána nem találod meg a kijáratot 30 sec múlva, akkor kampec. (lezuhansz az egész fémszerkezettel 1ütt) Ráadásul nyomkodhatod random a 8 és a 3, illetve az 5-ös és 6-os gombokat különben pofánbaasz a monszta :)
    Természetesen egséz végig üldöz ez a szemétláda. Ezt el kell játszani 3x. A végén mikor azthinnéd hogy ő is leesett a szakadékba, akkor jön a java, Ki kell nyírni..
    Ez sem lesz túl 1xű mutatvány.


    Szal azt tanácsolom mindenkinek mikor ideér, készítsen az asztalra 2 doboz nyugtatót :D
  • Sarapetike
    #1587
    megnyomom a jobb felső gombot a joyon akkor ezt a képernyőt kapom
    utána megnyomom a 2-es gombot

    és belép ide itt game reset és kimegy a fömenübe ott pedig ott van az
    EXIT parancs arra nyomva ujra megkérdezi hogy ki akkarok e lépni

    úgyhogy nekem működik :)
  • Harly18
    #1586
    Na ki tudtam próbálni ezt a "csodát". A hangulata szerintem nem rossz. A grafika a beharangozottnál sokkal rosszabb, bár nekem ez is bejön, bár a sötétség, ami a ps2-ben megvan szerintem itt nagyon sokat javítana rajta. A menü borzalmas és ez az egész egér nélküliség, így nagyon nehéz irányítani, persze meg lehet szokni, de addigra 10-szer meghalsz, s hamar unalmassá válhat. A főszereplő csávó szerintem teljesen olyan, mint a Silent Hill 2-ben. Technikai gondjaim az első mentésig nem voltak, bár az átvezető videók elég rossz minőségűek.

    Ha az egér használható lenne, akkor egy egész jó kis játék lenne, de így.....:(
  • Sarapetike
    #1585
    én simán megnyomom az Esc és továbblép az átvezetö videokom és ki is tudok normálisan lépni a játékbol
  • csm
    #1584
    sztem egyértelmű volt hogy ez csak egyszerű átirat, mint az onimusha3.
  • geri486
    #1583
    OMG!!! Rájöttem (vagy legalább is azt hiszem) ez télleg nem a normális resident evil 4/ biohazard 4 hanem vmi emuláció, nagyon sokból lehet erre következtetni, mint pl az irányítás, ami lényegében a ps 2 kontrollerének tengelyeit és gombkiosztását rakja csak át a billentyűzetre, + miután kiléptem a játékból (normálisan nem tudok, csak ctrl+alt+del vagy alt+F4) és újraindítottam a gépet, kikapcsolás előtt nem tudott a winfos bezárni vmi csingcsung progit, ami valószínüleg egy emulátor, ami futtatja....
  • geri486
    #1582
    TELE VAN A F_SZOM AZ EGÉSSZEL, EGY NAGY RONDA BUGHALMAZ AZ EGÉSZ, AZ IRÁNYÍTÁS MÉG ELMENNE, A GRAFIKA IS ELMENNE, DE NEM ENGED KILÉPNI, AZ ÁTVEZETŐ VIDEÓK 100% BUGOSSAK, BÁRMIT ÁLLÍTOK A SETUPBAN FIGYELMEN KÍVÜL HAGYJA, HÁÁÁÁT..... MEGYEK AZT VESZEK PS2-T
  • csm
    #1581
    köszi, de a házban a levél azt írja hogy a fal mögött találjak vmit, éshogy nehéz lesz visszajutni a templomhoz. vagy én olvastam félre vmit?
  • modernslave
    #1580
    ja és az átvezető mozik minőségéről ne is beszéljünk..... nekem ne mondja senki hogy "az eredeti vidókat újrarenderelni nem akarták nagy felbontásban" mert nincs is rá szükség... legalább is ha egy 80 centis tv-n szép volt a CG akkor egy 19 colos monitoron sem kéne ennyire ratyin kinéznie...

    de a lényeg azért akkor is az hogyha még ez a végső verzió akkor is remek átirat a sok negatívum ellenére is.
  • geri486
    #1579
    Nekem is ugyan ez a probléma van a játék motorjával, FX5200 128mb karim van.
  • modernslave
    #1578
    igen..gyanus hogy ez nem a végleges verzió.... itt pixel shader 2.0-nak nyom sincsen... és tényleg fura hogy olyan árnyék és egyéb effektev hiányoznak ami még ps2-n is megvolt... a színek élénkségéről nem is beszélve :(

    az egér meg tényleg nem egy nagy cucc.... szal az is fura hogy nincs benne
  • #1577
    A láthatatlan dögökkel szopok :( Kicsit pihennek.
  • deep
    #1576
    Rohanni, futni, szaladni fog.
  • metlogen
    #1575
    Sziasztok!

    olvastam a min gépigényt(pixel shader 2.0-ás videókártya,) és mivel nem vagyok nagy hardver zseni, az én Sapphire Radeon 9600 pro-val szerintetek fog menni?

    köszönöm
  • kuci06
    #1574
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a vízesés mögött lesz egy kulcs-féleség (térképet nézd, az odavezet) a nagy dögöt meg lődd shotival, aztán amikor kijön belőle az a mittoménmi, akkor action gombbal fuss fel rá , aztán üsd . 3x megcsinálod és meghal.
  • csm
    #1573
    mielőtt küzdök a nagy döggel, a házban azt írja egy levél, hogy a fal mögött találok vmit amivel kimenthetem a lányt a templomból. de nem tudom mit kéne találni a fal mögött, hol, és a nagy dögöt se bírom megölni :(
  • geri486
    #1572
    nah, igen, lehet megköszönni az önfeláldozásom :-D
  • Sarapetike
    #1571
    bocs nem jó de már be lett irva olvas vissza
  • EmThor
    #1570
    3Z3RT-B4N-J4R

    :)
  • dante3
    #1569
    Ment privát üzenet!
  • geri486
    #1568
    Nesze bazdmeg örüjjél :D bh82220691119281
  • Gabosh
    #1567
    Nemértem miért mondja mindenki h sz*r meg minden , szerintem rohadt joh h "kiadták" pc re , és nekem igy is tetszik hogy nem olyan "tökéletes" mint amilyen lehetnne , inkább örüljünk h mi is játszhatunk vele mert elég joh játék. És engem full nemérdekel h 1 hülyegyerek gyártotta a garázsba , vagy ubi csinálta a cégnél , engem aza érdekel h ellehet vele játszani , és nincsenek benne akkora bugok hogy átmegyek a falon , vagy hogy bele esek a földbe.
  • Sarapetike
    #1566
    ird be a karesöbe hogy mákos tászta
  • geri486
    #1565
    Még most települ, irányítást meg majd meglátom, ha xar akkor sebaj , kontroller napokon beül meglesz, a grafika ... hát .... öööö ...
  • jeti000
    #1564
    SERIALT ESTLEG VALAKI NEM TUDNA MONDANI NEKEM?
    SERIALT ESTLEG VALAKI NEM TUDNA MONDANI NEKEM?
    SERIALT ESTLEG VALAKI NEM TUDNA MONDANI NEKEM?
    SERIALT ESTLEG VALAKI NEM TUDNA MONDANI NEKEM?
    SERIALT ESTLEG VALAKI NEM TUDNA MONDANI NEKEM?
    SERIALT ESTLEG VALAKI NEM TUDNA MONDANI NEKEM?
    SERIALT ESTLEG VALAKI NEM TUDNA MONDANI NEKEM?
    SERIALT ESTLEG VALAKI NEM TUDNA MONDANI NEKEM?
    SERIALT ESTLEG VALAKI NEM TUDNA MONDANI NEKEM?
    SERIALT ESTLEG VALAKI NEM TUDNA MONDANI NEKEM?
    SERIALT ESTLEG VALAKI NEM TUDNA MONDANI NEKEM?
    SERIALT ESTLEG VALAKI NEM TUDNA MONDANI NEKEM?
    SERIALT ESTLEG VALAKI NEM TUDNA MONDANI NEKEM?
    SERIALT ESTLEG VALAKI NEM TUDNA MONDANI NEKEM?
    SERIALT ESTLEG VALAKI NEM TUDNA MONDANI NEKEM?
    SERIALT ESTLEG VALAKI NEM TUDNA MONDANI NEKEM?
  • csoola
    #1563
    thx infot, szedem le:D
  • modernslave
    #1562
    az mondjuk igaz...bár én sem tolom sokkal jobbal de azért a 9550-nél az is jó hogy faszán megy a játék (ati9600pro128)...7600Gt az meg remek kari...majd úgy is egy két screenshot-ot lécci..
  • geri486
    #1561
    Most jött le a game, nah itt vmi télleg nem stimmel:

    Readme
    System requirements:
    blablablablabla.......Keyboard and !!MAUSE!! required.

    sztem télleg lehet hogy vmi félkész...