5443
  • haxoror
    #1640
    The port will contain the bonus features from the PlayStation 2 version, such as "Separate Ways"

    It is said that the port will have graphics potentially superior to those of the GameCube.
  • Mentoloshurkaka
    #1639
    PC port

    A PC port of Resident Evil 4 will be published by Ubisoft. This port is scheduled to ship to the United States and Europe in early 2007 but an exact release date has yet to be announced.[16] There is no planned release in Japan. The port will contain the bonus features from the PlayStation 2 version, such as "Separate Ways", the new weapon P.R.L. 412 laser cannon, and unlockable costumes for Leon and Ashley. It is said that the port will have graphics potentially superior to those of the GameCube. [17] The PC version has been leaked in a pirated form before the worldwide release date [18]. It was pre-released by the Chinese group "Netshow". Ebgames state shipping is Pre-Release Ships 4/2/2007 [19]
  • IgH
    #1638
    Evil: amikor a háta látszik,akkor csak simán azt dobáld,ha meg jön feléd akkor bele a pofájába. sztem nagyon poén kis bossfight,egyáltalán nem nehéz,próbáld úgy h ne ess vízbe nem nagy dolog

    4es chapter 2.részénél vagyok szal lassan már énis befejezem a gémet,bár már így benne van 13órám,szal a játékidő a mai gémekhez hasonlítva télleg példás. Viszont amennyire elvoltam ragadtatva a játéktól az elején (házostrom,a víziszörney bossfight,stb. élvezetes dolgok) annyira csúnyán leült szerintem a gém. Még egyenlőre nem tudom elképzelni, h fog alakulni a sztori,de vhogy nincs bennem miatta sok izgalom,hála pl. ennek a napóleon kópiának akit magába nem tudok komolyanvenni. Számomra teljesen elveszett az a filmes hangulat ami az elejét jellemezte,csak hent lett a dolog. A kastélyos helyszíntől is herótom volt már,szal remélem h az utolsó chapter vmi fenejó játékélményt fog nyújtani,mert ez a köztes rész szvsz elég langyos..reménykedem,majd holnap nekiülök a maradéknak.
  • geri486
    #1637
    hy , ha gombokat kell gyorsan nyomkodni, az a leg 1szerűbb, ha elkezded csapdosni a billentyűzetet, mivel nem nézi a játék a mellényomást, csak az a lényeg, hogy közte legyen ami kell :D nekem bejött, én most vok az első láncfűrészesnél :D
  • mucsácsó
    #1636
    füstös az a rész?
    mert nekem az ilyen részek, ahol nagy a köd, füst...ott elég szarul tud menni 6600-zal is :D
  • EvilRicky
    #1635
    Nem adnak nekem vki vmi tippet,hogy azt a rohadt nagy krokodil-izét hogy lehet a legkönnybben kinyírni? Hova kell dobni a szigonyt? (Gondolom a pofájába,de eddig hiába való volt)
    És hogy kerüljem ki az ugrását és a vízben lévő tuskókat?

    Előre is THX!

    EvilRicky
  • haxoror
    #1634
    Kösz, azóta kiokoskodtam hogy a 3-ast írja mindig amikor csekkelni lehet valamit szal a 3-as az Enter (és az 1-es is az Enter) szal nálam a "használat" gombot kellett nyomkodni a végén meg az 5+6 a két fegyver gomb de elég random hogy melyik gombokat kéri szal ezzel még szopni fogok :/
  • Fonixxx
    #1633
    Amelyikre a futás van rakva!Ha Joyal nyomod!Billen is a futás kell!Utánna meg 2 gombot kell eccere,hogy elugorj elölle!
  • Maxtreme
    #1632
    Ha visszaolvastál volna, illetve vennéd a fáradságot és belenéznél a játék readme file-ába, láthatnád hogy TI4200-on nem is fog menni.
  • Maxtreme
    #1631
    Hát bazdmeg ekkora szívást..
    Nagynehezen kinyírtam a főgecit, (természetesen nincs utánna mentés) erre az az után levő Jetski-s résznél úgy szaggat a game ezzel a kalap szar fos kártyával, hogy játszhatatlan az egész. Pedig fontos lenne a sebesség, mert vagy 200-al kell "kacsázni" a szikák között.
    Legalább 40x újrakezdtem, aztán kiléptem belelőle a picsába.
    Holnap visszaadom ezt a f0st a gazdájának, ne is lássam.
    Elvileg kapok klcsönbe mástól egy 6600GT-t, amíg meg nem jön a 7600GT-m. Azzal majd folytatom.
  • haxoror
    #1630
    Melyik a 3-as gomb?
    Még az elején egy sziklát löknek utánam és mutatja hogy a 3-ast kéne nyomkodni de nem tudom hogy az melyik :(
  • Mentoloshurkaka
    #1629
    max beállításra raktam, minőség felhúzva és stabil 30 fps.
    128 megás karival. Szal a gépigénytől nem kell féli, de a graf az szar
  • haxoror
    #1628
    Jaja én is! ^^
    Úgy hadonászok a késsel mint egy bekattant cigó a diszkó előtt, még a fegyvereseknek sincs esélyük!
  • Fonixxx
    #1627
    Majd lesz ne aggódj!Baltát dobálnak,sarló ez az,lehet válogatni:)
    Ugy csinállom ha netán 1esével jönnek,1 a fejbe uzival,megtántorodik odafutok rárugok 1et,a földön meg megkéselem:D
    Ha többen jönnek,egyértelmü ,hogy shoti kell!Vagy néha gránátot szórok nekik:)A kifeszített dinamitokba bele mennek az is jó!

    Most ott vok,hogy a tón kell egy nagy Lochnest kinyírni!!:))Aki most ér oda,jó tiipp:Ne száljatok bele a csónakba,hanem a stég végén lövöldözzétek a halakat.Jó kis jutalmat kaptok érte!!!;)
  • grebber
    #1626
    Még az elején vagyok mondom csak épphogy belelelstem de ebben a kis faluban csomo embernél semmi szerszám nem volt!
  • oldskoolpocok
    #1625
    Hello!
    Nekem Nvidia GeForce Ti 4200 AGP 8x 128MB-os vidikártyám van és amikor elindítom a játékot, akkor csak sötét a kép és alig látszik vmi csak azélet meg a lőszer...
    Tud vki vmi jó vidikártyát ajánlani amivel fut, illetve h ezzel a kártyával mit tudok csinálni, h fusson??
    Előre is köszönöm, ha segít vki. Amúgy akinek kell a játék, írjon mailt ([email protected]) vagy msn ([email protected])..
    tsá tsá
  • Hellsing47
    #1624
    szinte mindegyik embernél van fegyver :)
    amugy meg tömegben nem igazán ér sokat a kés =/
  • grebber
    #1623
    A fegyvertelen embereken szoktam sporolni mert azokat szénné késelem azt lerúgom őket!
  • Seth
    #1622
    Töltényt nem lehet venni. Fejleszteni bizonyos időközönként lehe, ahogy halad a sztori. Többnyire ha új helyszínen találkozol az árussal,akkor lehet. Punisher szar, annyiban jó, hogy átlő, tehát egymás mögött lévő ellenfeleknél mindegyiket eltalálja, de nem éri meg szerintem fejleszteni , a sima pisztoly jobb nála
  • Faki
    #1621
    Minden fegyónak van ereje (mekkoraát sebez), újratöltési ideje, kapacitása , sebessége stb. Ezeket fejlesztheted, érdemes legalább az erejére gyurni, mert így töltényeken tudsz spórolni.Általában chapterenként jön új fegyver, tuninglehetőség.

    Értékeket nem érdemes egyből eladni, mert kombinálhatóak egymással (koronába bizoyos ékszer belehelyezhető stb) -> jóval nagyobb értékben lehet így őket eladni.
  • Ole
    #1620
    Ez most komoly?Van ilyen vagy csak szivatod a népet?
  • Fonixxx
    #1619
    Hell!

    4ó játék utánn mondom,hogy jó játék ez!Nem kell szídni!Írányítás Joyal frankó!
    Kérdés:most vok a 3. árusnál ahol az a sok töltény meg minden fegyver van,uzit meg shotit tartottam meg,de tovább mikor lehet őket fejleszteni??Eccer már tudtam!Megvan szabva mennyi időközönként lehet fejleszteni?Töltény árusnál nem lehet venni,igaz?!A Punisher mire jó?Nem vmi nagy fegyver!!:)Jah,eddig a pénzem nem nagyon fogyott még el,nincs mit venni:D


    Kössz a választ
  • csoola
    #1618
    hivatalos port volt, by Aspyr-rendesen kidobták, de mivel nem erre volt aktuális igy ezt kaptuk (amugy sztem nem volt rossz konverzio)
  • #1617
    A kecskefejű ,piroscsuhás papot, hogy a legkönnyebb hazavágni?
  • grebber
    #1616
    Na itt nem is volt a faluban átmentem egy másik részre ott már volt.

    Nekem tetszik a game irányitás simán jó (gamepaddal tolom).
    Graf arról inkább nem mondok semmit.Hangulata az jó.
  • grebber
    #1615
    Csak mert irogépet itt nemleltem sehol :(
  • Prince of Máté
    #1614
    átmész egy yajtón, tölt és menthetsz
  • Mentoloshurkaka
    #1613
    Hogy kell ezt a mouse joystick progit használni?
  • grebber
    #1612
    Az első "falúban" ahol az emberek bementek a templomba lehet valahol menteni? Mert mingyá megmurdálok az növényem sincs :(
  • Harly18
    #1611
    Ezt valaki feltenné, mert a fájl nem található :(
  • Prince of Máté
    #1610
    bármennyiszer menthetsz az írógépeknél,kék medálból asszem 10-et vagy 15öt és kapsz egy Punishert
  • Maxtreme
    #1609
    Az. :)
    De az utánan levő rész sokkal "jobb". A katona. 1 teljes órát szenvedtem vele.. :)
  • Sarapetike
    #1608
    ha valakinek kell a gamecopy-n van csalás hozzá :)egy kis lové jól jön :)
  • EvilRicky
    #1607
    Hella mindenki!

    Nem rég (mai nap folyamán) töltöttem le a Resident 4 -et... Nagyon faja a gém,de volna 1-2 kérdésem:
    Hányszor lehet menteni benne? (A régebbiekbe korlátozott volt)
    Life -ot és Ammo -t milyen sűrűn és hol lehet találni? (kicsit nagy a szórásom :D )
    A kék medállokból mennyit kell összegyűjteni? (Ha jól értelmeztem akkor 7 van a farmon, 8 a temetőben,de csak 10-et kell összegyűjteni???

    Előre is thx!
    Üdv. EvilRicky

    u.i.: Nekem gyönyörű szépen megy 1280x1024-be (GF 7600 GS -el)
  • Seth
    #1606
    talán mert a ps2 doboza lett copy-pastelve, csak még pluszba odanyomták a gépigényt, ja meg a pc dvd logót
  • Prince of Máté
    #1605
    Mellesleg nem tudjátok hogy a játék támogassa' e az 5.1-et?
  • Prince of Máté
    #1604
    Tony Hawk american Wasteland
    ----------------------------

    akinek esetleg kell a borító.
    a hátoldalán " lélegzetelállító 3D grafika" LOOOL
    nekem attól állt el a lélegzetem hogy milyen szar :D
  • sorrow
    #1603
    Én a monitor segítségével éjszakát varázsoltam a gémre...brightness, színmélység stb segítségével..
    Rádobtam max. anisot és antialisinget, így már tűrhető(fogyasztható) a grafika.
  • Seth
    #1602
    ezmieza thaw??
  • Prince of Máté
    #1601
    mivel a Thaw meg se jelent PC-re hivatalosan, hanem csak átírták