5443
  • EvilRicky
    #1680
    Nálam tuti,hogy jó a Célzás fegyverrel utána meg Futás!!!
    Én is átálítottam magamnak,hogy kénylemesebb legyen
  • haxoror
    #1679
    oké oké leesett, azért nem ment mert átállítottam pár doglot szal VALAMELYIK KÉT GOMB ÉS ÚJRATÖLT!

    Majd kipróbálok minden kombinációt.
  • haxoror
    #1678
    "The Another Order"

    Ez micsoda? Soha nem hallottam róla egyik konzolos verziónál sem.
  • haxoror
    #1677
    Aha szal akkor a fegyver célzás + kés célzás = reload.
    THX!
  • Faki
    #1676
    Nálam ezek lettek aktívak:
    - The Another Order
    - Ada The Spy
    - Mercenaries

    Újratárazni jobb shift+ jobb ctrl
  • EvilRicky
    #1675
    Az 1 -es gombot kell megnyomni...Aszem az a futás (célzás aztán 1 és újra is tölt...feltéve,ha van töltönyed!! :) )
  • haxoror
    #1674
    Aki már végigvitte az plz árulja már el hogy a Separate Ways benne van-e ebben a verzióban
  • haxoror
    #1673
    YESYESYES!
  • haxoror
    #1672
    Setupban az átállítás után még el is kell menteni a változásokat.
  • haxoror
    #1671
    Ha a pisztolyban már csak fél tárnyi lőszer van akkor hogyan lehet újratölteni?
    Próbáltam inventoryban kombinálni a pisztolyt a lőszerrel de nem ment, Resi2-3-ban még így működött..

    Ja és van az a sanda gyanum hogy ez nem a végleges játék hanem egy majdnem gamma verzió, mint amikor a Jedy Academy is kijött warezban sokkal korábban, kurva jó minőségű volt de voltak benne bugok amik a végleges verzióra javítva lettek szal szerintem most itt is ez van, kilopták mielőtt a grafikai tuning rákerült volna.
    Legalább is remélem hogy ez történt mert az azt jelenti hogy hamarosan egy sokkal jobb minőségű cucc is meg fog jelenni a neten :)
  • EvilRicky
    #1670
    Elvileg a SETUP -ba lehet,de nekem is mindig az első töltés után átmegy wide -ba. Szal' elvileg ott!
  • Prince of Máté
    #1669
    Nem tudjátok ,hogyan lehet átrakni a képet wide screenről?
    mert eddig minden játékot át lehetett rakni csak ezt nem.(az igazi Resident evilben majd át lehet rakni, az 100)
  • IgH
    #1668
    1,2,3,4 asszem ..
  • #1667
    Sziasztok!

    A képeket a kastélyban hogyan kell forgatni, hogy továbbjussak?
  • EvilRicky
    #1666
    Vágom...csak azt mondtam hassssssssonló,nem hogy olyan. Nekem billel is elég könnyen megy már. 1-2 óra és hozzászokik az ember! SZTEM!
  • Zenty
    #1665
    Ha cold feares lenne akkor nem lenne obégatás. Ugyanis ott volt rendes egér használat leglábis lövészetnél
  • EvilRicky
    #1664
    Tök zsír... ha játszok vele akkor a procim csak 2-3 % -on megy a memóriám meg 13-15% -a van kihasználva :D:D:D
    (3.2GHz,1 GB) Ilyent még....
  • geri486
    #1663
    Nekem nem tudja kicsomagolni
  • ffxi
    #1662
    Nem a célzás a lényeg. Én csak bak+jobb klikk miatt raktam fel. Ugyanúgy célzom bill.-vel(WASD). Érzékenységet minizáltam, hogy ne zavarjon, ennyi.
  • Faki
    #1661
    Hát sztem elég kaka, túl érzékeny, ha lejjebb viszem a sensitivityt akkor meg darabos. Finomabb mozgásokra nem is reagál, szal semmivel se különb mint a bill. (vagy csak nálam megy szarul)
  • ffxi
    #1660
    Tök jó!! Műxik egérrel. :D
  • dolfy #1659
    Nem ismerem a gamepados célzást nekem nincs ilyen. Amúgy már egy órája így játszom és meg lehet szokni. Mondjuk a billentyűvel is elég jól elboldogultam.
  • ffxi
    #1658
    Van felirat az átvezetőknél? Be lehet vhogy kapcsolni?
  • Mentoloshurkaka
    #1657
    Ez mennyivel jobb a gamepados célzásnál? Mert azzal mire normálisan becélzom 6* kinyírnak!
  • dolfy #1656
    http://down.modchina.com/USER/fiNAL/MouseAim11.zip

    Csomagoljátok ki majd másoljátok be a játék főkönyvtárába és már tolhatjátok is egérrel!
    A progin van még mit javítani de kezdésnek nem rossz. Nekem működik.
  • nasser666
    #1655
    http://www.gamespot.com/pc/adventure/residentevil4/show_msgs.php?topic_id=m-1-33474016&pid=931851
    Elméletileg ittírnak hogy lehet használni egeret, van pőrogi ami letölthető(nekem csak félig jött le) de hátha ti kitaláltok valami okosat :D
  • Voltan
    #1654
    Hát nem tudom... Most már én is kezdek gyanakodni.
  • sorrow
    #1653
    Mi a forrásod linkje?
    Még ha igaz is akkor is max. kap egy UBI intro videot vagy logot és kész.
  • ffxi
    #1652
    Az átvezetőkhöz be lehet kapcsolni vhol a feliratot?
  • Boroskóla
    #1651
    Bakker erre mennyi idő alatt jöttél rá?
    A lottó ötöst könnyebb eltalálni :)
  • EvilRicky
    #1650
    Szerintem billen is jáccható... Aki sokat játszott a 2-vel 3-al annak szerintem kicsit könnyebb. Az irányítás kicsit Cold Fear -es (mármint a célzás,lövés), a mászkálás pedig olyan Tomb Raider + Resident (előzők).
    Véleményem szerint
  • Harly18
    #1649
    Elvileg be lehet állítani az egeret, mint játékvezérlőt, csak elég bonyolult...
  • urbijoe
    #1648
    most van vagy nincs egér patch?
  • Maxtreme
    #1647
    Nem füstös, vizes :D
  • geri486
    #1646
    hajjajj, elég kétértelmű X-D
  • geri486
    #1645
    ajánlatos shotival arcba és hátba keményen, miközben fel-le mész a kötéllel
  • exes
    #1644
    Hali all!!!!
    Szerintem a game állat csak a graf kicsit fos!
    Lenne hozzátok 1 kérdésem van az a rész mikor jön 2 kükli meghúzok 1 kart beleesik az 1gyik a lávába a másikat hogy csináljam ki?
    Már tele vágtam ólommal de nem akaródzik kijönni a hátából az a parazita mint a game eleje felé!
  • geri486
    #1643
    bazz, most vok a második templom után, iszonyat szar így, emlékezetem szerint itt egy szép vihar volt ps2-n, itt meg csak 1 randa tópart :(
  • EvilRicky
    #1642
    Egy ucsó kérdésem lenne (gondolom,már mindenkinek herótja van belőlem :) )!
    Szal' a térképen kiírja azt hogy a küldetésben hova kell menni? Láttam több dolgot rajta, de nem vágom melyik az igazi...Netalántán a villogó piros kör?????

    Előre is THX

    EvilRicky
  • haxoror
    #1641
    Nekem is ez a trükköm ^^