5443
  • duwy
    #1800
    Még nem próbáltam ki, csak láttam egy külföldi fórumon, úgyhogy gondoltam felteszem ide.
  • ffxi
    #1799
    Mit csiszoltak rajta?
  • duwy
    #1798
    Kijött az újabb egérpatch:

    http://myweb.polyu.edu.hk/~06896726d/files/MouseAim12.zip
  • modernslave
    #1797
    ez az egérpatch szerintem elég kezdetleges.. mondjuk én anynira megszoktam ps2-n az irányítását hogy a másoknak agyvérzést okozó billentyűzetes kontrol nekem itt jobban kézre áll.

    Ja és uraim: Ebben a játékban egy darab zombi sincsen!! Itt elátkozott parasztok vannak meg papok megstb.
  • Gabosh
    #1796
    Azért nemártana ha vennél 1 távcsövest is , mert a 5. chapter fele a regenerálos lényeket csak azzal tod megölni, vagy gránátokkal ,de szerintem jobb megoldás a puska.
  • Vinsanity15
    #1795
    Á nem én már meek csicsíni.Lefárasztottak a zombik :D
  • geri486
    #1794
    hali, aki itt van még , jöjjön a csetponthu resident evil szobájába :D
  • Vinsanity15
    #1793
    Nah túl vok a falun máe egy farmon vok de nemtom honnan szerezhetnék gyógyszercsomagot v ilyesmit.mer az utolsókat rúgom
  • Fonixxx
    #1792
    Huzzál bele!!:)
    Akkor még tényleg messze vok.Elég hosszú,ez jó!!

    Haxoror neked meg minek annyi fegyver???Nem csodállom,hogy nincs hely!" fegyverem van,Shoti meg Uzi,eddig ezek jók.Shotit akkor használom ha sok jön,vagy vmi keményebbnél!Uzival meg fejbe pár azt kész,sok a töltény is hozzá!Sztem 2 fegyver van az embernél bőven elég.Egy erős meg egy gyengébb,de gyors fegyver!
  • #1791
    Köszi, akkor jól gondoltam :)
  • mucsácsó
    #1790
    nha, egyszerre hehe :D
  • mucsácsó
    #1789
    azt kell pedig...
    én távcsövessel lőttem meg, de úgy kell lőni, hogy lehetőleg ne találja el a golyó a testét :D tehát úgy az oldalánál próbáld meglőni azt a 3 rácsot...
  • Faki
    #1788
    Pedig az a megoldás :)
  • #1787
    Hy!

    Mikor a várban megtalálom Ashley-t, hogyan tudok lejutni hozzá?
    Próbáltam a vasakat előnni amivel levan szorítva, de nem az a megoldás :(
  • geri486
    #1786
    sztem a bánya a leg nehezebb a lőszerhiány miatt, a labor meg a regeneratorok miatt
  • Vinsanity15
    #1785
    csak a baj hogy még csak kispisztolyom van más nem
  • geri486
    #1784
    thx, már lenyomtam kispisztolyal mind 2 alakját közelről, a vége az lett, hogy maradt 0.1% életem, és minden elfogyott, de megcsináltam
  • haxoror
    #1783
    Mármint csak EGY nagyobb táska van?

    Basszameg az volt a LEGELSŐ beruházásom és már most nem férek el benne!

    Mitől függ hogy milyen ammo-t dobnak a zombik?
    TMP-t is csak azért vettem meg mert kurva sok lőszert dobáltak hozzá, most ez van: Punisher, shotgun, rifle és TMP.

    Gránátokat el KELL adnom mert nem férek el, gondolkodok rajta hogy eladom a shotgunt mert kurva sok helyet foglal, eddig még megtartottam mert milyen már egy zombis játék shotty nélkül...

    Én is vennék már végre egy rakétát de egyszerűen nincs szabad helyem :(

    Ja, upgrade-ből meg csak a sebzésnövelést veszem mert a többinek így hirtelen nem látom a hasznát de ha továbbra is ilyen tempóban gyarapodom akkor több pénzem lesz mint amit el tudok költeni! ^^

    A "Spindrel" vagy mi a neve szal piros drágakő az még hasznos lesz később?
    Semmibe nem tudom belerakni szal ha nincs hozzá később sem foglalat akkor eladnám mert abből is van már vagy egy tucat.
  • haxoror
    #1782
    10 medál elég a 15-ből és ingyen ad egy Punishert a merchant, a medálok fele a faluban, a másik fele a temetőben van :)
  • Hellsing47
    #1781
    jaa.. akkor sorry :)
  • Seth
    #1780
    5-4 + egy menekülős

    konkrétan:
    Chapter 1 - 3
    Chapter 2 - 3
    Chapter 3 - 4
    Chapter 4 - 4
    Chapter 5 - 4
    Final Chapter
  • Seth
    #1779
    még nagyon messze a vége
  • Hellsing47
    #1778
    5 chapteres :)
    pontosabban 5.3 :)

    amugy én is majdnem ott járok ahol te :D
  • Fonixxx
    #1777
    Meg Persze!Amugy én egyik feladványnál sem akadtam el!Nem olyan nehezek mint a régebbi Residentekbe!!
    Amelyik zombinak fején csáp nő ki,azt mivel nyomjátok le?Mivel érdemes?
    Én uzival párat bele lövök!A shotit meg akkor jó használni ha tömeg oszlatás kell:D
    Most vagyok a házban ahol vissza kell verni őket asráccal,az a 2-1 chapter ha jól tudom.Onnan még mennyi van kb?Ez a ház ahol kicsit lőni kelett igazán,ami nehezebb volt!Eddig nem voltak nehéz részek sztem!
  • DarkSector
    #1776
    Igen, jól mondod!
    De meg is kell szenvedni azokért a kincsekért!
    :D
  • DarkSector
    #1775
    Az lehet mer én kilőttem mindet és csak azt tudtam biztosra.
    De azért kösz a helyesbítést.
    Tehát 13 elég.
  • mucsácsó
    #1774
    13 is elég, tanúsíthatom -mivel én is annyit lőttem ki, de visszamenni már nem volt kedvem...és elég volt, ingyen kaptam egy punisher...de el is adtam :D
  • DarkSector
    #1773
    Ezt a hibát akkor szokta csinálni hogyha PS2-es vagy más konzolhoz való joy-t dugsz a gépre átalakítóval!
    Ekkor jobb analog csak fel-le megy asszem...

    Itt nézz körül...
  • Fonixxx
    #1772
    Jah harangot meglőttem egyből jött vagy 5-6 zombi:D

    15 medál megvan,ott a punisher az árusnál!De gyenge!Uzi-Shoti páros a jó sztem eddig ahol járok!
    Az árusnál lehet venni olyan térképet ami csillagokkal jelöli ahol nagyobb értékü kincs van!
  • robert200611
    #1771
    jaja
  • newc22
    #1770
    Hivatalosan mikor jön ki a game???? Szerintem nagyon jóóó csak a grafó lehetne kicsit sötétebb.... :D
  • Hellsing47
    #1769
    nyomod felfele az analogot és enter..utána (asszem) nyomod balra és enter..
    és igy tovább
  • robert200611
    #1768
    akármit nyomok nem csinál semmit
  • #1767
    Azt én sem :(
  • robert200611
    #1766
    gamepad
  • robert200611
    #1765
    de ott nem tudom hogy kell
  • DarkSector
    #1764
    15-15-medálra kapod meg az ingyen fegyvert (punisher).(De asszem egyszer végig kell vinned!)
    Minden medál fel van jelölve a térképen és mindegyik a falu területén található!Lesznek olyanok amik el vannak rejtve magas házak felső sarkában vagy éppen amikor átkelsz a templomnál a hídon és visszafelé lesz a híd alatt látható 1 darab.(Érdekesség hogy asszem ha a templomnál meglövöd a harangot akkor előjönnek a zombik)!
    Ne felejtsed el a fákról a madárfészkeket lelőni gyémántok is vannak benne...
    Ha nem találod a medálokat akkor szólj!
  • Fonixxx
    #1763
    Nekem nem analogos,deígy is jó!Egyedül zoomolni nem tudtam...
  • Hellsing47
    #1762
    elöbb irtam le hogy hol kell
  • robert200611
    #1761
    nekem dupla analógos csak a kamerát nem tudom bellítani