5443
  • strebacom
    #1840
    Mivan????
  • Hellsing47
    #1839
    :C
  • Prince of Máté
    #1838
    mi a biohazard 4et toljuk végig, amiről beszélsz az a Resident Evil 4
  • DarkSector
    #1837
    Amire én gondoltam ott ha bemész az egyiken akkor nem lehet már bemenni a másikra csak ha visszatöltesz mentést vagy következö vég.játsz.-nál.Libegőre meg nem emlékszek, mert nem mostanában játszottam végig.Vagy lehet hogy nem ott vagy ahol gondolom...:(
    Ha elakadsz akkor írd le a chapter számát is és akkor könnyebb lesz segítenem...
    csá
  • strebacom
    #1836
    "a negyedik (PC-s) epizód a február 23-i megjelenés ellenére már kiszivárgott, a torrent terroristák valószínűleg már rajta is vannak az ügyön."

    Ha volt már akkor bocs, de nem semmi hogy még meg sem jelent hivatalosan, mi meg már végigtoltuk!!!!
    Bár ehhez már hozzá szokhattunk!!

    Forrás:HCgamer....
  • Fonixxx
    #1835
    Igen ott vok,bár már a libegőn lementem:)Szóval akkor mind a 2 utat meg kell csinálni?!...Bal oldalin mentem el amugy.Jobb oldaliba benéztem csak...Szóval akkor nincs választás,mind2 utat végig kell csinálni!
  • DarkSector
    #1834
    Remélem annál a résznél vagy ahhol egy kart meghúzva lehet váltani hogy jobbra vagy ballra mész?
    Ha jobbra vagy akkor ott van az a nagy ember a jobb oldalon van akit meg kell ölnöd!
    A bal oldalon meg mászkálj el a míg el nem jutsz egy kör alakú arénához, ahhol 2 zombi nő (láncfúrészesek asszem) ront rád.Ezeket gyürd le!
    Mind a két választás egy kulcsot fog eredményezni!És így tudsz tovább menni!
  • DarkSector
    #1833
    Jah shotgun-t asszem a farm-nál az egyik ház felső emeletén találod a falon.Arról a házról van szó amelyik a magas toronyhoz legközelebb van.
    Bár pisztollyal is meg lehet ölni,de elég nehézkes lesz...
  • Fonixxx
    #1832
    Én sem írtam felül semmit!Felraktam azt megy simán,semmi baj!
    Ki,hogy oldotta meg ott mikor a házban vissza kell verni az embereket és utánna 2 uton lehet elmenni!Egyiken mész ott jön megint az a nagy ember.Ott kimentetek túloldalon meg vissza?!Mert ha a másikon mész a kis labirintus szerü faluban ott az ajton rajta a dewszka,szóval azt tuoldalról már nem lehet kinyitni.Előbb mentetek a faluban utánna meg visszajöttetek és be a nagyemberhez és ugy ki utánna?!
  • Terra
    #1831
    Van codec a gepen, eddig semmilyen mas gameval nem volt gondom, win sem tul regi, csak ez egyszeruen nem megy. Mikor elszall mindog valami memoria hibat ir ki, de a memoria biztos jo.
  • Terra
    #1830
    Van codec a gepen, eddig semmilyen mas gameval nem volt gondom, win sem tul regi, csak ez egyszeruen nem megy. Mikor elszall mindog valami memoria hibat ir ki, de a memoria biztos jo.
  • haxoror
    #1829
    És mivel írtad felül?
  • dante3
    #1828
    codec van fent a gépen!
  • dante3
    #1827
  • Terra
    #1826
    Persze, de nem megy. Sot meg az eredetivel is probaltam es azzal is ugyanott a hiba.

  • Hellsing47
    #1825
    felül kell :O
    mert én sem irtam felül :DDD
  • dante3
    #1824
    exe filet felülírtad?
  • Terra
    #1823
    Hi emberek.



    Lenne egy problemam.
    Nem tudom inditani a game-t, mert egy hibaval mindig kilep.

    Megvan a setup, el is mentem a beallitasokat, bejon a fomenu, nyomom start. Es utana fekete kepernyo, jobb alul a loading felirat, 2 masodperccel kesobb elszall az egesz.


    PLZ ha valaki tud megoldast ne fogja vissza magat.


    Elore is koszonom
  • mucsácsó
    #1822
    voltál már ilyen helyen, ahol ilyen láva van? lennt a "pokolban" :DDD vagy hogy fogalmazzak..tiszta láva minden, ott van a 3. darabja :)
    tegnap vettem fel, tehát biztos...ha meg ott voltál már, és felvetted volna, akkor nagy gáz van, mert vmit elhagyhattál..de csak nem! :D
  • haxoror
    #1821
    Egyszer használatos mint a kézigránát.
  • Seth
    #1820
    Hát Ashley-nél nincs egy sem az tuti. Mellesleg az egy jó hosszú folyamat lesz mire meglesz mind3 darab, de már nem emlékszem rá pontosan ps2 végigjátszásból, pc-n meg még nem tartok ott.
  • #1819
    Help please!
  • EvilRicky
    #1818
    Nem tudja vki,hogy a panzerfaustba (rakétavető) mennyi ammo van,mert nem írja,de már ki akarom próbálni?! Csak nem tudom,hogy hol lesz rá szügségem...
  • Hellsing47
    #1817
    nah akkor nem nálam van a hiba :)
  • robert200611
    #1816
    aha
  • Fonixxx
    #1815
    Lerakom tálcára nekem se ugrik vissza!
  • haxoror
    #1814
    El is mentetted a változtatást?
  • haxoror
    #1813
    Nekem visszajön.
  • robert200611
    #1812
    full screen-re rakom de akkor sem jó
  • #1811
    Nekem sem jön be utána :(
  • Hellsing47
    #1810
    ugyanott ahol tegnap mondtam a gamepad beállitást :)

    amugy csak nálam van az a hiba hogyha lerakom a tálcára a gémet és utána vissza akarom rakni nem jön be? =/
    emiatt kell nekem is ablakban jáccanom :D
  • robert200611
    #1809
    Nekem nem lehet teljes képernyőre állítami a játékot.Valaki tudna segíteni
  • #1808
    Hali!
    A falnál vagyok ahol 3 darabból álló lovtam vagy mit kell beilleszteni.
    2 megvan, asszem a 3. Ashely-nél van, hogyan tudom tőle átvenni a dolgokat? Egyszer felkínálta a gép, de kiléptem :(
    Vagy az a hiányzó darab mégsem a csajnál van?

    HELP
  • simirizsa
    #1807
    Uhh na én ezt kihagyom tolom felfele az egeret,azt megy fel meg jobbra a célzás ez igy gáz nagyon
  • simirizsa
    #1806
    Na majd én :D
  • Boroskóla
    #1805
    Nem tudom sajna mert én sem vaggyok otthon,csak délután tudom leellenőrizni :(
  • haxoror
    #1804
    Az egér mozgás ugyanolyan darabos maradt vagy azon is javítottak?
  • Boroskóla
    #1803
    1.2
    -Added: Support manually load game, compatible with 3D-Analyzer
    -Added: Custom mouse settings supported
    -Added: Support Run / Cancel key
    -Added: Support camera up & down when not in Weapon / Knife Ready mode
    -Added: Loader will save settings if exit without loading game
    -Fixed: A bug where the loader forget to release the process handle when exit

    Körülbelül ennyit.
  • ffxi
    #1802
    Ja én sem vok otthon :)
  • haxoror
    #1801
    Előző Resident részekben mindig kevés volt a lőszer, ezért akarok megtartani mindent hogy véletlenül se fogyjon el az ammo.

    (jó lenne egy láda mint a korábbi részekben...)