5443
  • DarkSector
    #1760
    Gamepad akkor jó ha dupla analógos mint PS2-es!
    Elméletileg akkor bal kar mozgás és jobb kar célzás/kamera!
    Így marha könnyű kezelni,de billentyű és egér több halálhoz vezet majd mert gyorsnak kell lenni...
  • robert200611
    #1759
    de itt hogy kell
  • Hellsing47
    #1758
    akkor a gém fökönyvtárábol nyisd meg a SetupTool-t
    utána katt GAMEPAD majd Control camera
    itt tudod beállitani :)
  • robert200611
    #1757
    sprint
  • robert200611
    #1756
    gamepaddal
  • DarkSector
    #1755
    Boss:
    Szakállas ember (nem emlékszem a nevére):
    1.alakja:
    Másszál fel az U alakú felső szintre a fészerben és a felmászás után bujj a bal oldalon lévő doboz mögé és szépen lassan puffogtass a koponyájába.Itt elméletileg nem tud elérni!
    2.alakja:
    fent várd meg még felkapaszkodik és eléd mászik ekkor küld meg egy shoti tölténnyel,hogy leessen a földre!KB. 5ször kell meglőni közelről.
    Ha nem megy akkor szólj!
  • Hellsing47
    #1754
    gamepaddal vagy billel tolod?
  • robert200611
    #1753
    a kamerát nekem nem lehet mozgatni (vagy amúgysem lehet?)
  • Hellsing47
    #1752
    az is elég :)
    árusnál már megkapod ingyen az uj fegyot (Punisher)
  • grebber
    #1751
    Ezek a kék medálok vagy mik kifogtak rajtam csak 13-at találtam meg a 15-ből pedig 3x tuti körbejártam a területeket ahol vannak :(
  • DarkSector
    #1750
    Barna fehér és arany is álltalában a farmon a tyúkok tojnak, csak türelmesnek kell lenni és asszem nem nagyon szabad őket lövöldözni...
    De ha ételre van szükség akkor a tónál a mikor elérsz a nagy halhoz akkor a tóban lévő halakat is levadászhatod!
  • Fonixxx
    #1749
    Az árustól tudod venni!Rögtön az az első!!24ropi!Tuningolni se lehet mindig,csak fejezetenként vagy bizonyos idő utánn engedi!Nekem van 150ropi pénzem és már tuningolni meg venni se tok per pill semmit!Szóval a pénz az elég bőven!Most voltam ott mikor a házban vagyok a sráccal és kurvasokan jönnek,és eddig csak 2* tudtam az uzit meg a shotit is fejleszteni!Ti is így tudtátok eddig a részig??!?
  • ffxi
    #1748
    Tojnak néha az udvarban. Nálam már van arany, bordó...
  • DarkSector
    #1747
    Az irányokat megnézhetem majd neked ha kell, de te magad is megoldhatod!
    Figyeld meg a színes üveget hogy a meghatározó nagyságú és színű háromszögek hogy helyezkednek el és úgy kezd el forgatni 1esével, hogy ha kék-sárga-piros négyzetek fedésbe kerülnek, akkor azt a képet kapjad!

    Ha így nem tiszta akkor írj és megnézem pontossan...csá
  • Prince of Máté
    #1746
    ja és én csak fehér tojást találtam még!
    többi hol van?
  • DarkSector
    #1745
    Nagyobb táska később a történet folyamán az árustól vehető ahogy a fegyverek választéka is bővül majd!
  • Prince of Máté
    #1744
    az árusnál
  • DarkSector
    #1743
    Csá!
    Vagy eladod őket egyenként ha szükséged van pénzre, vagy kombinálod őket, később akár nagyobb pénzjutalom ellenében!Egyedül a tolyást tartsd meg ha tudod mert sok lové,de viszont 1 slotot foglal és:
    Barna tojás: kis energia
    Fehér tojás: közepes energia
    Arany tojás: teljes energia!(ha megeszed)

    Ezt nézd át......!
  • grebber
    #1742
    Nagyobb táskát hm ezt hogy kell megvenni?
  • Prince of Máté
    #1741
    vegyél nagyobb táskát.
    és nem hiszem hogy túl sok pénzed van, mert lehet tuningolni, és arra az istenpénze se elég.
  • DarkSector
    #1740
    Cső!
    Én is ígykezdtem (végül megszereztem a lézerputyit is)!

    Pár tippem van (ha jól értem akkor még az elején vagy a faluban):
    1.A házakba és torlaszold el az ajtót,és ha széttörték az ajtót akkor át akarnak mászni a torlaszon "pl.:kisasztal" lazán meglőheted őket és leesnek a földre és így tovább....(shotgun mindenkit visz)
    2.Mássz fel a házak tetejére és amikor jönnek fel a létrán lődd meg őket és ahogy lezuhannak úgy is sebesülnek kb 3 golyó elég így...
    3.Futosgálj óvatossan köztük (ekkor követni fognak) és próbáld összeterelgetni őket 1 helyre és gránátot közéjük....akár 10-20 kill is összejöhet...
  • Faki
    #1739
    Vegyél nagyobb táskát, illetve az értékek nem foglalnak helyet..
  • torrente
    #1738
    Melyik oldalon találom meg a játékokhoz a rendszerkövetelményt? Lehet angol nyelvű is.
  • grebber
    #1737
    Ezzel a többet ér dologgal az a bajom hogy a pénz az csak gyülik mint atom de nemtok mit venni ugyanis nagyon kicsi a hely és nem fér el semmi :( Pedig egy rakátavetőt vennék szivesen a nehéz pillanatokra de arra viszont drága 30 ropi :(
  • Prince of Máté
    #1736
    el lehet adni, de később tudod őket combinálni és többet érnek majd.
  • grebber
    #1735
    Mire jók ezek a cuccok?:

    tojás (növeli az életerőt), sárga tojás,maszk, zöld rubin amit a temető mögüli feladvány megfejtése után kaptam,kis rubinok, zsebóra.

    Ezeket csak eladni lehet vagy van más jelentőségük is?
  • Seth
    #1734
    jótol kérded lol :D
  • Sarapetike
    #1733
    a képeket hogyan kell forgatni?
  • geri486
    #1732
    lesz olyan pálya is, ahol kb 70-en lesznek jól adagolva, 10-20 fős csoportokban
  • Vinsanity15
    #1731
    ejha,én mindig meghalok olyan 4-5 zombinál.
  • Seth
    #1730
    nem kell lopakodnod, úgyis rádront az egész falu. Ki kell húzni egy ideig, lődd akit éred, majd jön egy láncfűrészes állat,azzal vigyázz,majd megszólal a templomharang és elvonul a "nép" ^^
  • geri486
    #1729
    nem, nem lopakodni kell, sajna ki kell menni, és hentelni, még vissza nem vonulnak
  • Vinsanity15
    #1728
    Szasztok még az elején vok a gamenek ott hogy belépek a faluba ,elmeek balra ahol felveszek egy virágot és utána merre?mert gondolom nemszabad h észrevegyenek.mert ha igen akkor cefatokra szaggatnak a vadálatok :D.Szal merre lopakodjak?még ott asszem be tudok ugrani egy házba ahol töltény van.ennyi. merre tovább?
  • Voltan
    #1727
    Nem, a rocket launcher csak egyszeri móka. Egyet lősz vele, és eldobja utána. Viszont az az egy megfektet bármit (Főellenséget is).
  • mucsácsó
    #1726
    tuti ugyanaz mind2...
    mivel a "Resident Evil 4" cím még konkrétan PC-re ugye nem jött ki...
  • grebber
    #1725
    Lehet láma kérdés de ha veszek rocket launcher-t akkor ahhoz úgyanúgy fogok lőszert kapni a pályákon?
  • urbijoe
    #1724
    most melyik verzio a jo?

    Biohazard 4 Dvd Netshow
    Resident Evil 4 PC
  • geri486
    #1723
    van 1 (meg még párszáz) problémám a játékkal, mégpedig, hogy hiába van a menüben kikapcsolva a szélesvászon, a játék widescreen-ben megy, ami 15"-os monitoromon nagyon zavaró.... a setupini vagy nemtommi file-ban a játék könyvtárában is 0 a widescreen értéke, úgyhogy passz... valaki lécci segítsen
  • Hellsing47
    #1722
    töltényt nem lehet töle venni
    össze kell szedegetni az elhullott emberkéktöl ill a széttört dobozokból,hordokbol
  • sorrow
    #1721
    igaz, vertikálist kellet volna írnom