5443
  • Fonixxx
    #1880
    Elvileg ez!Nem túl drága:)Ez a jó??
  • DarkSector
    #1879
    Remélem nem ez az????????
    Plazma putyi....
  • neptum
    #1878
    jó akor az árát és őt is kérném
  • DarkSector
    #1877
    Sirály!Jó szórakozást.
  • DarkSector
    #1876
    Én meg először az árát kérném...:D
  • PeeTeR
    #1875
    ugy megoldottam hogy kicsomagoltam az iso -bol a fileokat es ugy feltelepitettem... fassse erti :)
  • Fonixxx
    #1874
    Most értem be a várba 3-1 chapter!Itt van pár új vegyver!Gondolom a shotit érdemes lecserélni az újra?!Meg van 1 új Rifle is.Meg van 1 amit kézre kell húzni az milyen??
  • neptum
    #1873
    ilyet szeretnék kardal :D
  • Hellsing47
    #1872
    nekem is :)
    bár ha ez alá egy minimum ugyanolyan motort beraknak mint ami annak volt és kb egy ahhoz hasonló irányitást is csináltak volna hozzá akkor nálam ez lenne abest a 2 közül :))
  • grebber
    #1871
    Nemtom ti hogyvagytok vele de nekem a Cold Fear jobban bejött minden szempontból.
  • DarkSector
    #1870
    Nincsen vita töltse le mindenki mind a két verziót vagy kérje el kölcsön és nézze meg!Én is ezt teszem!
    Ugye FUCK komám!Még a héten megkapom!!?
    grrr...:D
  • Prince of Máté
    #1869
    te nem érted, tőled indult az egész vita...
  • DarkSector
    #1868
    Bakker mi lesz ebből?
    :)

    Ez a beszarásos movie...!
  • DarkSector
    #1867
    Igen!
    1.Próbáld visszaellenőrizni ha szeletekben töltöd le.És ismételten szedd le a hibás csomagokat. PL.:torrent-el
    2.Kapcsold ki a tűzfalat (ha aktiv).Nálam pl.:a neddforspeed-eket nem lehet tüzfal aktivitása közben feltelepíteni!
    3.Ha másképen nem megy akkor vírus lehet.Vagy újra win telepítés a megoldás.
  • PeeTeR
    #1866
    valakinek volt gondja a telepitessel? mert nalam ujabban minden telepitessel gond van ami ujjonann letoltott jatek. ez is egyszer az elejen egyszer a felenel jelez "katasztrofalis hibat"

    fuck da hiba
  • Fonixxx
    #1865
    Biohazard 4=Resident 4el!Ugyan az.Legyen igazad hogy javítanak pár dolgot!
  • DarkSector
    #1864
    Oks bocsesz!
    Gyorsan peregtek a hozzászólások!
    Majd figyelek!
    :D
  • DarkSector
    #1863
    Ez a helyes válasz!
    :D
  • strebacom
    #1862
    Na végre....Hát látod hogy ö nem értette hogy egy és ugyanaz mindkettö csak a neve(cime) más.....
  • DarkSector
    #1861
    Bocsi már kibogarásztam hogy ki kivel van!
    :DDDDDDDDDDDDD
  • geri486
    #1860
    sztem csak a kiadóban és a névben van különbség , ez a resident evil 4 ázsiai változata, a biohazard 4, de ezen kívül sztem nincs különbség

    én most vok a kastélyban, annál a résznél, mikor sok-sok pajzsos szerzetes jön, mindig kinyírtak, bepipultam , visszamentem az árushoz és mivel volt egy kis dugipénzem vettem egy broken butterfly-t és felfejlesztettem, nah hullottak mint a legyek, 5 pajzsos 1 lövésre
  • Hellsing47
    #1859
    "...löddszét,ennyi"
    mert az olyan könnyü :)
    ha nem jönne a képükböl az a ratyi csáp hedcsátt után akkor egyszerübb lenne :)
    [ö is most itt torpant meg :D]
  • DarkSector
    #1858
    Miért ne értené? Ez pofon egyszerű!
    :D
  • DarkSector
    #1857
    Jah japánban már rég kijött azé.És mire a tesco-ba kerül addigra karácsony lesz. :)
    És ez a szomorú. :(
  • strebacom
    #1856
    Én tudom ezeket amit leirtál, de ö nem érti:"prince of máté",,,,,elmagyagyaráznád neki mégegyszer, légyszi!!!
  • Prince of Máté
    #1855
    és amit írt az #1836-os üzenetben az az volt hogy a resident evil 4 febr. ban jelenik meg, és mi a biohazarddal 4el játszunk ami akkor jelent meg mikor letöltöttük.
  • DarkSector
    #1854
    Resi4-et milyen fokon nyomtad végig?
    Megszerezted a Lézert?
  • Prince of Máté
    #1853
    az van hogy a Biohazard 4 jelent meg ami még nem a resident evil4, értitek?
    a Resident evil 4ben ki lesznek javítva pár hibák, higyjétek el!
  • DarkSector
    #1852
    Oksy:)
    Bocsi mer összetévesztettelek STREBACOM-mal.
    :)
  • Fonixxx
    #1851
    Ismerem a Resident sorozatot elég jól;)
  • Fonixxx
    #1850
    Én tudom,de játék beli különbség sincs...
  • DarkSector
    #1849
    Semmi a betűkön kívül.
  • DarkSector
    #1848
    Japán és Amerika
    Biohazard 4 és Resident Evil 4
    (csak annyi, hogy a biohazard 4 az japán cím angol betűkkel ellátva)
    Nézd meg ezeket állati látványossak szerintem!

    Japán...v.
    Amerikai...v.
  • dante3
    #1847
    Szoborról felveszed a kockát és dfel kell nyitni a piros rácsot is!Nyomd be mindhárom gombot,az egyik el van dugva a szekrény mögé!
  • Fonixxx
    #1846
    Nnics taktika!Lent told az ablak elé a szekrényeket,vegyél fel mindent.Menj utánna fel a lépcsőhöz aki jön fel ledurrrantod!:D
    Figyelj mert utánna létráznak és fenti ablakon is bejönnek,próbáld a létrát ellökni!Aki jön feléd löddszétt,ennyi!
    Azt egy idő után elmennek!
  • NeBby
    #1845
    3-2 nél van asszem
  • NeBby
    #1844
    Elakadtam egy résznél...pls help! Ott vagyok amikor először megyek Ashley vel ott átmentem azon a pár zombin vagy min és van egy ilyen kék ajtó meg mellette egy folyosó aminek a végén még 1 ajtó.Na azon bemegyek és ott vannak rácsok , kiszedtem a tűzhelyből azt az izét de a piros rácson nem tok átmenni és ha a kék ajtón bemegyek akkor ott egy csavarható izé amibe bele kell rakni valamit...és nem tok micsinálni HELP!!!
  • Balinthun
    #1843
    help!!!! amikor a házban vagy azzal a spanyol gyerekkel azt hogy kell megcsinálni ??? vmi taktika van ??? meddig jönnek azok a szarok???
    előre is thx
  • Fonixxx
    #1842
    Mi a különbség??Mert sztem semmi,csak a név más!!Cáfoljatok meg...!!:))
  • Fonixxx
    #1841
    Eddig még nem akadtam el!2-1nél vok vagy 2-2nél!Nem libegő.akkor felvonó!:D
    Bal oldalin elmegyek ott jön a 2 lánfűrészes kimegyek ott lesz a felvonó!De ott vissza is lehet jönni és akkor el a jobb oldali uton...

    Szvsz meg lehet csinálni sztem...