5443
  • DarkSector
    #1920
    A resi 1.5 ből úgy lett 2, ahhogy a resi 4 alapból Devil May Cry....
    Csak azzal a különbséggel hogy ennek volt értelme....és nem is kis értelme...
    :D
  • NintendoGC
    #1919
    Jaja tudom, hogy újrakezdték... mindenesetre nem lenne egy utolsó, hogy újra elővennék a Resi 1.5-ös projectet... leporolnák egy kissé és a Re Remake színvonalán valóban elkészítenék és kiadnák :D Komoly lenne... én tuti díjaznám! :D
  • DarkSector
    #1918
    Nem de ebből is látszik hogy egy PORT és valamennyire így is egy emulátor van beépítve...
    Ezért is mondják hogy Cold Fear jobb volt...
    Devil 3 azé nem olyan nagyon rossz... :I
    Joy--Bill&egér meg örök rivális marad és probléma egyben...
  • DarkSector
    #1917
    Persze mert teljessen újrakezdték de már jórész megvolt minden...
    Nézz a képekre! :(
  • DarkSector
    #1916
    Ime egy nagy játék ami meg sem jelenhetett....:(
    Resi 1.5
  • Gabe18
    #1915
    Szerintem meg a Resindet 1 volt a legjobb a sorozatból.Korához képest zseniálissan nézett ki PS-en,és azzal az elhagyatott kisérteties helyszinel óriási hangulatot termtettek.
    A kettő is jó volt de a helyszin már annyira nem jött be nekem.
    És szerintem ezzel a 4. résszel pont valahogy az első felé akartak kicsit visszakanyarodni,hangulatban legalábbis én ezt érzem.
    Viszont ez a pc port egyszerüen grafikailag botrányos a GC,de még a PS2-höz képest is.Nevetséges hogy magassan ennek kéne a legjobban kinézni,erre magassan ez a legcsúnyább...
    És bár az Onimusha-t nem láttam,de a Devil May Cry 3 és a Resi 4 alapján jól be lehetett rúgva aki az UBI-nál ezt a szerzödést aláirta a Capcom-al,aztán mikor reggel felébred rájött milyen hülyeséget csinált,és hát most már meg kell csinálni,akkor csináljuk meg alapon álltak ennek az egésznek neki.
    Nincs egy normális grafikai beállitás,nincs egér (lol...) nincs semmi.Még jó hogy a Playstation 2 logo-t az elejéről kiszedték...
    És a Devil is ilyen összecsaptt volt...
    Egyetlen szerencséjük (vagy pontossan erre számitottak),hogy az a nem túl nagy réteg aki igazán várja ezeket a játékokat pc-re,az igy is elfogadja,még ha fanyalog is mellé.Mert a Resi 4 és a Devil 3 is,maga a játék elviszi a hátán a portolás összes trehányságát.
    De ezek a játékok nem ezt érdemelték volna...
  • NintendoGC
    #1914
    Jaja... csak finomabban :D

    Abból lett végül a Resi 2
  • DarkSector
    #1913
    Bakker meg a retkes faszát törném le annak aki kidobta a szemétbe a RESI 1.5-öt!Mert van...volt ilyen is.
  • DarkSector
    #1912
    Jah oly zombi szerségek...
  • NintendoGC
    #1911
    Jaja azokat jobb elfeledni örökre
  • NintendoGC
    #1910
    jaja a Plaga parazita vagy mi... mint a csillagkapuból a Goa'uldok..

    :)
  • DarkSector
    #1909
    Sirály!Nagyon sirály az is!
    És emlékezzünk meg egy pill-ra a szégyenfoltokról is....ámen
    Az összes szemét belsőnézetes fénypisztolyos marhaság ide tartozik.
  • Seth
    #1908
    inkább egy parazitának mondanám, ami átveszi a testük felett az uralmat. És persze van egy mastermind,aki őket irányítja
  • NintendoGC
    #1907
    Valami olyasmit hallottam, hogy a Resident Evil 5 inkább a régi részek cselekményvonalát felvéve fog továbbhaladni és elmesélni egy újabb hátborzongató Resident epizódot.... kíváncsi vagyok rá.
  • NintendoGC
    #1906
    Jaja... ki ne felejtsük a sorból a Resident Evil: Code Veronica-t sem!!!! Azt is tervezem megvenni GC-re... még sajnos azzal sem játszottam de ismerőseim közül akik játszottak már vele nagyon dícsérik... sőt van egy haverom, akinek egyenesen ez a rész a kedvence...
  • DarkSector
    #1905
    Kérlek szépen ez egy vírus.
    Ami rövid időn bellül átváltoztat zombivá ha nem jársz sikerrel.
    Ez a vírus körül forog az egész téma...ez tette az élőlényeket valami idegenné....
  • NintendoGC
    #1904
    Természetesen.... Leon vérbeli Re karakter (ugye ott a Resident 2)...

    De mégis van némi "átérződés" a két játék karaktere között...
  • NintendoGC
    #1903
    Nem tudok olyan oldalt, ami a Resident részeket venné végig... helyette ajánlom figyelmedbe a következő könyvet:

    Címe:

    Resident Evil - Silent Hill Unofficial Guide

    Ezen a
    linken olvashatsz róla...
  • DarkSector
    #1902
    Nagyon kicsi a hasonloság de van benne valami!
    Mindenesetre resident előbb használta leon külsejét!
    :D
  • DarkSector
    #1901
    Silent hill-ek mint kenyér és víz...:D
    Resident Remake1 és Zero kegyetlen és asszem szebbek is mint a 4.Legalábbis ugy emlékszem mert régen játszottam.Remake azért gondolom tudod hogy nem teljessen ugyanaz mint a PS1-es rész.Grafikán kívül a történet és útvonalak meg helyszínek meg megoldások is másak itt-ott.A 2 Outbreak röviden:
    Grafik 3 és 4 rész között.Aztán 5-6 küldetés mindegyikben (sajnos)!3társ választható magad mellé! és össz 8 karakter van különböző tulajdonságokkal és történetvezetéssel.Lan-ban coop mod és ha 1 meghal akkor zombivá változva játszhat tovább!Nagyon cool de nem probáltam még!!!
    PS3 majd a resi 5-ért is megéri!Elmondások szerint a hőmérséklet is befolyásolja majd a játékmenetet.Grafika majd etalon mert egyedi ENGINE lesz hozzá!

    ÖRÖK KIRÁLY GAME A RESIDENT EVIL 2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • NintendoGC
    #1900
    jaja van némi áttétes hasonlóság a két játék 4. részei között.... érdekes.

    Az SH és a RE esetében is eltér kicsit a 4. rész az eddig megszokott részektől. Igen a RE4-en nem az a fajta Resident-feeling érezhető mint a korábbi részekben... hanem másabb, de jó ez is.

    Az SH4 esetében is más volt a hangulat kicsit.... de a 4. rész is meglehetősen beteg volt Silent Hillhez méltó mődon... vaáá
  • grebber
    #1899
    Van valami játékos oldal ami a Resident Evil részekkel foglalkozik mert érdekelne a történetük?Még egyikel sem játszottam mivel nálam nem mentek egyik se XP-n csupán ez a 4. rész.

    Mit fecskendeztek belénk és Ashleybe valaki elmondhatná már?
  • haxoror
    #1898
    Most hogy így szóba került a Silent Hill végre beugrott hogy mi volt a Resi4-ben ennyire ismerős, Leon tisztára olyan mint a faszi a Silentben :O

    Meg az egész szori nem annyira Residentes valahogy...

    Na mindegy, ettől függetlenül jó kis játék, még csak most szedtem össze az elnök lányát szal elleszek még ezzel egy ideig :)
  • NintendoGC
    #1897
    Igen... ezért fogok gamepadot venni :D
  • NintendoGC
    #1896
    Nem neked szólt!

    Az OutBreak részekhez még nem volt szerencsém egyáltalán.... A Remake valami hihetetlen (még a Zerohoz sem volt szerencsém, de hamarosan megveszem) de igazad van... a régi részek hangulatát idézték... és igen a Remake grafikája hihetetlen jó lett... pedig 2002-es játék de még sok mai játékot is lealáz grafikában. A RE4 meg azért tetszik mert újat mutat az eddig megszokottaktól... Nagyon kíváncsi leszek a RE5-re, de ha csak PS3-ra lesz akkor lehet soha nem lesz hozzá szerencsém... ugyanis azt egyáltalán nem tervezek beszerezni (tudni illik PS3-at).

    Hát igen a Silent Hill játékok... ezeknél betegebb játékokkal aligha játszottam. Én a Silent Hill film után kezdtem játszani velük... már mind a 4 részt végigtoltam (a 2. és 3. részeket nem is egyszer)...
  • DarkSector
    #1895
    Lehet de majd meglátod hogy mennyit számít az irányítás!A pontos irányítást és a gyors reakcióidőt figyelembe véve!Vedd figyelembe, hogy a nehézséggel egyetemben a zombik, szörnyek ERŐSEBBek és GYORSABBak lesznek majd!!!!És inteligenciájuk is jobb lesz.Ha a prof-ot elkezded majd akkor először azon fogsz gondolkodni hogy egyeltalán a rendőrautótol a falu bejáratáig hogyan jutsz majd el...nem hogy azután...!Hidd el kell majd hozzá kitartás.
    Ja és én nem tudok létező csalásról!Úgyhogy magadnak kell megdolgoznod a végeredményért!Nekem a HANDCANNON még igy is hiányzik a gyüjteményből!
    :(
  • DarkSector
    #1894
    Jah mindent tudok de én nem mondtam hogy only ps2-es és remélem nem nekem szólt ez a mondat. :D
    A grafika meg természetessen GC-n a legjobb bár nekem a Remake1 és 0 jobban tetszett, mert hozta a régi feelinget!!!De RESI 4-et csak a FUN-ság miatt nyomom és OutBreak file 1-2 értelmét meg csak lan-ba látom!!!
    De ha nem változtatnak jó irányban az 5-nél akkor maradok csak a Silent-nél ott legalább megvan a borzongás....!
  • Fonixxx
    #1893
    Minek ahoz analóg??Te csalás nélkül megcsináltad?
  • NintendoGC
    #1892
    Nekem is sikerült szert tennem a játékra... mindig is nagy RE rajongó voltam és nagyon örülök, hogy sikerült megszereznem PC-re a RE4-et. Bár hamarosan meglesz a RE4 GameCubera is örülök a PC-s verziónak. Legutóbb a Resident Evil Remake-el játszottam ugyancsak GC-n és hihetetlen jó volt! Az egyik legjobb része a Resident szériának!!!

    Az irányításról:
    Nekem a Silent Hill 4 PC-s változatának irányítását is meglehetősen nehéz volt megszokni... de aztán már (némi gyakorlás után) egész jól ment... mindnenesetre ez valóban nehezebb, de ez az egér patch azért könnyít rajta valamit... akkora volt a kétségbeesés az irányítás kapcsán, hogy nagyon megijedtem a véleményeket olvasva... de kipróbálás és némi játék után igazából nemértem a nagy fikarohamot ezzel kapcsolatban :D Na mindegy.

    Grafika:
    Szép is meg nem is. Kicsit a The Matrx - Path Of Neo jut róla eszmbe (bár a RE4-nek annál 100x szebb a grafikája)nekem nem a grafika számított, hanem a Mátrix élmény és hangulat... az nagyon megvolt a játékban... ugyan ez van a Resident Evil 4-el is.... bár nekem a magam módján még tetszik is a grafika. Mindenesetre kíváncsian várom az eredeti GC-s változatot. Az nagyságrendekkel veri a PC-s, de még a PS2-es RE4 grafikáját.

    Egyébként én azt tapasztaltam (ezen a fórumon is és sok más helyen is), hogy rengetegen abban a tévhitben vannak, hogy a RE4 eredetileg PS2 játék volt... holott közelsem. A RE4 akár csak a RE Remake és a Re 0 (Zero) Only GameCube játék volt eredetileg! Tisztelet a kivételnek (akik tudták ezt a tényt :D )
  • DarkSector
    #1891
    Jah PS2-ön ezért szent meggyőződésem hogy dupla analógos joy beszerválása nélkül szinte lehetetlen megcsinálni a Prf-ot!!!Itt 1 vagy 2 szer érhetnek hozzád és szinte 70%-ban késsel kell menni!
    Na?Nem rossz mi?
    :DDDD
  • Fonixxx
    #1890
    Te már ennyiszer végig vitted?Gyors vagy!!:D

    Vagy már PS2n...
  • Fonixxx
    #1889
    nézem
  • DarkSector
    #1888
    Nézd meg a linket és nézd meg hogy melyiknek milyen tulajdonsága van és majd mennyibe fog kerülni!
    #1885 :D
    Megnyugodtam mert a lézer nincs még meg!Majd Normal->Hard->Professional után!
  • Fonixxx
    #1887
    Ami most Új fegyver!:
    -Blacktail
    -Broke Butterfly
    -Riot Gun
    -Új Rifle
    -Mine Thrower--ez a lézer pityu??Mit érdemes venni?Riot shotira cseréltem a régi shotit!Uzi megmarad...
  • Fonixxx
    #1886
    Megnézem mi a neve
  • DarkSector
    #1885
    Ne ijjesztgess mert szívrohamot kapok...:D

    Itt nézd meg a nevét!
  • Fonixxx
    #1884
    Dehogy,nem csalással játszom soha!Akkor lehet nem ez az a fegyver!
  • DarkSector
    #1883
    Nekem is minden megvan csak én megszenvedtem érte!!!Egyedül a Merc. módban minden 4*-os csak!

    LOOOOL :D
  • dante3
    #1882
    Nekem van végtelen rocket launcher!
  • DarkSector
    #1881
    Te most ugye csak ugratsz!
    Nekem professional-on meg kellett szenvednem érte!
    Te meg már alapba 3-1-nél megvetted?
    Beszarok!Van hozzá csalás vagy mi?Ezekszerint neked megvan a végtelen Rocket Launcher is ugye.
    :DDD
    :O
    Mellesleg ez a legerőssebb fegyver a játékben ami eddig titkos cucc volt és egy lövésre megöl minden élőlényt és mindenen áthatol!!!!!Ezekszerint neked megvan a végtelen Rocket Launcher is ugye.
    :DDD