5443
  • NintendoGC
    #1960
    SZerintem fasza ez a játék... még nincs meg a kontrollerem de a billyentyűzetet személyre szabtam... és a mouse patch-el kombinálva nem probléma az irányítás.
  • DarkSector
    #1959
    A másikat csak lelőni tudod...
    Egyszerre mind a kettőt én is próbátam bezúzni de nekem nem ment, egyet mindig puszta kézzel kölött...
    :D
  • DarkSector
    #1958
    Szólj a haveromnak hogy törölje ki...
    :D :D :D
    Hallgasd a dragon zenéjét aztán jobban leszel mint én....lool
    :D
  • #1957
    Köszi ,már sikerült. Most utána vagyok ahol a két behemót állat támad be. Az egyiket sikeresen a lávába ejtem, de a másikkal még gondban vagyok :)
  • ffxi
    #1956
    Jah télleg...
    Elragadta a közlési vágy.
  • grebber
    #1955
    Na szép volt 120 rongyom ismét kaptam új fejlesztéseket az árusnál mondom gyorsan felfejlesztem stukkert meg shotit szépen el is fogyott azsé,akkor nézem van nagyobb tatyó de arra már nincs töke áááá fasz kivan :(
  • Seth
    #1954
    hagyd, még új itt ^^
  • ffxi
    #1953
    Ez nem chat!
    Nem tudjuk hogy itt vagy-e vagy sem és nem is érdekel.
  • DarkSector
    #1952
    Mentem majd késöbb jövök.
    :D
  • DarkSector
    #1951
    Jah raketír mindenre orvosság egyí lövésere!De sajna nincsen annyi lóvé az első menetben hogy elég legyen mindenre!Hidd el inkább szenved most minthogy majd a zombi sereggel töltényhiány miatt vagy a bossok-nál!
    PL.: az a csápos genya a kastély tetején!Vagy a kommandós barátunk 3 alakja!!!!!!!Ami átváltozva a tetőn megszül az ember ha nincs 40-50 magnum!Persze meglehet oldani mert profon is megtudtam valahogy de nem kívánok ilyet senkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    :D
  • Faki
    #1950
    Salazar (a törpe) amikor leküldi a jobb kezét, azt a fekete predátort vagy mit, hogy nyírjon ki.
    Amúgy én rányomtam egy rakétát és megdöglött ,szal nemtom hogy érdemes kinyírni :)
  • DarkSector
    #1949
    Jahh bosser az is!Az ALIEN bosser!!!
    Nagyon egyszerű a területen kb 5-6 olyan palack van amiben NITROGÉN van...
    Tépjed ki a falból, kergesd oda a szörnyet és lőjj bele ezután lefagy és lődd a legerőssebb fegyverrel, mert csak lefagyasztva sebezhető...
    Lehetőleg ne nyílegyenessen fuss.(kicsit jobbra-ballra-jobbra-....)
  • DarkSector
    #1948
    Akkor please chapterszámot...:DD
    nehogy elmeséljem a történetet...:DDD
  • Seth
    #1947
    megint nem egyről beszéltek :D
    arra a dögre gondol ami a csatornában van és a plafonról támad, hasonló farka van mint az alieneknek. Később egy szoba bezáródik,ot lejhetne megküzdeni vele és le lehet fagyasztani egy pillanatra
  • DarkSector
    #1946
    Jah te boss-nál vagy!
    Egy shotgun (vagy jobb ha spóroltá magnumot,mindketőből elég egy töltény) amikor rádmászik majd örült futás és onnan tudni hogy mikor támad fentről hogy por hullik előtte a mennyezetről.A lényeg hogy ne várd hogy magátó nyiljon az ajtó, mert TIMELIMIT van!!!Gyorsan lődd be hogy merre van 1 zöld lámpa,kb fejmagasságban amivel rácsokat majd a következő zöld lámpa meglövésével a zsilipet nyithatod! Sietni kell kegyetlenül! Mert 3 vagon van!
    Ha megvagy akkor átlendülés után megtámad! Ekkor ne kerülj hozzá közel!
    Próbáld a hordók mellé csalni és robbants...!Ha nem elég akkor van egy kar a falon a sarokban amivel csapdába zárhatod!És lődd kicsit távolabbról mert pár másodperc után azt a rácsot is át tudja vágni!!!
    Remélem most már segíthettem!
    :D
  • DarkSector
    #1945
    Rendben van hogy végigvitted.De ha besötétíted a monitort attól még pc-n sötétebb lesz, nem?
    :D
  • #1944
    Sorry, rosszul írtam. Nem a láthatatlan döggökkel van gondom. Hanem azzal a fekete szeméttel, aki a plafonról támad.
  • #1943
    THX
  • DarkSector
    #1942
    Ott nagyon figyelni kell a világító szemeire!!
    1db az első folyosón, 2db 2 medencében, 2 darab a cellák nál, 1 darab balra a cellák előtt a folyosón és 1 darab augyanitt a mennyezetten a szellőzőböl jön.(Shotgun a jó mert nehéz becélozni őket mozgás közben)
    Ezért fuss be ahol meg kell tekerni a kereket!és ott csak egy felől támadhatnak (az ajtó irányából!), itt várd be őket amíg rád akarnak támadni és utána kifelé meg ovatossan araszolgass és figyeld a környezetet mert lehet egy kicsit látni őket ahogy mozgatják a fejüket.
    Miután elérsz az előbb megtekert kerék által biztosított továbbvezető úthoz, ott már csak 2 ilyen monster van azokat meg én kikerültem és továbbfutottam a lengedező bárdokhoz!
  • Seth
    #1941
    hagyd a francba, nem kötelező kinyírni, csak ki kell húzni amíg az ajtó kinyílik
  • #1940
    Nekem nem jön össze. Ide nem 2-3 lövés kell.
    Leborítom a palackot, megy rá a cucc, belelövök vagy 3-at, másik palacknál újra, és még mindig nem pusztul meg.
  • Seth
    #1939
    köszi, engem ez nem érint,nekem akartad írni? Ps2-n végigvittem párszor
  • DarkSector
    #1938
    Miért neked tetszik ha túl könnyű egy game....?
    :D
  • DarkSector
    #1937
    Ahol zseblámpa kell ott próbálozd meg hogy visszaszeded a monioron a Brightnes-t (fényerőt)...talán ez segíthet.
    De jobban jársz ha látsz rendessen, mert úgy emlékszem hogy ez a rész a csajnál van miután kilövöd a csapdát ami fogva tartja...
    És sötétben elég gáz ott kerülgetni a lovagokat meg rájönni hogy honnan hová melyik ajtón menj....
    :D
  • #1936
    Köszi!
  • NeoMaN
    #1935
    http://www.g-portal.hu/portal/residentevil/
  • Mészy
    #1934
    shotgunnal 2-3 lövés. szerintem az a legjobb ellene.
  • Mentoloshurkaka
    #1933
    Ezt a fos porttot, a föld textúrát nem lehet megkülönböztetni a csapda textúrától, minden olyan szarszínű, beleolvad a környezetébe.
  • mucsácsó
    #1932
    jha hát igen, ezen én is lestem, de full világos van végig :D
    röhej... :D nem igaz, hogy nem tűnt fel nekik..világosban zseblacival szaladgálni..azért ez gáz már tényleg :D
  • #1931
    A csatornában vagyok, és nem bírom kinyírni azt a fekete, plafonról támadó dögöt!
    Milyen fegyerrel érdemes lőnni?
  • Faki
    #1930
    Én spec qrvára sajnálom, hogy a kedvenc játéksorozatom szanaszét van szórva. Azaz GC-n a remake-ek, ps-en 1-2 "eredeti" + pc-n a 4rész persze hangyagul portolva. Lassan 10 éves az egész sorozat és így elbaromkodni a pc portot áááááá. Ja meg persze a RE 5 megint egy 3. konzolon lesz elérhető, úgyhogy lehet vásárolgatni a konzolokat rendesen, ha valaki gyűjti a residentet.
  • Seth
    #1929
    Sötétnek kéne lennie, de a pc verzióból a sötétség mint olyan, teljesen kimaradt :D
  • Shep
    #1928
    Cserébe berakhatnál egy képet a kastélyból, de nem rendes méretűt, de kicsinyítettet.
  • Shep
    #1927
    4312 ha jól emlékszem
  • Shep
    #1926
    Na azt mondja meg nekem valaki, minek ezeknek a kastélyban zseblámpa mikor marhára nincs sötét? Valaki tegyen már be egy képet a kastélyból, hogy lássam tényleg ilyen gáz a grafika, vagy nállam van valami driver gond.
  • Zenty
    #1925
    A resi 5 tuti jóh lesz ,de még otvarul messze van 2008-2009
    Addig is wii resi ami remélhetöleg 2007 végén jön !
  • 5as
    #1924
    NEm tudja valaki hogy a galériába a 4 képet hogyan kell forgatni?:S
  • NintendoGC
    #1923
    Na én is lépek... szunya előtt még meg kell nézni a 24 c sorozat 3x07. részét, LOST 3x07, Heroes 1x14 és Stargate Atlantis 2x15!!!!

    Jó éjt!
  • NintendoGC
    #1922
    Bizony... csak sajnos nem mindenben vagyok képben... a Devil May Cry-t még egyáltalán nem láttam full nemismerem... állítólag, ha igaz az SH4: The Room sem Silent Hill játéknak indult eredetileg, de mégis az lett belőle... talán ezért is érezhető rajta kicsit az, hogy másabb mint az eddigi SH részek...
  • DarkSector
    #1921
    Jah, de álmokat kergetünk sajna.Jut eszembe megyek egyet álmodni...
    csőtök.