5443
  • geri486
    #2120
    jah, nem is mer 600 mega :DDD
  • geri486
    #2119
    Megtaláltam, húzom lefele, 500 mega :DDD
  • DarkSector
    #2118
    Tessék!Nosztalgiázz egy kicsit!
    :DDD
    Resident Evil 2 végigjátszás...
  • geri486
    #2117
    honnan lehet leszedni ?
  • DarkSector
    #2116
    jah pc-re...
  • geri486
    #2115
    vany szinkronos Silent Hill 2 ?????
  • simirizsa
    #2114
    Hát pontosabb leirás nincs mert elég rég volt az már :D
  • Gideon Wieth
    #2113
    :d igen rémlik valami... bár az a szar hogy a 2ben a csajjal voltam mert a Leonnal az elején elakadtam .. haver csinálta meg nekem máig se tudom hogyan és akkor másodszorra leonnal mentem vele...az a rész volt hogy bennt vagy a rendőrörsön-...onnan aztán nem tudatm merre kell menni... mert a csajjal ugye felvettem egy érmét be a szökőkútba aztán usgyi...
  • simirizsa
    #2112
    Hát a 2ben Leon meg Clair volt a föszereplö és ha Leonal voltál akkor találkoztál Adával nemtom menyire emlékszel ö volt az akit meglöt Wiliam (fököcsög) neje vagy leset már nemtom mind 1 wesker megmentete és most neki dolgozik ha játszotál az 1el akkor tod ki de sajna a Code:Veronikába derül ki 1 csomo minden ugyhogy nem feltétlenül kell értened :D
  • Gideon Wieth
    #2111
    hát én játszottam psen az 1-2-3al szal nekem mondhatod vágni fogom... Azt tudom hogy Leon a kettőben volt a rendőrős résznél... azt volt egy csaj a 3ban meg egy pali aki nigger volt ..:P ennyi a szereplős emlékem:D
    Leon volt a kedvenc karakterem azért emléxem rá..:-)
  • simirizsa
    #2110
    Az a chieff a falu vezetöje de a falué nem a parazitáké :D
    A csaj aki a baneron van Ada Wong a 2vel aki játszot ismerös neki egyébként most lesz majd a következö chapter végén
    Ahoz játszani és tudnotok kéne a történetet a töbi részekét h elbirjam magyarázni h ki Luis meg Ada :D
  • grebber
    #2109
    Eltudnám viselni ha a szinkronstudió ezt is megcsinálná magyarra mint a Silent Hill 2-öt!
  • Maxtreme
    #2108
    Ada
  • Gideon Wieth
    #2107
    igen nem erre gondoltam... arra a nagy melákra akit egy raktárban öltem meg...a siliftes rész útán mittomén mi a rendes neve remélem tudjátok mire gondolok..
  • Lacc
    #2106
    Nem nyírtad ki azt, aki irányítja őket, az értelmeszerűen a legvégén lesz kinyírva. A kastélyban az emberke se a nagyfőnök. Amúgy tényleg nem zombik, hanem az a parazita van bennük ami néha kijön a nyakukból mint a csirke bele ha lelövöd a fejüket.
  • Gideon Wieth
    #2105
    eddig ennyit értek am a storyból h Ashleyért mentem aztán meg is lett... A falusiak valamilyen zombi féleségek csak mégsem mert inteligensebbek és volt egy pali aki őket írűnyította aztán azt megöltem... Belém tűztek valmilyen virusféleséget és Ashleybe újfennt...
    Bemenekültünk a kastélyba ahol aztánersőebb ellenfelek jöttek és jött ez a muksó akinek Ashley kell és én holtan :P Aztán Ashleyt elraboltak... Nah körülbelül itt vagyok és ennyit is értek :D:D
  • Gideon Wieth
    #2104
    javítsatok ha nem így van :P
  • Gideon Wieth
    #2103
    Sztem a tipikus ha nagyon kellek vagyunk szereplők! Én eddig még nem láttam a csajt pedig az összes videót megnéztem... Valaki elmondaná hogy ki a Kicsi emberke a kastélyban aki a legelején dumált Leonéknak és hogy mit mondott? Mert nem értettem csak azt hogy Leon is meg Ashley is hordoz egy vírus vagy valamicsodát és hát az nem túl jó nekik...
  • grebber
    #2102
    Az a csaj már feltünt egyszer egy pillanat erejéig valami Aiden vagy mi a neve.
    Amúgy Aiden (banneres csaj) és Luis kicsodák?
  • Gideon Wieth
    #2101
    sziasztok!Hogy lehet a revolverhez töltényt szerválni ? most vok a kastélynál és most tűnt el Ashley egy forgó falban... a Banneres csajszinak még nyoma sincs... nem is lesz ??
  • Maxtreme
    #2100
    Gondolom em dx9-es vga-val rendelkezel. Anélkül meg nem fog menni.
  • DarkSector
    #2099
    Én is ismerem ez sem rosz...csak nem olyan elterjedt... :(
  • DarkSector
    #2098
    Én tudok róla...
    Meg szerintem a többiek is...
    :D
  • DarkSector
    #2097
    Még nincs...!
    :D
  • Faki
    #2096
    lödd ki a fémszíjakat
  • grebber
    #2095
    Chapter 3-4 nél vagyok amikor Ashley ott kiabál lent oda van fogva a falhoz hogy a rákba lehet hozzá lejutni hogy kitudjam szabaditani?
  • urbijoe
    #2094
    ez az ujabb mouse patch már jobb mint az elözö?
  • strebacom
    #2093
    Köszi a Black infókat!!!
    És ezt ismered, most megjelent valami új változat ???
  • SigS
    #2092
    Olvass vissza...
  • ffxi
    #2091
    Black topik!!!
  • crazyclone
    #2090
    srácok van egy kis gondom az introig minden fut meg az autos reszbol is latok valamit de utana fekete kepernyo :( mi lehet a gond pliiz help ja es ez a black ugye nincs pc-re???
  • DarkSector
    #2089
    Ugye mondom!És azok a fegyver animációk!
    Jó tényleg ez volt az uccsó mondat!
    lool game :D megyek blacktopicba....:D
  • simirizsa
    #2088
    Itt van 1 kis izelitö belöle én amyit mondok ez legjobb fps amivel valaha is játszotam :D
  • DarkSector
    #2087
    Bocsesz csak egy mondat erejéig volt.
    :D
    Az emutációról jutott eszembe...
  • gericooper
    #2086
    ne a black-ről beszéljetek, ez hogy jön ide, de lámák vagytok
  • DarkSector
    #2085
    Vannak linkek a kép is sejtet azért valamit gondolom!
    Nagyon nehéz gém, de megéri végigvinni!Grafikja eléri a most kijött Rainbow-ét!Nehéz elhinni, de piszkosul ki van dolgozva!A fegyverek meg aztán...!Nézz utána magad Google video-ban.Vagy írd be googleba simán hogy "black ps2".Vagy végső esetben EA "Electronic Arts" oldalán:
    Black hivatalos oldala
  • gericooper
    #2084
    honnan tudom leszedni a mouse patch-et??
  • dante3
    #2083
    Nm!
  • #2082
    Köszi!
  • dante3
    #2081
    akkor kell nyomni a gombot amikor a középső kör alaku fény kivillan!