5443
  • neptum
    #2160
    ott még nem tartok csak ott hogy meg akar föjtani
  • ftcfan
    #2159
    CD key: bh82220691119281
  • Hellsing47
    #2158
    közelröl pár shoti majd miután félbeszakadt lödd amivel csak tudod :D
  • Seth
    #2157
    alapértelmezés szerint a bal shift az 5, jobb shift a 6
  • neptum
    #2156
    azt a télapo utánzatot a raktárba hogy kell ki nyirni mert azt írja hogy 5+6 nyomkodom de mindig meg töglök aki meg akar fojtani
  • sagjoz
    #2155
    help me please
  • Seth
    #2154
    enyhe szarkazmust érzek a hozzászólásodban :D
  • Sephi
    #2153
    MICSODA REMEK IRANYITAS!!!!
  • sagjoz
    #2152
    Cd key?
    Előre is köszi
  • neptum
    #2151
    kösz majd neki állok ugyis mindjárt lehet
  • Seth
    #2150
    nem ^^
    (hogy ez arra vonatkozik hogy nem fog meghalni, vagy arra hogy nem,a videó rossz , nos játszad és meglátod :D )
  • neptum
    #2149
    köszi ő ugye nem fog meg halni mert láta megy videot ahol meg halt ugye az csak egy rossz video volt modja valak iazt
  • jefferson83
    #2148
    Igen. Az a tapasztalat, hogy sohasem fordítanak rá kellő hangsúlyt. Csak az irányítást megcsinálták volna egy szavam nem lenne. Profiknak talán nem lett volna lehetetlen vállalkozás, de ez van.
  • dante3
    #2147
    Lényeg,hogy megpusztult az a rondaság!:D
  • Faki
    #2146
    Nah én meg a lábán lévő 2 szemmel szórakoztam, aztán meg gránátvetővel fektettem + szúrkáltam késsel a szemét, de így is meg lett elsőre. Nade ha tudtam volna hogy lehet azzal a daruval is bohóckodni... na mind1
  • heringer
    #2145
    Már rájöttem de azért köszönöm az előbbit.
  • dante3
    #2144
    Van két kis emelvény létrával,felmész meghúzod a kart és a daru nekivág egy halom vasat,ilyenkor összerogy a boss és lemész hozzá,bele vágod a kést a szemébe!
  • heringer
    #2143
    Annál az embernél mikor szétcsap 1+3 meg 5+6 azt a számot kell nyomogatni.
  • strebacom
    #2142
    Helló, kellene egy kis help, a végén a szörnyet hogyan kell kivégezni, már vagy félórája lövöm oszt semmi??
  • DarkSector
    #2141
    Nem a konzolátiratokkal van baj, hanem azokkal akik így ki merik adni...
  • jefferson83
    #2140
    Pánikhelyzetben én összezavarodom rendesen, azt legyaknak :) Asszem akkor én is maradok a bill.-nél. Van egy 4 gombos joyom is, de a gombok funkcióit nem vagyok képes beállítani. Ki nem állhatom a konzolátiratokat !!!
  • DarkSector
    #2139
    Luis Sera.
    luis sera
  • neptum
    #2138
    engem nem zavar. az ta csávot hogy hívják akivel a 2-2 végén mészároltuk a népet ?
  • SigS
    #2137
    Azert az 1-3 6-7 kombokat kivehettek volna az atiratbol a PC-seknek...
  • neptum
    #2136
    folyamatosan nyomkod és utána meg el kell majd ugrani két kobináci körül fogja az egyikdet adni az egyik a 5+6 és az 1+3
  • DarkSector
    #2135
    Kegyetlen gyorsan kö nyomkodni a futást...
  • haxoror
    #2134
    Alapból az Entert de jobban jársz ha egyszerre minden gombot nyomsz.
  • heringer
    #2133
    Hy.Olyan kérdésem hogy amikor lelökik az elején a golyót akkor azt irja hogy nyomjam a 3-ast vagy is fussak,az nállam a ctrl de meghalok.Mit kell ott csinálni.THX
  • haxoror
    #2132
    Ne maradj lent, ahogy megjelennek a fűrészesek mássz egyel följebb és hátrálj vissza oda ahol a csaj-elrejtős-kuka-izé van, ott csak szemből támadhatnak.
  • haxoror
    #2131
    Célzásra azért annyira nem jó de jó érzés hogy az egérrel lehet (nagyjából) irányítani, jól jön ha gáz van mert a pc-s pánikhelyzetben úgy is reflexből az egeret kezdi rángatni :)
    Ja és én is inkább a billentyűzetet használom célzásra de a "ready weapon" és a "fire" az egéren van, sokkal kényelmesebb így mint faszolni csak a billentyűzettel (hülye konzolos szar polipkezűeknek :P)

    más:
    Van XL táska JEEEEE végre hurcolhatok magammal rakétát is :)
    (btw kéne XXL-es is mert megint fullon vagyok )
  • Seth
    #2130
    közelről pár sógun :D
  • neptum
    #2129
    hát én maradok a gamepadomnál azal is jó játszani most vagyok a 2-3 chapternél és lehet választani 2 út közül ha jobbra megyek talákszok azal a nagy benga dögel ha meg balra ott mindenkit le mészároltam de amint le mentem valami helyre ahonana 2 láncfürészes valami meg támat azt meg töglötem oda miylen fegyver kéne ?
  • jefferson83
    #2128
    Egyébként használható ez a kütyü? Eddig csak egy mouse joysticket próbáltam, de azzal nem jártam túl sok sikerrel.
  • ffxi
    #2127
    Alf+F4-Enter
    Nálam is lefagy, amikor az van bepipálva.
  • urbijoe
    #2126
    és mivel lép ki a játék?
    enter-el nem
  • urbijoe
    #2125

    ez mi?mert ha bepipálom lefagy az egész
  • urbijoe
    #2124
    ez a mouse patch hogy indul el?
    mert nekem mikor elinditom semmit nem csinál
  • DarkSector
    #2123
    Okci hapci...:D
  • geri486
    #2122
    köcce, regelve vok :DDD
  • DarkSector
    #2121
    Itt kéne regisztrálnod és akkor letöltheted!
    Sillent hill 2 szinkron...