5443
  • DarkSector
    #2200
    Shotival próbálj minné többet befogni.Meg gránát.Amikor meg megáll egy helyen a kocsi, akkor baloldalt gyors öld meg a kar-nál álló zombit és lőjj bele gyors a karba hogy elindulhass.Ahol meg ugrának be a zombik ott probáld meg a nagyját még ugy elintézni hogy egy lövést adsz nekik az emelvényeken és akkor lezuhannak.Ezzel csökkenteni tudod a kocsiban lévők létszámát.
  • Senkkik
    #2199
    kösz ez jól jött , pont most tartok ott hogy a csaj be van zárva és a kulcsa egy ilyennél van. Csak ez ilyen tüskés
  • DarkSector
    #2198
    Távcsövi infrával a recept, vagy ha nincs akkor addig lődd a testét (asszem mindegyik a hasában van!!) minden egyes négyzetcentiméterét amíg el nem találod véletlenszerűen az összes parazitát kb 3-4-5 db nehézség től függően.Különben regenerálodnak!És ne menj közel hozzájuk!
  • DaniX14
    #2197
    én annál a bányás résznél vok ahol a kis bányavasút félével kell menni és ugrálnak bele a sok hülye és nics elég lőszerem ez idegesít fel
  • simirizsa
    #2196
    Emberek nem véletlenül addot a game 1 ingyen rakétavetöt :D
  • Senkkik
    #2195
    akkor fagyazd többször.. van összesen asszem 4 olyan tartály amivel fagyasztani lehet.
  • DaniX14
    #2194
    próbálkozz egy rakétával meg egy shoti lövés és kampó:D:D:D:D
  • grebber
    #2193
    Na engem ami eddif legjobban felidegesített az a fekete geci a 4-2 nél a csatornában nemtudtam semmivel kinyirni 2 szer fagyasztottam 10 shoti + 25 7-es erősségű sima fegyo töltet dde semmi hatás :(
  • simirizsa
    #2192
    Én nem utálom a vakot 3 snipe a hátába és terül is a kicsike
    A regenerátoroktol kiráz a hideg meg a minigunos csávo
    de legjobban Krausert utálom
  • Senkkik
    #2191
    azok az ollóskező vakok meg most ezek a szörnyek amik így kinyújtják a kezüket és odahúznak és beleharapnak a nyakadba.. Aztán fegyver se mind1 hogy mivel lövöd őket mert pl a tmp átmegy rajta..
  • DarkSector
    #2190
    Bocsánat szenszejjj... :DDD
    De nem szabad csettelkednem senkive! :D
  • DarkSector
    #2189
    WIDESCREEN on és off!!!
    Ez alapba szélesvásznúra van optim.Ha 4:3-ba jáccó akko torz lesz egy kicsit!
  • ffxi
    #2188
    Lemaradt a "kettőspontdé".
    Mi van, depis vagy?
  • DarkSector
    #2187
    Idővel fogsz találni! :)
  • DarkSector
    #2186
    Érdekesség képpen akik a zombi kutyáka szenvednek azok próbáljanak nekik HÁTAT FORDÍTANI! :)
    Amíg nem nézel a szemükbe addig nem támadnak!Így időt nyerhetsz, hogy újratöltsed a fegyvert és ne mozgás közben keljen levadászni őket!
  • grebber
    #2185
    Szerintem ő nem erre gondolt hanem a két fekete csikra alul-felül.
    És ez engem is érdekelne hogy lehet eltüntetni?!
  • Gideon Wieth
    #2184
    a revolverbe honnan lehet töltényt szedni ?? vagy nem lehet???
  • Gideon Wieth
    #2183
    oh thanks .D:P
  • urbijoe
    #2182
  • urbijoe
    #2181
    ezzel a beállitással tök jól lehet irányitani
  • robert200611
    #2180
    teljes képernyőre
  • robert200611
    #2179
    Nekem nem lehet trljes képernyőre rakni a játékot.Valaki nem tudja mi lehet a baj
  • dante3
    #2178
    Szerintem a földből előbújósra gondol a szakadéknál! :D
  • Lacc
    #2177
    Melyik Mr. Jobb kéz? Arra részre gondolsz ahol a liftet kell lehívni és a plafonról csípked a dög? Mert én az elől csak elmenekültem :)
  • Faki
    #2176
    Engem az a szakadék feletti rekszekben rohangálós idegbeteg, nyelves görény idegesített de húbazze..
  • Seth
    #2175
    de csak ha nem adtad el a koronát előtte ;P
  • haxoror
    #2174
    Ja és olyan lootot dob hogy az RPG részben meg is térül.
  • haxoror
    #2173
    Engem a láthatatlan csótányok idegeltek fel a plafononmászkálással, a kutyák nem zavartak mert nálam shotgunlőszerből sosincs hiány :)

    Ja meg az ollókezű vakok, főleg amikor kettő jön az elég félelmetes!

    Tipp mindenkinek:
    "Mr. Jobb Kéz" 20+ shotgun shellbe és 6+ magnum lövedékbe került szal újrakezdtem a szintet, fagyasztás után egyetlen RPG elég volt hogy kipurcanjon szal itt kurva sok lőszert tudtam megtakarítani, időnként megéri elővenni a nagyágyút!
  • geri486
    #2172
    Szia! Azért nem indul el, mert vmi új direct X változat kell neki, nem elég a sima dx9c. nekem a netshow verzió van, ott a lemezképfájlban van 1 directXmappa, az abban lévő telepítőt kell futtatni, kiegészíti a DX-et, és megy is , nekem is ez volt a problem, de ez megoldotta
  • Lacc
    #2171
    Btw titeket melyik dög idegesített a legjobban? Mert nekem a szőr felállt a hátamon a zombi-kutyától, vagy mi az istennyilától. Már ordíthatnékom volt, mikor shotgun nélkül kellett azokból egyszerre többet kinyírni.
  • Lacc
    #2170
    Abba nagyon spórold a lőszert, csak vészhelyzet esetén szabad csak használni :D
  • mucsácsó
    #2169
    talán fel kéne tenni a DirectX 9.0-et :D
  • haxoror
    #2168
    jó l van örül ünk ügyes volt ál
  • haxoror
    #2167
    Szerintem az a probléma hogy nem találja a d3dx9_30.dll-t
  • simirizsa
    #2166
    Valami lehetett ösze rakás közben vagy nemtom de proszáld meg ujra rakni a gamet
    Én most mentetem el a 4-1es chapter elején és végre felvetem a kicsikémet a broken butterflyt-t :D
  • neptum
    #2165
    meg csináltam a télapos részt
  • sagjoz
    #2164
    mi lehet a probléma szerintetek????
    "az alkalmazás nem sikerült elindítani, mert d3dx9_30.dll nem található"
    Így ne idnul a játék...:-(
  • simirizsa
    #2163
    1=futás gomb 3=amivel lösz action 5+6=pisztoly tartás+kés tartás
  • neptum
    #2162
    csak lassú vok
  • Hellsing47
    #2161
    jaa :DD

    akkor #2157