5443
  • simirizsa
    #2240
    3-3 uhh nemtom nem jutt eszembe
    Az nem ajton van te :D
    Huu mindjárt keresek végig játszást mert ezek nem szoktak gondok lenni nekem
  • #2239
    Ott járok ahol a függő ketreceknél a tetőről támad a "punk" :) szörny :)
    Elég nehéz rész, jópár halált sikerült jóváírni. Inkább pihenek, aztán újra kezdem.
  • Fonixxx
    #2238
    Nem írja le senki?!
  • neptum
    #2237
    Krauserel mikor fogok találkozni először ?
  • DaniX14
    #2236
    egy recept Salazar ellen:-vegd meg a mine thrower-t(9800)és a rocket launcher-t(30,000) és bemész Salazar-hoz két mine thrower lövedéket abba a nagy fejbe aztán mutaja salazart elő venni a rakétát és nagyitani salazar fejére lő!!és kampó Salazar-nak!
  • MimaSKATE
    #2235
    nah sikerült felrakni...teccik,csak szokatlan az irányítás vki betud linkelni mause patch-et?elöre is kösz..
  • Fonixxx
    #2234
    Felét már kitudtam,csak utánna belegabajdotam azt abba hagytam:D
  • Fonixxx
    #2233
    3-3 chap!Ha jól tudom
    Ashleyvel kell menni!!Mikor kiszabadítottam
  • simirizsa
    #2232
    ajton volt kirakos ?
    játék eleje vagy vége ?
  • Fonixxx
    #2231
    Ott vagyok mikor az ajtón lévő ábrát kell kirakni ,ilen kirakón!Vki eltudja mondani ,hogya leggyorsabb?Utálom ezt a kirakós dolgot!Most kell a segítség
  • heringer
    #2230
    Köszönöm a segítségeteket majd megbróbálom legyőzni.
  • DarkSector
    #2229
    Teljességel igazad van!Amúgyis meg kell csinálni még egy hard-ot is asszem előtte!A mondat 2. része meg még igazabb. :-)
  • simirizsa
    #2228
    nem nagyon a fejét löd akkor hamarabb jön ki
  • Shep
    #2227
    Nem, ahoz hogy ráugorhass lőni kell, célszerű a fejét lőni.
  • heringer
    #2226
    Hy.Köszönöm majd megpróbálom.Csak azt nem értem nekem csak 1 szer sikerült ráugrani a fejére,meg a lőszerem is elfogy.Ha nem lövöm akkor is rá lehet ugrani vhogy.
  • Shep
    #2225
    Ez tényleg jó :)
  • Shep
    #2224
    Hú én egyenlőre örülök ha 1x végigviszem, aztán majd megltájuk a pro szintet :) Bár nállam továbbra is a 2. rész a favorit.
  • DarkSector
    #2223
    Találtam egy faxa képet a gólemrő.
    Faxa kép a gólemrő..
  • DarkSector
    #2222
    Prof-ban viszont majdnem hogy lehetetlen megcsináni mert igaz hogy legyalázza 1 Rocket, de az a gáz hogy nem egy alakja van. És ha számításba vesszük hogy egyszersem érhet hozzád! Háát... nekem asszem közel 1 nap próbálkozás után sikerült.
  • simirizsa
    #2221
    Egyet értek :D
  • DarkSector
    #2220
    Nem elijjeszteni tudod csak (ide kell a magnum ha tudsz elég lőszert hozzá), addig amíg fel nem érsz a torony tetejéhez itten át fog alakulni majd és így fogod megölni.Ugy emlékszem hogy még utána is kell vele küzdeni de asszem csak PRO. fokozaton (amikor is valami emelvények tetején kell ugrálni és 3-at túlélni)...Szerintem keményebb mint a végső boss...
  • simirizsa
    #2219
    Krauserel 3x fogsz találkozni :D
  • Shep
    #2218
    Na ezt jól leírtam gólember :) szóval gólem akart lenni.
  • Shep
    #2217
    A gólember gondolsz? Ráugrasz és nyomkodod mint az őrült azt a gombot amit kiír, ezt kb 3x kell eljátszani mire megadja magát.



    Bitang hosszú ez a game, Krauser vagy mi a neve elől csak futni kell a romok között, vagy meg lehet ölni?
  • DarkSector
    #2216
    Ha El Gigante-ra gondoltál akkor kb 4 szer kell ráugranod a fejére és a szemébe szúrnod a kést!
    El Gigante
  • heringer
    #2215
    Hy.Még a játék elején vagyok nyilván 2-1 azt a nagy embert hogy kell megölni.Mert egy szer a feje átváltozik aztán rá kell ugrani és ott késse valamit csinál.Segítsetek.THX
  • Gabe18
    #2214
    Lőni kell a szemét a szörny fejnek,aztán mikor lehanyatlik akkor előjön egy kicsit a vele egyesült Salazar,na őt kell löni.Sajnos sokat,igy én végül egy rakétavetővel oldottam meg,amit viszont nem nagyon bírt.
  • Prince of Máté
    #2213
    nekem sem
  • grebber
    #2212
    Most vagy 4-4-nél és hát egyenlőre lövésem sincs hogy kell kinyirni azt a rohardnagy monsztát felnézni is alig van időm :(
  • MimaSKATE
    #2211
    nem fogadja el:S
  • MimaSKATE
    #2210
    nagyon szépen köszönöm ;)
  • grebber
    #2209
    Alul ott a kereső CD key a kulcsszó de ha nehezedre esik : bh82220691119281
  • MimaSKATE
    #2208
    csá mindenkinek leszedtem a játékot de hol a cd key?:S vki megtudnál mondani? elöre is köszi
  • DarkSector
    #2207
    Hmm....
  • Senkkik
    #2206
    tactical vest a neve.
  • grebber
    #2205
    Nekem azt nemlehet állítani a setupba on-ra :(
  • DaniX14
    #2204
    kössz!én ps2 nyomom golyóálló mellénynek mi an ve az árusnál??
  • DarkSector
    #2203
    Akkor sok szerencsét!És türelmet mert nehéz lesz!
  • Senkkik
    #2202
    nincs pénzem ^^. Pont annyi volt ,hogy a golyóálló mellényt megvegyem
  • DarkSector
    #2201
    #2198, de itt jobbnak tartom a Rocket Launcher-t...:)