5443
  • DarkSector
    #2280
    Mész mész!Ház tetejére húzod magad a kúcsé!Ezután mész mész (híd végére)!
    Láncfűrészes néninek Ámen! Kavicsot felszedni! Templom mögé! Itten:
    344434443 és berak kavicsot embléma helyére!
    Ezután be a templomba! Mész mész! És forgat:
    Red-et 3x, Green-t 1x és Blue-t 2x!
    És MISSION COMPLETE! :)
  • zsuzsi001
    #2279
    ooooo sorrry, rosz fülre kattintottam. vki törölje...
  • zsuzsi001
    #2278
    Hi. kicsit off, de remélhetőleg ti tudtok segiteni. hiba:
    lejátszó: toshiba sd-m1612 ez és még egy vinyo van a gépben. mind a kettő master-en, külön kábelen. ütközés nincs sehol, és a kábel is 80 eres, ám nagyon lassan másol. 1.2-1.4 szeresen ami kb 1900Kb jelent, és ez iszonyat lassu:S. áttettem az ide-n másik csatira, kb 10 mp.-ig ment kb 6000-en. mi lehet a baj? nagyon fogja igy a gépet a másolás, meg k*rva lassu. kössz a válaszokat előre is.
    © angelus
  • Shep
    #2277
    #2260-ra valaki?
  • DarkSector
    #2276
    Helyes!
  • Faki
    #2275
    Hát ha csíttel akarod végigtolni, akkor inkább uninstall, mert csak az idődet rabolod a semmiért..
  • Faki
    #2274
    Akkor lehet rúgni, ha pl fejbelövöd az ellent, ekkor megtántorodik, na ilyenkor kínálja fel a gép a lehetőséget a seggberúgásra.
  • serito
    #2273
    Ja még valami:
    Lehet valahogy örökélet cheat-et aktiválni?
  • serito
    #2272
    Lenne pár kérdésem:
    Game paddal játszom és pár irányítási gondom van.
    Pl: rúgás nagyon ritkán tudom használni. Pontosan mit kell tennem, hogy rúgni tudjak? Tudom, hogy alapból a 3-as gomb az de nem ajálja fel mindíg mikor a közelembe ér az ellen. Csak akkor lehet rúgni mikor célzok vagy a kést szorongatom vagy ezek aktiválása nélköl is lehet.
    Az a helyzet, hogy bill. és egérhez vagyok szokva de ezt csak game padon lehet játszani.
  • LSC
    #2271
    sziasztok az 1.2 mouseaim-hoz tudna valaki adni egy linket? Köszi
  • DarkSector
    #2270
    Egyetértek a barátommal!
    És még annyit hozzáteszek, hogy azt a jelentéktelen KÉKSZÍNŰ GRÁNÁTot is vegyétek magatokhoz!Ez első ránézésre nem tünt hasznosnak!Majd később kiderült hogy, amikor kibújik a zombikból a parazita akkor egyből halált okoz nekik eme gránát használata!Ezzel sok töltényt meg lehet spórolni és jól jöhet a bányában a kocsikázós részhez!
    Érdekesség:
    hogy a PRL 412-es ezt a villanást is tudja!Ezért is nagyon halálos!
  • DarkSector
    #2269
    Igen azért nem használ mert:
    1 vagy megpróbálsz a talpára célozni miközben feléd sétál! Szinte lehetetlen!
    2 más pl magnummal lövöd meg a talpát, hogy összeessen, és így megpróbálhatod gyors meglőni.
    3 ami még nehezebb a rakétát akkor lödd kicsit mellé mikor közel áll a falhoz (ez az esély a legelején megadatik) és mögötte robban a racket! De ez is eléggé lehetetlennek tünik!
    Sajnos ezért mondtam hogy spórolni kell, ha mást nem akkor magnumból!
    Mert SOKKAL nehezebb mind a végbossz!!! Még ízin is!
    Sok szerencsét!
  • Maxtreme
    #2268
    Jogos! :)
  • Seth
    #2267
    A Killer 7 egy magnum, azért osztja olyan szépen a a halált :D
    Pisztolyból red9, de asszem ezt már mondtam ^^
  • Maxtreme
    #2266
    Piszolyból én a killer7-et (asszem ez a neve) kedveltem meg nagyon :D
    1 shot 1 dead :D

    De 1ébként az alap stukkert is nagyon jól fel lehet upradelni :)
  • geri486
    #2265
    Hali, lécci segítsetek, még mindig a szélesvásznú beállítással van bajom, mert a setupban hiába van kikapcsolva a szélesvászon, úgy is szélesvásznú a játék PLZ HEEEELP!!!!!!
  • #2264
    Nem tudom, hogy utolsó-e. Ott vagyok ahol felveszem az egyik tábla második darabját, aztán megjelenik Krauser, és a karja átalakul. Két torony van, és 3 perc, hogy kinyírjam.
    Sajna töltény kevés van, de raktároztam egy rakétavetőt, amit használok is egy flashgránát után, de semmi :((((
  • haxoror
    #2263
    Ne akard lelőni mert az kurva sok lőszer, amíg csak üldöz addig a legjobb módszer hogy megkéseled :D
    Amikor támad a késsel akkor támadj te is, te gyorsabb vagy szal hamarabb beviszed a vágást mint ahogy neki sikerülni, általában 2 vágás után egy ideig békén hagy.
    A legvégén amikor már a szárnyával jön na akkor lődd, a szárnya golyóálló szal lőjj a Strikerrel egyet a lábába ettől megroggyan úgyhogy rögtön lődd is fejbe, ezt ismételgesd és megpurcan egy pillanat alat, nekem másfél percem volt még amikor a kapuhoz értem.
  • haxoror
    #2262
    Ehhez még annyit hogy a magnum tárát csak akkor szabad fejleszteni amikor üres mert az upgrade után a merchant megtöltve adja vissza, a vége felé már csak így tudtam lőszert szerezni hozzá.

    A másik trükk hogy el kell adni az üres magnumot és rögtön visszavásárolni mert ilyenkor is betárazva jön vissza (persze ez nem túl költséghatékony módszer )
  • haxoror
    #2261
    Na Krauser végre megdöglött eddig e alegnehezebb Boss ő volt mert mindig elbasztam a hülye gombokat...
    Mára ennyi szerintem már a vége felé tartok majd holnap befejezem
  • Shep
    #2260
    Az another mission nevű extra gamenél, hogy tudom megszólaltatni a harangot, nem igazán tudok rájönni.
  • haxoror
    #2259
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

    Snipából az AUTOMATA KELL!!!

    Persze nem kell sokszor használni de nincs is mókásabb mint 5 méterről lövöldözni egy Regeneratorra az egylövetűvel

    Kandurex:
    TMP (az UZI) használhatatlan, kicsi sebzés és kevés lőszer szal meg se vedd!

    pisztoly:
    Red9 vagy BlackTaile, én inkább az utóbbit használom, sokkal kevesebb helyet foglal a tásjában és nagyobb a tűzsebessége és ez a gyorsaság szerintem fontosabb a közép-játékban, a végén már úgy sem fogsz pisztolyt használni...

    sörétes:
    STRIKER!!!
    Az összes többit is megéri megvenni de upgradelni nem kell őket, majd a Strikert viszont igen.

    puska:
    automata FTW!!!
    Ritkán kell majd használni de olyankor többnyire közelharcban szal itt is a sebesség a fontos, az egylövetű ugyan nagyobbat sebez DE! annyira tökmindegy mert az automata is kinyír mindenkit headshottal, bossok ellen kukkerozni meg öngyilkosság, arra ott a magnum...

    magnum:
    Broken Butterfly, DE NE VEDD MEG!
    Majd fogsz találni egyet tök ingyen

    Ha nem boldogulsz egy bossal akkor RPG powa! (Salazar jobb keze pl ilyen)

    Ja még egy, a fegyvereknél nem írja de minden fegyvernek van egy exclusive upgrade-je (kivéve a Killer7, egyedül annak nincs, sajnos) amit az ÖSSZES upgrade után lehet megvenni masszív pénzért viszont kurvajók pl
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Striker exclusiveja a 100-as tár! Figyelembe véve hogy tár upgrade után a merchant betárazva adja vissza a fegyvert ez +100 ingyen shotgun töltény!
    Az automata-sniper 0,8sec-es tűzsebességet kap exclusive-nak SOKKAL könyebb így a geci Regeneratorokat lenyomni
  • dante3
    #2258
    Gondolom az utolsó bossnál vagy ugye?
  • #2257
    Na olyat nem, hogyan kell?
  • dante3
    #2256
    Darukat használtad?
  • #2255
    Sajna lőszer épp nincs sok, és olyan fél perc van még amikor már nem tudok lőnni :(
  • simirizsa
    #2254
    Öld meg 3 perc alatt jobb nincs :D
  • #2253
    Krauser szopatja az arcom rendesen.
    3 perc kevés ahhoz, hogy kinyírjam :(
    Tippek esetleg?
  • Kandurex
    #2252
    oks, thx
  • DarkSector
    #2251
    Ok!Tiéd a döntés!De a távcsöveseket semmiképpen sem tartom jónak hogy fejlesszed.Mert ha használja az ember, akkor általában fejlövésre.Oda meg úgy is mindegy.Magnum-ra spórolj töltényt,amennyit lehet.És ha fejlesztesz akkor érdemes a tárba férő töltények számát növelni, hogy többet tudj raktározni.. :)
  • Seth
    #2250
    pisztoly legyen red9, shotgun-t ne fejleszd szerintem, bőven elég az amig nem lesz striker helyette, távcsöves-ből én végig az alapot tuningoltam,sokal erősebb lesz mint az automata,meg használni se kell olyan sűrűn. Magnumot sosem vettem,kevés hozzá a lőszer (persze biztos bikaerős), géppityu (tmp) végig nálam volt
  • Kandurex
    #2249
    hát,..ez nagyon sok fegyver, pénz meg nuku, szal :/
  • Fonixxx
    #2248
    Kössz!

    Megpróbállom...
  • DarkSector
    #2247
    Lista
  • DarkSector
    #2246
    Ez most súlyos lesz úgyhogy figyuzz!!
    Az ábra:
    123
    456
    789 ugye.Na most viszont kezd el tologatni azokat amik az első számmal jelöltem oda amelyik helyet a második szám ad!Ha gáz van szólj!
    4->5,7->4,8->7,9->8,6->9,3->6,2->3,1->2,4->1,7->4,8->7,9->8
    Sok sikert ha nem megy akkor üzenj!!! :))
  • simirizsa
    #2245
    Shotit mindenképen fejleszd többi szerintem emberenként változik meg még a pisztolyt
  • simirizsa
    #2244
    tesék remélem érted :D
  • simirizsa
    #2243
    -------------
    | 1 | 2 | 3 |
    |-----------|
    | 4 | 5 | 6 |
    |-----------|
    | 7 | 8 | 9 |
    -------------

    No.5 is an empty place, just move the selection to slide off the box like below
    4, 7, 8, 9, 6, 3, 2, 1, 4, 7, 8, 9
    Now the empty place goes to No.9. Check it again and put on the Stone Tablet
    that you got, a new door has been unlocked, take it to the last room.
  • Kandurex
    #2242
    hi, segítsetek,

    Mit érdemes fejleszteni, ami a későbbiekben is hasznos? (most járok először az árusnál)
  • Fonixxx
    #2241
    Nem ajtón van,azt mondtam ami az ajtón van ábraazt kell kirakni!
    Nem nehéz tudom mit kell csinálni,de én ezeket nem tudom kirakni,vagy csak nehezen!Ha kész 1 követ be kell tennem oda az utolsó darabot!
    Belegabajodok ugy forgatom:DD