5443
  • neptum
    #2320
    nálam van egy oylan a játékba hogy egy fekete csukjás csávó felkapja Ahlyt én meg lelővöm a csávot akor Ashly meghal ez mitől van ?
  • Antrax #2319
    De miért nem lehet egérrel irányítani?
  • grebber
    #2318
    5-3 jól beszopatott nagynehezen kivédekezem a késes részt meg tuljutok a lézeres folyoson erre ez a ketreces faszság bebugosodik ott hörög az a geci lény azt nemlátom sehol és persze nem lehet kijutni innen :(
  • DarkSector
    #2317
    Jah meg ezt nézd meg!Ez sem lett a miénk (legalábbis ilyen formában nem!).
    RESIDENT EVIL 1.5
  • haxoror
    #2316
    Na most jönne jól a nemlétező angoltudásod, 3-4 puskatölténytől fekszenek mind...
  • jemo69
    #2315
    jahh... hülye pénzéhes picsák :D nahh mind1... még próbálkozok vele hátha megszokom az irányítást... de 2007-ben egy ilyen irányítással bíró játékot kiadni...
  • DarkSector
    #2314
    Nekik nem gáz mert az embereket így is lehúzzák lóvéval ha megveszik...Akkor meg miért dolgozzanak feleslegessen...(gondolhatják ők)
  • jemo69
    #2313
    am nem is értem... miért kell nekem ilyen mouse aim-okat letölteni?! a fejlesztők nem tudták volna alapból beletenni?! kérem ez nem ps vagy xbox hogy nincsen egér... :@
  • jemo69
    #2312
    olyan fasza srác vagyok hogy felülírtam a mouse 1.2 aim-ban található setup tool-lal a játékmappában találhatót így csak egy kis ablakban indult el :D yeah(H) most rakhatom újra
  • DarkSector
    #2311
    De túl sokat sem szabad jáccani residentekkel, mer így jártok!
    LOOL :D
  • DarkSector
    #2310
    Albert Wesker a terminátor.
    Albinátor... :D
  • Shep
    #2309
    OK, megnézem.
  • DarkSector
    #2308
    Elméletileg a térkép segítségével nézz körbe minden járatba és szedj fel mindent amit találsz.Nekem nem kellett pl.kulcs hozzá hanem egy idő után visszamentem a kapuhoz és lelőttem a zombit aki a kapu előtt ált oszt kisétáltam.Az is lehet hogy a kincsesládákat kell kinyitogatni...
  • Shep
    #2307
    Ada-val hogy lehet kijutni a labirintus kerből, rohangálok körbe körbe a csuhások elől, de az egyetlen kiút zárva van, vagy valamelyiknél ott a kulcs?
  • DarkSector
    #2306
    Igaz! De ez milyen szép?:
    313070 score
  • grebber
    #2305
    Ezek a mumiák vagy mik elég kemények 1 mine thrower löveg + 4 shotitól döglenek csak meg!
  • DarkSector
    #2304
    Sajnos akkor nem tuok mit mondani...
  • macselek #2303
    Nagyon kúl játék, Ps2-n az egyik legeszebb, szeritnem.
  • robert200611
    #2302
    ha ki van kapcsolva akkor van bent a két csík
  • DarkSector
    #2301
    Elméletileg a WIDESCREEN az a két csík mert alapba 16:9-es a játék.
    Próbáld meg kikapcsolni. :)
  • robert200611
    #2300
    A képernyőről azt a két fekete csíkot nem lehet valahogy eltűntetni
  • DarkSector
    #2299
    Jah vágom mert nálam PRO szöveg van... :)))
  • DarkSector
    #2298
    Az lehet hogy 0 kihívás de gyakorlásnak megteszi :)
  • simirizsa
    #2297
    Elvileg normalba van a game alapbol mert a mentésnél azt irja nézd meg :D
  • Seth
    #2296
    Az a devil may cry 3 :D, ez szerintem nem fogja (mindegy amúgy,nem érdemes easy-be menni, nulla kihívás lenne)
  • DarkSector
    #2295
    Az easy-t akkor ajánlja fel asszem mikor sokszor elhalálozol az elején!
    Póbáljátok meg! :)
  • Seth
    #2294
    tényleg basszus ez nem is tűnt fel . Ps 2 verzióban new game után lehet választani normal és easy közt , itt meg nem ( bár nemtom már melyik verzió van meg, asszem usa )
  • geri486
    #2293
    huhh, ez jól fog jönni, lenyomom salazart késsel :)
  • dante3
    #2292
    Tudtommal nincs választási lehetőség! Normálon kezd,ha véginyomod,utána professional fokozat következik! Legalábbis nálam így történt!
  • serito
    #2291
    Megin csak köszönet! Ha ez valóban működik akkor nagyobb lelkesedéssel állok neki a game-nek.
    Még valami: Van-e lehetőség a játéknehézség állítására, mert én nem találtam? Szeretném easy szinten játszani ha van ilyen!
  • dante3
    #2290
    Háttérben futtatod és játék közben megnyomod a megfelelő gombokat,amelyik cheatet használni szeretnéd!
    F1 - Infinite Health
    Leon
    Ashley
    Ada
    F2 - Infinite Ammo
    All Weapons
    All Grenades
    F3 - Infinite Money (PTAS)
    F4 - Freeze Save Counter (#1)
    F5 - Infinite Time
    Freeze InGame Time
    Get massive Level-Time (when you need more time, go to any menues
    (Optionmenue/Inventory) and go back..
    F6 - Get massive Scores (miniGame)

    F7 - Back to Normal

  • serito
    #2289
    Úgy tűnik nagyon nem értek én ehez.
    Hogyan is működnek ezek a trénerek? Gondolom a játékon belül de az nfo csak annyit ír, csomagoljam ki és futtassam. A játékon belül fog valami extra megjelenni vagy hogyan?
  • serito
    #2288
    Köszönet!!
  • Voltan
    #2287
    Na jó, tessék.
  • Voltan
    #2286
    Mondjuk beírod Google-be, hogy "Biohazard 4 trainer Pc"
  • #2285


    Mission completed!

    Nagyon jó game volt! Igaz több volt az akció, mint az előző részekben, de bejött. Hosszú volt, kellőképpen nehéz, és izgalmas!
    Jöhetnek a plussz küldetések!
  • serito
    #2284
    A Trainer-t honnan tudnám leszedni? Amiket találtam az mind fizetős a torrenten meg nincs vagy csak én nem találom! Esetleg valaki egy linket nem tudna adni?
  • Shep
    #2283
    OK, thx :)
  • haxoror
    #2282
    Talpát?
    Elég a lábfejét akárhol eltalálni (szemből is) és összeesik.
  • Voltan
    #2281
    Cheat-ről nem tudok, trainer van.