5443
  • peppuz
    #5163
    amikor saddlar-t kell legyözni!légyszives világits fel mert én már rég voltam adával!
  • diler01
    #5162
    Sziasztok valaki segitség.Adával megyek az utolso föelenséget nem tudom mivel löjem robanofejes nyil megse kotyan neki megjelenik az aszem azt lötem ase segitett egyszer belevágtam a késtis akor se pusztult el.mivel vagy hogyan csinaljam?[#S.O.S]
  • peppuz
    #5161
    hát igen erre rájöttem mert már naon idegesitett a 4perc rohangálás elölle...mint a macska egér játék!hmmmm...mindig ish éreztem h azé valahogyan ki lehetne nyirni de mindig megölt...mielött rájöttem volnaXD
  • attila117
    #5160
    csá
    a traireleket(csíteket) hogy kell használni?
  • METESTO
    #5159
    Ott vannak a palackok azokkal lefagyasztodDDDDD,,,,aztán lövöd,,,,nemvalami nehéz ha az elugrásokat jó ütembe nyomodDDDDD,,,a játék merch.részét csináld meg mind az 5emberrel 5csillagraDDDDDaz lehet nehéz lesz egy ideigDDDDDD,,,,elsö pályáján a faluba 138000csináltam HUNKalDDDDDD
  • Seth
    #5158
    Írógépeknél és fejezetek végén
  • morphologu
    #5157
    Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy hol vagy mikor lehet menteni.
  • peppuz
    #5156
    egy ideig nekem a legnehezebb ellenség a salazar egyik csatlosa volt ott lent a csatornába!me amig nem volt chicagom addig hiába löttem csak röhögött rajta...és 4 percig menekülni elölle hát egy kicsit xar volt!:D
  • METESTO
    #5155
    Revolverrel adjál nekiDDDD,,,,,azt szereti,,csak kicsit tunningold be pálya elején a formánálDDDDDD,,,amúgy elsö végigjátszásra megha nemtudod hogy mivel löd(trükkjét)a legnehezebb ellenség a játékban
  • peppuz
    #5154
    hát pedig a lábát kell löni és akkor térdre rogy!és akkor adagoljad neki a HS-t!XD(headshot)
  • diler01
    #5153
    Ja köszönöm asegitséged.Igen ez volt a hiba.
  • diler01
    #5152
    Elakadtam azon a részen amikor a katonának átváltozik a keze és aszem 3 percem van hogy kinyirjam de nem tudom mivel hiába lövöm maga elé rakja a kezét és nem sérül amikor meg lejár az idő meghalok.Ha tudvalaki segiteni köszi.
  • METESTO
    #5151
    NO-DVD CRACK-ET HASZNÁLDddddd,,,azzal menni fog
  • diler01
    #5150
    Van egy olyan gondom ujra kelet letöltenem a játékot és telepiteni és amikor inditani akarom azt irja ki rossz lemez van ameghajtoba.Milehet a gond?1.1.0 verziot rátelepitete.
  • peppuz
    #5149
    hát jaaa! az ish egy értelmes megoldás!XD
  • peppuz
    #5148
    nézd meg hátha tényleg át van állitva...amugy mi nem sikerül??irja hogy SPRINT!na ilyenkor eszeveszetten nyomjad az Entert...amikor ki irja hogy 1+3 akkor természetesen az entert és a jobb ctrl-t nyomd le egyszerre de sietni kell mert eléggé gyorsan agyonnyom
    Ha viszont 5+6-ot irja (nem tudom hogy van-e ilyen mert azon a részen már rég voltam) akkor a bal és a jobb shiftet kell egyszerre lenyomni!de lesznek majd olyan részek mint pl Krauser elleni késpárbaj na ott aztán kell a reflex haver!!remélem tudtam segiteni ennyih!
  • METESTO
    #5147
    Amúgy leszedsz hozzá egy pár MBfájlt és azt a gombot fogja kiirni amit ténylegesen nyomni kellDDDD
  • peppuz
    #5146
    az 1es.:jobb ctrl
    az 5ös.:bal shift
    a 6os.: jobb shift

    Legalábbis nekem de lehet hogy neked át van állitva!:P
  • TitaniumRR #5145
    Azt sikerült megfejtenem, hogy a 3-as az Action gomb (default: enter)

    Az 1-es, 5-ös és 6-os gomb melyiknek felel meg?

    Az 5081-es hozzászólást figyelembe véve sem akar sikerülni a guruló szikla elől való elugrás.
  • METESTO
    #5144
    És az csak egy fos alap játék lesz amihez szedegetheted le külön a cuccokat hogy kinézzen valahogyDDDDDmocskos egy szar konzolátirat lett a modiknak hála pedig a legkomolyabb game mai napigDDDDDD
  • METESTO
    #5143
    A kereskedőnél megveheted 1milláértDDDDDD
  • Seth
    #5142
    Sehol,mert nehézségi szinteken nem megy át a megnyitott fegyver. Csak ha ugyanazt a mentést folytatod az elejéről
  • peppuz
    #5141
    vagyish hogy ha mondjuk elkezdenék egy pro-t akkor hol találnám meg a fegyot?
  • peppuz
    #5140
    Asszem megtaláltam ezt a fegyot(de ne kérdezzétek hogy hogyan mert foggalmam sincs)na és ha most kezdek egy uj game-t akkor nem tudom használni ezt a fegyvert???
  • peppuz
    #5139
    meikröl beszélsz a chicago TypeWriter-hez???
  • TitaniumRR #5138
    Gratulálok a torrenthez!
    2.000,- Ft-ért meg lehet venni az 576 kbyte shopokban és az nem fogja telefosni a gépedet hibaüzenetekkel.
  • norbi2fraktal
    #5137
    mentsd el a Savedata-filet, ha van codec pack a gépeden akkor tiltsd le málam ez volt a gond annó.....
    ha nem akkor uninstall, és tedd vissza, majd másold vissza a mentést, és onnan folytadod ahol mentettél
    Jó játékot

  • diler01
    #5136
    Ki lehet javitani anélkül,hogy uninstal és ha igen hogy?Mert ez van csak nekem vagy valahonan le kell töltenem egy masikat.Akor ha bemásolom a mentést onnan folytatja?
  • diler01
    #5135
    Ez oké.Lehet hogy sérült a játékom ahol irtam?
  • METESTO
    #5134
    Ahová telepited a játékot ott lesz egy savedata nevű file azt kell kimásolnodDDDDD
  • diler01
    #5133
    Sziasztok van egy olyan gondom,hogy megyek a motórcsonakhoz ott van a csaj megkérdezi kell e egy fuvar és nekiál tölteni a gépem de nem ad be semit csak azt irja loading.Ez a end of chapter 4-4 inen mene next chapter 5-1 ez egy sziget ahova viték eslyt.Ha tudna valaki segiteni megköszönöm.Még egy kérdés mi a neve anak a mapának ahova ment.Ha ujrakell telepiteni biztonsági mentést kell csinálni ugye? [#s.o.s]
  • METESTO
    #5132
    Tök felesleges szerintem bármilyen kód a residenthezDDDDD,,,,a legkomolyabb mikor elsőnek végigviszed hardonDDDDD,,,utána sem rossz persze mikor már fulltunningos fegyverekkel mész csak másDDDDDD(jókat lehet szórakozni),,,,ha kell adok mentést amin minden megvanDDDDD_?
  • Seth
    #5131
    az action replay max progival :) az egy külön megvásárolható cucc ps2-höz, ne akard pc-n használni XD
  • Feccho86
    #5130
    Vagyis ezekre gondolok itt: Az un. action max replay kodok. ez ok de hova???


    Extra játék megnyitása

    0XDK-QCRH-WTNP6-MHK3-ZHH9-3TM9Z

    Végtelen élet

    GE6Z-T7QQ-BEPV9-R4MU-C1T7-WUF9K

    Végtelen Ammo

    U359-REQE-JY2EZ-Y9X3-1X57-8HEBW

    Max enemies killed

    FCAN-YUV3-NYOC7-PP7Y-1UGK-UJB9K-P1RM-RMUY-FMRHK

    0 Times killed

    RYBU-WBU0-TJGMB-NRDE-63TE-ARP7T

    Végtelen Rakéta

    34FN-MFQY-P2CTB-YPUZ-RCY3-5BP1C-AWK2-WJT6-E43KR-RARC-M9G8-YY7P6
  • Feccho86
    #5129
    Hát akkor rohadt sokat értem el vele, hogy végigvittem a 2 típust!

    DE A KÓDOKAT MÉGIS HOVA KELL BEÍRNI MERT A F..M FOGJA MEGINT VÉGIGVINNI MINDET!????
  • METESTO
    #5128
    ?????
  • METESTO
    #5127
    1millába kerül a végtelen AKddddddnmetudom már milyen fokozatba kell végigvinni én már végigtoltam az összes játéklehetöségetDDDD,,,ha a merch(mikor időre megy a game)részét mind az 5karakterrel 5csillagra megcsinálod is kapsz egy elég komoly kifogyhatalna fegyvertDDDD(1lövés bárkiDDDDDmajdnem)meg ADA-val is ha végigtolod a két játéklehetőségből az egyik végén kidobja hogy aztán 300000ért tudsz neki is venni kifogyhatatlan AK-tDDDDDami nálam MP40re lett kicserélveDDDDD
  • peppuz
    #5126
    amugy nem ugyvan hogyha végig viszem normal-ba akkor kapom meg a chicago-t??mert én se látok semmi uj fegyót!
  • peppuz
    #5125
    Anyááááás!!!XD!!!Na csak azé ish átviszem proba!!XD
  • Seth
    #5124
    Egy sugárfegyvert