5443
  • Takimate
    #5203
    hoppá basszus !
    Nagyon köszi ! :DD
  • Seth
    #5202
    Nem halandzsa, rendesen, spanyolul makognak
    ITT van egy fordítás
  • Takimate
    #5201
    Az norirezvivirr volt nem ? :)))

    A falusiak között: "it trászte tím beszil! "
    A Tekogis résznél (sokkolós pisossapkások) a kopaszok meg azt mondták:
    "iésztárre-száár"
    Meg azt hogy : "Imojjámátárr"
    Ez biztos halandzsa ?
    Csak mert az amit a papok közül mond valamelyik hogy "Matado"
    az spanyolul "meggyilkolt (személy)-t" jelent.

    De nagyrészük inkább azt gondolom halandzsa.
  • Prof William
    #5200
    Én azt bírtam maikor jöttek hogy "morílezvigé, morílezvigé, morílezvigé" asszem a kopasz papok mondták ezt mindig. :)
  • TitaniumRR #5199
    Kicsit megkésve, de döszönöm a válaszotokat.

    Azóta elszakadt a cérna és vettem egy Saitek játékvezérlőt :-)

    Így sokkal jobb és a billentyűzet is túléli.
    Azóta végigvittem. Óriási hangulata van. :-) A RE5-t is végigvittem, de a 4-es rész nyomába sem érhet. Annak mérföldekkel szebb a grafikája, ennek viszont mérföldekkel jobb a hangulata.

  • peppuz
    #5198
    akár csak az IJEZVIDI!!!ezt is szokták sokszor mondani...de legalább tudom h jönnek
  • norbi2fraktal
    #5197
    Tari Róbert és a többiek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ha magyarítással játsztok, és ashley-el vagytok akkor annyi a teendő hogy előtte elmentitek, kiléptek, majd németül indotsátok a játékot, majd játsztok amig nem lehet menteni, és ismét kiképtek,akkor már lehet normálisan játszani vele megyarul és nem fog több hiba jelentkezni...
  • Takimate
    #5196
    A "zombik" halandzsázásáról esett már szó itt ?
    Pl. én eléggé szétröhögtem magam azon, ahogy a 4. chapter elején a piros sapkás csávó sokkolóval a kezében rámüvölti hogy: "TEKOGI"
    De még sorolhatnám...
    A falusiak is mondtak cifrákat ! "Kohedlo"
    Meg mit össze sutyorogtak a papok is ! "szőröm..szőröm..." :))
  • The Protector
    #5195
    magyarítással nyomod?ha igen akkor az a baj.
  • Tari Róbert
    #5194
    Pls help nekem nincsen a gépen vagy én nem talállom a save map most akkor egy fagyás utáni mentést hova tegyek???
  • Tari Róbert
    #5193
    sziasztok nekem az lenne gondom hogy mikor ashly vel megyek elösször kifagy mit tegyek vagy szeretnék kérni egy mentést ami ezen tul van köszönöm
  • peppuz
    #5192
    de várjál!!!:O

    TE nem is jól mondod..."1+3 tehát bal jobb shift vagy 5+6 enter jobb ctrl"

    Pont forditva mondod...az 1+3 a jobb ctrl és Enter egyszerre az 5+6 a jobb és bal shift egyszerre...
  • peppuz
    #5191
    hát igen lehet h te vagy egy kicsit lassu!de az is lehet hogy nem egyszerre nyomod a 2-t!:/
  • Tari Róbert
    #5190
    Szia mindenki én pc-n nyomom és én is a nagy urral kerültem össze abban a viskoban és ha irja hogy 1+3 tehát bal jobb shift vagy 5+6 enter jobb ctrl akkor is ki töri a nyakam mi a teendö vagy lassú lennék ? köszönöm
  • peppuz
    #5189
    sztem az én technikám se rossz...én ugy nyomom hogy egérrel célzok meg lövök de viszont a billentyüzettel irányitom a lövést.Persze ha közel van egy köcsög zömbi akkor egyböl egérrel tüzelek
  • METESTO
    #5188
    Játsszál szerintem még vele pár órát,,,,,,,joy-al szerintem kurva jó irányítani,de én billel tolom a legjobbanDDDDDDDegérrel meg nagyonratyi szerintemDDDDD
  • kotivok
    #5187
    hali
    tud vki vmilyen tippet adni a célzáshoz mert 10 golyóból 5 biztos mellémegy, pedig gamepadet használok és az egérrel se vmi jó célozni
  • Seth
    #5186
    Ugyanabból a mentésből kezdtél újat,amit a stáblista végén elmentettél?? Ha nem töltötted be akkor nem lesz meg semmi extra new game-nél. Az árusnál kell lennie a cuccoknak
  • Feccho86
    #5185
    Egyébként Chicago Typewritert meg páncéltörőt sehol sem találom pedig elvileg mikor végigvittem a játékot leonnal kíira a páncéltörőt hogy hozzájuthatok, majd mikor adával akkor pedig a chicagot, de sehol semmi!
  • Feccho86
    #5184
    Saddlart lődd mint állat és egyszer majd elmegy! Én belelőttem vagy 20 nyilat, meg 150 uzit, 15 sörétest , sőt még gránátokat is dobtam rá. Egyébként az uzi nem igazán bírja!
  • Balazs15
    #5183
    kösz
  • peppuz
    #5182
    az 1es.:jobb ctrl
    a 3as.:Enter
    az 5ös.:bal shift
    a 6os.: jobb shift

    ha erre gondolsz
  • peppuz
    #5181
    levan irva a C:\Program Files\CAPCOM\resident evil 4\setup tool-ba h meik gomb meik!
  • METESTO
    #5180
    "RISE OF THE DARKNESS"nevü mod ha megvan valakinek megköszönném ha feltöltené valahováDDDDDDamilyen linkeket tudok azok már halottak,,,,
  • attila117
    #5179
    hello
    nem tudja vki hogy honan lehet letölteni az öszes grafika javitó fájlt? mert én csak a resi4.uw.hu-t tudom de ott meg nem lehet letölteni mindet! vki tudna segiteni légyszives
    köszi csá
  • Balazs15
    #5178
    jah és bocs..egy utolso kérés..le tudnád irni hogy melyik gomb (gamepad/ps2) melyik billenytüre felel meg..mert amikor a kö tömb elöl kell menekülni fingom sincs hogy mit kéne nyomnom
  • Balazs15
    #5177
    oks köszi a végén megtaláltam....tudnál egy optimális értéket mennyire állitsam be?
  • Balazs15
    #5176
    hát nemtom nekem vmi Resident Evil 4 europai kiadás féle verziom van annyit tudok rola hogy Tartalmazza a legujjabb Resident Evil 4 PC v1.1.0 pachot is és egérpachot fény és árnyékok feljavitva fagyások kijavitva...
  • peppuz
    #5175
    hát nekem Biohazard 4 Mouse Aim van és én amikor rákattintok ott tudom beállitani az érzékenységet!
  • Balazs15
    #5174
    császtok az egér érzékenységén lehet valahogy állitani???mert nem találtam..igy nagyoon zavaró:S
  • gecsus
    #5173
    ?
  • gecsus
    #5172
    Az miért van?
  • gecsus
    #5171
    Köszi szépen! Én a cheatlandba néztem kodot ott láttam! Meg még annyi hogy felteszem a magyarositást és nem Magyar!
  • Seth
    #5170
    Nincs semmiféle beírható kód, az csak ps2-re van action replayhez
  • peppuz
    #5169
    Nem tudok rola h lenne hozzá kód de majd utána nézek!
  • gecsus
    #5168
    ?
  • gecsus
    #5167
    Hali azt szeretném megkérdezni hogy a Cheatot hova kell beirni mert a Cheatland azt nem irja (már végig vitem egyszer kod nélkül)lécci ha valaki tud segitsen?
  • METESTO
    #5166
    Nincs trükkje,,,,,lőnikell aztán elöbb utobb megdöglikDDDDDD,,,,,legalábbis nememlékszem rá hogy nagyon trükköztem volna
  • dezsolti78
    #5165
    Sziasztok!
    Kéne egy kis segítség emberek! Pontosabban mentés kéne az 5.chapter elejéről. Pontosabban a késes párbaj előtt voltam.
    Megköszönném, ha valaki elküldene egy mentést.
  • diler01
    #5164
    Igen amikor a Saddlar nagyurat kell megölni azt nem tudom,hogy csináljam?