5443
  • DaniX14
    #2360
    hogy az istenbe van enny lóvé?én is ps2-őn nyomom de nekem mindig kevés:D:?
  • Drephis
    #2359
    tudjátok vanak olyan introk ahol gyorsan kell megnyomni a gombot vagy meghalsz. na ezt jól megmondtam... szal az érdekel hogy van e ilyen video amibe megmutatják mivan ha elcseszed/vagy sikerül. remélem értitek mire gondolok
  • ffxi
    #2358
    Eltévsztetted a ház számot!! Itt a konzolos topik.
  • Gabe18
    #2357
    Az alaptörténetet én is befejeztem.A játék szuper volt,a portolás gyenge,de legalább lett pc-re.
  • serito
    #2356
    A bal szélén mi az kék "izé" ? Sugárfegyver a StarWars-ból?
  • serito
    #2355
    Közben rájöttem megvan már megy a hentelés éppen most volt az első upgrades fegyvervásár, mondanom sem kell felvásároltam az egész készletet! A shotgun-tól robbannak a fejek!!
  • Lacc
    #2354
    Hát az meg mi az isten?
  • Fonixxx
    #2353
    A kis csaló!!
  • DarkSector
    #2352
    Ez a fan.-ság!:
  • Voltan
    #2351
    Akkor szedd le a másikat...
  • serito
    #2350
    A trainer 1 használatát megosztaná velem valaki? Az nfo azt írja bontsam ki és futtassam. Megtettem mindezt a játék alatt de az F1, F2 ...stb lenyomására sem történik semmi. Mit kellene tennem?
  • Seth
    #2349
    Csatlakoztam a sötét oldalhoz

  • Petter Szajmon
    #2348
    Valaki tudna valami leirást adni a PC-s irányitásrol mert nem értem vagy valami oldalt
  • simirizsa
    #2347
    Az ucso bosshoz elég 1-2 spray meg 1-2 piros+zöld növény de töltény az nem árt :D
  • Dark Messiah
    #2346
    ha tud vlaki akkor mondja már meg h hol lehet leszedni az egeres cuccot a Resident 4-hez! köszönném előre is!
  • DaniX14
    #2345
    jah király ! nagy re fan vagy akkor:D:D
  • #2344
    Én negyed ennyivel indultam neki a főboss-nak :)
  • DarkSector
    #2343
    Végre kész a nick kép...
  • neptum
    #2342
    végre nincs velem Ashlay
  • DarkSector
    #2341
    Elismerésem! Állj neki profon is mert megéri...
  • DarkSector
    #2340
    Persze hogy spórolt, mert úgy többet is össze lehetne szedni csak nincs annyi hely a játékban hogy mindent meg tudjál tartani...
    Ha késsel is meg lehet őket ölni akkor minek ide töltényt pazarolni...
    Még profon is összelehet szedni ennyit...Na jó talán a shoti tunningot kivéve, mert ott kevés a zseton...
  • DaniX14
    #2339
    nem hinném sztem csak gyüjtögetett!!
  • Shep
    #2338
    Na ADA is befejezve, állati jó kis game ez, kár hogy a graf ennyire el lett szúrva, és ez leginkább a kastélyban szembetűnő, de a hangulat az verhetetlen Residentes :)
  • simirizsa
    #2337
    Nekem kiscsaj még csak az el giganténél volt utba mert 1x öt kapta el
    azon kivül nem nagyon volt vele bajom :D
  • Prince of Máté
    #2336
    bazz ez csít nélkül??
  • haxoror
    #2335
    btw végre végigvittem, ez a kép a végső geci előtt készült bár nem látszik rajta de az életem már maximumon volt és van elég sárga gaz hogy Ashley is maxon legyen!
    STRIKER POWAAAA!!!
  • haxoror
    #2334
    Az a vicc hogy akkor nincs útban amikor hagyod hogy kövessen mert ilyenkor ha célzol akkor rátapad a hátadra szal biztos hogy nem fogod eltalálni és a genyák sem találhatják el mert a te takarásodban van.
  • haxoror
    #2333
    A pisztoly :D

    Egyszer bokán lövöd aztán rárohansz és a szokásos "kick" helyett "suplex"-et fog írni a játék ami többnyire azonnal megöli a szektást.
  • haxoror
    #2332
    Az nem bug, a ketrecben NEM tudod kinyírni, a zöld lámpákat kell mindig szétlőni hogy hozzáférj az ajtónyitó gombokhoz, néhány zöld lámpa eléggé el van rejtve.
  • DarkSector
    #2331
    Bármi amivel fejbe tudod őket lőni, de ha van shoti (vagy gránát) akkor azt használd mert úgyis csoportossan támadnak!
  • neptum
    #2330
    a szektások ellen miylen fegyver jó ?
  • DarkSector
    #2329
    Jah az autóknál is alkalmazhatnák ezt a technológiát!
  • Seth
    #2328
    csak betartja a követési távolságot
  • Hellsing47
    #2327
    hát énmár akkor ott hagytam volna legszivesebben =/
    iszonyat idegesitö amikor én még eltudok pont menni vmi támadás elöl az meg csak akkor indul el ha már megtettem kb. másfél métert =/
  • DarkSector
    #2326
    Háát sokszó útba lesz még...
    Nálam például sok kósza töltényt kapott már be...
    Vagy várd meg amíg legugol mikor felé célzol vagy hagyd egy biztonságos ponton. Add ki neki hogy "Stay Here" vagy micsoda és addig nem fog Leon seggében lenni! Azzal a gombbal lehet parancsóni neki amivel az elején be lehetett kűdeni a szemetelkontínerbé...Sok szerencsét! :)
  • #2325
    Spoiler!


    Szerencsére még eltünik majd :)
  • #2324
    Spoiler!


    Szerencsére még eltünik majd :)
  • Voltan
    #2323
    Én most vagyok a kastélyban, hazavágtam az első olyan vak pengés mutánst. Ashleyt egyébként innentől már végig pesztrálni kell? Mer elég idegesítő...
  • DarkSector
    #2322
    Az azért lehet, mert véletlen Ashley-t találod el vagy bugos a cucc...De arra is vigyázni kell, hogy ha egy helységben vagy akkor ne tudjon vele kimenni az ajtón mert akkor GAME OVER.
  • Voltan
    #2321
    Talán ne rakétavetővel lődd :DD