5443
  • csikolokia
    #2400
    Heló! Én ott akadtam el, mikro 5 képpel kell zsonglörködni! mitt kell csinálni a képekkel(Festméynekkel)? Előre is kössz!
  • Fonixxx
    #2399
    Azt megtaláltam,infra lámpa!:)Melyik puskára jó??Uzi meg Striker van nálam.Érdemes venni hozzá puskát?Mennyi ilyen lesz még,mert már ott vok mikor Ashleyt kell kiszabadítanom a rácsos ajtónál,nincs még kártyám és most egy olyan jön ami ilyen tüskéket is kiereszt magából!Épp ott tartok!Sok van még hátra,mert akkor veszek,ha érdemes ezek ellen!
  • Drephis
    #2398
    az nem az amikor az a "regenerálós" szörny jön? azt nagyon utálom
  • dante3
    #2397
    Ja,ott van egy üveges vitrinben,ha jól emlékszem!
  • DarkSector
    #2396
    5-1-es résznél találod az infratávcsövet!Asszem mikor átírod azt a (freeze) kártyát.
  • Gabe18
    #2395
    Puskához megkeresed a spéci távcsövet,az megmutatja hol vannak a testükön a paraziták,azzal kilövöd azokat,utánna már nem olyan ellenálló...
  • ffxi
    #2394
    gideo+dante: THX!!!
    gideon verziója jobban tecett, nincs benne spoiler. De attól függetlenül dante-ét használom, mert bosszantotta a lelkemet ez a szar. Legközelebb majd úgy kérdezem akkor. Még1x THX.
  • Fonixxx
    #2393
    Kutatóbázison vagyok!Kinek mi a tippje,ami leghatásossabb a Regenerátorok ellen vagy mi fene az!!??:)
    Shotibol 5 lövés kell!Uziból még több:)Tippet várok...kössz
  • Gideon Wieth
    #2392
    igen így is mondhattam volna ... de én szeretem magamtól megcsinálni... azért nem írtam le mi a sorrend---
  • dante3
    #2391
    3-3-3-4-4-4-3
  • Gideon Wieth
    #2390
    a temetőben ha jobban megnézed a sírokat akkor látod rajta ezeket a jeleket... MInden jelet ki kell világitattnod amit a síroknál találsz... De csak azt... És akkor kapsz egy gyémántot :)
  • ffxi
    #2389
    Hátha így ismerősebb vkinek?
  • DarkSector
    #2388
    Így nem csodálom ha nem tudod kirakni ember.Ezt nem hiszem el, ennyire bugos lenne a gém???
  • DarkSector
    #2387
    Én inkább 1 gémpadot használok el mint 3-4 billentyűzetet...
    Meg könnyebben is kezelhető a játék...
  • ffxi
    #2386
    NEED HELP!!!
  • Hellsing47
    #2385
    akkor itt most a fele társaságot lepuhányoztad :)
  • haxoror
    #2384
    Mit tud egy gamepad amit a billentyű + egér nem tud?
    Gamepadot csak a puhányok használnak...
  • grebber
    #2383
    Na fasza 5-4-en az a kapcsolgatós ajtónyitos rész elfogyasztotta szinte minden lőszerem.
    Ez a vége előtt kurvára nem jó :( Nemtom mi lesz így de nemjósólok semmi jót magamnak :( Rákért nem lehet lőszert is venni.

    Az időre menős résznél szépen elkurtam vagy 20 életet mire rájöttem hogy sniperrel szinte gyerekjáték megölni a tetves parasztját.
  • DarkSector
    #2382
    Legközelebb köce valakinek, vagy mindenkinek. Oka?
  • geri486
    #2381
    köcce télleg :-D
  • DarkSector
    #2380
  • serito
    #2379
    Ebböl gyorsan kirúgás lesz!!! Jóhogynem árulod is feltört játékokat. Hidd el aki ezeket keresi az meg is talalája amódját!
  • Seth
    #2378
    viszlát, majd ne regelj újra
  • DWO
    #2377
    http://gameslap.dtsh.hu <<< 1118 Darab Pcs játék Szinte ingyen Gyere ugyan nézz fel !
  • serito
    #2376
    Ez tényleg nagyon komoly! srác kb 13-14 éves és egész nap csak ezzel nyomja!
  • DarkSector
    #2375
    Vegyél egy gamepad-ot! És te is képes leszel rá! :)
  • haxoror
    #2374
    SPOILER!!!

    késmánia! bazzeg ez a gyerek nagyon tud
  • haxoror
    #2373
    Ahogy beléptél tőled nézve a jobboldalon van.
  • geri486
    #2372
    mindkét helyszínt végignéztem, sehol semmi
  • haxoror
    #2371
    A fagyasztós kamrában lehet újraprogramozni abban a szobában asszem ahol a thermal scope is van.
  • Seth
    #2370
    ott van az a ketyere ahol az első regenerátor is megjelenik
  • geri486
    #2369
    Hali, elakadtam a kutatóbázison, ott vok hogy a kódkártyát kell újraprogramozni, csak nem találom mivel (a ps2-ből emlékszem hogy így kell) bejártam az egész bázist, de nem találom azt a kütyüt, plz help !
  • DarkSector
    #2368
    Mindenképpen jó ötletek vannak a videókban csak barátkozz meg a gombnyomogatásokkal.Krauser-t meg gyanítom, hogy easy fokon gyűrte le ami elméletileg pc-n hard-on dupla ennyi szurka-móka.DE NEKEM TETSZIK ÉS KI IS PRÓBÁLOM.
  • DarkSector
    #2367
    Jah úgy hogy negyedszerre kezdtem el PRO-n.Mert ha végigviszed akkor megmarad mindened és kezdheted újból a mentésről (persze ha a végén elmentetted).
  • DarkSector
    #2366
    Egyel lentebben...
  • DarkSector
    #2365
    PRL 412...
  • DarkSector
    #2364
    Tudom de a gombokat meg a silány grafikát leszámítva semmiben nem különbözik!Ja asszem a GC-sben nincsenek Separate ways meg ilyesmik...
  • DarkSector
    #2363
    Próbálj meg ps2re csalni (azé raktam ps2-es képemet)!Énnekem még a mentéseim is megvannak...
    Ha nem hiszed el, hogy ez nem igaz akkor kérdezd meg Fuck-ot...
  • haxoror
    #2362
    SPOILER!!!

    Krauser lezúzása csak késsel!
  • Seth
    #2361
    A játék könyvtárában a movies mappában van az összes. Van egy két gyönyörűséges meghalás jelenet :D