5443
  • kis kocka
    #2440
    meg hogy lehet grafot állítani???
  • kis kocka
    #2439
    bocs hogy kérdem de nálam valami fúrcsa mód nem tudom átállítani a billentyűket és így nem igazán vágom a dolgokat
    ha vkinek volt ilyen vagy tud segíteni akkor pls
  • Seth
    #2438
    5-4 + final, még azért van hátra 1-2 óra ^^
  • neptum
    #2437
    most vok a 4-3-nál
  • haxoror
    #2436
    de lehet.
  • Crash88
    #2435
    pls #2430 , nem lehet vhogy egérrel célozni ? help
  • dante3
    #2434
    5/3 ha jól emlékszem és utána final chapter jön!
  • neptum
    #2433
    4-1 chapteren vagyés és az lene a kérdésem hogy még sok van e hátra gondolom igen és egyedül vagyok jeeeee
  • grebber
    #2432
    Legegyszerűbben veszel egy gamepadot vagy rágyúrsz a billes irányításra!
  • GUBA80
    #2431
    na hali. hogy lehet full 100 százalékra megcsinálni a pályákat?
  • Crash88
    #2430
    Sziasztok !
    Kérnék egy kis helpet , ugyanis megvan a game , felraktam meg minden naon bejön , csak ez az irányitás vmi borzaszto billentyűzeten :S nemtom megszoknise ,sajna gamepad nincsen , pedig azon lenne az igazi és marha egyszerü.A játékot elvittem az elsö nagy faluig , de sokszor nemtuttam tovabbjutni az iranyitas miatt , ezért letöröltem , de vmi belül nem hagy nyugodni :D szal légyszives , irjátok már le nekem h s mint lehetne megoldani ezt a problémát . Elöre is Köszönöm.
  • grebber
    #2429
    Lehet törekedni 100% -os Hit-re :D
  • haxoror
    #2428
    Ehh ezzel a végtelen géppisztollyal nem fun a játék :(
  • Voltan
    #2427
    :D
  • neptum
    #2426
    a francba vissza kaptam Ashleyt :(
  • DarkSector
    #2425
    Complete the Professional mode!
  • #2424
    Találtokban igen jó voltál.
    Nekem ez jött ki elsőre:
  • geri486
    #2423
    hali, a lézerágyút hogy lehet unlockolni ?
  • Shep
    #2422
    Az nem UZI, hanem TMP (tactical machine pistol) NEM UZI!!!!!!!!!!!
  • DarkSector
    #2421
    Ez elég jó eredmény első nekifutásra!Főleg a 79%!!!
  • grebber
    #2420


    Na végeztem! Nem valami jó de elsőre elmegy!
  • DarkSector
    #2419
    Grafikai sorrend 1.GC->2.PS2->3.PC.....
  • Drephis
    #2418
    én uzival jól jártam. jó fegyver de azért nem árt ha van távcsüves
  • joubi
    #2417
    lenne nehany kerdesem a trainert ha futtatod hogy lehet elöcsalni a minigameseket?nyomogatom az f6-ot de semmi.jah es a csajon alapbol nincs pancel?mert valami olyasmirol hallotam.sztetek erdemes megvenni az uzi-t?es eladjam-e a tavcsoves csipamat...egyebkent annal a resznel tartok amikor kiszabaditom ashley-t a templombol szal meg jo sok van hatra:)elore is koszi!
  • GUBA80
    #2416
    szevasztok. most végeztem a mercanariessel,és megkaptam a hancdannont. nagyon bika. amugy nem tudjátok hogy miért hiányzik két video a move galeriböl,mert kettönél azt irja hogy no data.
  • simirizsa
    #2415
    Melyik játéknak ? :D
    Ps2 szebb :D
  • Drephis
    #2414
    amúgy van grafikai különbség a pc és a ps2-s verzió között?
  • DarkSector
    #2413
    Így elviselhető...->>
  • DarkSector
    #2412
    Nem azé mondtam hogy baleknak érezd magad.
  • simirizsa
    #2411
    Ismerös játék elég nehéz néha :D
  • Fonixxx
    #2410
    Tudom,ohgy a testében,annyira balek nem vok:DCsak kivi voltam ki mivel nyírta őket...
  • DarkSector
    #2409
    Igazad van! Holnap megyek jáccani a munkahelyemre!Biztos ismeritek a játékot!Az a címe hogy Rohadt Valóságosságosság....
  • Hellsing47
    #2408
    van olyan játék :)
    csak nem resident evil-ben :DD
  • DarkSector
    #2407
    Semmi baj!De úgy is frankó lenne ha Ashley-ben lenne a kulcs oszt őt kéne szétszabdalni!Télleg kitalálhatnának olyan resident evilt amiben egy zombiva kő menni és nyírbáni a topa embereket...
    Jobb lenne egy élő ember belét kiforgatni (mármint játékban nézve élő emberét, nem pl. a főnőkömre gondoltam ) mint egy olyanét akinek már amúgy is kinn van....
  • Hellsing47
    #2406
    semmi..bocsi :)
    félre értelmeztem
  • DarkSector
    #2405
    Talán nem jól mondtam???
    Te például hol találtad a kulcsot???
  • Hellsing47
    #2404
    .
  • DarkSector
    #2403
    Ha nem boldogulsz a tüskéssel akkor vedd meg a SEMI-AUTO RIFLE-t és ha csak a r.-okat és a géppuskásokat szeded le akkor kb.20db töltény kell tehát nem érdemes fejlesztened.Töltényt meg találsz elszórva erre a célra bőven...
  • DarkSector
    #2402
    Nem fontos venned hozzá puskát (én a SEMI-AUTO RIFLE-t használtam az infrához) ha vaktában eltalálod a testében a parazitákat.VAGY oda csalogatod a robbanó hordók/palackokhoz őket!Ashley-hez meg a testében van a kulcs, tehát meg kell ölnöd és már mehetsz is vissza a kulccsal a zárt ajtóhoz...Ebből a szörnyből kb még 2-3db lesz, de távcsövi jó lehet még később a géppuska állások (3db) mögül leszedni a zombikat!
  • geri486
    #2401
    1 2 3 4 ezekben a sorrendben nyomd meg a számokat :-)