5443
  • Drephis
    #2480
    kösz a movie mappába megnéztem mit történik ha elcseszem. durvák a videók :D
  • DarkSector
    #2479
    Egy érdekesség, annak aki kérdezgetett eddig a játékok között lévő különbségekről!
    A különbség megfigyelhető egy konzol beszerzése nélkül, mert játék közben a pc-s része látszódik, a videókban meg megfigyelhetők a konzolokat illető technikai adotságok.
    Szerintem nincs is akkora nagy gázság ha azt figyelembe vesszük hogy 1024-ben (vagy nagyobb felb.-ban) fut pc-n...
    Nem?
  • DarkSector
    #2478
    Jah!Pusztakézze kő szanaszét kapni a retkes zombikat!
  • DarkSector
    #2477
    Gyosan írtam....Elnézést a helyesírási problémákért...
    De gondolom érted hogy mire gondoltam...
  • haxoror
    #2476
    Azt meg tudom tenni Thompson nélkül is
  • haxoror
    #2475
    Látom a helyesírás mellett a szövegértelmezéssel is gondjaid vannak...
  • DarkSector
    #2474
    Ez az itt a lényeg barátom!
    A bosszúról van szó, mert elméletileg a kihívás az már meg volt hogy megszerezte az ember a fegyvert!!!
  • DarkSector
    #2473
    Én ezzel értek egyet amit én is úgy olvastam.:
    "Ha ingyen játszhatsz egy játékkal, akkor ne nézd hogy milyen..."

    Én is jáccok pc-vel, de haggyuk a SZAROS KONZOLOKAT, mert tudnak azok csak ne a 5 évvel ezelőtti szintet vedd figyelembe!
    Ráadásul nem lehet szar egy konzol ha régi és jobban fut rajta egy játék mint a te gépeden.
    Legyél dühös inkább azokra akik lebutították és így kiadták, mert azok a .......!
    OKSY?
  • Seth
    #2472
    Nem is az a lényege, hanem hogy porbaalázd az egész bagázst. Just for fun ^^
  • haxoror
    #2471
    Ez hülyeség.
    Semmi kihívás nincs a Thompson-nal hentelésben.
  • DarkSector
    #2470
    Bocsesz de attól függetlenül hogy ez egy videó, majd az ingame részeknél is fog ennyit tudni a PS3 mire kijön a játék!
  • DarkSector
    #2469
    nNem hát ha csalással szerzed meg, de ha megszenved érte az ember akkor már jó!
  • NintendoGC
    #2468
    Én bill + egér patch-el nyomom és kiválóan megy így
  • EvilRicky
    #2467
    Tök mind1...a lényeg az,hogy egy darabig nem lesz. Addig marad a 4...
    Nem de?
  • Seth
    #2466
    és ki írta hogy te bármit is rosszul mondtál? ^^ csak említettem, hogy nincs benne ingame, szóval még semmit se lehet tudni magáról a játékról
  • EvilRicky
    #2465
    Írtam,hogy trailer...ingame még nincs,hisz a játék szinte sehol se tart a fejlesztésben (elvileg,de lehet én tudom rosszul!)
  • ffxi
    #2464
    Ki jácik bill+egér rajtam kívül?
  • Seth
    #2463
    Kár hogy egész pontosan 0 másodperc az ingame
  • EvilRicky
    #2462
    Bocs...elvileg szalagon van,de mikor dobják ki,az.......
  • EvilRicky
    #2461
    Ha már mindenki be van indulva,hogy 5 így 5 úgy akkor csak annyi,hogy van 5-ös trailer fent a neten! Igaz nem valami nagy....biohazard 5
  • Drephis
    #2460
    egy ingame videó jó lenne az 5-ből aért
  • Shep
    #2459
    Azt se tudja, hogy kijött, csak látta, hogy felül a topic aztán valamiféle belső késztetés folytán beírt ide, hagy nőjjön a hozzászólásainak a száma, mellesleg lesz az 5 PC-re ha minden igaz.
  • Drephis
    #2458
  • Gabe18
    #2457
    Ha szerinted a 4 se jött ki pc-re akkor most mivel játszol?
  • Dark Messiah
    #2456
    Habár ha már a 4 se jött ki pc-re akkor valószinű ez se fog...vagy tévedek??
  • Dark Messiah
    #2455
    Az 5 nem fog kijönni pc-re?
    Mert naon belémhozta most a 4 a Zombi gyilkolászást
  • Shep
    #2454
    Hát max akkor újra végigtoljuk a végleges verziót úgyis mindjárt itt van feb 22.
  • r4pt0r
    #2453
    Eső az van. :P
  • serito
    #2452
    Ha ez igaz, akkor ez bizony nem a végleges verzió. Az valóban elgondolkodtató, hogy a mai game-k mellett kidobnak egy olyat ( mégha consol átirat is) amiben nincsenek a ami igényeknek megfelelő efktek.
    (shader 3.0, HDR, fényefektek...stb). A játékban simán szurkület létezik, semmi köd semmi eső se fények, de hát ezt ti is látjátok.
    Én is osztom a vélemény miszerint lesz még a game-nek egy befejezett verziója is, vagy ha nem akkor a fejlesztők és az EA nagyot hibáztak!
  • DaniX14
    #2451
    Hellotok!
    Ti hogy öltétek meg 5-3-nál a azta dagadt férget én egy rakétát eresztek bele de él és virul a féregje?:D
  • haxoror
    #2450
    Azért ezt ne kapkodd el, a Pc TÖBBET tud mint a szaros konzolok szal semmi értelme a butításnak.

    Ezt GameSpot fórumon írta egy srác és én egyetértek vele.

    "As many, I also don't think so, that this version would be the final.
    #1. It's using only 4,8GB on the Hard Drive instead of 7GB. Approximately 2.2GB is missing.
    #2. The sys requirement is also mentioning 128Mb Video card with Shader 2.0. No shaders, no lightning in this version.
    #3. Supported Controllers (Keyboard and Mouse). There is no mouse in this version. Otherwise, it's good with keyboard, if you get used to it.
    #4. The most important. Someone mentioned that this version was released by EA Asia. But... If EA Asia would release this, there would be the EA Asia Logo on the opening screen or somewhere else in the game. But I've seen only the Capcom logo, nothing else. EA wouldn't miss their logo at all. Plus, why would they release an English version in Taiwan? Capcom is always making different version for their games. Even if this one would be Biohazard 4's Taiwan version, what I really doubt, it should be in Chinese and not in English.

    And the "official" readme is not up to date. Otherwise it's finishing with this... (C)CAPCOM CO., LTD. 2005, 2006 ALL RIGHTS RESERVED. If it's gone to gold master in 2007 as it did, it would be mentioned in the read me for sure.


    So I believe everyone should wait for the official version, because this pirate version is not the final one."

    Lehet hogy a Pc-sek nem kimondottan célközönség a Capcom-nak de abban biztos vagyok hogy egy ilyen verzió kiadásához nem járulnának hozzá (no shader, no lightning WTF????) ha nem megoldható hogy normálisan nézzen ki a játék akkor inkább ki sem adják Pc-re, buknak pár vásárlót de legalább nem égnek egy szar porttal.
  • geri486
    #2449
    ez azért van, mert a játék grafikáját a konzolos verziókhoz képest nagyon lebutították, és a sötétséghez hasonló, pl köd, stb... effektek sínylették meg legjobban a portolást
  • csanesz
    #2448
    hali :) megnéztem itt, a fórumon pár képet, és azt vettem észre, hogy nincsenek fényforrások. ez tényleg így van? és ha igen, akkor miért? köszi:)
  • neptum
    #2447
    kösz megyek játszani tovább
  • Hellsing47
    #2446
    asszem nem rég irták :D
    1,2,3,4
  • sagjoz
    #2445
    Ez a forgótáras nagy puskás szitu után lenne de nem tudok tovább lépni míg nem tom h mi a helyes sorrend!
    Segítsetek!
    Köszi
  • sagjoz
    #2444
    Help!

    Mikor 4 kép van a falon és forgatni kell, akkor mi a helyes sorend????
  • EvilRicky
    #2443
    Ha olvasol vissza 1 pár oldalt akkor találsz linket,ahonnan tucccc letölteni 1 egér patch -t. Én pl. billel küldöm és meglehet szokni! Főleg,ha billen már játszottál 1-2 ps2 -es gémmel.
  • ffxi
    #2442
    Vizi szörny megöléséhez könnyítés!!
    Ne szállj be azonnal a csónakba, lődd le az összes halat és kapsz vmit. Halak csobbanása naon halk, tekerd fel a hangerőt, hogy még könnyebb legyen.
  • Crash88
    #2441
    segitsetek már heló