5443
  • DarkSector
    #2521
    Én inkább leszedem a demo-ját!!!
    Infernal DEMO
  • DarkSector
    #2520
    k-lite pack 2.83 full van nekem és nics gondom
  • Gabe18
    #2519
    Nem K-Lite codek pack van neked fent?Mert nekem az volt és az átvezető animáciok teljessen meghülyültek.
    Nem is gyanakodtam rá,mert 3 éve minden játék tökéletessen elfogadta.Ennek a csodás átiratnak az sem tetszett..
  • sonico
    #2518
    Visszatérve a videókhoz..sajnos tényleg félbeszakadnak vmiért, mert PS2őn továbbmennek,nálam így nincs is értelme utána a folytatásnak :( persze a játékélmény így is 100/100 :P :)
  • sonico
    #2517
    ITT
  • sonico
    #2516
    http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=2707

    itt a trailere...elvileg már tavaly kikellet volna jönnie :S
  • sonico
    #2515
    Hú! akkor elég hosszú lesz ez a game...de legalább elleszek vele míg nem jön ki az 5 :P tervezek magamnak egy PS3at... :D ugye aki otthon szülőkkel él,etetik,félrerakhatja a bérét .. :P meglesem ezt az infernalt..

    amúgy meg szrintem jó a gamepad a Fahrenheithez is, Prince Of persiahoz is, mind1ik nagyon jó játék! :) kár h számítógéphez nincs láncfűrész :P:P
  • DarkSector
    #2514
    Ááááá....
    Aki már vett gamepad-ot annak jó hír talán hogy nem kell a RE4 után a vitrinbe raknia......
    Talán még jöhet valami amire használhatjuk a gamepad-unkat!!!
    Talán az INFERNAL???
    Infernal
  • DarkSector
    #2513
    CSŐ
    1.Nem kérdezel sokat...
    2.Jó az ha félbeszakadnak a videók mert igy vannak lerögzítve...
    és
    3.Összessen kb. 25 chapter van!!!
  • DarkSector
    #2512
    Nem a készítőkke van baj hanem ezzel a bakker irányítással!!!
    Meg bakker ronda is:
    PC
    és
    KONZOL
    (a konzolos kép a sok átalakítás miatt egy kicsit homályos lett)
    Őszintén meghajlok azelőtt aki billentyűvel már végigvitte vagy végig fogja vinni!!!
    Felesleges ide nehezebb fokozat mert az irányítás miatt így is kegyetlen nehéz!!!
  • sonico
    #2511
    :) jólvan, amúgy helyes a csaj, kár h a videók még mindig félbeszakadnak :( ha esetleg vki tud erre vmi patchet szóljon plz. és hány chapteres? sokat kérdezek ... :S
  • ffxi
    #2510
    Vmi nagyságos kisasszony csatizott hozzám. Tök gáz, mert rá is kell figyelni. Mért csinálták ezt a készítők?
  • Seth
    #2509
    szokd meg, majdhogynem végig veled lesz
  • sonico
    #2508
    sikerült , köszi ;)

    meddig jön velem ez a szöszi? nagyon unom már :P
  • sonico
    #2507
    v vegyek egy másik gépet :P :) nayon szépen köszi a gyors választ, megyek megpróbálom :P nyomtam én mint azt kellett a nagydarabnál is, meg a sprinteknél, de akkor lehet h most gyorsabban kell :P hali. és re thx
  • geri486
    #2506
    hali, ezek elég durva bugok, nekem az oldotta meg, mikor újraraktam a windowst
  • Seth
    #2505
    ki kell nyírni azt a nagydarabot. Amikor felvillannak a gombok akkor azokat kell lenyomni, hogy elkerüld,hogy megfojtson. De ha gáázosak ezek a jeelenetek,lehet neked nem is látszanak azok a gombok??
  • sonico
    #2504
    Sziasztok! kis segítséget szeretnék kérni Tőletek..

    2-3 - nál tartok, a csajt menekítem, van egy ajtó ami mögött van a "destination" de nem tudom nyitni :( vmi embléma kell majd bele, ha jól látom.. aztán van egy nagy ház ahol van a nagydarab muksi(?)de kinyír ha bemegyek(a csajnak szólok h rejtőzzön el)nem tudok mit csinálni, vmint van még az a hely ahol kettéágazik a térkép, még a hídtól visszább,ahol egy malom is van, no ott mentem arrafelé h átdobta a csajt a kapun, és van egy másik ajtó ami zárva van és vmit kiír angolul :S nos szrintem itt kéne vmit csinálni, de kérlek segítsetek. thx.

    u.i: miért lép ki a videókból?(állandóan félbeszakadnak)ráadásul azok a 'videók' ami már rendes grafon van, és kapkodja a kamerát mint az ökör,semmit nem érnek, semmi nem látszik rajtuk(?)

    nagyon szépen köszönöm.
  • DarkSector
    #2503
    De addigra mindenki szegény lesz és örülhet hogy egyeltalán neten tud valamivel jáccani!
    Vagy mindenki dög gazdag lesz és majd az agyunkba operált chippe fogunk videoszemüvegen át jáccani!
  • ffxi
    #2502
    Vagy pc-sek vesznek gamepadot
  • DarkSector
    #2501
    Egyetértek veled a végletegig!
    De én a Resident Evil 4-re mondtam konkrétan a "jobb a gémpad" dolgot, tapasztalatból mondom, mert énnékem konzol is meg pc is van...
    Az fps az más dolog...
    És azért az nem biztos hogy akikkel a gyerek jáccot azok voltak gyengék, hanem előfordulhat hogy az x-es srác gyakorolt hónapokig...
    Sajnos nem ismerem a körülményeket, ezt csak az mondta aki a legyőzöttek táborában volt (és ez az illető fear-es klán tag)...
    Hidd el hogy ha ritkán is, de gyakorlattal lehet hozni a szintet fps-ben gamepad-dal...Nekem személy szerint cseszettül megy még b+e-rel is!
  • haxoror
    #2500
    Abban egyetértünk hogy egy jó kontrolleres le tud nyomni egy rossz egerest de általában az egér+bill messze jobb mint a kontroller, csak az egéren van nekem 5 gomb a billen meg vagy 25-30 gombot elérek bal kézzel, kvázi az összeset amit bal kézzel használok gépelésnél, ezt a kontrollerrel nem lehet felülmúlni.

    Nézz körül youtube-on és keres fragmovie-kat, hasonlítsd össze a legjobb kontrollerest a legjobb egeressel és láthatod a különbséget.

    Ha végre lesz egy crossplatform netes játék akkor majd a konzolosok is egeret fognak venni ha érvényesülni akarnak, nem véletlen hogy a pc-sek közül gyakorlatilag senki sem használ gamepadot netes fps játéknál...
  • DarkSector
    #2499
    Már most is elérhető egy ideje....szenszej!
    És a választék az ps2-re is van...csak ritkán lehet találni az üzletekben...
  • DarkSector
    #2498
    Ja és a gamepad nem a TPS-ekné gond hanem csak az FPS-eknél, de ott is csak ha neten akarsz nyomni, mert nekem a botok ellen soha nem vót gondom...
  • DarkSector
    #2497
    Ebben egyeltalán nincs igazad!Mert hallottam már olyanról, hogy egy srác x-360-on asszem fear-ezett és lenyomta a pc-seket gamepad-al....
    Világossan látszik ebből, hogy gamepad-ot még soha nem fogtál a kezedben.
    Én még azért mindig merem állítani, hogy gamepad-al előbb meg lehet mindent oldani mint ezzel a b+e dologgal (és itt nem csak a célzásról van szó!!!).Hidd el hogy gamepad-on sokkal jobban kézreállnak a gombok...De próbáld meg végigvinni a nehezebbik fokon és majd meglátod hogy miért jobb ha 0.xxx másodperc alatt megtalálod a gombokat és reagálni tudsz.Mert alap fokon még nincs gáz de amikor gyorsabbak és taktikusabbak lesznek a szörnyek akkor már bajban leszel...
  • Gabe18
    #2496
    Jopár játék van ami gamepad-al sokkal jobb mint egér-bill használattal.
    Pl szerintem a Resident 4 is jobb,mert nem kell annyira halál pontossan és gyorsan célozni mint egy FPS-ben teszem azt,vagy egy Max Payne-ben hogy külső nézetest mondjak.És igy kényelmessen hátradölve a gamepad-al sokkal praktikusabb mint a billentyüzet "fölé görnyedve".
  • ffxi
    #2495
    Legyen igazad a játékkal kapcsolatba. De X vs. pc közel sem igaz. Az lehet, hogy nem pont a Halo-val, de más gémmel az MS majd lehetővé teszi 2tábor 1más elleni küzdelmét. Hiszen ez is egy érv, hogy a nép ruházzon be egy X-re vagy pc-re.

    Az íránytás pedig lehet kölcsönös egyezés szerint. Hiszen mind2 platform írányítóját lehet beszerezni. X-re is lehet ugyanúgy bill+egér és PC-re is lehet joy(pad) csatlakoztatni.
  • haxoror
    #2494
    vegyél kontrollert, ja persze...
    MINEK????

    A többi konzolátiratra talán jobb lenne a kontroller de EZ_EGY_TPS!

    Egér és billentyű a LEGJOBB irányításforma ha lövöldözni kell, a kontrolleres szarakodás a közelébe sem ér.

    Nem véletlen hogy a Microsoft nem tette lehetővé hogy az xboxos és Pc-s Halo játékosok egymás ellen tudjanak játszani a neten, a kontrolleresek szopnának ezerrel az egér ellen!

    Az egér-support kihagyása, alightning és a shaderek hiánya a bizonyíték arra hogy ez NEM a végleges játék hanem csak egy majdnem kész béta.

    #2450
  • DarkSector
    #2493
    Csak így tovább!!!
    Tudsz te ha akarsz!
  • ffxi
    #2492
    Élet töltés nélkül csináltam meg :))
    Nem xar ez a egér+bill kombináció.
  • Sarapetike
    #2491
    löd a fejét és mikor megrogyik akkor szaladj és ugorj a hátára és kaszabold a késel a parazitát ezt 3 szor kell megcsinálni
  • DarkSector
    #2490
    Lődd aztán rájössz, ha már térdre kényszerítetted!!!
  • DarkSector
    #2489
    Jah!
    Az a csúnyaság valszeg a felbontás végett van (legalábbis gondolom)!
    Hát még a gamepad gyártók hogy örülhetnek?
    Sebaj majd az 5. rész portolása jó lesz mert ott olyan szinten lesz az alapverzió hogy majd tényleg vissza kel butítaniuk pc-re és akkor majd nem lesz sírás...
    Ezen a képen látszik, hogy ingame az amit a videóban lehet látni.
    Hozzáértő szemekkel észre lehet venni, hogy itt ott (pl.:a keze) némi kis szögletesség van benne!Ami capcom videónál nem létezhet....
    Resident evil 5
  • Sarapetike
    #2488
    elgigantot nem tudod megölni?
  • ffxi
    #2487
    Feladom!!! Nemtom hogy kell kinyírni az óriást.
  • DarkSector
    #2486
    Jah!
  • Gabe18
    #2485
    Hát végülis igen,jó hogy egyáltalán lett.
    Csak az kissé vicces hogy azon a platformon ahol némi energiával el lehetett volna érni hogy a legszebb legyen (mert a mai átlag pc-k a Gamecube verzió is simán hozhatták volna),ott lett a legcsúnyább.Ezt megfejelték az egér támogatás kihagyásával (jó,vegyél kontrollert,nekem van,még pár embernek van,de a pc-s nagy többségnek nincs).
    Ebből nekem az jön le hogy az UBI kitűnő alkalmat látot egy kis pénz keresésére,a lehető legkisebb energia belerakásával.
  • ffxi
    #2483
    Veletek van a próbléma vagy velem? Mert azon az elven működik a dolog sztem, hogy örülni kéne hogy egyátalán kiadták. Főleg ezek Capcom+Konami+többi japó kiadók melyek konzolra szakosodtak. És vették a "fáradtságot" megadni a jogot hogy PC-re is megjelenjen.

    Az is baj nektek ha kiadták a gémet meg az is hogy nem?
  • DarkSector
    #2482
    Jah!
  • Gabe18
    #2481
    "a Pc TÖBBET tud mint a szaros konzolok szal semmi értelme a butításnak."

    Hát már amelyiknél többet...

    A PS2-nél biztos.De felesleges a PS2-t vagy a konzolokat szidni,szidd a port miatt az Ubisoft-ot,aki ezt igy ebben a formában prezentálta a pc-s közönségnek...