5443
  • Harly18
    #2561
    Az nem is olyan vészes. Gondolom a végleges verziót tesztelték? Írtak arról, hogy egér volt-e benne?
  • DarkSector
    #2560
    Amúgy mást is jelent meg talán könnyebben rááll a szájukra!
    Ez valami olyasmi téma mint amikor elkezdik a külföldi filmek címét magyarra fordítani!!!Csak hogy minnél hangzatossabb legyen!
    Mellesleg asszem a Biohazard "élő szervezetre káros anyag"-ot a Resident Evil meg "bentlakó gonosz"-t jelent szabad fordításban....
  • DarkSector
    #2559
    Eddigi részek:
    Resident Evil 0,Resident Evil, Resident Evil (Remake), Resident Evil 2, Resident Evil 3, Resident Evil 4, Resident Evil Gun Survivor, Resident Evil Gun Survivor 2 Code:Veronica,Resident Evil Dead Aim, Resident Evil Code Veronica X,Resident Evil Outbreak, Resident Evil Outbreak file#2, Resident Evil Gaiden, Resident Evil Deadly Silence....
    És ami majd később elérhető:
    Resident Evil 5 és Resident Ewiil....
  • Shep
    #2558
    Ezt eddig is tudtuk :)
  • Seth
    #2557
    kizárólag japánban biohazard,amcsik ugyanúgy resident evil-nek hívják. AMúgy fingom sincs miért kellett a címmel variálni, biohazard túl offenzív szó lehet bush-éknál vagy mi a szösz?
  • DarkSector
    #2556
    Látod én is ezt mondtam...Ez nem titok.
    Melyik 6 résszel jáccotá?
  • DarkSector
    #2555
    Ha egyszer végigjátszottad akkor úgyis megnyílik minden!Nem?
  • rcsaby
    #2554
    Látom sokan azon filoznak.Hogy mi a kuülömség a BIOHAZARD és a Resident EVIL között.Mivel idáig hat külömböző résztjátszottam ki.Négy külömböző konzolon Elárulom a titkot.A BIOHAZARD NTSC verzió.Ami annyit jelent hogy japánban és amerikában ilyen cimen fogalmazzák.Csak europában hivják RESIDENT EVILnek.Ugyhogy higyétek el ennél véglegesebb verzió nem lessz!!!!
  • hitch
    #2553
    Valaki Tud adni egy 100%-os savegameet priviben vagy egy linket ahonnan le tudom tölteni.1000 THX.Kijátszottam már csak az ilyen mini gameeek érdekelnek.
  • DarkSector
    #2552
    Nem tuom hogy milyen végleges verzióról van szó!
    Valaki azt hiszi hogy fognak ezen még változtatni???
    Maximum pach-et várhatunk el a készítőktől (ahogy elnézem a játék jelenlegi állását, nem is kevés pach-ről lenne szó!)!!!Amúgy meg ne hogy abba a tudatban éljen valaki, hogy a Biohazard 4 meg a Resident Evil 4 különbözik egymástól!!
  • Shep
    #2551
    Akkor mire is jutott a csapat, ez a mostani még nem végleges verzió?
  • DarkSector
    #2550
    Bocsesz igen azt tényleg elírtam, de a töbi már jó!
  • DarkSector
    #2549
    Az attól függ!Asszem ha tele van a limit és lent van az életed akkor nem megy fel maxra, de igazad van mert elméletileg soha nem fog kijönni a különbség, úgyhogy vehetjük "maximumra tölti az életet"-nek...
  • haxoror
    #2548
    zöld + sárga csak annyit gyógyít mint az 1 db zöld
  • DarkSector
    #2547
    Ja bocs azt hogy 4x-5x kő vele majd küzdeni!Ha a torony tetején leszel akkor ott próbáld meg beadagolni neki valahogy...
    Akkor idézőjelben mondhatjuk úgy hogy elég neki 1 rakett...
    Vagy a lábfejére küldöd a rakettot, vagy gugolás után a fejébe!Mind a kettő elég nehéz mert lassú a rakettputyka...
  • Gabe18
    #2546
    Na most kijavitottad...nem ér ez...
  • Gabe18
    #2545
    Zöld+Zöld nem féltétlen tölt maximumra szerintem.
  • DarkSector
    #2544
    Ezek vannak:
    zöld---------------kis életet tölt
    sárga--------------limitet emeli
    zöld+zöld----------sok életet tölt
    zöld+piros---------teletölti az életedet
    zöld+sárga---------teletölti az életedet + limitet növel
    Zöld+zöld+zöld-----teletölti az életedet
    zöld+piros+sárga---teletölti az életedet + limitet növel
    OKSY?
  • DaniX14
    #2543
    EZT MOST HOGY ÉRTED?:D
    hogy 1 x igen????
  • DarkSector
    #2542
    1x igen!!!
  • dante3
    #2541
    nem
  • DaniX14
    #2540
    Meglehet ölni Krauser-t egy rakétával?:D
  • neptum
    #2539
    85% kapot
  • minimize
    #2538
    valaki segítene, hogy az elején, a sziklás meneküléskor melyik gombokat kellene nyomogatnom??
    gratula a Capcom-nak az "átirathoz".
  • KlinikaHUN
    #2537
    létezik a resi 4 hez magyar nyelvű végigjátszás?
  • philip18
    #2536
    SziasztoK!
    Nem tudja véletlenül vki h hová rakja az elmentéseket?Kerestem a dokumentumokban meg a játék dir-ben is de sehol sem találom.
    Vki segítsen lécci.
  • Harly18
    #2535
    Hány százalékot kapott a játék a GameStarban? Ha jól tudom a mostani számban tesztelték...
  • Hellsing47
    #2534
    mért ne tudnád?
    miután kombináltad a 2-t utána simán lehet használni
  • ffxi
    #2533
    Jó, de akkor nem tudom használni. Csak kombináció ás examine opció van.
  • Hellsing47
    #2532
    sárga + zöld növényt összekevered és ugy
  • ffxi
    #2531
    Hogyan tudom növelni az életerőmet?
  • DarkSector
    #2530
    Ember, hogy ez milyen bepipilős játék!Háát ez iszonyatkurvajolnézki bakker!Tőccsed le mindenképpen!!!Ez énnálam ilyen:
    :D
  • DarkSector
    #2529
    Szívessen!Én mán jáccadozok is vele!
  • DarkSector
    #2528
    Mert kicsit arrébb találhatsz valamit amivel visszajössz és berakod eme embléma helyére!Így mehetsz tovább az utadra!
    Ha akarod tudni hogy mit csinálj akkor a s.-ben van a megoldás!
    Bár én azt mondom hocsinyád magad...inkább.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Menj a híd végére itt ha megtámad egy láncfűrészes akkor menj visszább egy kicsit és amikor odaér a hid egyik széléhez, akkor lődd meg, mielőtt átugrik és akkor le fog esni a hídról.Így nem kell töltényt pazarolnod rá!Ezután menj a zárt ajtóig és ott lesz a földön egy színes kő ezt kell majd beraknod az embléma helyére mikor lezárul a rács...
  • #2527
    És amikor Ada-val vagyok? Kinyitom a zárat kiveszem azt a szart, és lezárul a kapu. Visszateszem kinyilik...
  • RocKY2
    #2526
    Köszönöm DarkSector! :D
  • DarkSector
    #2525
    Semmi baj...
    A temetőben lévő sírköveket nézd meg és lesz 3 olyan sírkő aminél duplán lesznek a jelek!Ezt a 3 jelet kell kiforgatni!Úgy hogy csak ez a három világítson azon a forgatható szerkentyűn!!!!Ha nem akarod magad kitalálni a megoldást akkor nézd meg a letakart szöveget!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    3334443 vagy pedig 344434443
  • RocKY2
    #2524
    Hello!

    NEm tudjátok a templom hátulján lévő ketyerével mit kell csinálni?

    Elöre is köszi és ocs ha már kérdezte valaki.
  • DarkSector
    #2523
    Akkor nem tuom lehet hogy gépfüggő...
  • Gabe18
    #2522
    Pedig nálam tuti az nyirta ki,mert én az egész gépet ujra telepitettem,Resi4 fel a "tiszta" gépre,jól müködik.Akkor az volt a terv hogy egyenként rakom fel a gyanus dolgokat ami tönkreteheti,de nem sokáig jutottam,mert egyből a K-Liteot tettem fel utánna,ami egyből tönkre is vágta.Leszedtem,megint jo lett...