5443
  • Hellsing47
    #2602
    az nem baj hogy nem lesz változás a rsi 4 és a biohazard 4 között :D
    én akkor is csak a resident evil 4 nevüt fogom kiirni mert engem zavar ez a biohazard név :D
  • Seth
    #2601
    asszem örülnél neki ha 1-2 órán belül kijönne :D
    #2599 ps2 emulátor létezik és játszható szinten lehet rajta futtatni az re4-et egy megfelelő gépen, ott vitte végig
  • DarkSector
    #2600
    Kik, Mit és Hogyan??
    Megvan a zenéd...
  • DarkSector
    #2599
    Mit nyomtál végig először emulátoron?
    Mert nem tudok róla hogy a resident evil 4-hez lenne emulátor...
  • DarkSector
    #2598
    Én értem, de mire megszokja az ember addigra kijön az 5. része is...
  • ffxi
    #2597
    Tehát rajtam kívül még jó néhányan nyomják úgy.
  • DarkSector
    #2596
    Megnéztem és igaz hogy valamilyen csoda miatt odaírták a 7-10-7-10-10-9-es értékelést, de nézd meg mellette a trehány port-trehány port-trehány....piros színű szöveget!
    És ezt is idézhetném:
    "Újabb zseniális játék,amely újabb trehány átirat áldozata.Az irányítás nem vészes, a grafika viszont echte konzolátirat, sőt rosszabb.Ennek ellenére must have játék."
    A lényeg az egészben, HOGY NINCS OLYAN HOGY JAVÍTOTT VÁLTOZAT!!!
    A RESIDENT EVIL 4 AZ UTOLSÓ PIXEL-IG UGYANAZ A JÁTÉK MINT A BIOHAZARD 4!!!!!NE HOGY VALAKI LETÖLTSE MIND A 2 VERZIÓT ABBAN A HITBEN HOGY SZEBB LESZ VAGY JOBB ÍRÁNYÍTÁS LESZ BENNE!!!!!

    Már csak arra lennék kiváncsi hogy ha ez az irányítás és ez a grafika 7-7 pontot kapott akkor milyen lehet pl: egy 2 vagy 3 pontos grafika meg irányítás!Vagy a többi játékot figyelembevéve 100-as skálán van mérve????
  • dante3
    #2595
    Így van,én emulátoron nyomtam végig először és billel!Ha nem öt játékkal játszik az ember egyszerre,akkor rááll a keze egy idő után!
  • Seth
    #2594
    elárulom hogy marhakönnyű, ha hozzászokik az ember. Ez egy téveszme hogy bill-el szar, egyszerűen csak meg kell szokni (1-2 óra és tökéletesen megy)
  • neptum
    #2593
    ez az
  • DarkSector
    #2592
    EZaz nem?
    RE4 cikk
  • DarkSector
    #2591
    Renben ... köszönöm az info-t!Megyek az újságoshoz!
  • neptum
    #2590
    ja újságból nézem
  • DarkSector
    #2589
    Linket légyszíves, mert a legutolsó cikk a GameStar oldalán 2006 November 8.-ai!!! Vagy újságban nézted???
  • DarkSector
    #2588
    Azért betölt a játék joy nélkül, de kva nehéz irányítani!
    Ja és tippeket kérek azoktól, akik bill.+egérrel lódultak neki, hogy mi a búbánatot csinyátak pl.: amikor a ketrecben kell 1 vakkal harcolni harcolni????
  • neptum
    #2587
    a Resident Evil feb. 23-án jelenik meg
    GameStar Értékelése
    Grafika : 7
    Hangulat : 10
    Irányítás : 7
    Hangok : 10
    Kihívás : 10
    Szavatosság : 9
  • neptum
    #2586
    nem azt írták hogy gamepad nélkül be se töltsd a játékot
  • DarkSector
    #2585
    Jah én azért nem adom fel csak elszomorodtam és csalódtam egy kicsit....
  • DarkSector
    #2584
    A kihívás a Professionalban van mester!!!!!Meg nem győzöm hangsúlyozni hogy KISZOTT gyorsak a késöbbi szörnyek és nem csak célzásból áll a játék!!!Főleg a kastélyban a csuklyások, amikor körbevesznek és helyezkedni kell 2-3 mp-enként!
    Jah és hol tartasz testvérem?
  • ffxi
    #2583
    Azaz ő dóguk, nekunk az a dógunk hogy végig vigyük bármi áron.
  • DarkSector
    #2582
    Bízom benne hogy valóban létezik egy jobb változata valahol a földön, de félek attól hogy az a válozat a konzolos lesz!
    Mert nézzük meg azért hogy hány olyan port van amit kiadtak egyszer és utána meg feljavították!Főlegg ekkora javítást min végezhettek???
    Úgy néz ki, hogy pénzlehúzásról van szó!Ahogy elnéztem nem nehéz nekik eladni a játékot mert minden oldalon ahol néztem ott konzolos videókkal reklámozgatták a játékot!
  • ffxi
    #2581
    De a RE sorozat sosem a könnyű hentelésről szól. Főleg ebben a 4 naon elhajlott a hack&slash írányba. Ezért is gondolom nem raktak egér támogatás, mert úgy túl könnyű lenne. Sőt az ehhez készült maszekos egérpecs nálam nem ér semmit. Ugyanúgy WASD-vel célzok, csak az a fránya bal(lő)+jobb(ready gun) klikk hiányzott nekem.

    Majd idővel tuc venni végtelen táros thompson-t is, ami 1 lövéssel öl. Akkor hol lesz a kihívás? Ha rendes egér támogatást csinálták volna. Akkor tényleg kell venni gamepad-ot hogy legyen ''kihívás''.
  • jefferson83
    #2580
    Nagyjából lehet, én már megszoktam. A 100-as skálán az egér érzékenységével kell variálni. Jobb, mint a semmi. Azonban ilyen formában én sem adnék érte egy fillért sem :)
  • jefferson83
    #2578
    Na jó, ha van más alternatíva :)
  • DarkSector
    #2577
    Jah de még ha egérrel lehetne finoman célozni a lézerrel, akkor azt mondanám hogy OK, de nálam csak wasd-gombokkal lehetett "alig" finoman célozni ami nem túl gyors!
  • SötétBarom
    #2576
    Nekem elment tőle minden kedvem, de majd valami sötét ráérős éjszakán adok neki mégegy sanszot.. Addig is marad a Supreme Commander..
  • jefferson83
    #2575
    Egérpeccset feltéve, gombokat bekonfigurálva nem annyira gáz az irányítás.
  • DarkSector
    #2574
    Jah átvándoroltak a poligonok Leon testébe és pixelekké változtak.......
    Ez egy kiott ka gi port lett......
    Mellesleg a játékélmény még megmarad, csak kérdés hogy a GRAFIKA meg az IRÁNYÍTÁS mennyire befolyásolja a játékélményt?!?
    Én még mobiltelefonon is jobban elvagyok a Resident-el mert ott tudom, hogy mit várhatok!!
  • SötétBarom
    #2573
    Nincs játékélmény.. Nem attól akarok megijedni, hogy bizonyos szitukban, a karakter kezelhetetlensége miatt kell pánikolva kapkodnom jobbra balra, mert a terület amit belátok szinte nulla..
  • jefferson83
    #2572
    Ez meg nálam nagyon igaz, mert a mai játékokkal csak 15 percet szoktam játszani. Resit meg elindítom mindig egy-egy órára.
  • Hellsing47
    #2571
    9 :D
    amugy valóban röhejes a graf..az egyetlen ami sztem szép benne az leon kidolgozottsága :)
  • jefferson83
    #2570
    Hagydmá tökéletesen fut a gépemen, akadás nélkül
  • ffxi
    #2569
    Játékélmény majd kárpótol.
  • SötétBarom
    #2568
    A vicc az egészben, hogy az engine kb a quake 2 szintjén mozog.. Milyen DX kell neki? Hármas???
  • DarkSector
    #2567

    Ha csak a látószöggel lenne probléma......istenem....ez egy szégyenfolt!
    Ebből látszik, hogy mennyi a különbség a CAPCOM és az UBISOFT között!!!!!!!!!
    Legalábbis hozzáállás és tenniakarás szempontjából.....
    Ez az UBIFOS most rendessen betett...
  • DarkSector
    #2566
    Utánanézelődtem, de pc-s videókat vagy PC-s képeket sehol sem találtam!!!
    Ha valaki tud képet vagy videót hivatalos oldalon, az írjon linket pls...!
  • ffxi
    #2565
    Nehezen barátkozós cucc. Nekem már a komám :)
    én már +szeledítettem
  • SötétBarom
    #2564
    Ez az utóbbi idők egyik legrosszabb játéka amit kipróbáltam.. Nevetséges (már-már röhejes) grafika, igénytelen irányítás, Borzalmas kamerakezelés (nemtom mennyi a látószög, de kb 40 fok)... Borzalom.. A resi2-nek, nemesisnek közelébe nem ér.. Meg ezek a vasvillás parasztok.. Gyász.
  • haxoror
    #2563
    Úgy néz ki hogy ez még nem a végleges verzió.
  • DarkSector
    #2562
    Cső
    Küldj légyszives egy linket a tesztről...Köszönöm...