5443
  • DarkSector
    #2682
    Kis segítség El GIGANTE ellen aki nagyon spórolni akar a töltényekkel (vagyis bicskával kinyírni)!Ez PRO fokon jöhet jól!
    El Gigante
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kell min 3 kék (villantós) gránát és egy bicska (kés).Fogd és dobd el a gránátot ezzel nyersz (megvakul) kb 10 mp-et, ezután szaladj oda a lábához és késeld meg.....ha gyors vagy a késeléssel akkor pont elég lesz az idő hogy összerogyazt és felmássz a hátára, ahol a futás ill. az akciógombok gyors nyomkodásával szétvágd a gyenge pontját (3x kell megcsinálni!)
  • Prince of Máté
    #2681
    gc-re 2004 ps2re 2005
  • dante3
    #2680
    Megkaptad a laser fegyvert,vagy mit?
  • DarkSector
    #2679
    Én!Kérdésed?
  • DarkSector
    #2678
    Csak szép sorjában!!!!!!!!!!!!!
    1.A dátum előfordulhat hogy ez egy portolás és még a GC dátumai vannak beiktatva a menübe!!!Mert GC-re 2005-ben jelent meg asszem....
    2.A nehézségi fok meg PS2-őn van easy!Valszeg túl könnyűnek bizonyult és lehet hogy kiszedték!A Professional fokot meg a normal kiakasztásával lehet elérni!!!(Nekem már sikerült)
    3.Az ég kéknek teremtetett és hó az lehet hogy idén nyáron fog esni!!!
  • csabarinkoo
    #2677
    Nincs valakinek ötlete,hogy miért és mit tudnék csinálni, hogy a 4.1-es pályán a csatornában ne lépjen ki szó nélkül?
  • dante3
    #2676
    Valaki végignyomta már professional modban?
  • Prince of Máté
    #2675
    és mé kék az ég( flame topic )
  • dante3
    #2674
    és miért nincs nyáron hó?
  • Prince of Máté
    #2673
    és mért szélesvásznú a kép mint a konzolosoknál
  • simirizsa
    #2672
    És mért nem lehet difficultit választani ? :D
  • Prince of Máté
    #2671
    Meg a játék főmenüjében mirt 2004-2005 van
  • haxoror
    #2670
    Akkor magyarázd már el plz hogy egy 2007-ben aranyra került játék readme-jében miért 2006 a legutolsó dátum...
  • Mentoloshurkaka
    #2669
    Ill. lehet hogy igaz csak én ezt nem tudom
  • Mentoloshurkaka
    #2668
    Na ha ez igaz lenne, akkor jó lenne.
  • Mentoloshurkaka
    #2667
    The posters here are strong with the dark side... they have given in to their hate and it has made them strong.

    At the risk of inciting perhaps more riots, a little bird has told me that updated shaders and lighting models will be added via a patch somewhere down the line in time for certain territory releases (I'm not sure if the US release is the territory in question... I'm still trying to get solid information). We don't even had a build of this in our office yet.

    Again, I have no idea what the end visual quality will be, only that at some point it should be better than the screens you currently see.

    I know a lot of people here are disappointed. I think the only thing I can possibly suggest is wait and see.
    __________________

    Christian Svensson
    Capcom Entertainment Inc. - Sr. Director of Strategic Planning & Research

  • Mentoloshurkaka
    #2666
    Erről beszéltem. Amíg nincs hivatalos info egy jobb változatról addig kár reménykedni.
  • DarkSector
    #2665
    Bakker!!!Emberek!!!Mi az hogy majd lesz jobb javított verzió!!!!!
    NEM LESZ SEMMILYEN MÁS HIVATALOS VERZIÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Semmilyen hivatalos forrásból nem lehet még csak utalni sem arra hogy még másik fajta verzió következne!A GAMESTAR újságban meg a tesztpéldány (a végleges verzió) ugyanaz mint amivel eddig jáccottunk!!!!!
    ENNÉL SZEBB JAVÍTOTT VERZIÓ CSAK KONZOLOS EMULÁTORRAL ÉRHETŐ EL!
    A neten meg mind a konzolos képeket meg videókat rakják be a PC-s verzióhoz!!!!!!!!!!!Ha meg valaki tud bizonyítékot rá akkor lökjön már be egy linket róla légyszíves...köszönöm!
  • jefferson83
    #2664
    Köszi szépen, mindjárt megpróbálom :)
  • Seth
    #2663
    jobb vagy bal oldalt menj le a lépcsőn,eljutsz egy szobába,ott ashley maradjon az egyik gombon, te meg állj a másikra. Erre majd feljön egy tekerő majdnem ott ahol most állsz,megtekered, utána menni fog.
  • jefferson83
    #2662
    Itt egy picit elakadtam. Előrébb van egy kék szoba, aminek a tetején van egy lyuk. Visszább pedig egy kapu amiből hiányzik egy állatfiguraszerű embléma. Eddig nem találtam meg a megoldást. Egyébként közvetlenül a vak ollókezű Edward utáni rész. Mit tegyek? :)

  • Senkkik
    #2661
  • simirizsa
    #2660
    Remény csillaga felcsilant :D
  • Senkkik
    #2659
    micsoda??! tuti hogy lesz jobb verzió?? aaz zsíííír
  • gematta
    #2658
    Nekem megvan ps 2-ön is
    avval sincs semm baj
  • grebber
    #2657
    Hát ha neked a szebb graf kell csak szedd nekem elég ami most van.
  • Mentoloshurkaka
    #2656
    van link róla, hogy ez beta? Mert ha csak szóbeszéd alapján az akkor kár reménykedni.
  • haxoror
    #2655
    Én le fogom szedni a véglegest.
  • grebber
    #2654
    Szebb grafért nemérdemes leszedni még1x. Igy is jó ahogy van.
  • The Protector
    #2653
    És ez tuti infó.Nem hülyeség.
  • The Protector
    #2652
    Ez nem végleges verzió.Ez amolyan béta.Ezt tesztelték az újság írók is(GameStar,PcGuru)A végleges verzió tartalmazza az effekteket mintpéldául árnyékok.Majd hamarosan jön a teljes 100%-os verzió is.
  • Mentoloshurkaka
    #2651
    Amúgy néztétek a movie könyvtárat? Van benne egy ilyen video, hogy demo1. Na az elvileg a pc-s verzóból való, mert pc-s kontrollerrel nyomták benne pés ott VOLT ÁRNY/FÉNY effekt. Nem tudom, hogy igaz e hogy ez egy nem végleges verzió, de reménykedem. Ha pedig végleges tuti lesz hozzá egy pluszpatch ahol ezt a lehetőséget megkapjuk.
  • haxoror
    #2650
    Az van hogy ez még nem a végleges verzió, majd a hivatalos megjelenés után remélhetőleg lesz végre egy fullos.

    Nem véletlen hogy a RELOADED és társai nem ugrottak még neki.
  • heyho21
    #2649
    Légyszi vki adjon egy mentés az 5-3 végére vagy az 5-4 elejére mert állandóan kifagy! köszönöm (SaveData.dat)
  • Mentoloshurkaka
    #2648
    Gamespoton azt írják, hogy a játék automatikusan dx7-es verzióban fut, dx 9 helyett. namost ha ez így van akkor, mi van a dx9-es támogatással, mert a hivatalos oldalon ez volt feltüntetve. Nagyon nem stimmel itt valami
  • DarkSector
    #2647
    Hát én azért gondolom mert dicséri a játékot!Vagy az van amit te mondtál hogy nem látta a konzolverziót!
    Mert GC-n (és PS2-őn) így néz ki:
  • heyho21
    #2646
    Tuti a game! :D
    De viszont nekem mindig kifagy az 5-3chapter-nél amikor azt az izomagyat lezuzom...nem tom mi van már brobáltam párX, tudna vki egy mentést adni???
    thx
  • Mentoloshurkaka
    #2645
    Nem elképzelhetetlen
  • DarkSector
    #2644
    Ja mert azzal jáccik!!!!!!!
  • Mentoloshurkaka
    #2643
    "graf se rossz"
    Ember!
    Te láttad a GC-s verziót????