5443
  • KOVU
    #2722
    ez egy igen hülye kérdés lesz de télleg nem tudom
    amikor elkap egy zombi vagy akérmi mit kell nyomkodni hogy ne vágjon földhöz pl még a faluban lévőknél mert nekem csak ott egy ps kar "gomba"
    karját mutatja ami ösze vissza mozog
    elöre is thx
  • heringer
    #2721
    Hy.A négy képnél mit kell csinálni mert ott elakadtam.
  • Seth
    #2720
    nem lehet oldalazni
    gyors megfordulás pedig hátra+futás gomb ha jól emlékszem
  • KOVU
    #2719
    hi
    lehet benne valahogy oldalazni? és mit kell megnyom a gyors 180° megforduláshoz elöre is thx
    az egeres pachet megtaláltam
  • kozitomee
    #2718
    Srácok lenne 1 pár kérdésem a Resident Evil 4 el kapcsolatba vagty szólítsam inkább biohazard 4 nek?
    1.:Mi az hogy mercenary mód?
    2.:Van benne ilyen?
    3.:Tud valaki írni nekem 1 irányítási eligazítást a számokkal? Kicsit bonyolult! Ha lehet még ma!!!
  • DarkSector
    #2717
    Helyes!
    Csak annyi, hogy a Chicago fegyvert fordítva kell megszerezni!
    Hogy a rendes játékban legyen ahoz Az Another-t kell megcsinálni és hogy az Another-ben legyen Chicago-d ahoz meg az Assignment Ada-t kell....
    És még az ingyen pisztolyal kapcsolatban mondanám,hogy:
    A megszerzéséhez elég 10 db kék medált lelőni,de ha mind a 15 kék medált lelövöldözzük, akkor annyi különbséggel kapjuk meg hogy UPGRADE lesz rajta!!!Ezért szerintem érdemes lelövöldözni őket!
    Medálok helye a térképen...
  • haxoror
    #2716
    Ha végignyomtad a fősztorit akkor ezeket kapod:
    - Professional mode (Hard)
    - Special Costume Set 1 (Resi 2 ruha Leonnak a csaj meg valami rózsazin ruhát kap)
    - Matilda pisztoly (Resi kettőből, 3-as sorozattal lő)
    - Infinite Launcher 1.000.000 pénzért megvehető ha a credit utáni mentést folytatod
    - Mercenaries Mini-Game
    - Assignment Ada scenario
    - Another Order scenario
    - movie browser

    Ha végignyomod professional módban is akkor:
    - P.R.L 412 fegyót lehet újrajátszásban ingyen megkapni a merchanttól

    Ha végignyomod az Assignment Ada-t:
    - Chicago Typewriter a főjátékban 1.000.000-ért megvehető

    Ha végignyomos az Another Order-t:
    - Chicago Typewriter az AO-ban 300.000-ért megvehető
    - Special Costume Set 2 a fősztorihoz (Leon maffiózó ruhát kap a csaj meg full lovagi páncélt -> sebezhetetlen lesz és elrabolni sem tudják)
    - Ada's Report

    Ha megcsinálod a Mercenaries-t az ÖSSZES karakterrel az ÖSSZES pályán 5 csillagra akkor a fősztoriban a Handcannon (asszem ingyen) megkapható (ez egy magnum) de még költened kell rá hogy megkapd az exclusive upgrade-t amitól 99-et sebez és végtelen lőszere lesz.
    Ezt a legnehezebb megszerezni.
  • grebber
    #2715
    Valaki leirná miket lehet unlockolni ha végigtoljuk az Ada the Spy részt meg azt a merch.... akármit amikor időre kell nyirni a köcsögöket?

    Ez az idős nekem nem megy nagyon max 3 csillagos voltam az meg szarra sem elég :(
  • Gideon Wieth
    #2714
    sztem ne fejlesztgess sokat...az alap pisztolyt a legérdemesebb... a többit én csak 2es szintig vittem el... egy idő után kapsz egy jobb shotit azzal bőven elég nyomni..
    térképet vegyél és gyűjts a nagyobb táskákra:)
  • grebber
    #2713
    Én a sima pisztolyt,a snipert és a shootgunt fejlesztettem agyon.
  • Prof William
    #2712
    Miket érdemes fejleszteni venni? Mármint a fegyvere közül.

    Először a pisztolyt fejlesztettem, de mostm ár kaptam egy jobbat a punishert. Most azt fejlesztem. Vettem még egy uzit + váltámaszt. Úgy a 1-3 nál tarthatok. Szóvalk mit éri meg fejleszteni?

  • KOVU
    #2711
    megint olvastam vissza találtam pár képet hogy hogy kéne be álittani de linket nem találtam. pls valaki help me
  • KOVU
    #2710
    segitene valaki
    nekem itt nem jó a keresőm hiába írok be akármit tölt egy óráig és ki irja hogy a lap nem jelenithető meg.
    olvastam vissza is de nem találtam meg az egeres patchet ha valaki linkelne nekem egy oldalt ahonan tölthető vagy talán a hozzá szolás sorozat számát le irná nekem nagyon meg köszönném.
    elöre is thx
  • ffxi
    #2709
    Codec gond. Uninstall oszt rakd újra vagy másik codec packot.
  • priluki
    #2708
    hi,olyan gondom van ,hogy az átvezetö animáciok nem müködnek. Elindul minden szépen aztán a karakterek eltünnek meg a hang is. Tud valaki valami megoldást?
  • DarkSector
    #2707
    Jah de hidd el nekem hogy mire végigmész Professionalon addigra megszülsz...majd ha végigvitted akkor visszatérünk rá!
    Abban jó a meglátásod hogy közel nincs annyi lőszer hogy mindenkit csak lőfegyverrel iktass ki!A fejlesztésben is egyetértek veled, csak még annyit kérdeznék, hogy minek fejleszteni egyeltalán???Ha jól vettem ki a szavaidból, akkor a normal egyeltalán nem tudott kifogni rajtad!
    Próbáld meg azt hogy nem költesz semmit fejlesztésre!Én normálon egyeltalán nem tartom jó ötletnek, mert akkor valóban túl könnyű lenne...
    Én most öltem meg a szakállast és mivel nem fejlesztettem már van 300000PTAS.
  • DarkSector
    #2706
    kb 10 oldalt menj visszafele a forumban vagy üsd be a keresőbe hogy egér pach...
  • KOVU
    #2705
    és azt a progit hol lehet meg találni nem baj ha nem tökéletes.
    pls elöre is thx
  • Drephis
    #2704
    asszem ehhez van egy külön progi.
  • KOVU
    #2703
    lehet benne egérel fordulni és célozni?
  • hitch
    #2702
    Akkor erre az email cimre tud kuldeni valaki egy 100%os mentést:[email protected]


    100000 THX
  • EvilRicky
    #2701
    Nem kell,meg van....
  • EvilRicky
    #2700
    Vki pls adjon help-et! Nem nagyon foglakoztam mostanság a gémmel... Előröl kezdtem és így 4 és fél óra gém után most járok a kastályban, a 4 képnél.Ott mire kell forgatni a képeket? Vhol volt a fórumba,de nem találom!

    Thx
  • haxoror
    #2699
    Nálam 2 boss van ami rakétás, a dupla volwerine a kastélyban és salazar jobb keze, az összes többit el tudom intézni "hagyományosan" is de ez a kettő túl sok lőszerbe/gyógynövénybe kerülne.
    Egy rakétát ingyen is lehet találni szal csak 30.000 megy el a másikra.

    Nekem egyáltalán nem tűnt fel hogy kevesebb lenne a pénz professionalon persze ebbe belejátszik hogy már normálon kitapasztaltam hogy mit éri meg fejleszteni és mit nem, kell egy puska és egy pisztoly feltápolt sebzéssel és kell a striker az viszont exclusive szintig fejlesztve, esetleg még a TMP is ha van neki hely.

    A lőszer meg csak a faluban gond és ott is csak a shotgunig, később már abból is lesz bőven elég, persze ahhoz soha nem lesz elég hogy mindenkit csak fegyverrel lenyomjak de a szerzetesekbe egy pisztolylövés/fejvágás is elég aztán suplex és bye bye

    Alapjátékot úgy fejeztem be hogy a végén már el kellett adnom a fölös lőszert és töménytelen mennyiségű gránátot hogy legyen helyem a táskában, first aid spray-ket meg nem is használtam hanem mindet eladtam (azt hittem hogy itt is lesz a végén valami rank és a spray használat az előző részekben a rankot rontotta)
  • DarkSector
    #2698
    Miért neked végtelen lőszeres shotgun???
    Hol tartasz?Mert az még csak bemelegítés ami az elején van!
    Gondold el hogy a szörnyek gyorsabbak, erősebbek, te meg kevesebb töltényt
    életet és pénzt fogsz találni!Én a Professionalon pl. csak késsel gyilkoltam amikor csak lehetett!A pénzt meg nem fegyvertunningra kell költeni hanem spórolni kell a főellenségekre szánt rakétákra mert azoknál rakéta nélkül kegyetlen szenvedés lesz!!!
  • DarkSector
    #2697
    100%-os mentést e-mail-ben is kaphatsz bárkitől!
  • hitch
    #2696
    Plz Valaki linkeljen be egy 100%os mentést.Aki belinkeli annak meghálálom priviben.1000000000 THX
  • haxoror
    #2695
    Ha eljut élve a shotgunig onnantól már sima ügy a professional is!

    A legnehezebb eddig (legalább is nekem) az Ada The Spy minijáték volt, a minigunos katonák vagy 50szer kinyírtak mire rájöttem a trükkre.
  • DarkSector
    #2694
    Ja és télleg különbözget a pc-verzió mert amikor odaér az ember a tóhoz ahol a nagy hallal kell küzdeni, ott két faházat lehet látni!Az úton lefelé nézelődve van egy jobbra és egy szemben ahol menteni lehet....
    Na most az első ami jobbra van az nincs az eredeti verzióban....
  • DarkSector
    #2693
    A kihíváshoz elég a bill+egér és ha tovább akarod gyilkolni az idegeidet, akkor Professional indulhat!!!
    Tiszta szívből ajánlom mindenkinek aki olyan marhaságokat ír hogy gamepad-al túl könnyű lett volna meg ilyesmi, hogy fogja magát és minimum a a játékban ha nem is akarja végigvinni Professional-on, de legalább a legelső faluban tesztelje magát és teljessen mindegy hogy van-e gamepad,vagy nincs! Ez az egyedüli kihívás.....
    Mert Professionalon többször fog az ember meghalni mint ahány töltényt lő ki....
  • A tumi
    #2692
    Hello
    Lehet egérrel fordúlni,célozni benne vagy csak a billentyűkkel?
  • ffxi
    #2691
    Télleg kéne gamepad a "kihíváshoz"
  • IgH
    #2690
    Na végigvittem az imént énis a játékot,összességében nagyon nagyon jó kis gém volt,a hibáival együtt is. Egyedül azt sajnálom,h nem volt végig annyira hangulatos mint az elején,bár a végefelé is odabaszott jópár jelenet,de a közepe sztem elég átlagos volt. Na mind1,mindezekkel együtt nekem egy olyan 90% körülire vizsgázott,a grafika annyira nem zavart,az irányítás meg tán még jobb is volt így,amúgy túl könnyű lett volna,és ígyis megcsináltam 78%os lövési rátával. Várom a következő Residentet,még akkoris ha semmi köze nem lesz ehhez..meg kitudja hátha még vmikor összeállunk Leon-al egy küldetés erejéig.
  • Prof William
    #2689
    Detto. De ez is tetszik. Jó a hangulata...
  • DarkSector
    #2688
    Pontossabban így van:
    ADA
    Complete the Pueblo level with a four star rank
    ALBERT WESKER
    Complete the Waterworld with a four star rank
    HUNK
    Complete the Commando Base with a four star rank
    JACK KRAUSER
    Complete the Castle with a four star rank
    HANDCANNON (in main game)
    Get five stars on all levels with all the characters

    Chicago Typewriter (Separate Ways)
    Complete Assignment Ada
  • DarkSector
    #2687
    Mindössze egy kis apróságot!!!!
    Mercarines módban mind az öt karakterrel mind a négy helyszínt teljesítened kell 5*-osra!!!!!!!!!!!!!!!
    De ezt ugyis ki fogja írni a képernyő aljára a teljesíthető feladatokat!
    Mikor belekezdesz egy szintbe akkor figyeld az elején a képernyő alján futó szöveget!Szépen sorban mondja majd neked hogy mi a következő teljesítendő feladat!És ez majd utoljára fog bejönni!Asszem Ada történetéhez is itt lehet megszerválni a Ch.T. gépfegyvert...de már nem emlékszem...
  • dante3
    #2686
    Miért mit kell tenni a HANDCANNON-ért,hogy megkapd?
  • DarkSector
    #2685
    Nem!
    Arra úgyis rá leszel kényszerülve, mert hamar elfogy a töltény.
    De konkrét kikötések nincsenek.
    Én például (PS2-őn) a PRO-t már most kezdtem 5.-re el és 4.5millió credit-em van úgy hogy a kincseket csak az első végigjáccásnál adtam el és megvan minden titkos fegyver...csak sajnos a HANDCANNON-t nem sikerült megszereznem mert az kurvanehéz!
    Így durván 6millió credit lehet összesen a mentésemben.
  • dante3
    #2684
    És nem kell semmi speciális végigvitel? Pl.:késsel kell végignyomni,vagy ilyesmi.
  • DarkSector
    #2683
    Jah ingyen megkapod ha sikerül végigvinned!Csak Infinite Rocketlauncher és Chicago Typewriter-ért kell kicsengetni 1.000.000-t fejenként...
    P.R.L. 412