5443
  • norbi2fraktal
    #5243
    :D:D:D:D
  • wesker24
    #5242
    Jah lehetne vele éjszaka ijesztgetni a többieket ! Gondolok itt a láncfűrészesekre !
  • wesker24
    #5241
    Jah tényleg jó hangot adnak ki ! Már kivülröl fújom a Los Ganados falusiak szövegét ! Un forászteo na meg az Ájieszta !
  • norbi2fraktal
    #5240
    jah ezeket én is megszereztem, és elég érdekes hangot adnak ki:D
  • wesker24
    #5239
  • wesker24
    #5238
    Amugy én is megcsináltam a céllövöldés részt mindegyiket !
    1 kör 5000 PTA 2 kör 15000 PTA 3 kör 35000 PTA 4 kör 50000 PTA

    Amugy én szivesen elfogadnám ezeket a Resi4 figurákat nagyon jól néznek ki főleg hogy még beszélnek is !

    http://imagerz.com/QEQXW0tvAwIAUwlMGQVR
  • Fester
    #5237
    Kösz!
  • norbi2fraktal
    #5236
    ez egy magyarítás bug, játék előtt válts német nyelvre majd csináld meg azt aszakaszt akövetkező mentésig, és ujból jó lessz magyarul
  • Fester
    #5235
    Ashley-vel bármit csinálok, kifagy a játék. :( Inventory, map, dokumentumfelvétel...ez még nem is lenne gond, de mikor kirakom a kis fejtörőt, akkor is kidob. Gondolom itt egy videó jönne. Valakinek volt ilyen gondja Ashley-s pályaszakaszon?? Legújabb peccs van fenn, és eddig tökéletesen futott a játék. :S
  • wesker24
    #5234
    Na én is végigvittem ma ájjel a Resident Evil 4-et ! Ez is tetszett de ez teljesen más volt mint az elözö 3 rész ez inkább akcióorientáltabb játék volt mint survival horror !
  • METESTO
    #5233
    Erre még könnyen rájöttem én is mikor még nagyonrégen az elsö végigjátszást toltamDDDD(3334443),,,,aztán késöbb a kastélyszinteken mikor 4képet kell úgy forgatni hogy aztán az ajtó kinyiljon hagytamabba úgy egy párpercre a játékot és hivtamfel spanom a megoldásértDDDDDD
  • Fester
    #5232
    Én a youtube treasure walkthrough-hoz néztem el inkább. :P
  • Seth
    #5231
    nézz el a temetőbe a sírkövekhez, hátha megleled a megoldást :)
  • Fester
    #5230
    Értem, köszi. Most templom melletti kincset akarom épp megszerezni, de nem értem mit is kéne csinálni. azt hittem az a cél, hogy az összes szimbólum világítson, de nem. :D Még töröm rajta a fejem egy keveset.
  • Seth
    #5229
    Majd ha veled lesz Ashley, haladj másfelé ,sztori szerint kell majd arra menni
  • Fester
    #5228
    A farmnál van egy nagy kapu balra, aminél azt írja, hogy talán akkor tudna átugrani, ha valaki más segítene bakot tartani. Oda át lehet jutni valami módon a játék elején, vagy majd a későbbiek során a másik oldalról?
  • Fester
    #5227
    Valakinek volt már olyan, hogy eltűnt az egér támogatás? Újraraktam már teljesen a játékot, loader-el indítom, de nincs mouse support. Tiszta ideg vagyok. :S
  • Seth
    #5226
    A sztoris dolgok vannak benne összevágva egy filmmé.Átvezetők,fontos párbeszédek.
  • DarkSector
    #5225
    Eddig nem hallottam erről, de re fan lévén iszonyathálám ezért az infoért!!
    THX
  • haxoror
    #5224
    szori ha volt már:

    Tudtátok hogy a Capcom csinált ebből a játékból egy filmszerűséget is?

    Incubate: Biohazard 4

    innen le lehet tölteni
  • The Protector
    #5223
    Megvan.
    Itt minden mod fennt van ami a jó grafikához kell.Ez egy mod pack.Ott a leírás h milyen sorrendben tedd fel.Ez müxik mind2 verzióval.
  • vikingharcos
    #5222
    megnéztem az oldalt köszönöm. csakugyan hasznos lenne meg állati jó lett a grafika de egy link sem működött, egyet sem találtam meg pl izóhánton a hajra vonatkozó dolognál meg az volt a baj hogy a winrarnak van egy jelszava. nagyon jó lenne nekem csak egy olyan működő link kéne érted ami a high texture mindenütt. pl az adás merceneris az kegyetlenül odavágott meg azzal, hogy nagyobb gépigény biztos jobb. nem tudsz segíteni valami más link vagy ilyesmi? de köszi
  • The Protector
    #5221
    Hali sok különbség nincs a 2 verzió közöt..
    1A menün resident evil4 felirat van
    2.amikor elindítod resident evil4-et mondja be.
    Mellesleg a legtöbb patch működik a biohazard-al is.
    Ez egy nagyon jó magyar oldal. Innen le tudsz szedni mindent.Ha vmelyik link nem működik írd be az addon nevét googleba és máshonnan szedd le.Én is ezek alapján tettem szebbé a játékot úgy h nekem is biohazard 4-em van.
    Mellesleg azért ez a neve a játéknak mert japánban biohazard néven ismerik a sorozatot.
  • vikingharcos
    #5220
    sziasztok. nekem a biohazard 4 tehát aznem a resident evil 4 nevű resident evil, na mindegy értitek
    az lenne a kérdésem, hogy ehhez a verzióhoz honnan lehet texture patchet leszedni? az a baj hogy láttam egyet ami tényleg szebbé tenné, de az csak a rezi 4-hez való.... na mindegy légyszi mondjátok meg hogy tudnám szebbé tennia gémem?
    imádom amugy nekem a kedvenc játékom.:) előre is köszi
  • METESTO
    #5219
    csak feltöltöttem egy képet ha már haldoklik a forumDDDDDDD,,,,fel vannak cserélve a pályatexturák és az ellenségekDDDDD na meg ugye sötétvan,,,,,amugy semmitDDDDmajd nagyíts rá a képre hogyha nézed aztán hasonlitsd össze azzal ahogy nálad kinéz,,,,,,,,,
  • grebber
    #5218
    Itt mit kéne látni?
  • METESTO
    #5217
    DDDDD
  • shayra
    #5216
    jelentem alássan meg! 8D
  • shayra
    #5215
    uu köszi szépen! nah probáljuk meg így :D
  • norbi2fraktal
    #5214
    a hibát leírtad,
    ----És igen az összes video kodek fönt van----
    ne legyen fenn 1se!!! mer nálam is ez volt,,,.....
  • shayra
    #5213
    Help! 8D

    Föl telepítettem a játékot, elindul ki választom hogy angol. És utána fucs dög fekete. Semmi életjel. Igen elég a videokarim hozzá igen frissitettem a progiját. És igen az összes video kodek fönt van .... Ötlet? Mert én már ki fogytam. 8D

    Köszi:)
  • asiagyuri
    #5212
    ja, és fent van a 2009 máricius-ig directX 9.

    u.i.: ezen a karin elfut simán a: tomb raider anniversary és Legend, swat4, half-life 2 is. szal ennek is mennie kéne.
  • asiagyuri
    #5211
    hello. lenne egy olyan bajom, hogy alaplapi videó karin akarom futtatni a re4-et. halottam hogy megy egy 32mb-os alaplapin is a játék. nekem 96mb-os intel extreme 2 82865G nevezetű kari. de mikor indítani próbálom, mindíg hibát észlel, és leáll üzenet jelenik meg. mit lehetne tenni? köszi...
  • xarina
    #5210
    Nekem meg az a gondom, hogy az Albert Marin Garau féle texture patch 2.0 -át raknám fel, aminek a telepítője szerint jó egyaránt az amerikai és az európai verzióhoz is (Nekem európai verzióm van). A telepítő szerint csak simán felülírja az ott lévő fájlokat, s mást nem kell vele csinálni. Nekem viszont létrehoz egy xfile és egy xscr mappát amiben tga kiterjesztésű képek vannak (gondolom ezek a texturák). Az eredeti xfile és xscr fájlok mérete nem változik meg telepítés után és a grafika is ugyanolyan maradt, tehát valami nem stimmel. Mi lehet a gond?
  • TitaniumRR #5209
    Egy gyors kérdés:

    MI az oka annak, hogy egy-egy MOD szimplán azt kéri, hogy a kicsomagolt adott nevű file-t a readme file szerint csak be kell másolni a resident evil 4 könyvtárba, ahol is felülírja az azonos nevű mappát és tartalmát, miközben a valóságban nincs is olyan könyvtár a az RE4 könyvtárban.

    Itt egy példa:

    Az útmutatás a G36C fegyver játékba való beillesztését a játékba úgy javasolja, hogy E Z T kell beilleszteni az RE4 könyvtárba, miközben az RE4 könyvtárban, ami nálam így néz ki ilyen nevű file-oknak nyoma sincs.

    Fegyvermodokat szeretnék aktiválni az alapjátékban. Várom a megoldás javaslatokat.
  • METESTO
    #5208
    NÁLAD IS ILYEN?dddd
  • TitaniumRR #5207
    Nálam az 1.1.0 patch van fent. Élénkebbek így a színek és jobb a kontraszt.

    EZT találtam még.

    A G36C mod jónak tűnik... :-)
  • Seth
    #5206
    Nem kell azért túlozni sem, egyik moddal sem éri el az 5. rész grafikáját
  • METESTO
    #5205
    "Annak mérföldekkel szebb a grafikája, ennek viszont mérföldekkel jobb a hangulata." -Ha az alap RE4el játszottál akkor lehetDDDDDnézz utána pár frissítésnek,,,,,,,és láss csodát
  • HiHTer
    #5204
    Itt mindent Megtudhattok http//:www.gggg.mlap.hu vagy http//:www.buxto1.mlap.hu