5443
  • DarkSector
    #2762
    KÖZBEN MEGVAN, MERT EZ A 4-1 VÉGÉN VAN A FŐELLENSÉG ELŐTT.NEMRÉG ÉRTEM IDE ÉN IS ÚGYHOGY LESZ ELŐTTE (72) EGY MENTÉS ÉS UTÁNA (73) IS.
    Töltsed le a fájlt, amit küldtem és utána ha akarsz akkor csinálj másolatot a te fájlodról és ha megvagy akkor írd fellül a játék könyvtárába a fájlt amit küldtem (SaveData.dat).
    OK?
    Válasz erre is #2743
  • DarkSector
    #2761
    Kissebb tipp:
    Mikor kb a 3-3 közepén találtok egy Rocket Launcher-t az egyik teremben, akkor még ne vegyétek fel ha ahhoz valamit el kell adnotok vagy eldobni hanem jussatok el (4-1) a kastélyon kivül lévő óratoronyhoz ahhol kegyetlensok fogaskerék van és itt mielőtt elforgatnátok a hidat, még vissza lehet menni a rakétáért a mi jól jöhet a főellenséghez!És ha még mindig van nálatok sok cucc és nem fér be akkor adjátok az árusnak el a Shotgun-t és amíg nem értek a főellenséghez addig magatokkal tudjátok vinni a shotgun helyett.És utána visszaveszitek majd, de aki a sima shotit adja el az a rakéta használat után megveheti az erősebbet mindjárt.
  • DarkSector
    #2760
    Légyszíves írd meg hogy miképpen kell a mentés, mert most chapterenként van mentésem, de ha konkrétan folytatni akarod a lefagyás utánról akkor légyszíves konkrét chapter számot írj és akkor a chapterek után csinálok arról a részről is mentést és akkor úgy küldöm!
  • Shep
    #2759
    Lehet, hogy már volt akkor bocs, azért elég poén a video
  • Chief
    #2758
    Mert nekem Gef4ti4200-vel nem megy...
    Betölt a játék és csont fekete a kép, radeon 8500-el is ugyan ezt csinálja...

    Ötlet esetleg valakinek?
  • Gideon Wieth
    #2757
    mi bajod van vele?? sztem tök aranyos amikor bebujik a hátam mögé :D meg amikor le perverzezik mert fennt meg áll a létránál én meg felmászok..:D
  • neptum
    #2756
    hhhhhhhh 5-2 nél tartok nem sokára vége :( és nálam Ashley :(
  • simirizsa
    #2755
    nemsok 2-3 chapter
  • Gideon Wieth
    #2754
    sziasztok a chapter 5-1 től mennyi van még a játékból?? sok ?? Nyomom már néhány hete...Összesített durván 12-15 óra eddig a játékidő...
  • grebber
    #2753
    Ja de mégis kell beléjük vagy 5-6 :(
  • simirizsa
    #2752
    Láncfürészesek nagyon szeretik a shotit föleg közelröl :D

    Adema - Everyone a szám cime ez elvileg a Resi 4 száma :D
  • EvilRicky
    #2751
    Shoti...Fejes...majd kés... Nekem ez jött be
  • KOVU
    #2750
    ö megint én vagyok :)
    van valami jó hasznos trükk a láncfürészesek ellen? mert én löttem kis pisztolyal pedig már tuningolva is van de meg se érezte...
    bocs a sok hülye kérdésért de elég kezdő vagyok
  • lipio
    #2749
    oké rájöttem:D
  • lipio
    #2748
    Léccives vki aki végigvitte segitsen máár...Fontos lenne!! THX (Valaki tudna segiteni hogy mikor AShley-vel megyek akkor azt a képkocka tologatós sz*rt hogyan kell megcsinálni...???))
  • Seth
    #2747
    biohazard néven fut a sorozat a japcsiknál a kezdetek óta. Extrákat majd akkor kapsz ha végigvitted 1x
  • lipio
    #2746
    Valaki tudna segiteni hogy mikor AShley-vel megyek akkor azt a képkocka tologatós sz*rt hogyan kell megcsinálni...???
  • lipio
    #2745
    mindenkinek biohazard 4-et ir ki..
    igen,elöbb végig kell vinni
  • KOVU
    #2744
    hi
    mindenkinek biohazard 4 et ir ki a menüben vagy csak nekem?_?
    és lehet én vagyok hülye de az extrákat hol lehet benne megtalálni mert nekem semmi más nincs a menüben mint exit start game load és options vagy elöbb végig kell vini a játékot?
    elöre is thx
  • csabarinkoo
    #2743
    Úr vagy az Űrből! :)
    Mikor Salazar ki akar nyírni, ami ügye nem jön össze. Utána van egy csatornás rész, na ott vág ki. és az ha jól emlékszem a 4-1 még.

    [email protected]

    felfegyverkezve várom :)
  • priluki
    #2742
    Nekem nem csinál semmit ,felülirtam azt a file-t meg a loader kiis irja az egeret hogy hogyan merre,aztán semmi... kell valamit még állitani?
  • DarkSector
    #2741
    Holnap küldök, ha kapok e-mail címet!
    Kb. pont itt vagyok és iszonyat spóroltam....:D
    lesz a mentésben több mint 500000PTAS....
  • DarkSector
    #2740
    De nem sporolással...:D
  • csabarinkoo
    #2739
    egér de a gamecopyworld.com-on már újabbak is vannak. Nekem ez jött be leginkább.
  • priluki
    #2738
    bocsi de lenne még1 kérésem,betudnátok linkelni azt az egér patch-et? mert én eddig billel nyomtam..
  • csabarinkoo
    #2737
    Én a ketrecben nyírtam ki a Vakot :)

    Tudna nekem küldeni valaki egy mentést, olyan akinek van a 4-2-nél?
    4-1 nél járok és egy résznél ( csatornában) mindig kivág a játék. :((

    Előre is köszönöm!
  • priluki
    #2736
    Köszönöm!
  • DarkSector
    #2735
    Tipp:
    A 4-1-es részhez ahol a 2 darab serleget kell megszerezni!A tipp a jobb oldalihoz van ahol 2x jön 3-3 lovag egy kör alakú teremben!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ehhez szükség van 6db rifle ammo-ra és 2 db kék gránátra.A lényeg hogy először gyors 1-1 lövéssel tődd le a fejükről a sisakot és ha mind a három megvan akkor kék gránátot dogj ami azonnal végez velük és ugyanezt kell tenni a másik 3-al......:D
  • DarkSector
    #2734
    A jobb oldal nem biztos hogy egyezik mert lehet őket más gombra is állítani, meg nálam a 6-os a quick weapon, ami a q betűre esik.
  • ffxi
    #2733
    Na... akkor előlről!!
    1=sprint/run=space
    3=action=bal klikk

    5=ready knife=bal shift
    6=ready weapon=jobb klikk
    5-6 lehet, hogy fordíva.
  • priluki
    #2732
    Valaki pls mondja már meg mi a funkcioja magyarul mit csinálok az 5+6 gombal meg 1+3mal mert itt kozolra utal és igy nem tudom,vagyis mit müködtet és akkor már tudni fogom mit nyomkodjak..
  • DarkSector
    #2731
    Miért milyen zenére gondolsz?
  • DarkSector
    #2730
    Azzal emeled fel a cuccokat amivel parancsot adol a csajszinak és azzal forgathatod, amivel alaphelyzetben tudod elővenni a kést....:D
  • DarkSector
    #2729
    Nem....:(
  • DarkSector
    #2728
    Tipp ahhoz amikor a kastélyban a második vak szörnnyel találkozol és rád esik egy ketrec:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Először is szerezz egy darab zöld gránátot, amit a jelenet előtt a kertben is összeszedhetünk.Ezt a gránátot ahogy csapdába esünk és beugrik hozzánk aszörny, mindjárt vegyük kézbe (a gránátot) és dobjuk rögtön magunk elé.Ezután ha minden igaz akkor a robbanás leszedi mindkét oldalon a kijáratról a nagy lakatot és így kiszabadulva könnyedén eljátszogathatunk a vak monsterrel...:D
  • simirizsa
    #2727
    f el :D
  • KOVU
    #2726
    billenytyűvel játszom
    és még 1 kérdés hogy az invertory vagy miben az i betü alapban ahol a cuccok vannok ot mivel tudom helyezgetni a cucokat ha lehet alap bill beálitás van.
    thx elöre is és a sok helpet is
  • Chief
    #2725
    Üdv!

    Mindenképpen dx9-es kari kell hozzá?
  • simirizsa
    #2724
    Tényleg valaki ismeri a játék zenéjét Hellen kivül ? :D
  • EvilRicky
    #2723
    Nem tom mivel játszol (bill,pad,stb.) de olyankor az iránygombokat kell nyomni (left - right) gyorsan!