5443
  • neptum
    #2802
    most már én is végig toltam
  • ffxi
    #2801
    Nézzél ki mamgadnak másik topikot ahol randarilozhac, mert ide alig járnak már. Mindenki végig tolta rajtam kívül.
  • DarkSector
    #2800
    Ez sem rossz....a sivatagos rész miatt gyanítom hogy köze van a játékban levő 5.részhez.
    Resident Evil : Kihalás
  • DarkSector
    #2799
    a kastély előtt valamikor, mert a kastélyban már ott lesz egy ingyen magnum.De 22db töltény környékén lesz amit a gép ad legalábbis 5-1-ig, mert én mindent fölszedtem és ez elég sovány.
    Ha lehet akkor a vakok hátán lévő idegen testre pazarold, mert alergiásak rá!!!
  • EvilRicky
    #2798
    Olyan kérdéem lenne,hogy "magnum" töltényt mikortól kapok?
  • zsolesz92
    #2797
    Szastok, olyan gondomvan h rippelt játékom van és ha elindítom, van az elején egy intro, amikor egy bárdos ember ütni készül, na itt szépen ki is fagy a játék, illetve elfeketedik a kép. ha kiveszem a moviekat akkor meg egyszerüen kilép a játékbol
    help pls
  • DarkSector
    #2796
    Ja és a sok spoiler-t azért dobálgatom hogy a hitetlenkedők érthessék hogy miként spóroltam ennyi cuccot és pénzt, aki így is kételkedik az dobjon egy e-mail-t és megkaphatja a mentéseimet minden chapterről.
  • DarkSector
    #2795
    Spoiler!:
    Mikor a föld alatt elérsz a 4-2-nél egy helyre (az elején mikor lemész egy kútba a földalá) ahol 2 láncfűrészes faszit kell megölni meg egy rakás zombit!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A labirintusból pucold ki a zombikat, de a bal oldali kuckóba még ne menj be.Hanem mássz fel a létrán, egy shotit a balra helyezkedő láncosnak hogy időt nyerj.Vedd fel a kulcsot és ha megfordulsz akkor ruházd meg gyors a láncost ugy hogy a többiek is kapjanak akik addig a létrán támadnak.Ha meghalt akkor lögd gyors el az ablakból a létrát és óvatossan dobj egy darab gránátot az ablak elé a zombitömegbe és mind a 10-15 zombi megdöglik. Ezután már lemehetsz a lépcsön és akkor már csak 1 db láncos marad és így a gránáttal sok lőszert és életet spórol az ember
  • DarkSector
    #2794
    Spórolni lehet pisztolyal is csak a "pusztakezes" attack-ot sokszor kell alkalmazni (lő lábra vagy fejre majd közelmenni és akciógomb).Akkor egy dekát nem fejlesztettem a fegyvereken.Csak megvettem a 3 méretű táskát és az alapfegyvereket (csak a magnum és punisher volt ingyen).Harmadrészt rá kell jönni a főellenségek egyszerű kivégzésére lehetőség szerint rakéta vásárlása nélkül.Még egyetlen egy felvehető cuccot sem hagytam ott vagy adtam el.És főként minden mozgó kreatúrát 1-1ig megöltem akivel csak találkoztam és nem futottam el mellettük.
    Röviden ennyi a lényeg.....
  • DarkSector
    #2793
    Igen sejtettem hogy nem hiszik sokan el ezért adok mentéseket ha kell hogy láthassad hogy meglehet csinálni!Mellesleg ahol lehetett ott csak késsel öltem és mindenhol megfigyeltem a szörnyek gyenge pontjait és kihasználtam.Kérdezd Fuck-ot ő látott jáccani....
    Meg ha 5x végignyomod a Professional-t akkor te is meg fogod tudni csinálni
    ..................................................................................................................................................................................................Válasz"GIDEON WIETH" üzenetére és...
  • DarkSector
    #2792
    Jobb ha jobbra mész mert könnyebb megölni a gigante-t és segitségedre lesznek a magasban megbúvó sziklagolyók ha meglövöd és a szörny fejére esik.Meg mindkét esetnél egy kulcs lesz a jutalom, amivel továbbmehetsz!
  • SötétBarom
    #2791
    Szvsz az az út a könnyebb.. Ott csak egy ilyen böszme monsztát kell lenyomni.. (a kurva nagyot)
  • Chief
    #2790
    nem használok trainert.... :(
  • KOVU
    #2789
    egyébként mit találnék ott?
    mert már tovább mentem onnan elmetem jobbra.
    édemes ott sezenvedni?
  • haxoror
    #2788
    Mégis mi benne a lehetetlen?
  • haxoror
    #2787
    Visszamászol felülre és keresel egy helyet ahol már csak szemből tudnak téged támadni.
  • serito
    #2786
    Igen mikor trainert használtam. Ha te is használsz akkor próbáld meg nélküle!
  • ffxi
    #2785
    Jobbra sem jársz jobban :)
  • KOVU
    #2784
    hi
    ott tartok hogy meg tudok huzniegy kart és dönteni hogy jobbra vagy balra huzza. ott elmegyek balra velem van a csaj is kinyirok mindenkit le ugrok ott ahol vannak a létrák és jönn 2-3 láncfürészes bevan kötve a fejük van valami jó taktika ellenük? vagy csak egyszerüen menjek el jobbra?
  • Chief
    #2783
    Valaki találkozott esetleg olyan problémával hogy betöltés után csont fekete a kép? Csak a töltények száma látszik...
    Nem fagy le a program, csak nem látszik semmi...

    Valakinek valami építő jellegű ötlete?
  • Mentoloshurkaka
    #2782
    Az amcsi verziót Június 1.-re halasztották, elvileg akkorra kell jönnie a graf javító patchnek.
  • Gideon Wieth
    #2781
    amit el lehet adni az az invitory alsó aljában van:) ne félj olyat nem enged el adni ami kell :) szal a gyémánt nyugodtan eladhatod:)
  • KOVU
    #2780
    hi
    érdemes elhoznom a punisher fegyvert vagy csak toljam fel a sajátomat maxra? és még az hogy a kicsi kis spilet vagy mi a neve a kicsi kis gyémánt szerü rózsa szín valamiket el szabad adni vagy kell valamihez?
  • Gideon Wieth
    #2779
    ez lehetetlen ... cheat vagy phoptoshop... vagy csak késsel mész... de azt megnézem neked...
  • Rage47
    #2778
    jaja
  • Malakai
    #2777
    Hát ez a mouseaim ez elég gáz, hiába veszem le az Y-axis érzékenységét, akkor is amikor oldalra fordulnék (célzáskor), fel-le is folyton császkál a "célkereszt"...
  • Rage47
    #2776
    kár volt beszereznem, 10-es skálán ez a game max 2-es. legalábbis pc-n.
  • haxoror
    #2775
    Ezeket #2769

    Az ellenség olyan lőszereket dobál amilyen fegyvered van szal ha nincs minethrowered akkor SOHA nem fognak ahhoz lőszert dobni.

    (A TMP-vel meg ne kaszálj hanem csak rövid 3-4-es sorozatokat lőjj fejre vagy térdre aztán rohand le őket, az elején még nem lesz annyi lőszered hogy mindenkit fegyverrel nyírjál ki, a végefelé hála a striker exclusive-jának sörétből rengeteg lesz)
  • grebber
    #2774
    Milenne akkor jelenik meg a game!
  • Tovi
    #2773
    "Resident Evil 4 PC
    Az Ubisoft hét nappal elhalasztotta a Resident Evil 4 PC megjelenését. Az új dátum immár március elseje."

    Ezt ma olvastam, akkor ez most mi is lesz????
  • Prof William
    #2772
    Milyen fegyókat érdemes venni/fejleszteni, amihez elég lőszer is lessz.

    Msot van egy TMP-m (kiürült) és a Punisher pisztoly.
  • Hellsing47
    #2771
    persze...
    és ezt hogy a faxba?
    késsel gyilkoltad öket?
  • DarkSector
    #2770
    Ja és még annyit hogy a kis ékköveket mindig csak a nála jobbra lévő tárgyakkal lehet kombinálni.
  • DarkSector
    #2769
    Én így értem el az 5-1 elejéhez :
  • DarkSector
    #2768
    Segítség a 4-4 Chapter végén lévő főellenséghez!!!
    Minden a torony tetején megvan hozzá hogy hamar kiüsd a szörnyet.Csak legyen nálad egy távcsöves puska és min. 30.000 PTAS.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most ha már odaértél a torony tetejére ahol az árus van és egy savepoinz (írógép), akkor csak annyit kell tenned hogy ha megvan a távcsöves puska akkor szedd fel az írógép mellett a rifle ammo-t.Ez biztos több mint 2 db lesz és a szörnyhöz csak 2db fog kelleni.És a 30.000PTAS-ból vegyél egy rocket launcher-t.Ha bemész akkor gyors célozd be a szemgolyó-t ami elötted tekereg, lőjj bele 2db rifle-t és utána ha kinyílt a burok a testén akkor ereszd bele a rocket launcher-t!!!Ennyi.
  • ffxi
    #2767
    Víziszörnyhöz SZIGONYPUSKA megszerzése: Mielőtt beszállsz a csónakba, tekered fel a hangerőt max-ra(érzékeli a játék hogy koxon van-e). És lelövöldözöd az összes halat.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Meglepi lesz!!!. Sajna nem lesz szigony puska
  • DarkSector
    #2766
    Ha segítség kell az élien kinyírásához...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kerüld támadásokat-fagyaszd-rakéta....szörny meghal....!
  • csabarinkoo
    #2765
    Ahh, elkerülte a figyelmemet. Igen tökéletes innen már nekem is menni fog. most jön valami dög?:) Nem kevés ptasod van :D
  • DarkSector
    #2764
    Nézd meg a 73-ast ("4-1 CLEARED") az az utolsó...:D csak összevissza van egy kicsit, hogy a CLEARED-ek egymás után legyenek....
    Elég a töltény és a credit?A raketír a főellenségnek tartottam....
  • csabarinkoo
    #2763
    Köszönöm a file-t.
    Pontosan itt vagyok elakadva, ahol az utolsó mentésed van. Ha ezen a lépcsőn felmászom, akkor kis futás után vág ki a gamma. A Te mentéseddel is sajnos. Úgyhogy ha a 4-1 nél már nincs több lehetőség menteni, akkor a 4-2-nél is küldj majd egyet légy szíves.
    Köszönöm!