5443
  • sonico
    #3002
    Sziasztok!

    nah siekrült végigtolnom bár 69%al de az tökre nem érdekel.
    nagyon állat kis játékokat adott be :)

    gondom még mindig a következő: miért szakadnak félbe a videók? az utolsó animációnál is addig tudom csak megnézni h a csajszi beleesik a vízbe aztán gondolom kihúzza v mittomén, de nem látom a végét :( tudom beadja a movie browsert a végén, de ha abban nézem is megszakad :( mitől lehet ez? erre van vmi patch? köszönöm a segítséget
    u.i.: sokat lefagy :( a főellenséget is kétszer kellett kinyírnom mert fagyogat...pedig nincs gagyi gépem , nem azzal van a gond.

    kössz re a helpet
  • simirizsa
    #3001
    rakd ujra a Direct x 9et :D
  • bandesz00
    #3000
    Szia!!!Aha acemage codecet használok,de raktam fel frissítést de az sem segít mert nem indul,betölti a játékot nyomok egy startot, egy perc múlva csak fekete háttér van és más nem.Se kép se hang,pedig már három példányba is megvan de ebből kettő ugyanez a szitú, a harmadik meg valami ddl fájlt hiányol, valami jó tipp.Köszi előre is.
  • grebber
    #2999
    Új Resident film majd csak lesz még nincs!
  • simirizsa
    #2998
    Azt tom h easyn alapbol van nálunk shoti :D
  • Prof William
    #2997
    Nem baj mint mondtam tökéletesen megfelel nekem így is a game. Sőt mivel nem zombik, hanem kapával, kaszával felszerelt vidám parasztok törnek az életzünkre pont jó a Amerikán kívüli Biohazard név. :)

    Easy meg kinek kell? :)
  • DarkSector
    #2996
    Ebben semmi ellenszenv nincs és ne haragudj de nincsen javított verzió.....Csak ezt mindig felhozza 1-2 ember de egy szaros videót vagy képet nem mutatott senki úgyhogy nem érdemes váltanod, csak a minigame-ek neve más benne és abban asszem van easy fokozat de ez is csak találgatás........Úgyhogy megköszönném annak aki tud mutatni képeket a javított verzióból!!!!!!!!!!!!
    Új resi film meg már van a "Resident Evil Extenction" vagyis "Resident Evil kihalás".És ez a sivatagos feelingje miatt igencsak a resident 5 játékra hajaz.
  • Prof William
    #2995
    Kösz. :)

    NAGYON tetszik ez a játék. Igazi RE hangulat, bár zombik nélkül. De vannak helyette vidám parasztok. Érdekesek az ellenfelek. Most vagyok a kastélyban ad egy ksi természetfekletti szinezetet a dolognak ez a Los Illuminados (jesszusom de elcsépelt név) rend. :) Ebből, (ha követig a játékot) nagyonb jó kis filmet lehetne csinálni, és akkor el lehetne felejteni azt a 2 (hamarosan 3) borzalmat, ami a Resident Evil név alatt jött ki a mozikban.

    Más: Igaz hogy jön majd egy Resident Evil 4 (Biohazard helyett) verzió is? Amiben némi grafikai tunning is lessz állítólag. Ha igen akkor lesztedem és végignyomom azzal is egy párszor. :) Bár nincs semmi bajom a mostani verzióval sem.
  • serito
    #2994
    Forgasd úgy, hogy összesen 6 halott legyen a képeken!!!
  • DarkSector
    #2993
    Pénz lett volna a jutalom , de mi az hogy nem nyírtad ki... akkor mit csináltál?
  • ffxi
    #2992
    Aha és az élien mit adott volna? Remélem nem vmi nagy dolog, mert nem nyírtam ki.
  • DarkSector
    #2991
    Mercenaris-ban először 4+ karakter,majd Handcannon az alap játékba.
  • gematta
    #2990
    Hali köcce válasz
    ha mini játékokat megcsinálom mijen cuccok lesznek?
    Pl mercenaris?
  • DarkSector
    #2989
    Ahol megtaláltad ott van egy szikla és mögötte 2 zombi...ha odamész akkor ki is írja...
  • dante3
    #2988
    Arra gondoltam,hogy használsz-e valamilyen codecpackot? Pl.:acemega codec,klite codec stb!
  • ffxi
    #2987
    Nem nyírtam ki az élient, mert nem tudtam. Adott volna vmi hasznosat? És meg van a dinamit, hol kell vele robbantani?
  • etnies
    #2986
    már el is adtam őket
  • Prof William
    #2985
    Aziokat eladni kell és jó sok pénzt érnek ami jó...
  • Prof William
    #2984
    A szobákban ahol a képeket kell forgatni, mit kell csinálni? Ott elakadtam...
  • Prof William
    #2983
    Nincs hely.

    Most van egy Blacktil, egy TMP és egy Riot gun. A 2 típusú tárolóm van. Nem fér be. Vagy ha igaen akkor sok minen nem fog beleférni...
  • etnies
    #2982
    már van,csak én a tárgyakat kérdeztem,azt hitme lesz 1 sniper nevű tárgy:))
    azokra a tárgyakra gondoltam amit pl csillagal jelöl a térkép,h azokat csak eladni érdemes vagy lehet velük vmit kezdeni?
  • Seth
    #2981
    sniper = távcsöves puska, nem ártana beszerezned ha eddíg nem tetted volna
  • etnies
    #2980
    az a vége fele lesz?mert most még nincs "sniper" nevű tárgyam 4-4-nél vok most.
  • DarkSector
    #2979
    Sniper fontos az IRONMAIDEN-eknél és REGENERATOR-oknál.
  • DarkSector
    #2978
    Ha valakinek lőszerhiánya van az szóljon
  • bandesz00
    #2977
    DANTE3!!!Szia milyen codecet értesz azon amit írtál?
  • etnies
    #2976
    a spinel jó lesz vmire meg a többi ékszer meg cucc?
    megéri megtartani őket?
  • KOVU
    #2975
    itt tartok és még mindig az alap kis táskám van amivel indult a játék azért ez teljesítmény a köbön ;)
  • KOVU
    #2974
    nem egy gyereknél aki mr.kenedy nek szólit és át dobja leon a kezét a késsével
  • dante3
    #2973
    Melyik az? A pajtában vagy?
  • KOVU
    #2972
    mi lenne ha vennék egy aknavetöt és azzal durrantanék bele eggyet?
  • roll81
    #2971
    Resident evil 4 / Biohazard 4 :
    Mouse support / mouse aim

    Az egérirányítás a játékhoz az alábbi oldalon érhető el

    http://myweb.polyu.edu.hk/~06896726d/blog/?page_id=23

    A letöltött program fájlait bele kell másolni a játék könyvtárába majd ezek után a loadert inditani, a loader inditása után pipát csak a lock mouse -nál hagyni ( nekem csak így indult ) Saját tapasztalat szerint a Kerió tűzfal bekapcsolásakor a program nem működik. Mostmár én is jó szórakozást kívánok mindenkinek

  • KOVU
    #2970
    már meg van thx
    most annál a gyereknél tartok amikor átt alakul csak itt sincs löszerem aztán mehetek le T_T
  • neptum
    #2969
    pedig azt kell lőni még le nem térdel és kijön belőle az a csunyaság utána auzt kel lőni
  • KOVU
    #2968
    csak azt ne mondjtok hogy löjem halomra mert irto kevés löszerem van...
  • KOVU
    #2967
    megint segitségre lenne szükségem...
    ott vagyok ahol ilyen láva szerü valami van a talaj alatt és bejön két nagy olyan hát mi baz nem tom ... oriás... de szerintem tudjátok megölöm az egyiket ugy hogy bele esik a lávába kinyitom alaltta a talajt. de a másikkat hogy kell megölni? amelyiken olyan lánc is van az marad meg.
    elöre is thx
  • SötétBarom
    #2966
    Aha.. htx.
  • dante3
    #2965
    igen
  • SötétBarom
    #2964
    -.-

    Asszem ahova be vagyok zárva, csak 1 van.. Kienged egy idő után?
  • dante3
    #2963
    Vannak a pályán piros nitrogén tartályok,azokat hsználd! Amikor közel megy hozzájuk belelősz,megfagy és úgy lehet sebezni!