5443
  • wesker24
    #5283
    Na jah a játék elgelején abban asivár erdőben tényleg nem sok változás van de ahogy elhagyjuk azt a sivár erdőt ahol kezdetben voltunk pl amikor átmegyünk a hidon és a Kastélynál vagyunk ott már egyre szemretünöbb a grafikai változás !
  • grebber
    #5282
    Itt még nem voltam első 50 métert néztem csak a játék legelején :D
  • wesker24
    #5281
    Azért van köztük szemmel láthatóbb változás grafika terén !


  • grebber
    #5280
    Ezeket légyszíves tedd már fel megauploadra ha nem nagy kérés:

    1. LeonX Final_ut Leon öltözéke sokkal szebb lesz lecseréli a texturákat jóval szebbre !
    2. Re4 Kb Replacer Ez a számokat cseréli le billentyűzetre !
    3. Re4 LaserTweak 1.5 Ezzel a handgun lézerét állithatod be olyanra amiyenre csak akarod !
    4. Viper Snake Hair for Ada &Leon ! Jóval magasabb texturákra lecseréli Ada és Leon haját !
    5.Resi4 HidefWeapons Ez az összes fegyver texturáját cseréli le sokkal szebbre !
  • wesker24
    #5279
    Vagyis ha a resi4-hez nem az 1.1-es cracket másoltad be ez a patch nem fog mükdöni vele ! Ezért is irta le 3 féleképpen hogyan lehet megoldani a dolgot !
  • grebber
    #5278
    Köcsög "fake"hdr mod tett be neki töröltem és egyből megy.Menet közbe nem is nagyon vehető észre a graf változás :(

  • wesker24
    #5277
    Nekem nem volt meg az a mod amia menüt szebbé varázsolná meg a háterret is ! Nem tartottam annyira fontosnak ! És lásd mégis müködik pedig én is széjjel moddoltam már a resi 4-et !
  • grebber
    #5276
    Én is így csináltam mindent nekem az europai 1.1-es verzió van meg alapból tehát nem kell patchelnem.
    Csak fel akartam tenni a szebb menüket(sokkal élesebbek tisztábbak a menüben a hátterek) de az kurta el :(



    Ezt írja:

    INSTALLATION STEPS:

    1. Extract the contents of the patch wherever you want


    2. Now it's time to decide a few things:


    The patch includes standard (but enhanced) aureola effect (that red/blue/green shinny thing around the item or treasure when you kill an enemy) and noise effect ala Silent Hill.

    In the "VARIATIONS" folder you will find alternative textures: no noise effect, hard noise effect, less visible aureola and invisible aureola. The only thing you have to do is to copy the textures you want and paste them inside the "TEXTURES" folder overwriting the default textures.

    Hi-resolution texts and gamepad buttons:

    If you want to enjoy hi-resolution texts and buttons, you'll have to configure your gamepad like is shown in the screenshots inside the "BUTTONS PACKS" folder. Decide which is the best configuration for you, then copy the textures from one of the folders (pcpad/pcpad(2)/ps2/ps3/xbox/xbox360) and paste them inside the "TEXTURES" folder overwriting the default textures (if you are going to use the "pcpad configuration" don't do anything because those are the default textures in this patch). i guess the keyboard configuration has nothing to do with it. so, if you use the keyboard just change the gamepad configuration as it's stated in the pcpad configuration.gif

    REMEMBER: If you change the configuration of action/run/command ashley/status screen/draw knife/draw gun in a different way of those 5 configurations the game will load standard low resolution fonts


    3. Place the 3 exe files you will find in the "GAME.EXE files" folder in your resident evil 4 folder

    4. Place the "xfile", "xscr" and "ss" folders in your resident evil 4 folder (overwriting the existing folders and files). Remember: this will uninstall buttons replacement packs (if you installed them previously)

    5. Run texmod.exe



    -------------------------------------
    NOW YOU HAVE 2 CHOICES:
    -------------------------------------
    -------------------------------------
    CHIOCE A: This patch causes a few bugs in the game. If you choose this way of installation some of the cutscenes videos will be replaced randomly with one of the new textures. It's not very frequent but it's annoying...
    -------------------------------------

    6. Go to "Package Build"
    7. Select a Definition file (they are inside the "TEXTURES" folder):

    a. DDS_HUD+BUTTONS+TEXT.log (light installation)
    b. DDS_HUD+BUTTONS+TEXT+MENUS.log (medium installation)
    c. DDS_HUD+BUTTONS+TEXT+EFFECTS.log (medium installation)
    d. DDS_HUD+BUTTONS+TEXT+MENUS+EFFECTS.log (full installation)

    8. Press "Build" and wait (it may take a few minutes and it will seem as the program is not responding but you just wait). then save the tpf file wherever you want
    9. Go to "package mode"
    10. "Target aplication": select one of the exe files included in the pack (if your game.exe is not a NO-DVD cracked version, this patch won't work, that's why i provided you 3 diferent game.exe versions. use the one you prefer)
    11. load the tpl file you created previously (by clicking the folder icon)
    12. select that tpl file in the list of the left and click "Run"
    13. the program will need a few seconds to load all the textures and then the game will start
    14. Repeat steps 9 to 13 everytime you want to play with hi-res eff/tpl textures

    Valamit félreérthettem ami végett nem jó.


    Ez a része nem teljesen tiszta :

    "Target aplication": select one of the exe files included in the pack (if your game.exe is not a NO-DVD cracked version, this patch won't work, that's why i provided you 3 diferent game.exe versions. use the one you prefer)
  • wesker24
    #5275
    Jah és az Európai verziós 1.1-es patch kell neki ami 71,2 MB !
  • wesker24
    #5274
    1. resident Evil 4 felrak
    2. Resident Evil 4 1.1 patch felrak
    3. Resident Evil 4 1.1 crack bemásol
    4. Resident Evil 4 Albert féle Texture pack kicsomagol/bemásol
    5. Enhanced Environment kicsomagol /bemásol
    6. Egyéb kisebb modok bemásolása
    7. Play

    Én igy csináltam és nálam simán ment ! Sehol se egy hiba !
  • grebber
    #5273
    Hm sok volt ez neki nem indul a game uninstall kezdődik a móka elölről :(
  • wesker24
    #5272
    Ajánlom hozzá még ezeket a modokat is !

    1. LeonX Final_ut Leon öltözéke sokkal szebb lesz lecseréli a texturákat jóval szebbre !

    2. Re4 Kb Replacer Ez a számokat cseréli le billentyűzetre !

    3. Re4 LaserTweak 1.5 Ezzel a handgun lézerét állithatod be olyanra amilyenre csak akarod !

    4. Viper Snake Hair for Ada &Leon ! Jóval magasabb texturákra lecseréli Ada és Leon haját !

    5.Resi4 HidefWeapons Ez az összes fegyver texturáját cseréli le sokkal szebbre !
  • grebber
    #5271
    Na már haladok!
    Ezek megvannak már:

    1 Resident evil 4 PC
    2 patch 1.10
    3 No CD optimize exe
    4 Texture Patch 2.0 By Albert
    5 Enhanced Environment 1.5-2.0 By Cerberus
    6 Bloom Patch

    Majd fel is rakom megnézem mi lett az eredmény!
  • KaOz
    #5270
    esetleg a magyaritas a zavaró?
  • KaOz
    #5269
    Szevasztok!
    Ki találkozott olyan problémával, hogy amikor a kastélyban először kapjuk meg az irányítást Ashley felett ami mind szép és jó de amint rányomok az inventory-ra vagy a térképre egyből kifagy a játék.
    Újratelepítettem, patch van rajta + magyarositas.
    Tovább sem tudok menni, mert amikor kirakom a tilitolit oda kell beilleszteni egy kockát és itt is kifagy.
    Valakinek valami ötlet?
    Előre is kösz a segítséget
  • Chris Redfield
    #5268
    Resident Evil 4

    This version already includes all the graphical improvements with additions
    of new textures and effect of light, shades and fog added by patch 1.10,
    including it has supported mouse and gamepad.

    * erről mi a véleményetek?
    :D
  • DarkSector
    #5267
    szerintem reménytelen eset...
    ezekbe belebonyolódni...annyi patch van, hogy azt se tudod mi merre...:d
  • grebber
    #5266
    Graf tuning

    Valakinek ezek megvannak esetleg??
    Mert akkor feltölthetné őket megauploadra mert szinte az összes link halott :(
  • balee4
    #5265
    Megszereztem a Chicago Typewritert (infinity ammo-val ugye), hát enyhén könnyebb vele a játék, megérte rá spórolni, mondjuk így másodszorra amúgy sem volt olyan nehéz, hála a sok tölténynek, tuningolt fegyóknak. De azért még így is megvan helyenként a sejtelmes, félelmetes hangulata.
  • uiztu
    #5264
    Helo!!
    Én letöltötten pc-re a játékot. De, az elején, még, amikor, a falusiak legörgetnek rám egy hatalmas sziklát, és nyomni kell a 3 és 1 gombokat, akkor nem tudom, hogy mit csináljak. Mert nekem a játékban, hiába nyomom a 3,1 gombokat, a billentyűzeten, nem érnek semmit. Ilyenkor mit kell tenni?
  • The Protector
    #5263
    Sajnos ez csak a 4 alapján mondom.Ada meg a többiek nekem nem jönnek be annyira+ az 5 karaktereit nem ismerem(úgy mint karaktert)Unszimpatikus a főszereplő(kigyúrt idióta)De ez változhat.Leont az első pillanattól fogva megszerettem.Faszagyerek.
  • The Protector
    #5262
    Leon(kvajó mozdulatok,tökösség,nagyképűség álá dante,nero,és jószív)
    Krauser(őrült,de szerethető ellenségként is mert van stílusa)
    Ashley(tipikus megmenteni való karakter)

  • wesker24
    #5261
    Kinek ki a kedvenc Resident Evil karaktere ! (Top20)

    Alexia Ashford Alfred Ashford Claire Redfield Chris Redfield Jack Krauser Luis Sera Billy Cohen Steve Burnside Carlos Olivera Barry Burton
    Ada Wong Leon Scott Kennedy Rebbeca Chambers Mikhail Victor Jill Valentine Albert Wesker Nicholai Ginovaef Ashley Graham Anette Birkin

  • strebacom
    #5260
    Köszi!!
    Sikerült...
  • wesker24
    #5259
    Én a magyarositások oldalról szedtem le és nem volt vele semmi gond !

    Gond nélkül lejött ! Talán próbáld meg leszedni ujra !
  • Evin
    #5258
    Én most nem állnék neki letölteni a szerény netemmel a 102MB-ot. Viszont ha a tiéd 100MB alatt van, akkor biztos nem jött le jól. Szerintem próbáld meg másik gépen.
  • strebacom
    #5257
    Az MP-röl töltöttem le...
  • Evin
    #5256
    Azt hiszem még azt a telepítőt használja a magyarítás, amit én csináltam. Ebben az esetben, hibásan lett letöltve. Az írás szerint vagy sérült vagy vírusos.
    Szerintem töltsd le megint, esetleg máshonnan, másik géppel, ha már többszöri letöltésre sem változik a helyzet.
    És mindenképp az MP-ről vagy a készítőktől töltsd le.
  • strebacom
    #5255
    Nekem el sem indul a telepítö...
  • wesker24
    #5254
    Na szóval Assigment Ada végigjátszva nem volt könnyü föleg ugy hogy mentés sincs meg löszer hiányban is voltam na meg persze Krauser a végén se volt könnyü !

    A Seperate Ways és végigjátszva nagyon tetszett ez a rész főleg igy hogy követi a főtérteni szálat és végre választ kapunk mindenre majdnem mindenre ! Habár Saddlert a vége felé Ada-val nehezebb volt ideiglenesen kiiktatni mint Leon-nal a végén !

    A Mercenaries-ben és megvan az összes karakter 4 csillaggal !

    Most hogy végig vittem mindkét részt elérhetővé vált a Chicago Typewriter érdekes hogy Leonnál 1 millió-ba kerül mig Adanál csak 300 ezer-be !

    Lehet folytatom tovább a Resident Evil Code Veronica X-et !
  • wesker24
    #5253
    Nekem semmi gond nem volt a magyaritással !

    A lényeg az csak akkor tudod telepiteni ha a Resident Evil 4 könyvtárat adod meg neki ! Nekem az 1.1-es patch-re is felment !

    Habár nem minden magyar de azért majd még egyszer végig fogom játszani késöbb !
  • strebacom
    #5252
    Miért nem települ a magyarítás kérném az isten segitségét, vagy olyan emberét aki önzetlen és nem fasssz...
  • wesker24
    #5251
    Az tény hogy az utolsó céllövölde igencsak nehéz de nekem némi gyakorlás után sikerült leszednem az összeset ! Amugy érdemes próbálkozni mert ha megvan mind a 6 figura 50000 PTA vár arra hogy elköltsd arra amire akarod !

    Amugy éna céllövöldét általában a TMP-vel szoktam megcsinálni mert eleve azzal a legkönnyebb számomra ! Nekem csak anniy volt anehézség hogy állandoan Ashley mögött voltak a célpontok !
  • Fester
    #5250
    Komolyan mondom eddig kb 10 évet öregedtem a játék alatt. Ilyen szintű dührohamokat én még nem éltem át mint itt. Fél órája vagyok a 4. céllövöldében, és még 1 figurát sem sikerült összeszednem. Első 3-nál semmi különbség nem volt nehézségben, de itt egyszerűen nem megy már. :S
  • Fester
    #5249
    Nekem nincs bajom vele. Sőt nem is lennék képes egér nélkül tolni semmiféle játékot. Eddig nagyon szépen működött a dodge-olás, de a vagonoknál már 6szor haltam meg, és nagyon idegesítő. :(
  • wesker24
    #5248
    Hát jah billről közel sem egyszerű megnéztem billen jól van mondom nekem ennyi elég volt belöle gamepadot bedugtam és azóta már végig is vittem ! Én nem tudok extra ajándékról hanem csak a figurákról !

    Amugy a céllövöldében van ám egy trükk ! Amikor a Kastély van háttérben sok csillaggal és D játék módban játszasz akkor lödd ki a csillagokat és meglepi jön ! Vagyis egy meteor zuhan le az égből ezzel elpusztitva az összes ellenséget !
  • Fester
    #5247
    Mi az az extra ajándék, amit max pont esetén kapsz(minden lövés fejlövés, és egy ellenséges bábut sem hagysz ki)? Én mindig csak megszereztem a 6 figurát, és begyűjtöttem a lóvét a végén. De említett valami extra jutalmat is az elején. Még vissza van nekem a 4. kör.

    Most ott tartok, hogy eddig 6-szor haltam meg a bányavagonban, mert nem sikerül az ugrás a végén, hiába tolom neki a ctrl+shift-et. És mindig az elejéről kell kezdeni, szóval kiléptem, és már az uninstall gondolata is felmerült, olyan ideges voltam.
  • METESTO
    #5246
    vagy 70000,,,,már nemtudom
  • METESTO
    #5245
    60000kell az 5 csillaghozDDDDD,,,,és ha mind az 5karakterrel mind 4 pályán megvan az 5csillag veheted meg a handcannont amit ha fullra tunningolsz kifogyhatatlan lesz és 99es erejüDDDDDD,,,,én a legtöbb pontot Hunkkal szereztem a faluban139000et,,,,,egyszerü fejlövés aztán kitekered a nyakát és jöhet a következöDDDDDmeg mikor idöbonuszon vagy kell irtani keményen öket akkor plusz 1000kapsz ellenségenként
  • wesker24
    #5244
    Hello nem tudja valaki hány pontot kell elérni az 5 csillaghoz a mercenaries-ban ? Mert eddig megvan mindegyik 4 csillagosra !

    Kedvencem Krauser és jómagam ! De azért Ada Leon és Hunk is elég jó ! Amugy Krauser-rel csináltam a legtöbbet 39800 pont !

    Tudom nem sok de nem vagyok profi !